Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Przeniesienie działa, ale prawdopodobnie tylko gdy kupi się FP na 15 zanim się 16 pierwszy raz odpali na konsoli.

Wiem, że działa, ale obawiałem się właśnie o to odpalenie.

W takim razie nie ryzykuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart, sprawdź priv.

Zgranie ma znaczenie...

Wczoraj jak grałem Draft kołkami z łapanki to miałem wrażenie, jakbym grał zgrają właśnie z łapanki pod monopolowym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone w EA. 

 

Przeniesienie działa tylko wtedy, gdy odpalając PIERWSZY RAZ na konsoli FUT16 masz już na na 15 kupione FP. Pytanie jest generowane raz, przy pierwszym uruchomieniu, i nigdy więcej. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone w EA. 

 

Przeniesienie działa tylko wtedy, gdy odpalając PIERWSZY RAZ na konsoli FUT16 masz już na na 15 kupione FP. Pytanie jest generowane raz, przy pierwszym uruchomieniu, i nigdy więcej. 

 

Nie musi być na konsoli, jak odpalisz pierwszy raz na web-app to też dostaniesz info o przeniesieniu FP.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tak jest jak co roku, wykupisz sobie boosta z monetami, stroje, cieszynki itd.

O widzisz :) bardzo mnie to cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie FP

"Returning FUT players will be able to carry over FIFA Points via a one-time transfer. This can be done between FUT 15 and FUT 16 on the same console or between the Xbox 360 & Xbox One or PS3 & PS4. As always, any players using exploits or transferring FIFA Points using illegitimate accounts or means will be subject to an account ban."

http://o.ea.com/43689

Ja tam sobie doładuje w 16, aczkolwiek czekam na info czy cena na ps nie pójdzie w gore :)

Myślałem nad zakupem wersji USA, ale w 15, nie było możliwości doładowania FP - Fifa USA > konto pl wiec radzę odpuścić kombinowania :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w PS Store najdroższy pakiet jest za 419zł. Jakby jeszcze podwyższyli cenę to byłaby to przesada jak dla mnie (obecna cena to też przesada).

Edytowane przez Krosek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castro juz posiada większość topowych grajków (Cra if dostał od EA) kwestia tylko tego, ze te jego FP w cenie używanego samochodu chodzą dla nas hehe. Ja tam uderzam w 24k tylko. Cały jednak drze na myśl samych złotych no rare :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie FP

"Returning FUT players will be able to carry over FIFA Points via a one-time transfer. This can be done between FUT 15 and FUT 16 on the same console or between the Xbox 360 & Xbox One or PS3 & PS4. As always, any players using exploits or transferring FIFA Points using illegitimate accounts or means will be subject to an account ban."

http://o.ea.com/43689

Ja tam sobie doładuje w 16, aczkolwiek czekam na info czy cena na ps nie pójdzie w gore :)

Myślałem nad zakupem wersji USA, ale w 15, nie było możliwości doładowania FP - Fifa USA > konto pl wiec radzę odpuścić kombinowania :)

Czyli kupujemy na 15tkę i przy pierwszym logowaniu do 16tki przewalamy FP.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka wniosków po meczach online. 

 

- pacerzy nie są bogami, bo fizyka gry została tak poprawiona, że idąc na sprincie już nie zmienisz kierunku jednym ruchem gałki. Piłkarz musi wyhamować. Tak samo jak gonisz piłkę przed wyjściem. Możesz ją zatrzymać, ale rozjedziesz się, wywrócisz, bądź będziesz miał drogę hamowania. 

 

- w tej edycji potrzeba graczy pokroju Cazorli. Dwie stopy, super technika, tacy piłkarze będą w cenie. Szybkie i silne drewno do niczego się nie przyda. 

 

- KRYCHOWIAK! Trafiłem go w paczce, dwa mecze online i koleś miażdży. Wygrywa każdą główkę, wychodzi do piłki z wyprzedzeniem. Masakra! 

 

- strzały są fajne, choć na początku będzie to irytować. Już nie ma że do pustaka tylko naciśniesz guzik i siedzi. Kierunek będzie bardzo ważny, bo inaczej piła w malinach. 

 

- GK są inteligentniejsi, ale no strzał z 25 m w środek bramki bronią bardzo realistycznie. Tzn parują piłkę na ziemię i dopiero łapią. De Gea zrobił mi tak dwa razy. 

 

- rzuty wolne już nie są rzutami karnymi. GK bronią strzały przy słupku, trzeba być precyzyjnym

 

- finezyjne już nie latają po oknach. 

 

- jak strzelasz w gąszczu, np zza 16m, gdzie masz 8 rywali i z 6 swoich graczy, to musisz uderzyć idealnie górą, bo inaczej gdzieś piłka się na pewno odbije. 

 

- Ogólnie jest to inna gra niż 15. Dla mnie coś zbliżonego do ideału. 

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozegraniu 15 meczów online i kilku offline zabawię się w czarnowidza...

Jakiś góra miesiąc po premierze gównarzeria zacznie lamentować na forach ea, że "za trudna" i Kanadyjczycy wypuszczą patch, który spieprzy grę...

Za to jeśli moje "wróżenie" się nie sprawdzi, to chłopaki... będziemy mieli najlepszą Fifę ostatnich lat, jeśli nie w historii!

Piszę to naprawdę szczerze, gameplay jest fenomenalny. Grałem z większością starej gwardii forum i wiedząc jak gracie jestem pewien, że będziecie zachwyceni.

