Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w szoku. Dziś rano pohandlowałem trochę. Powinienem był zarobić około 10k. Webapp coś mi się pieprzył, czasem się nie ładował do końca, czasem pokazywał jakieś dziwne odejmowanie i dodawanie monet. Suma sumarum po moich zakupach i sprzedaży okazało się, że zamiast być +10k to byłem -10k. Wszedłem na chat supportowy EA, opisałem problem, Pan obiecał sprawdzić, kilka minut to trwało. Po wszystkim przerosił mnie za problem i dodał 100k :) Szok.

najlepszy sposob na zarobek w tej edycji, lapac za telefony!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, troszke się pogubiłem, ten BF jest jutro czy za tydzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień, po indyku, który jest w czwartek...

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gonic lewego nif czy czekać do weekendu kurcze 100k piechotą nie chodzi, wystarczy że na cr7 będe stratny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej grać tym czym się lubi i mieć w dupie wahania rynku?

Mówię o kartach, którymi gracie - bo te na handel to wiadomo, trzeba sprzedawać póki są więcej warte. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się jest multimiliarderem jak Ty MaxyM to lepiej, dla innych to już kwestia trudnych decyzji ;)

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się jest multimiliarderem jak Ty MaxyM to lepiej, dla innych to już kwestia trudnych decyzji ;)

 

Stary ja ledwo już zipię... :D

Pierwsze dwa tygodnie były super i na tym leciałem do dziś...

Ale podatki, spadki cen mnie wykończyły... I skończyło się eldorado. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem wszystko, zostawiłem jedynie Cazorlę, jako że najlepiej mi się nim grało. Mam prawie 2kk, zobaczymy co będzie po BF jak ich odkupię  ;) Jeśli okaże się, że zarobię jakiś marne grosze to ładuje wszystko w paki po 100k jeśli będą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej grać tym czym się lubi i mieć w dupie wahania rynku?

Mówię o kartach, którymi gracie - bo te na handel to wiadomo, trzeba sprzedawać póki są więcej warte. 

Co roku tak robiłem że jak się zapowiadał krach to sprzedawałem wszystkie drogie karty i póżniej nawet za połowę ceny je odkupowałem, w tym roku włąsnie nie chce mi się mielić tymi kartami dlatego cr7 zostaję ze mną do końca chyba że mi cos ostro odwali, ale po za cr7 to nie mam za bardzo drogich grajków lewy, costa i thiago mało coinsów i się zastabnawoam czy jakby sprzedać to odkupię taniej imoże na kroosa starczy przydałby się do zgrania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pastore ma świetne główki i podania... Ale straszny kloc, bo wysoki jest... I do tego męczy się dość szybko i trzeba go zmieniać, bo ledwo zipie na boisku. 

Do tego brak siły daje się odczuć przy pozycyjnych, nie mówiąc o kontrach - Perez > Pastore. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary ja ledwo już zipię... :biggrin:

Pierwsze dwa tygodnie były super i na tym leciałem do dziś...

Ale podatki, spadki cen mnie wykończyły... I skończyło się eldorado. :biggrin:

Ja się nigdy nie wyprzedawałem i teraz też nie. Nie chce mi się grać ogórkami skoro mam już bardzo solidny team. Teraz mam 200k na koncie i zbieram na Neymara/Bale. Do futmas na pewno uzbieram :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był dobry herbatnik... 

 

Mam nadzieję, że będzie dostępny w FUT jako Legenda. 

