Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Malix---Zobacz wcześniej post Sith-a z wklejonym jego składem . Kupiłem tę argentyńską trójkę ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Królowie, była może jakaś informacja, ktoś się orientuje, na jakich zasadach w ogóle funkcjonuje ten Draft? Chodzi mi konkretnie o system doboru rywala - jest losowo? czy dobiera po konkretnej rundzie? (pierwsza runda z pierwszą, czwarta z czwartą, itd.)

Tego nikt nie wie, chyba rundami dobiera ale głowy swe nie dam uciąć

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego urodziłem, będę wdzięczny za jakieś porady co do zmiany:

https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=MOAdA5NUnLYJ2:FFA16PS4

 

Oczywiście w granicach rozsądku, moje fundusze są małe, na razie kilkanaście k.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego urodziłem, będę wdzięczny za jakieś porady co do zmiany:

https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=MOAdA5NUnLYJ2:FFA16PS4

 

Oczywiście w granicach rozsądku, moje fundusze są małe, na razie kilkanaście k.

Ja na pierwszy ogień zmieniłbym bramkarza bo ma paskudne zdjęcie :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pierwszy ogień zmieniłbym bramkarza bo ma paskudne zdjęcie :laugh:

Lord hełmofon :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopina jest żywcem wyrwany ze Star Warsów (tych prawdziwych;) :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dobry dzień udało mi się w końcu znaleźć formację,którą dobrze mi się gra i mimo,że miałem nie kupować paczek skusiłem się i wpadł Payet nie wiele ale cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje to wszystko jest OK, z automatu po prostu bierze Ci złoty fitness zamiast srebrnego. Miałeś 102 złote, zostało 100.

 

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wnosi patch 1.02? Nie wiem czy na ps4 sie juz pojawil, ale wlasnie odpalilem fife na PC i 250+ mb do sciagniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego urodziłem, będę wdzięczny za jakieś porady co do zmiany:

https://www.easports.com/uk/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=MOAdA5NUnLYJ2:FFA16PS4

 

Oczywiście w granicach rozsądku, moje fundusze są małe, na razie kilkanaście k.

W granicach rozsądku i za kilkanaście k, to nie ma co zmieniać na tą chwilę ;)

Ewentualne zmiany będą raczej drogie.

De Rossi i Pereyra karty CM nałóż i wio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jaki ja normalnie dramat przeżywam grając w tą grę :sad: nie wiem po co mi Ibra, najpierw musiałbym rozegrać na tyle dokładnych podań żeby w ogóle piłka do niego doszła, chyba kupię piętnastkę :)

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W granicach rozsądku i za kilkanaście k, to nie ma co zmieniać na tą chwilę ;)

Ewentualne zmiany będą raczej drogie.

De Rossi i Pereyra karty CM nałóż i wio.

Ok, a z tych droższych? Tak żebym miał jasny kierunek rozwoju ;)

Btw kupiłem okazyjnie Mandżukicia, opłaca się go wrzucić zamiast Palacio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jaki ja normalnie dramat przeżywam grając w tą grę :sad: nie wiem po co mi Ibra, najpierw musiałbym rozegrać na tyle dokładnych podań żeby w ogóle piłka do niego doszła, chyba kupię piętnastkę :)

Chcesz z kontem i fifą 15 plus kilku fajnych grajków? Tots Tevez, Messi, Tots De Gea itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he nie dzięki mam tam pare fajnych grajków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie mam jeszcze 16 a chciałbym dalej pohandlować na web-app. Wystarczy więc, że zaloguję się u kolegi na konsoli, który ma 16 i web-app zostanie odblokowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jaki ja normalnie dramat przeżywam grając w tą grę :sad: nie wiem po co mi Ibra, najpierw musiałbym rozegrać na tyle dokładnych podań żeby w ogóle piłka do niego doszła, chyba kupię piętnastkę :)

Kupo od razu XO, wykup EA access, to pograsz i w 15 i w 14 :laugh:

 

Ok, a z tych droższych? Tak żebym miał jasny kierunek rozwoju ;)

Btw kupiłem okazyjnie Mandżukicia, opłaca się go wrzucić zamiast Palacio?

Ja mam:

Barzagli, Chiellini, Candreva, if Higuain, if Bacca, Naingollan, zbieram na Pogbę... wybierz sobie :)

Jako, że gram trójką z tyłu, to narazie obija się w klubie Alex Sandro imo najlepszy lewy obrońca z Serie A.

Skład wrzucałem już tutaj, poszukaj.

Panowie, nie mam jeszcze 16 a chciałbym dalej pohandlować na web-app. Wystarczy więc, że zaloguję się u kolegi na konsoli, który ma 16 i web-app zostanie odblokowany?