Gra niesamowicie nagradza za ładną grę i składne, przemyślane akcje. Za to bezlitośnie wręcz karze za każde zagranie na pałę, bezmyślne podanie, wygłupy, rajdy itp.

Tadzik! Ciśnięcie R1 w obronie gó**o daje w tej edycji! Cieszysz się? :D

Każdą akcję trzeba dobrze rozplanować, rozgrywać z głową, ale też myśleć szybko.

Tanie chwyty i zagrania nie mają racji bytu, tej gry trzeba się nauczyć.

I właśnie dlatego zacząłem ten post od czarnowidztwa - oby tzw. "gimbaza" nie zepsuła nam gry swoim lenistwem i przyzwyczajeniami, że wszystko przychodzi lekko, łatwo i przyjemnie. Na tą chwilę mamy grę wymagającą ale i satysfakcjonującą do bólu.

Edytowane przez Sithman
  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak widze konami znow lezy i robi pod siebie :D

...a przez Was tak mnie juz uwiera ze chyba nie wytrzymam i pekne w ten weekend

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak widze konami znow lezy i robi pod siebie :D

...a przez Was tak mnie juz uwiera ze chyba nie wytrzymam i pekne w ten weekend

Go for it! :D

Czekamy na Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozegraniu 15 meczów online i kilku offline zabawię się w czarnowidza...

Jakiś góra miesiąc po premierze gównarzeria zacznie lamentować na forach ea, że "za trudna" i Kanadyjczycy wypuszczą patch, który spieprzy grę...

Lepiej żeby tak nie było. Mają poziom Amator jak chcą łatwo wygrywać.

Ciekawe jak dużo w składzie zmienia Messi czy Ronaldo. Weryfikował to ktoś w trybie draft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta odsłona to bez wątpienia majstersztyk gameplayowy... Zaraz się pochlastam bo mi się trial skończył.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalogowalem się do aplikacji wszedłem w ultimate team. I mam coś takiego a118e95bcba7746d8735120c9b841a0d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalogowalem się do aplikacji wszedłem w ultimate team. I mam coś takiego a118e95bcba7746d8735120c9b841a0d.jpg

I co w związku z tym? Pierwszy raz apke włączyłes więc normalne

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić żeby działalo?? Prawidłowo? Jak u was?

 Miałem to samo, musisz kolego najpierw sie zalogować na stronie normalnie na komputerze wtedy zadziała.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozegraniu 15 meczów online i kilku offline zabawię się w czarnowidza...

Jakiś góra miesiąc po premierze gównarzeria zacznie lamentować na forach ea, że "za trudna" i Kanadyjczycy wypuszczą patch, który spieprzy grę...

Za to jeśli moje "wróżenie" się nie sprawdzi, to chłopaki... będziemy mieli najlepszą Fifę ostatnich lat, jeśli nie w historii!

Piszę to naprawdę szczerze, gameplay jest fenomenalny. Grałem z większością starej gwardii forum i wiedząc jak gracie jestem pewien, że będziecie zachwyceni.

Gra niesamowicie nagradza za ładną grę i składne, przemyślane akcje. Za to bezlitośnie wręcz karze za każde zagranie na pałę, bezmyślne podanie, wygłupy, rajdy itp.

Tadzik! Ciśnięcie R1 w obronie gó**o daje w tej edycji! Cieszysz się? :biggrin:

Każdą akcję trzeba dobrze rozplanować, rozgrywać z głową, ale też myśleć szybko.

Tanie chwyty i zagrania nie mają racji bytu, tej gry trzeba się nauczyć.

I właśnie dlatego zacząłem ten post od czarnowidztwa - oby tzw. "gimbaza" nie zepsuła nam gry swoim lenistwem i przyzwyczajeniami, że wszystko przychodzi lekko, łatwo i przyjemnie. Na tą chwilę mamy grę wymagającą ale i satysfakcjonującą do bólu.

A jak wyglada sprawa karnych z kapelusza?

 

Gejmplej z dema mi sie bardzo podoba, pomijajm fakt grania z kompem który robi 60% possesion na swojej połowie, wiec jesli naprawde tak jest jak chlopaki piszecie i faktycznie EA nie spartoli roboty patchem to znowu sie zapowiadaja noce po 4 h snu :-)

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa karnych z kapelusza?

 

Jak na razie 3 karne miałem i wszystkie przeciwko mnie.

Czy były z kapelusza? Ciężko stwierdzić... napewno jednak wejście obrońcą w złym timingu kończy się karnym. Nawet bez wślzgu (żadko ich używam, a już napewno nie w polu karnym).

Jeden był ewidentny, bo źle wyczułem moment bramkarzem, a dwa takie.... nazwijmy to stykowe.

Problem mam inny - sporo spalonych i te często wydawały mi się z du*y.

Moje wkurzenie podburzał fakt, że raz, czy dwa była powtórka nawet z liniami spalonego, a w tych przypadkach kiedy wydawało mi się, że spalonego nie było (większość) powtórek też nie było ;)

 

Mimo wszystko jak mają już być jakieś błędy, a te będą zawsze, to wolę takie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Go for it! :D

Czekamy na Ciebie :)

Zeby grac na w futa na dwoch platformach musialoby mnie juz calkiem powykrecac :D

...ewentualnie musialbym sie przypączkowac, przyfragmentowac albo przyklonowac, a na dwoch takich za malo miejsca na tym swiecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×