Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie ogarniam po co sie w ogole w handel bawic  tej grze :biggrin: :biggrin: :biggrin:  W te 15 minut caly jeden mecz rozegrasz. czy na pewno swiat zwariował?

W pracy albo na kiblu meczu nie rozegram, a złoto się zarobi :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy co myslicie o takim skladzie  BPL jakies sugestie zmiany polecacie itp z gory dzieki    http://www.futhead.com/16/squads/4352311

Jak bym mial taki skład to bym tylko grał i grał i grał albo sprzedał i kupił sobie Pogbe i Riberiego do mojego składu Francuzików.

Ale Toure na CM moze byc i za Hazarda Cześć Fabregasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w mój klub---szukaj w klubie ----rodzaj karty i zamieniasz :P ;)

 

Więc i ja się powtórzę jaka strona jest najbliższa co do typów drużyny tygodnia 

super tylko ze ja tej karty nie mam w klubie :biggrin: gdzie ja kupic? bo moge tylko wyszukac zawodników kontrakty i o 

Edytowane przez Ali39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramires murzyn godny polecenia , ale to było wiadome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym mial taki skład to bym tylko grał i grał i grał albo sprzedał i kupił sobie Pogbe i Riberiego do mojego składu Francuzików.

Ale Toure na CM moze byc i za Hazarda Cześć Fab

yaya toure na cdm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego sympatyczny Lista transferowa -karta klubowa i tam wyszukujesz i kupujesz potem jak pisałem wyżej zmieniaj do woli panie koszulki herby itp

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

bert 1978 tak zapytam z ciekawości Kun :thumbsup: kupiony czy trafiony w paczce

co do Yaya to na cdm katastrofa jedynie cm albo spo

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak pękłem i zrobiłem sobie polski skład - przypomniałem sobie, że w poniedziałek wydropiło mi koszulki reprezentacji Polski i uznałem to za znak ;)

Mam coś takiego:

http://www.futbin.com/16/squad/60537

Coś można jeszcze zmienić? Dodatkowo mam w obwodzie Gajosa i Koseckiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

if Krychowiak :P :P :P :P :biggrin:

Musimy znowu pograć i zobaczyć która Repra lepsza :biggrin:

 

Grał ktoś Andre if

 

Ja zainwestuje tylko jak będą te piątki gale i inne duperele. Ogólnie to mój ulubiony Reprezentant taki pidbull a ja takich lubię

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega farfocel... Podbijam poprzeczkę. 

 

Jak wrażenia z gry Bułgarem? Dzisiaj w nocy sprzedałem go za 960k. Brakuje mi jakieś 300k do Weaha (o ile wcześniej Besta z 7 chemii nie przetesuje na strikerze). Póki co pogrywam składami za 10k z Premiership i lig portugalskiej. Polecam, zero zdenerwowania po porażce, bo przecież oklep składu za 10k nie boli, a niewiele lepszego składu z legendą za milion to już wielka ujma i niepohamowane złości :D.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S. chodzi świetnie, bydle co trzyma się podłoża jak gokart. 

Cholernie mocne petardy z mocniejszej nogi... Fajnie się nim grało... Ale...

 

-Nie pokazuje się tak jak lubię w ataku, trochę wycofany, czeka na dogrania, zamiast samemu lecieć jak idzie kontra lub pozycyjny.

-Prawa noga - dramat, potrafił przestrzelić na pustą bramkę. 

 

Lepiej się prowadzi niż Kluivert... Kurna, jakby dodali mu to co ma Kluivert lepszego, to byłby monstrum. 


Po raz kolejny mówię - choć już to mówiłem... Koniec z handlem IFami... Znów myślałem, że zarobię i znów wygląda na to, że w plecy jestem i będę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Andre if

Jeżeli pytasz o tego z ligi portugalskiej to pozytywnie mnie zaskoczył. Na CMie miał 10 bramek w 14 meczach. Chodzi w okolicach 14k, więc za dużo nie stracisz :biggrin:

 

Grałem ostatnio mecze Klasyczną XI ze znajomym i zacząłem zazdrościć legend posiadaczom xboxa. Jest kilka kart, którymi chciałbym zagrać... ale to za mało na przesiadkę na xpudełko :o Poczekam na legendę Ronaldinho.

