Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na szybko potrzebowałem jakiegoś cm do mojego fitnessu serii A i zakupiłem niejakiego Gary Medel z interu za astronomiczną kwotę 800c :biggrin:

Polecam gościa, straszny dzikus, jego wejście z bara potrafi zabić :biggrin:


W taki oto sposób nie zdobyłem mistrzostwa 4 ligi  :laugh: Do tego na bramce był IF Fahrmann. On wyciąga piły nie z tego świata. Każdy mecz kiedy przeciwnik ma go na bramce to katorga dla mnie.

up up and awayyyy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W taki oto sposób nie zdobyłem mistrzostwa 4 ligi  :laugh: Do tego na bramce był IF Fahrmann. On wyciąga piły nie z tego świata. Każdy mecz kiedy przeciwnik ma go na bramce to katorga dla mnie.

 

 

I tak był spalony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie weźcie przestańcie cytować całe posty z filmami czy całymi ścianami obrazków bo to się staje męczące. Wystarczy jak skopiujecie tylko opis.

 

Potrzebowałem dwóch sezonów, żeby wyjść z 10 ligii... W pierwszym wygrałem tylko jeden mecz. W drugim, zacząłem od dwóch wysokich porażek a potem pasmo wysokich zwycięstw i nawet rq się zdarzył. Może wylosowało mi jakichś noobków.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wychodzilem z 10 ligii to odkładalem pada i komp sam wygrywał. W 10 lidze to większość to kadlubki, które nie mają jak pada trzymać:-D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz skład smograj to nic dziwnego, że sami wygrywają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie weźcie przestańcie cytować całe posty z filmami czy całymi ścianami obrazków bo to się staje męczące. Wystarczy jak skopiujecie tylko opis.

Potrzebowałem dwóch sezonów, żeby wyjść z 10 ligii... W pierwszym wygrałem tylko jeden mecz. W drugim, zacząłem od dwóch wysokich porażek a potem pasmo wysokich zwycięstw i nawet rq się zdarzył. Może wylosowało mi jakichś noobków.

Jak ja wychodzilem z 10 ligii to odkładalem pada i komp sam wygrywał. W 10 lidze to większość to kadlubki, które nie mają jak pada trzymać:-D

A zaczynaliscie w 10? Bo chyba zaczyna sie wyzej, jak graliscie w 15

...czy zas mi sie cos poknocilo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezony online się zaczyna wyżej, FUT jedziesz od 10.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wychodzilem z 10 ligii to odkładalem pada i komp sam wygrywał. W 10 lidze to większość to kadlubki, które nie mają jak pada trzymać:-D

 

Raz wylosowało mi gościa ze składem z ligi holenderskiej. Myślę sobie, że będzie łatwiejszy mecz. Koleś pierwsze pięć akcji, pięć strzałów, pięć golii. Nie mogłem nic zrobić;

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz wylosowało mi gościa ze składem z ligi holenderskiej. Myślę sobie, że będzie łatwiejszy mecz. Koleś pierwsze pięć akcji, pięć strzałów, pięć golii. Nie mogłem nic zrobić;

Ja wczoraj takiego gościa miałem. Wstyd się przyznać. Ale zlał mnie jakbym nie miał rączek. Ja z własnej połowy nie mogłem wyjść. A koleś każdy strzał to w same widły. Skończyło się na 10:0. Aż wyłączyłem XO, włączyłem PS4 i pograłem przez pół dnia w Wolfensteina. Potem po LM zrobiłem dwa mistrzostwa pod rząd.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj grałem z gościem co miał cały skład z IF'ów, 11 brązowych kart, i co?....i dostał 4:0, Tevez widocznie nie lubi tego koloru i strzelił hat-tricka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też dobrze żarło aż trafiłem na Dumbieeeeee 4 szybkie i po meczu. Już nie wierzę Kanadyjczykom co do losowania przeciwników grając z Polakami wysłałem zapytanie w której lidze mieszają i ku mojemu zdziwieniu jeden w 1 dwóch w 2 masakra jakaś. Szkoda ze na rynku nie ma konkurencji bo nie dość że z ludzi robią idiotów to mnie jeszcze osobiście uzależnili i chwycili w swe sidła jak bobra kanadyjskiego   :laugh: :laugh:

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 wysłałem zapytanie w której lidze mieszają i ku mojemu zdziwieniu jeden w 1 dwóch w 2 masakra jakaś.

