Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

np. Dodaj sobie do składu koncepcyjnego kampla z bayeru leverkusen i kup go na markecie kosztuję grosze i będziesz miał zaliczone.

Albo coś źle robisz albo masz błąd w grze i ci już tego nie zaliczy.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale robisz to tak jak napisał Sith? Bo nie możesz wyjść ze składu, przejść na rynek i ręcznie wyszukać i kupić. Musisz NA EKRANIE SKŁADU najechać na zawodnika, wcisnąć kwadrat i tam będziesz miał wyszukaj na rynku. Kupujesz jednego z tych, którzy wyskoczą i masz zaliczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak grasz...

Jak lubisz fikołki i turbokozaka - Hazard.

Jak wolisz grać jak Korona za Ojrzyńskiego - Sanchez. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale robisz to tak jak napisał Sith? Bo nie możesz wyjść ze składu, przejść na rynek i ręcznie wyszukać i kupić. Musisz NA EKRANIE SKŁADU najechać na zawodnika, wcisnąć kwadrat i tam będziesz miał wyszukaj na rynku. Kupujesz jednego z tych, którzy wyskoczą i masz zaliczone.

Mozna normalnie wyjsc i kupic karte na rynku. Jak wrocisz do skladu to automatycznie karta zostaje zastapiona i zaliczone jest zadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha a jak grala korona za ojarzynskiego ? ;p a jaka polecisz formacje dla bpl ?

 

Taką, że ani Sanchez ani Hazard nie będzie ci potrzebny i dylemat z głowy.

 

4-3-1-2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wjechał dziś Nainggolan do składu i faktycznie pitbull straszny wszystko kasuję póki co, chociaż po pierwszym meczu byłem nim mega rozczarowany jak za te kwotę. W sumie mam już skład z Seria A taki o jakim myślałem jedynie pytanie czy warto składać kasę na Chielliniego mam Bonucciego i De Vrija na zmianę z Jesusem jestem zadowolony. Chiellini robi różnicę ? No i czy warto Handanovica brać bo Szczęsny jak dla mnie to jest ostry koks i wciąga człowieka z kaskiem nosem, przynajmniej w moim składzie tak to wygląda co dziś ściągał to pewnie gość po drugiej stronie rzucał padem. No i ten Dybala mnie męczy mam Higuaina i jest naprawdę bardzo dobry, nie wiem czy Dybala nie jest zbyt wątły żeby grać jako jedyny napastnik w 4-3-3 (4). Czy nie jest taką chorągięwką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh jak z Bego robi się ręcznik wiedz, że coś się dzieje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam Dybala w ataku to raczej marny pomysł. Razem z Igłą lub Tevezem to tak zwany koksu atak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale robisz to tak jak napisał Sith? Bo nie możesz wyjść ze składu, przejść na rynek i ręcznie wyszukać i kupić. Musisz NA EKRANIE SKŁADU najechać na zawodnika, wcisnąć kwadrat i tam będziesz miał wyszukaj na rynku. Kupujesz jednego z tych, którzy wyskoczą i masz zaliczone.

Tak, oczywiście, że prosto ze składu koncepcyjnego klikam na zawodnika żeby mi go wyszukalo na rynku o później kupuje tego zawodnika,kupiłem tak już 3 różnych zawodników,a później dodałem ich do mojego normalnego składu i nic. Z zadań z zawodnikami kocepcyjnumi, zaliczylo mi tylko to drugie zadanie (z zastapinieniem zawodnika koncepcyjnego, czy jakoś tak) a tego pierwszego za ciula nie chce mi zaliczyć, ale dobra dzieki, będę próbował dalej

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uspokój się już. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Samym Dybalą nie umiem zgwalcić. Ale Tevezunio czasem zgwałci ☺A jak ma z tym gwałtem Kun Aguero bo nim niestety nie grałem. Dobra gadka się zaczęła i pewnie zaraz będziemy gadać o mudzinach ☺☺☺☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co nakupowalem tego Kone z 10 kart a cena nadal taka sama... przynajmniej wczoraj jeden sie sprzedal z profitem 3k :P
 

 

 

Ja Samym Dybalą nie umiem zgwalcić. Ale Tevezunio czasem zgwałci ☺A jak ma z tym gwałtem Kun Aguero bo nim niestety nie grałem. Dobra gadka się zaczęła i pewnie zaraz będziemy gadać o mudzinach ☺☺☺☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Tevez z Aguero w parze gwalca wszystkich

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gadka się zaczęła i pewnie zaraz będziemy gadać o mudzinach ☺☺☺☺

 

 

Następny Bond ma być czarny. 

 

Tevez > Aguero, nawet Hero. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie potrafi skleić normalnej akcji to trzeba grać jak pi*da. :)

Haha zobaczymy co ty potrafisz juz niedługo kolego i jakie akcje potrafisz skleic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morata jest dobry ale prawdziwe odkrycie to Igła, jak ktoś umie grać to pozamiatane

Sprzedaje bpl, won mi z oczu lebiedzy :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yebnij w stól... :biggrin:

Czyli celowe toto???

A walczysz o rzuty karne?

Mnie kiedys tak ktos podsumowal mecz:

"...wywalczony rzut karny..." hahahah, no ale za to whitejin karne przestrzelal i sie rownowazylo :biggrin:

Dobra , może ty puknij fajką w stół chamie jak nie umiesz się normalnie odzywać wieśniaku . A co do sprint ów to każdy praktycznie tak gra . Ja umiem tworzyć akcje i bardzo dobrze mi to wychodzi ale pytanie po co ? Jak w sezonach 9/10 gra na sprint ? Dla własnej satysfakcji ? Jak to się 0anowi3 mówi grasz o wynik a nie aby mówili że grasz pięknie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego na rynku są juz karty z nowego totw? Przecież czas 6PM UK jeszcze nie ma

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co nakupowalem tego Kone z 10 kart a cena nadal taka sama... przynajmniej wczoraj jeden sie sprzedal z profitem 3k :P

Zobacz sobie ceny kiedy strzelał te 3 bramki, podskoczyla jego cena o prawie 3k w górę więc wątpię żeby coś teraz można na nim zarobić

Edytowane przez Gorekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego na rynku są juz karty z nowego totw? Przecież czas 6PM UK jeszcze nie ma

 

 

EA IT się nudzi w pracy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra , może ty jebnij w stół chamie jak nie umiesz się normalnie odzywać wieśniaku . A co do sprint ów to każdy praktycznie tak gra . Ja umiem tworzyć akcje i bardzo dobrze mi to wychodzi ale pytanie po co ? Jak w sezonach 9/10 gra na sprint ? Dla własnej satysfakcji ? Jak to się 0anowi3 mówi grasz o wynik a nie aby mówili że grasz pięknie :)

Chamy i buraki nie znaja najwiekszych polskich przyslow ;). Jak wygoglujesz to zaskoczysz ze nie chcialem Cie obrazic :) wiec nie spinaj sie tak bo Ci gumka w badejkach strzeli ;)
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×