Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Sith, to bylo pol zartem ;)

Przyznam teraz ze niepotrzebne, ale tak juz czasem nie moge sobie darowac. Niepotrzebnie zreszta :) znamy sie tu nie od dzis. Szacuneczku masz u mnie tyle, ze terabajta danych by braklo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być mną...

Kupić Nedveda, poprzesuwać po składzie i stwierdzić, że nie pasuje... Oddać na listę i być w plecy 15k. 

Wszystko w 5 minut. 

Ja mam tak samo, biada zespolowi jak trafi na moj gorszy dzien albo przeciwnik jest za dobry. i mnie zleje,

Wtedy hop sip skladu nie ma

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo, biada zespolowi jak trafi na moj gorszy dzien albo przeciwnik jest za dobry. i mnie zleje,

Wtedy hop sip skladu nie ma

Mam to samo... i za godzinę kupuję ten sam skład :D

 

Często też kupuję jakąś kartę, zmieniam jej pozycję, po czym sprzedaję za tyle ile kupiłem - zapominając o zmianie pozycji... i wychodzi 2-3k + prowizja EA straty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awansowałem do pierwszej ligii i oficjalnie stwierdzam że atak Tevez-Dybala są jak Agbonlahor z FUT12 czyli musthave :D

 

Dybala sadzi bramy z 30 metrow, od Teveza sie odbijają jak pileczki pingpongowe a no touch drybling to jest najfajniejsza rzecz w tej Fifie :D jutro podejscie do wygrania mistrzostwa zrobie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem niepotrzebne zwarcie w necie, pono i nialem dostac w ryło, ale jak znalazlem typciora to sie na powaznie wzruszylem i na tym sie skonczylo ;) ktos musi tych pogubionych nauczyc ze mozna duzo latwiej i przyjemniej, a kto jak nie my ;)

No i odnosnie fut w koncu- ceny pieknie pojda w tydzien ;) moze sie w koncu cos dorobim :)

Dzięki za spokojne podejście akurat miałem gorszy moment dnia i się nie potrzebnie uniósłem, lub zbyt nieodpowiednie słowa dobrałem. Tak więc bez nerwów i do zobaczenia na wirtualnych boiskach :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to są jednak walnięci - potrafią się licytować z odstępami minut do 1000 przed ceną zakupu... I to licytują się nawet wtedy, gdy inne karty są na BN o kilka/naście tysięcy mniejsze na liście... Fenomen... Synowie kurzu i wiatru - tumany. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to są jednak walnięci - potrafią się licytować z odstępami minut do 1000 przed ceną zakupu... I to licytują się nawet wtedy, gdy inne karty są na BN o kilka/naście tysięcy mniejsze na liście... Fenomen... Synowie kurzu i wiatru - tumany. 

Pisałem już o tym jakiś czas temu... mnie to wkurza niesamowicie. Czekasz na okazję, można coś ustrzelić taniej, to wbija jakiś nieogar i przebija nawet powyżej tego co obok jest bn.

Lenistwo Panie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milik if opłacalny? Czy raczej tylko się na nim straci?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam bo się uczę tego fachu ale moim zdaniem Polacy będą go kupować bo to obowiązek. Co do Reszty słaba liga i sam się zastanawiam

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to pewnie najwyższa cena. Lepiej za kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na chandelek juz za późno Shitmanie bo juz się pogubiłem.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat Milika - dzis angielskie brukowce dawaly ze Milik dogadany z Leicester. Bedzie up jesli to prawda chyba ;)

F3nix slyszales cos?

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na chandelek juz za późno Shitmanie bo juz się pogubiłem.

Milik if wyszedł dzisiaj tak? Może się mylę, ale chyba pierwszego dnia ify z danego totw sa najdroższe, dopiero po 2-3 dniach kształtują się ceny.

Niech mnie ktoś poprawi, jeśli źle to rozumiem, ale też obserwuję wykresy na futbin i stąd takie spostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat Milika - dzis angielskie brukowce dawaly ze Milik dogadany z Leicester. Bedzie up jesli to prawda chyba ;)

F3nix slyszales cos?

Na razie to tylko napisali, ze sa zainteresowani i ma kosztowac niby £10m ale to jest daily mirror, a wiec cos jak fakt w Polsce :P jakby zrodlo bylo sky sports albo bbc to byloby to bardzo prawdopodobne. DM takie cuda czesto pisal, ze szkoda gadac :D Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to tylko napisali, ze sa zainteresowani i ma kosztowac niby £10m ale to jest daily mirror, a wiec cos jak fakt w Polsce

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milik if wyszedł dzisiaj tak? Może się mylę, ale chyba pierwszego dnia ify z danego totw sa najdroższe, dopiero po 2-3 dniach kształtują się ceny.

Niech mnie ktoś poprawi, jeśli źle to rozumiem, ale też obserwuję wykresy na futbin i stąd takie spostrzeżenia.

Po weekendzie ceny bedą najniższe. Dużo zależy od paczek, które EA daje w ostatni dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do weekendu IF Milik będzie na rynku za maksymalnie 15 tysięcy monet. Bardziej prawdopodobne, że za discard value. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do weekendu IF Milik będzie na rynku za maksymalnie 15 tysięcy monet. Bardziej prawdopodobne, że za discard value. 

Też mi się tak wydaje. Mało popularna liga przede wszystkim.

 

Osobiście mam nadzieję, że jednak zmieni ligę na lepszą w końcu, uważam, że zasługuje na to.

Cenię go jako piłkarza.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w fut nie ma rankingow,czy poprostu nie moge znalezc?Tak z ciekawosci jakie macie staty w drodze do 1 ligi:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany...,jest ktoś,kto gra jeszcze bpl w tej fifie? Zastanawiam sie nad kartą IF Kane do pary z moim IF Longiem. Ktoś ogrywał typa? Nie gram już od długiego czasu bo mnie jakaś deprecha fifowa dopadła. Pograłem troszkę w BF4 i znowu coś każe mi wsadzić płytkę Fify w napęd. Jakieś opinie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie chcę Lhama w składzie...

 

CS_7nPwWoAMnio3.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie chcę Lhama w składzie...

CS_7nPwWoAMnio3.jpg

Co to tu zrobil? Bo nie wiem, nie widze, nie slyszalem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki spróbuj Rooneya nie wiem czy cenowo tak samo co Kane if ale jak wiesz za ryźawym nie przepadam a on u mnie nadal hasa ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to tu zrobil? Bo nie wiem, nie widze, nie slyszalem?

pewnie chodzi o wzrost

chociaz co to ma do futa? tevez tez karakan a takiego mertesackera skrecil by 3 razy na 1 metrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie chcę Lhama w składzie...

 

 

To weź tego obok ...Mertesackera, tylko sie nie zdziw ze słupki od bramek szybciej sie na boisku poruszają :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×