Wtedy przesiadam się z PSa na X'a :biggrin:

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a staty jakie? chyba same 99, jest pace, jest drybling, jest podanie, jest strzal...
moze sie doczekamy czasow gdy Ronaldinho, Drogba, Lampard, Gerrard, Pirlo, Puyol itp zostana legendami w fifie, licze na to ze wtedy beda juz na ps5 czy tam ps10:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... +

 

Cafu

Scholes

Maradona

Zidane

Beckham

Cruijff

Ronaldo

Henry

Trezegue

Batistuta

Kempes

 

Itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a staty jakie? chyba same 99, jest pace, jest drybling, jest podanie, jest strzal...

moze sie doczekamy czasow gdy Ronaldinho, Drogba, Lampard, Gerrard, Pirlo, Puyol itp zostana legendami w fifie, licze na to ze wtedy beda juz na ps5 czy tam ps10:D

6 gwiazdka sztuczek ^^ Byłoby fajnie zobaczyć legendy na PS, ale pieniążki się nie zgadzają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubaldo Fillol bramkarz Oscar Ruggeri so Daniel Passarella so Diego Simeone Fernando Renondo .....MaxyM tych 4 panów i nie miał byś problemów posklejać defensywę i pomoc w Albicelestes :whistling: :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co roku tak robiłem że jak się zapowiadał krach to sprzedawałem wszystkie drogie karty i póżniej nawet za połowę ceny je odkupowałem, w tym roku włąsnie nie chce mi się mielić tymi kartami dlatego cr7 zostaję ze mną do końca chyba że mi cos ostro odwali, ale po za cr7 to nie mam za bardzo drogich grajków lewy, costa i thiago mało coinsów i się zastabnawoam czy jakby sprzedać to odkupię taniej imoże na kroosa starczy przydałby się do zgrania :)

Messi w 14 latał za 1,4kk, po czym w okolicach grudnia - stycznia zleciał do 800k. rób, jak uważasz. Spadek na pewno bedzie zauważalny bardziej, niz w 15 bo tam to dziwnie rzeczy przez tanie Coinsy sie wyprawiały :)

Osobiście, gdy byłem uzależniony od futa spadki nie robiły na mnie wrażenia, bo miałem bardzo dobre rozwiazanie na czarna godzinę ;) teraz nie wyobrażam sobie kupić CRa i cisnąć nim do końca edycji. Trzy crashe pod rząd zrobią wrażenie, no chyba, ze nagle bedzie mega inflacja, ale szanse na to sa bardzo niewielkie.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... +

 

Cafu

Scholes

Maradona

Zidane

Beckham

Cruijff

Ronaldo

Henry

Trezegue

Batistuta

Kempes

 

Itd.

Ch*j z nich przy takim gameplayu.

Messi w 14 latał za 1,4kk, po czym w okolicach grudnia - stycznia zleciał do 800k.

Na koniec wychodzi, że dobrymi kartami grało się 30%, a 70% czekało z ich zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi w 14 latał za 1,4kk, po czym w okolicach grudnia - stycznia zleciał do 800k. rób, jak uważasz. Spadek na pewno bedzie zauważalny bardziej, niz w 15 bo tam to dziwnie rzeczy przez tanie Coinsy sie wyprawiały :)

Myślisz żeby cra pogonić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ch*j z nich przy takim gameplayu.

Na koniec wychodzi, że dobrymi kartami grało się 30%, a 70% czekało z ich zakupem.

Nie wszyscy kupują Coinsy, to raz. Druga sprawa jest taka, ze Ronaldo tots nie bedzie latał za wiecej niz 3kk. :) trzeba wszystko dobrze rozplanować i masz gładkie przejście miedzy kolejnymi wersjami kart. Do czego zmierzam? Zamiast dopasowanego składu nif, możesz mieć full tots bpl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego zmierzam? Zamiast dopasowanego składu nif, możesz mieć full tots bpl :)

Ile czasu nim wówczas pograsz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOTSy kiedy są ?

PS. W 2 i 3 lidze coraz więcej osób robi zmianę w pierwszej minucie albo przed pierwszym gwizdkiem wypuszczając kosów . Czyli nie wpływa to na zgranie zespołu i grajków.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu nim wówczas pograsz?

A kogo to obchodzi ile pograsz? Po cholerę mieć skład nif, który pod koniec edycji bedzie bez wartości? Po co go trzymać przez najgorętszy okres na rynku? Teraz masz trzy crashe pod rząd. Skoro Bale chodził za 550k kilka dni temu, a obecnie lata za 320k, to co stanie sie z jego cena w grudniu i styczniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×