No cięzko żeby inaczej odpisali hehe :)

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cięzko żeby inaczej odpisali hehe :)

Trzeba być ostatnią lamą, żeby kłamać w takim temacie. To jakiś wstyd grać w niższej lidze? Nie będę miał respektu na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi tu polecał IF Dybale? :D To jest KALEKA. Totalna beznadzieja, najgorsza "ofensywna" karta jaką grałem i to za 160k :D Na szczęście jest dobrą inwestycją na przyszłość :)

 

Tevez - 52 gole w 46 meczach

IF Dybala - 3 gole w 15 meczach :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi tu polecał IF Dybale? :biggrin: To jest KALEKA. Totalna beznadzieja, najgorsza "ofensywna" karta jaką grałem i to za 160k :biggrin: Na szczęście jest dobrą inwestycją na przyszłość :)

 

Tevez - 52 gole w 46 meczach

IF Dybala - 3 gole w 15 meczach :rofl:

Pewnie kupiłeś OF Dybala zamiast IF Dybala :biggrin:

Pytanie do chłopaków z XO, jaką tanią legendę warto kupić do grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kupiłeś OF Dybala zamiast IF Dybala :biggrin:

Pytanie do chłopaków z XO, jaką tanią legendę warto kupić do grania?

Dużo osoby chwali Sheringhama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz wylosowało mi gościa ze składem z ligi holenderskiej. Myślę sobie, że będzie łatwiejszy mecz. Koleś pierwsze pięć akcji, pięć strzałów, pięć golii. Nie mogłem nic zrobić;

Dlatego wlasnie to jest zle podejscie do gry "Mysle sobie, ze bedzie latwiejszy mecz" - to najgorsze co jest w tej grze. Nie mozna lekcewazyc przeciwnika nawet jak gra brazowym skladem. Mimo wszystko podejscie mentalne i jeszcze raz napisze - spokoj to gwarancja wygranych ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi tu polecał IF Dybale? :D To jest KALEKA. Totalna beznadzieja, najgorsza "ofensywna" karta jaką grałem i to za 160k :D Na szczęście jest dobrą inwestycją na przyszłość :)

Tevez - 52 gole w 46 meczach

IF Dybala - 3 gole w 15 meczach :rofl:

Mam to samo zdanie, tylko, ze na temat jego standardowej karty, nie stać mnie na ify. Tak go zachwalaliscie, że się skusiłem, jednak totalnie nie pasuje do mojego stylu, 100 razy lepiej gra mi sie Super Mario który kosztuje 1k,dlatego katakan szybko poleciał do żyda a Mertens na CAM w formacji 4 2 2 2 to jest zabijaka, typowy 3 napastnik, nie sprzedam go do końca edycji więcej niż pewne. Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem tylko 3 mecze, 3:0, 7:1, 5:1, byłem bardzo spokojny dzięki temu ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem tylko 3 mecze, 3:0, 7:1, 5:1, byłem bardzo spokojny dzięki temu ;)

Ja po przyjęciu dziesięciu na klatę, potem w 2 spotkaniach 12 goli strzeliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po przyjęciu dziesięciu na klatę, potem w 2 spotkaniach 12 goli strzeliłem.

Tyle, że te wyniki to moje zwycięstwa, to zagwarantowało spokój (i co najmniej utrzymawnie w 6 lidze) :)

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być ostatnią lamą, żeby kłamać w takim temacie. To jakiś wstyd grać w niższej lidze? Nie będę miał respektu na forum?

Nie mam pojecia czym sie kieruja osoby ktore pytam w jakiej lidze graja jak gram z kims online. Mi rowniez sami z 1 i 2 ligi sie trafiaja...przypadek pewnie hehe

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×