Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zabija grę tylko dlatego że sam tak nie umiesz bronić i masz dziury w obronie, a atakować potrafisz tylko pacerami bo inaczej się przebić nie umiesz? Dobrze rozumiem?

Poźniej dziwimy się EA, że robi grę dla idiotów. Oni jedynie słuchają klientów :D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabija grę tylko dlatego że sam tak nie umiesz bronić i masz dziury w obronie, a atakować potrafisz tylko pacerami bo inaczej się przebić nie umiesz? Dobrze rozumiem?

Zle zrozumiales,chodzi mi o to ze to duze ulatwienie trzymac dwa przyciski i nic nie robic:)Ja sam tak nie gram bo nie lubie tego typu rzeczy lubie sam wywalczyc pilke i dopiero wtedy czerpie z tego satysfakcje.Jak juz kiedys gdzies pisalem gram w fife od 97 roku,praktycznie co rok z malymi przerwami,i powiem szczerze ze kiedys bez tych wspomagaczy gralo sie lepiej.Jeden przycisk od obrony jeden od strzalu itp.A teraz co jest kazdy widzi....Dziury w obronie pewnie sa przez to ze nie gram na automacie:)Nie uzywam tez tych kombinacji...Dla mnie tego nie powinno byc takie jest moje zdanie...Pacerami gram na ludzi ktorzy uzywaja automatu i innych dupereli:)Jak bawi cie taka gra to juz twoja sprawa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle zrozumiales,chodzi mi o to ze to duze ulatwienie trzymac dwa przyciski i nic nie robic:)Ja sam tak nie gram bo nie lubie tego typu rzeczy lubie sam wywalczyc pilke i dopiero wtedy czerpie z tego satysfakcje.

Tak,tak. Trzyma się dwa przyciski i co mecz zero z tyłu. Co za brednie...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dodawaj sobie i nie przekrecaj mojej wypowiedzi,napisalem ze jest to duze ulatwienie.....Czytaj ze zrozumieniem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdy nie rozumiałem waszego gadania o czarnych seriach jeśli chodzi o przegrane.. Do wczoraj. 10 meczów, wszystkie w p.....lecy. Moja obrona to zbiór jakichś podrzednych kartofli.. Przez te 10 meczy nie byłem w stanie nawet bramki strzelić.. Posłuchałem waszej rady i sprzedałem cały skład i to z zyskiem..np chielini 10 k drożej stoi. Xd czekam na obniżki! Miłego dnia niepodległości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dodawaj sobie i nie przekrecaj mojej wypowiedzi,napisalem ze jest to duze ulatwienie.....Czytaj ze zrozumieniem:)

Sam tak napisałeś. Ułatwienie? Jak każda funkcja, trzeba nauczyć się ją stosować. Tak jak tricki. To ułatwienie, ale jeśli nie masz ochoty tego opanować, to nie narzekaj, że inni tego używają. A jeśli ktoś poświęcił czas, aby podnieść swoje umiejętności, to Ty też możesz swoje podnieść, aby przechodzić taką obronę, a nie narzekać. Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dodawaj sobie i nie przekrecaj mojej wypowiedzi,napisalem ze jest to duze ulatwienie.....Czytaj ze zrozumieniem:)

Trzymanie tych dwóch przycisków ma swoje odzwierciedlenie w realnej piłce. Za to należy się plus dla EA, dodają elementy, które widzimy na realnych boiskach. Wystarczy nauczyć się tego używać : p

 

W sumie w ustawieniach kontrolera masz opcję "dwa przycisk" - powrót do przeszłości.

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam tak napisałeś. Ułatwienie? Jak każda funkcja, trzeba nauczyć się ją stosować. Tak jak tricki. To ułatwienie, ale jeśli nie masz ochoty tego opanować, to nie narzekaj, że inni tego używają. A jeśli ktoś poświęcił czas, aby podnieść swoje umiejętności, to Ty też możesz swoje podnieść, aby przechodzić taką obronę, a nie narzekać.

