Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Stary pierwsze wydanie tej gry to był miód w którym byłem nowicjuszem , ale trenowalem i ogarnelem grę, przyjemność była bo mecze zacięte z równymi sobie, a słabsi splywali z klocem w klopie :) później płacz gimbazy i mamy co mamy :P

Prawda, a najgorsze jest to, że już od premiery pisaliśmy, że będzie płacz tych dzieciaków i spaczują grę.

Krótko trwało fajne granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z łezką w oku wspominam grę sprzed paczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby jednak tylko nie marudzić, to mimo wszystko jakoś wolę 16 od 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaotyczna gra/Sprint Style > Umiejętność rozgrywania akcji ^^

 

Tak jak pisał Jukez, czy też mówił chłop z Kartomanii - ta FIFA nagradza graczy, którzy naku*wiają byle do przodu bez ładu i składu. W poprzednią FIFĘ mogłem grać sporo, teraz najzwyczajniej w świecie się już nudzę tym całym syfem... a to dopiero listopad :o

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje jaka jest grupa docelowa dla tego produktu - dzieci. Trudno było podawać, trudno dryblowac, goli z dupy mało, trzeba było myśleć i się wysilac żeby coś fajnego zagrać. Teraz to sprincik i piputkin = GG no re

Żeby jednak tylko nie marudzić, to mimo wszystko jakoś wolę 16 od 15.

Jak już mówimy o takich rzeczach to 12 najlepsza imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupiłem fife 16 i miałem stare konto ale nie pamiętałem co wpisałem w pytaniu o nazwisko przyjaciela z dzieciństwa, i zablokowano mi konto FUT i nie mogę grać, co mam zrobić żeby to odblokować???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem Piachu o czym piszesz. Ja kiedyś byłem fanatykiem pesa i z roku na rok było to samo az przesiadłem się na Fifę  pykałem sobie spokojnie ze znajomymi i miałem tyle radochy że zapominało się czasami czy to dzień a może noc.Klub fut założyłem przez przypadek w 2011 i nie wiedziałem co to i dałem sobie spokój .Do czasu az odkryłem to forum i fut mnie zjada jak świeże pączuszki Babci Helenki .

 

Radze wszystkim zbudować sobie słabsze składy ale z możliwością pogrania bo nie chodzi żeby tylko przegrywać .Ja teraz jak gram Polakami i ligą Portugalską jestem tak skoncentrowany jak nigdy i po 3-4 meczykach muszę odejść od konsoli bo stopień mojej koncentracji mnie przeraża .Jak Nie mogłem awansować o ligę wyżej to teraz na miękkim ....i o dziwo klasę wyżej też jest fajnie az odzyskałem werwę do grania i tylko czekam jak moja pójdzie spać :laugh: :laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówimy o takich rzeczach to 12 najlepsza imo

Wtedy w fut nie grałem, ale sama Fifka była zacna. Chyba pierwszy przełom w całej serii o ile dobrze pamiętam?

 

Chodziło mi bardziej o to, że w 15 było więcej rajdów z dupy i łatwiej je robić. Chyba, że się mylę, bo narazie rzadko gram.

Znowu od kilku dni nie było czasu.

Tam Doumbią strzelało się ze wszystkiego i wpadało jak chciało, w 16 aż tak "dobrze" nie jest.

Witam, kupiłem fife 16 i miałem stare konto ale nie pamiętałem co wpisałem w pytaniu o nazwisko przyjaciela z dzieciństwa, i zablokowano mi konto FUT i nie mogę grać, co mam zrobić żeby to odblokować???

Napisz do supportu ea, żeby Ci zresetowali ustawienia.

Mialem tak w Fifa 14 kiedy przesiadałem się z ps3 na ps4. Wtedy był jakiś błąd i w ogóle nie przyjmowało odpowiedzi nawet prawidłowej.

Kontakt z ea pomógł, choć trochę to trwało jak czekałem na czat z konsultantem.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA stara sie chyba z roku na rok robic co raz bardziej irytujace gry.

Zagralem dzis 6 meczow i tak:

1 - mega lagi - przegralem

2 - wygrywam - walnal mi prad w mieszkaniu, wyrzucilo mnie, nabilo porazke

3 - lagi i przegrana

4 - wygrana

5 - remis

6 - typ oddal 2 strzaly w calym meczu i strzelil 2 gole. Nie utrzymalem sie, spadlem z ligi.

Kocham fife.

Edytowane przez matinx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, za wcześnie na takie wnioski, ale mam wrażenie, że tempo po tym patchu jest delikatnie podkręcone. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, za wcześnie na takie wnioski, ale mam wrażenie, że tempo po tym patchu jest delikatnie podkręcone. 

Najgorsze jest to, że gnoje nawet się nie potrafią przyznać, że grzebią w gameplayu.

Przy poprzednim patchu tak samo nie było nic na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, za wcześnie na takie wnioski, ale mam wrażenie, że tempo po tym patchu jest delikatnie podkręcone. 

Zagrałem 4 mecze, mam takie samo wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy w fut nie grałem, ale sama Fifka była zacna. Chyba pierwszy przełom w całej serii o ile dobrze pamiętam?

 

Chodziło mi bardziej o to, że w 15 było więcej rajdów z dupy i łatwiej je robić. Chyba, że się mylę, bo narazie rzadko gram.

Znowu od kilku dni nie było czasu.

Tam Doumbią strzelało się ze wszystkiego i wpadało jak chciało, w 16 aż tak "dobrze" nie jest.

Napisz do supportu ea, żeby Ci zresetowali ustawienia.

