Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dziadziu-pomstować nie mam zamiaru bo zdaję sobie sprawę i jestem tego świadomy,ze nie sam skład wygrywa,trzeba umieć jeszcze wykorzystać potencjał zespołu. Ja na razie jestem w czarnej dup...,ale poddać się nie mam zamiaru. Będę grał do zdechu,aż uda mi się nie spaść da 11 ligi !!!!

Zmieniam jutro "iguana" IF na Dybale,jeszcze kasa zostanie na hotdogi :)

Ja Dybalą jeszcze nie grałem, Maxym mi go podpowiada.

W sumie można spróbować, choćby przez wzgląd na korzenie ;)

Ktoś tu chwalił Mandzukicia też.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajcie DRAFT'a kumple! ;) 

 

12087580_910265242395720_515118627_n.jpg

 

Z paczuszki :)

ŁAŁ niezły fart :biggrin:

Co do drafta to panie... skąd forse na to :biggrin: spłukany już jestem, 2k zostało :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grajcie DRAFT'a kumple! ;)

 

12087580_910265242395720_515118627_n.jpg

 

Z paczuszki :)

Wygrałeś wszystkie 4 online, żeby takie coś dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałeś wszystkie 4 online, żeby takie coś dostać?

Taa :P Dostałem paczki za 35k i 25k (12 piłkarzy 3 rare). Trafiłem go w tej za 35 :biggrin: Ogólnie myślę, ze z tych paczek za Draft jest lepszy drop choć tych za coinsy jeszcze nie otwierałem... 3 raz wygrywam i  poprzednie dwa razy to było 40 i 70k do przodu. Za drugim wygranym trafiłem Douglasa Coste :D

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty strzał :P

 

 

Myślałem, że pogram sobie BBVA ale ta liga bez topu jest słabiutka, przesiadam się na bundezwere którą biłem rekordy w fifie 15 :P

 

Vidal - monstrum

Daglasz Koszta - messi

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa :P Dostałem paczki za 35k i 25k (12 piłkarzy 3 rare). Trafiłem go w tej za 35 :biggrin: Ogólnie myślę, ze z tych paczek za Draft jest lepszy drop choć tych za coinsy jeszcze nie otwierałem... 3 raz wygrywam i  poprzednie dwa razy to było 40 i 70k do przodu. Za drugim wygranym trafiłem Douglasa Coste :biggrin:

No to podwójne gratulacje :) Ja odpadam po pierwszym, góra drugim meczu, więc dupa blada :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chwalił Mandzukicia też.

Ja, ja! Przed chwilą mi taką bramę załadował, że głowa mała. Biegł 20 metrów z dwoma obrońcami przytłoczonymi do pleców i zasadził z pierwszej piłki z lewaka!

Za każdym razem kiedy Wasz Palacio albo Dybala zostanie przepchnięty przez obrońców pomyślcie, że Mandżukić by się do tej piłki dopchał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy 4 wygrałem i max co udało mi się wyciągnąć to 40k także... super karty to jak totolotek :)

 

 

a no i dziś mi Alex Sandro poleciał, 24k

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to podwójne gratulacje :) Ja odpadam po pierwszym, góra drugim meczu, więc dupa blada :biggrin:

Dzięki dzięki :) Powodzenia w następnych próbach

btw jak otwierałem pierwszą paczkę za wygranego Drafta tą za 25k to zostałem strollowany :biggrin: otwieram paczke, patrzę święcaca karta, uwaga GK, uwaga Niemcy, serce przyspiesza, hercklekoty, mysle nie ma chu*a, jest Neuer! troll, Fahramnn :biggrin: ale druga paka, od razu na starcie wyświelta fioletową kartę i wiem z jakim panem mam do czynienia :biggrin:

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie zagrać mecz. Tzn zagrałem, dwa nawet. Niestety lagi jak cholera. W pierwszym jak koleś przyjął na trzydziestym metrze przy linii autowej Rondonem i się zawiesiło, to kolejną klatką było jak piłka leci w okno. Drugi mecz zremisowałem, ale to cud że przy takich latach wyciągnąłem z 0:2.

Skąd te lagi? Otóż pracownicy z Ukrainy chcieli hasło do WiFi, bo budut po skajpu do famili padzwanić. I urwa mi tymi trzema laptopami zapychają łącze... Chyba czas zmienić hasło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, ja! Przed chwilą mi taką bramę załadował, że głowa mała. Biegł 20 metrów z dwoma obrońcami przytłoczonymi do pleców i zasadził z pierwszej piłki z lewaka!

Za każdym razem kiedy Wasz Palacio albo Dybala zostanie przepchnięty przez obrońców pomyślcie, że Mandżukić by się do tej piłki dopchał ;)

Wszystko zależy od stylu gry, ja nie biegnę napastnikiem 20m tylko wykańczam podania głównie.