Edytowane przez vkkaaa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andre If jest już u mnie udało się wyklikać za 11k. Tak spodobała mi się liga portugalska ze postanowiłem troszkę w nią zainwestować Andre pierwszy meczyk i 2 gole .Szykuje się kolejny awansik jestem pewien ze jak bym grał tym co miałem wcześniej nadal bym się kisił w 7 a tak to witaj 5. Portugal i Polskie pitbulle oni to załatwili.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorszym składem trzeba się bardziej skupić, dzięki czemu lepiej się gra... Trochę mniej człowiek się wkurza tracąc bramkę z doopy wiedząc, że strzela ją piłkarzyk warty tyle co 4 nasze składy. Wczoraj wróciłem do 2 ligi swoim nonrare BBVA :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grający dużo podaniami, którą formację ze skrzydłowymi polecacie? Na razie w FUT 16 najbardziej podeszło mi 4-2-3-1, próbowałem drugą wariację tego ustawienia, właśnie ze skrzydłowymi, ale o ile daje dobre zabezpieczenie z tyłu, o tyle napastnik jest mocno zagubiony, a skrzydłowi wycofani. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od Fify 13 panuje jedna zasada, im lepszy skład ma przeciwnik tym lepiej się gra. W obecnej Fifie spotkałem już 6 składów za ponad bańke, wszystkie do przodu. Jak widzę, że ktoś ma ciekawą hybrydę, ale tzw cheap beasts to wiem, że będzie ciężko. 

 

up. Ja non rare BPL ustawieniem 442 wszedłem do 2 ligi i skrzydła bardzo ładnie chodzą, polecam tą jakże podstawową formacje :)

Edytowane przez nath4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vkkaaa Podaj no ten składzik bo do dziś jestem pod wrażeniem Twojej gry tym składem.

I zarazem znowu zapytam Júlio César czy Iker Casillas.

Tsarov mi się fajnie gra 433(4) ale tam jakoś nie szło mi w defensywie. Znowu muszę spróbować i zobaczyć czy się troszkę nauczyłem tej defensywy. Na pewno przy doborze fajnych grajków przy tej formacji jest dobra zabawa.

nath4 mówisz o klasycznym 442.

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego sympatyczny Lista transferowa -karta klubowa i tam wyszukujesz i kupujesz potem jak pisałem wyżej zmieniaj do woli panie koszulki herby itp

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

bert 1978 tak zapytam z ciekawości Kun :thumbsup: kupiony czy trafiony w paczce

co do Yaya to na cdm katastrofa jedynie cm alb

kupiony zagiołem parol na niego zbieralem ale i tak udalo sie kupic dosc korzystnie 670k i przypuszczam ze gosc zabardzo nie kumał kwot tej karty a co do cdm kogo wstawic do bpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skład to nic specjalnego http://www.futbin.com/16/squad/60749 -> w lidze forumowej nie dał rady : /

 

Casillas :) Julio Cesar jest tragiczny. Możesz też sprawdzić Heltona.

Edytowane przez vkkaaa
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nisko budżetowy ale spróbuj Koyuate jak dla mnie typowy przecinak a tani jak barszcz możesz dać też Ramireza tak zwany szbkobieg jest wszędzie

vkkaaa ale ile daje frajdy granie takim składem to sam wiesz i jacy oni fajnie techniczni są :P ;) :P

No właśnie Dwaj Brazylijczycy mnie zawiedli i czas na Ikera

Vkkaaa znów musimy pograć bo już dawno nie graliśmy a meczyki z Tobą wiele mi dały.

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś znajdzie chwilę i ze mną zagra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, też macie teraz zayebiste lagi ? przed chwilą 2 mecze i oba nie szło grać, pierwszy mecz z Ruskim, nie wytrzymałem i wyszedłem myślałem, że to ze względu na lokalizację, drugi mecz widzę nasz rodak, myślę będzie ok, a du dupa te same jazdy klatkowanie, przegrałem 2:3 ale z całym szacunkiem jak miał to samo co ja to ok, jednak jeżeli nie to sorry ale z 5 bym mu wcisnął ;// aż się boję zaczynać kolejnego meczu..... Po co te internety , 60 mb, czary marrry o kant dupy to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×