Mialem tak w Fifa 14 kiedy przesiadałem się z ps3 na ps4. Wtedy był jakiś błąd i w ogóle nie przyjmowało odpowiedzi nawet prawidłowej.

Kontakt z ea pomógł, choć trochę to trwało jak czekałem na czat z konsultantem.

To już edycja z tych nowszych fif ale system obrony z tego co pamiętam jeszcze stary :) finezja była op w 12 :D

Doumbia w 15 to jak Mojżesz , morze by się przed nim rozstapilo , a co mówić o obronie :D

Gdyby nie karne z dupy to ja w 16 kasuje tych sprinterów bez problemu, tylko pytam, co z tego skoro za byle co jest karny.

Jeszcze z ciekawostek, sam karne strzelam słabo, ciekawi mnie czy jest jakiś sposób na bronienie, nie chodzi i o jakieś banaly typu sila strzału - w którejś edycji animacja była charaktersytczna dla danego rogu - może i tu tak jest, nie wiem ale rywale mi duuzo bronią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. gra mi się zawiesiła 3 razy w trakcie szukania przeciwnika... krew człowieka zalewa...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie karne z dupy to ja w 16 kasuje tych sprinterów bez problemu, tylko pytam, co z tego skoro za byle co jest karny.

 

5 meczów na nowej łacie i nie zmieniło się nic z karnymi. Jeśli już, to na gorsze. Kilka szybkich meczów online i dwa karne, gdzie raz próbowałem wybić piłkę Bradleyem po rożnym i jedenastka - nie wiem za co, bo rywal wyłączył powtórkę, drugim razem biegłem Gerrardem na piłkę, nic nie wcisnąłem i też jedenastka. Trzecia po faulu, idzie zrozumieć. Agresję w ustawieniach trzeba obniżyć (tych przedmeczowych), zobaczymy co to wniesie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już edycja z tych nowszych fif ale system obrony z tego co pamiętam jeszcze stary :) finezja była op w 12 :biggrin:

Doumbia w 15 to jak Mojżesz , morze by się przed nim rozstapilo , a co mówić o obronie :biggrin:

Gdyby nie karne z dupy to ja w 16 kasuje tych sprinterów bez problemu, tylko pytam, co z tego skoro za byle co jest karny.

Jeszcze z ciekawostek, sam karne strzelam słabo, ciekawi mnie czy jest jakiś sposób na bronienie, nie chodzi i o jakieś banaly typu sila strzału - w którejś edycji animacja była charaktersytczna dla danego rogu - może i tu tak jest, nie wiem ale rywale mi duuzo bronią

Jest jeden bardzo dobry sposób na strzelanie karnych ktory sie sprawdza w 99% , kto ze mna gral i widzial moje karne ten wie o czym mowie. Sposob sie sprawdza od edycji 14.

Na bronienie tez mam mały patent ale to juz jest mniej efektywne niz strzaly, ale sprawdza sie na laików ktorzy walą w najprostszy mozliwy sposób czy na wysokosci srodka bramki w lewo lekko lub w prawo

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jestem zbudowany. Pierwszy raz chyba od FIFY 15 zebrałem oklep 0:5. Co prawda grałem polskim składem z samych silverów, co prawda mecz towarzyski online, co prawda przeciwnik miał mocny skład z IF-em Reusem czy właśnie... legendą Bestem z 7 chemii na napastniku. W ogóle tego nie widziałem. Kończył wszystko. Strzelał zewsząd. Bestia nie grajek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do karnych, to odkąd zacząłem się uczyć odbioru podanego przez Mata (L2+X) tylko raz miałem karny i dlatego, że w złym momencie użyłem tego zagrania.

A generalnie żadnego więcej. Żeby było śmieszniej, to szybciej karne z tyłka trafiały się gdy wciskałem automat w obronie.

 

 

Jest jeden bardzo dobry sposób na strzelanie karnych ktory sie sprawdza w 99% , kto ze mna gral i widzial moje karne ten wie o czym mowie. Sposob sie sprawdza od edycji 14.

Podzieliłbyś się z kolegami, a nie piszesz enigmatycznego posta :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, ze bedzie kolejny patch, bo mi sie fifka czasami zawiesza podczas szukania kolejnego oponenta z rakiem mózgu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany Krycha na cm d radę czy tylko cdm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bradzo średnio na CM. Kiepskie podanie, strzał też marny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam :)

Po zakupie i słuchaniu wszystkich ochów, achów o trybie fut mam zamiar się zagłębić w temat, ale wyłącznie tak by grać 4fun a nie spędzać 2h po to by zarobić na handlu kartami parę tys.

Co roku fifa ogrywam i przeważnie fut to tylko dla trophy odpalalem. ..

Aktualnie ogrywam początkowe turnieje plus wzmacniam budżet zakupami z katalogu za pkt

Jaki proponujecie stworzyć skład na początek? Budżet 25-30k

Tak by można na nim trochę pograć. ..

Narazie w turniejach zongluje brązowym składem złożonym z Anglików oraz drugim z Niemców...

Może jakieś porady dla swiezaka w rozwoju składu? Co warto ogrywac a czego nie?

Z góry dzięki za merytoryczna odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ruska liga jaak juz ktos napisal to sa potwory :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whizzer dzięki za meczyki musimy częściej grać bo dobrze się bawiłem .I ten wjazd Dybalą w kamerę :laugh: podobało mi się to.Ta brama mudzinem z portugali to było dośrodkowanie :shok: :laugh: jak to zrobiłem to nie wiem.

 

Widzę że wszyscy mają te same problemy po paczu idioci mieli ulepszyć a znowu popsuli .Brak słów

 

ps.Jak dla mnie Milik if to bestia Gajos to profesor miałeś racje Piachu.

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×