FIFA i umiejętności? Are u fokin kidin mi? ;))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle zrozumiales,chodzi mi o to ze to duze ulatwienie trzymac dwa przyciski i nic nie robic:)

Ok, zagrajmy razem mecz, w którym obiecasz, że będziesz w obronie TYLKO trzymał L2 + X, gwarantuję, że wbiję Ci dwucyfrówkę. Edytowane przez mat_eyo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do handlujacych. Czy polujecie na karty na BIN czy na zasadzie licytacji? Ciężko mi zapełnić listę trabsferowa w połowie, a co dopiero na maxa.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L2 + X ja np próbując tego odbioru jestem zagubiony jak dzieciaczek we mgle jedyne co mi pomaga to krótkie rzuty rożne i już tak nie hasają jak wcześniej. Co do samego meczu używając tego systemu przeciwnik robi mi z pupy jesień średniowiecza .Ci co używają takiej obrony wcale nie mają łatwiej jak to się nie którym wydaje bo moim zdaniem konsola nie robi za nas całej roboty tylko daje możliwość wybronienia co nie jest zawsze skuteczne (wystarczy bardzo dobra klepa ) Ja osobiście nie mam nic przeciwko bo jeżeli ktoś opanował to do perfekcji trzeba z tego korzystać  i jak słyszę pomaga wielu ludziom przed tak zwanymi szybko biegaczami.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do handlujacych. Czy polujecie na karty na BIN czy na zasadzie licytacji? Ciężko mi zapełnić listę trabsferowa w połowie, a co dopiero na maxa.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Ja kupuję tylko na BIN. I to nie klikam na okazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszukałem trochę rynek przy pomocy futbina, potem za pomocą rynku na PS4 i handel chyba nie dla mnie. Nie znalazłem nic co by dało zarobić na BINie po uwzględnieniu podatku w wysokości 5%. No chyba ze handlujecie na brązach albo srebrnych? Ktoś podzieli się tajemnica w postaci choćby jednego zawodnika wartego uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psn leży ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie stoi normalnie gram

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis grałem z typem co ciagle kasował wslizgiem skonczyło sie na 3 kartkach czerwonych i 4 zółtych a wygrałem tylko 1:0 i love this game.

A tak odnosnie turnieju forumowego to jeszcze jeestem w szoku po wygranej 6:5 z portable po przewadze portable 4:1 masssaakrrra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszukałem trochę rynek przy pomocy futbina, potem za pomocą rynku na PS4 i handel chyba nie dla mnie. Nie znalazłem nic co by dało zarobić na BINie po uwzględnieniu podatku w wysokości 5%. No chyba ze handlujecie na brązach albo srebrnych? Ktoś podzieli się tajemnica w postaci choćby jednego zawodnika wartego uwagi?

Myślisz krótkoterminowo. Są dni, kiedy jest tanio, bo są duże paczki, skupujesz karty po BIN z tego dnia i wystawiasz 1000 drożej, w przeciągu paru dni zejdą, choćby przez to, że trafi się dzień czy dwa bez hh. Często nawet nie trzeba długo czekać, bo ludzie kupują karty trochę droższe niż aktualny BIN pod koniec licytacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja se tyz złoże i będę leciał na Hiszpana. Tylko troszkę tańszy bo tu koszta chyba spore.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo już mnie denerwowały te biegi murzynami :biggrin:

Przeprosiłem się z Alba, jest koksem na LO, Diego Costa masakrator, Thiago z tej pozycji dużo strzela - cały czas jest pod grą, dobra karta.

Fabregas jest na CDM bo nie ma go gdzie już wsadzić ale takie było założenie - jeden przecinak drugi kreatywny, takim Kouyate sobie piłką nie pograsz.

De Gea robi różnice.

Isco pewnie pójdzie do wymiany jak uzbieram na Davida Silve bo jest najsłabszym ogniwem obecnie

 

A noi jeszcze nie przegrałem tą ekipą, goli jest mało 1-0, 0-0, chyba, że przeciwnik padnie psychicznie to 4 albo 5 się strzeli ;P

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile meczy zamierzasz nim zagrac? I tak ogolnie ile meczy grasz tym samym skladem?

No narazie nie planuje zmiany, zmieniam jak mnie coś zaczyna irytować :D cięzko powiedzieć, może to byc 150 spotkań albo 10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Związku z IFem Konoplyanki, NIF pójdzie w dół? Czy nie będzie to miało znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×