Powinno zadziałać, sprawdź po prostu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy fifowcy konsolowcy, nie wiem czy macie patcha u siebie,czy tez nie macie. Wlasnie rozegralem jeden mecz po patchu, opisze moje odczucia w spoilerze w ktorym moga sie pojawic brzydkie slowa, takze jak ktos jest wrazliwy to nie otwierac:D A tak na prawde to kiedys dostalem warna za wulge haha, takze pisze w spoilerze :biggrin:

 

A wiec tak. Przykro mi ze akurat ja musze Wam psuc humory informacja, ze fifa 16 jaka znalismy do tej pory odchodzi do lamusa.Niestety,kurwa,te pierdolone barany z EA wrzucili patcha który jak dla mnie wywraca tą gre do góry nogami. Pomijam,że nie naprawili spraw przynajmniej dla mnie istotnych, czyli a) sędziowie debile - w meczu który rozegrałem rywal dostał karnego z dupy,totalnie takiego o z dupy także albo miałem pecha, albo bardziej prawdopodobna opcja - sedziowe to nadal ultradebile. b ) bramkarze bogowie - De Gea w meczu byl nie do pokonania, ile szans sam na sam obronil to kurwa tylko ja wiem.

 

Ale koniec tego pierdololo, najwazniejsze info - zmienilo sie tempo gry. Doslownie mowiac kurwa przyspieszyli ta gre chyba o 50%, no kurwa slow brak. Pilkarze zapierdalaja jak motorki, zegnaj rozgrywanie pilki w srodku pola, tu kurwa nie ma na to czasu juz, dluga pilka i do przodu. Witajcie rajdy przez cale boisko w wykonaniu Ronaldo albo jakiegos murzyna. Ja gralem sezony, co sie bedzie teraz dzialo w FUT to szkoda gadac, powrot murzynow typu doumbia. Jesli jeszcze nie macie patcha to kupujcie czarnuchow bo teraz pace znowu wraca na szczyt

 

Jednym slowem powrod arcade ala fifa 15

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K*rwa,ludzie, mowie calkiem powaznie, to jest jakis KABARET co sie wyprawia po patchu.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy fifowcy konsolowcy, nie wiem czy macie patcha u siebie,czy tez nie macie. Wlasnie rozegralem jeden mecz po patchu, opisze moje odczucia w spoilerze w ktorym moga sie pojawic brzydkie slowa, takze jak ktos jest wrazliwy to nie otwierac:D A tak na prawde to kiedys dostalem warna za wulge haha, takze pisze w spoilerze :biggrin:

 

A wiec tak. Przykro mi ze akurat ja musze Wam psuc humory informacja, ze fifa 16 jaka znalismy do tej pory odchodzi do lamusa.Niestety,kurwa,te pierdolone barany z EA wrzucili patcha który jak dla mnie wywraca tą gre do góry nogami. Pomijam,że nie naprawili spraw przynajmniej dla mnie istotnych, czyli a) sędziowie debile - w meczu który rozegrałem rywal dostał karnego z dupy,totalnie takiego o z dupy także albo miałem pecha, albo bardziej prawdopodobna opcja - sedziowe to nadal ultradebile. b ) bramkarze bogowie - De Gea w meczu byl nie do pokonania, ile szans sam na sam obronil to kurwa tylko ja wiem.

 

Ale koniec tego pierdololo, najwazniejsze info - zmienilo sie tempo gry. Doslownie mowiac kurwa przyspieszyli ta gre chyba o 50%, no kurwa slow brak. Pilkarze zapierdalaja jak motorki, zegnaj rozgrywanie pilki w srodku pola, tu kurwa nie ma na to czasu juz, dluga pilka i do przodu. Witajcie rajdy przez cale boisko w wykonaniu Ronaldo albo jakiegos murzyna. Ja gralem sezony, co sie bedzie teraz dzialo w FUT to szkoda gadac, powrot murzynow typu doumbia. Jesli jeszcze nie macie patcha to kupujcie czarnuchow bo teraz pace znowu wraca na szczyt

 

Jednym slowem powrod arcade ala fifa 15

Dex nie strasz :/ moje najczarniejsze obawy, o których tu pisałem się ziszczą?

Zobaczymy. Oby nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem prawdopodobne, dzieci i ćwierć mózgi plakaly im na forum i pękła im guma w majtach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA na PC smiga na tym samym silniku co wersje konsolowe takze modlitwy nie pomoga, ta sama aktualizacja nadciaga na konsole

 

Zreszta pierwsze opinie sie pojawiaja, takze nie jestem sam

1684a194534f3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×