Miałem już wielu napastników z Serie A, jego też. Dybali jeszcze nie. Czas na testy.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może EA chce zachęcić do grania draftu. Zamiast wydawać kasę na Coinsy :) (no ale te tez trzeba mieć... :)) Gdybym umiał grać, to pewnie bym tam przewalił cała kasę i mial w poważaniu handel i wróżenie z fusów. (Pomijam łapanie okazji na 59th, bo to każdy potrafi :))

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro od rana siadam na draft, będę pisał o przebiegu :P

Zanim zbuduję wunderwaffe to minie trochę czasu, anóż coś wypadnie w drafcie :P

 

A co do BBVA

 

J. Martinez - jak to silny i szybki murzyn, godny polecenia.

Rakitic i Modric - wszystko ładnie pięknie tylko gdzie ich na boisku ustawić jak w środku pola wojna, a oni słabi jak by śniadania nie jedli. Rakitic fajne strzały z daleka.

Marcelo - poprawny ale Felipe Luis lepszy.

Krychowiak - taran, chyba jedyny środkowy w BBVA który może walczyć w środku pola z koksami z serie a itp.

Varane - polecam dobry obrońca

Konopianka - świetny szczególnie jak w drugiej połowie go wpuszczałem na zmęczonego rywala, potrafił noty powyżej 9.5 wyrwać za 45min gry

Danilo i Carvajal - niby wszystko ok i nie ma do czego się przyczepić ale różnicy to oni napewno nie robili.

 

Jeszcze jak ktoś ma mało $$$ a chcę obrońcę z BBVA to polecam Nacho, mimo iż miałem hajs to go nie zmieniałem bo chłopaczyna grał rewelacyjnie

Aleix Vidal, tylko na RM, szybki ale wykończenie kuleje

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro od rana siadam na draft, będę pisał o przebiegu :P

Zanim zbuduję wunderwaffe to minie trochę czasu, anóż coś wypadnie w drafcie :P

Zrób live na Twitchu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Dybala to idealny CAM, zwłaszcza w kontekście wcielenia do Makaronów Teveza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób live na Twitchu :P

hehe raczej nie :)

Dla mnie Dybala to idealny CAM, zwłaszcza w kontekście wcielenia do Makaronów Teveza.

Dybala jest znienawidzony, gimbusy go podłapały i tylko dryblingi walą :biggrin:

 

 

Podpis z futheada pod kartą RB Lewego

 

"

When a guy fucks a guy, hes called gay.

When a guy fucks 11 men, hes called Lewandowski

"

 

lol

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro od rana siadam na draft, będę pisał o przebiegu :P

Zanim zbuduję wunderwaffe to minie trochę czasu, anóż coś wypadnie w drafcie :P

A co do BBVA

J. Martinez - jak to silny i szybki murzyn, godny polecenia.

Rakitic i Modric - wszystko ładnie pięknie tylko gdzie ich na boisku ustawić jak w środku pola wojna, a oni słabi jak by śniadania nie jedli. Rakitic fajne strzały z daleka.

Marcelo - poprawny ale Felipe Luis lepszy.

Krychowiak - taran, chyba jedyny środkowy w BBVA który może walczyć w środku pola z koksami z serie a itp.

Varane - polecam dobry obrońca

Konopianka - świetny szczególnie jak w drugiej połowie go wpuszczałem na zmęczonego rywala, potrafił noty powyżej 9.5 wyrwać za 45min gry

Danilo i Carvajal - niby wszystko ok i nie ma do czego się przyczepić ale różnicy to oni napewno nie robili.

Jeszcze jak ktoś ma mało $$$ a chcę obrońcę z BBVA to polecam Nacho, mimo iż miałem hajs to go nie zmieniałem bo chłopaczyna grał rewelacyjnie

Aleix Vidal, tylko na RM, szybki ale wykończenie kuleje

A próbowałeś Enzo na cm? On dość silny jest.

Btw

Jutro wychodzi Millionaire, czyli autobuyer i autobidder.

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś Enzo na cm? On dość silny jest.

Btw

Jutro wychodzi Millionaire, czyli autobuyer i autobidder.

Chyba pomyliłeś forum, pisałem Ci żebyś nie mówił nic na publicznym forum, tylko tym dla handlowców, które jest ukryte przed wszystkimi userami ^^

Ten draft ma swoje plusy, emocje jak na straganie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliłeś forum, pisałem Ci żebyś nie mówił nic na publicznym forum, tylko tym dla handlowców, które jest ukryte przed wszystkimi userami ^^

 

Czyli za kilkanaście godzin mój handel pewnie polegnie, bo z botami nie wygram.

BTW, boty na Xbox i PlayStation skupujące/licytujące karty mają się pojawić dopiero dziś? Byłem przekonany, że już funkcjonują, tylko nie do końca ogarniają temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze te boty w 16 robią 10-20 zapytań na minutę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dałeś mi nadzieję, że nie zrujnują doszczętnie marketu i bez nich będzie można handlować (z drugiej strony 10-20 zapytań na minutę przy 1000 botów może wystarczyć, żeby rozwalić rynek). Ja się tego nie tykam, podobnie jak FP i monet w tej edycji :). Wydałem na 2200 FP przy premierze 70 PLN z racji Draftu i więcej nie zamierzam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrało mi patcha do FIFY... Ciekawe czy naprawdę zepsuli tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam niecala godzine do pracy wiec ide obczaic, bo potwm tylko musialbym Wam wierzyc na slowo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×