Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Na XO też wyszedł? Nie widziałem komunikatu. Chyba, że się w tle ściągnęło. Rozegrałem trzy mecze. Dwa zwycięstwa i remis. Żadnych zmian nie odnotowałem. Ta sama padaka. O tym jak ta gra została zepsuta świadczy popularność formacji 4-3-3. Przed patchami sporadycznie trafiałem na inne niż 4-2-1-2(2). Trzeba było grać przez środek. Teraz wyłącznie 4-3-3. Na skrzydło i dzidaaaaaaa

Z dzisiejszych moich przeciwników tylko jeden próbował czegoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od cm i fm to mam do dzisiaj całe notesy z taktykami, składami i talentami.

Pamiętam jak kumpel się ze mnie śmiał, że sobie "wymyśliłem jakiegoś Robinho"... 2 lata później o chłopaku zrobiło się głośno.

Pany 2 dzień jestem w trasie i myślę nad tym patchem do fut, a Wy tu piszecie że jakaś lipa...

Serio tak źle? Dalej sprinty rządzą?

Jest wolniej, sprinty znerfili, ale rak jest dalej :d
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

433 jest najpopularniejsza formacja, od fify 13,najczesciej ja spotykam, no i 41212.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na XO też wyszedł? Nie widziałem komunikatu. 

 

Wyszedł, rano przed pracą pobrałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem 3 spotkania na nowym "paczu". Pierwszy wygrałem dość łatwo, drugi przegrałem przez lagi (koleś jak wyszedł na 2-0 to lagi znikły, a gdy zrobiło się po chwili 2-1, znów się pojawiły:P), ostatni zremisowałem. Ogólnie udziwnili. Na + zwolnienie tempa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch patchem a ja chciałem wszystkim graczom ps4 podziękować za super mecze i super rywalizację!! Niestety polityka sony i jej daremna strategia skutecznie doprowadziły do decyzji zamiany na wyrób od Billa. Dzisiaj Fifa 16 została zmieniona na... Fife 16 w wersji w zielonym pudełku. Sith szykuj się na baty ... Już wkrótce

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch patchem a ja chciałem wszystkim graczom ps4 podziękować za super mecze i super rywalizację!! Niestety polityka sony i jej daremna strategia skutecznie doprowadziły do decyzji zamiany na wyrób od Billa. Dzisiaj Fifa 16 została zmieniona na... Fife 16 w wersji w zielonym pudełku. Sith szykuj się na baty ... Już wkrótce

 

Evo, gratulacje - dawaj nicka... Mój Maxym022. 

Na + zwolnienie tempa.

 

Serio, z tymi karnymi, bramkarzami z bożym darem, kretynami po drugiej stronie i całym tym syfem da się cieszyć grą, byle te tempo było grywalne, nie dla palących marychę kretynów, którzy traktują FUT jak Burnout na PS2. 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo, gratulacje - dawaj nicka... Mój Maxym022. 

 

Serio, z tymi karnymi, bramkarzami z bożym darem, kretynami po drugiej stronie i całym tym syfem da się cieszyć grą, byle te tempo było grywalne, nie dla palących marychę kretynów, którzy traktują FUT jak Burnout na PS2. 

 

Maxym akurat po Maryśce, takie tempo nie jest wskazane :biggrin:  bardziej na tym koksie co wspominałeś wcześniej

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym akurat po Maryśce, takie tempo nie jest wskazane :biggrin:  bardziej na tym koksie co wspominałeś wcześniej

 

No nie wiem, w dawnych czasach właśnie w Burnouta grało się lepiej, lepsza reakcja była na to co się działo w wyścigu. :biggrin:

Ale możliwe, że to przez efekty graficzne... 

 

W FIFA może to nie działać faktycznie, tu niezdrowa agresja z ekscytacją i walnie w pada wskazane, i nabuzowanie niczym pitbull w kurniku. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, w dawnych czasach właśnie w Burnouta grało się lepiej, lepsza reakcja była na to co się działo w wyścigu. :biggrin:

Ale możliwe, że to przez efekty graficzne... 

 

W FIFA może to nie działać faktycznie, tu niezdrowa agresja z ekscytacją i walnie w pada wskazane, i nabuzowanie niczym pitbull w kurniku. 

Lepsza reakcja? Paliłeś kiedyś?  :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

 

Pytania są tendencyjne...

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch patchem a ja chciałem wszystkim graczom ps4 podziękować za super mecze i super rywalizację!! Niestety polityka sony i jej daremna strategia skutecznie doprowadziły do decyzji zamiany na wyrób od Billa. Dzisiaj Fifa 16 została zmieniona na... Fife 16 w wersji w zielonym pudełku. Sith szykuj się na baty ... Już wkrótce

Evoooooo graaaaamyyyy! :D 

 

 

PS

Weź nie pisz o Xboxie, to temat o PS4, ok? :D 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vardy juz ma widły w góry. Rb na 900k. Sreberko na 30k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę grał w grę, zaraz.

Jaką? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo mówiłem "92", to praktycznie to samo... Choć myślałem, że jest może OP w grze... Wygląda na to, że rzeczywiście to droższa wersja IF'a.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytalem opinie wasze i odechcialo mi sie grac w gre ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę zmiany tempa jak zapierdzielali tak zapierdzielają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch patchem a ja chciałem wszystkim graczom ps4 podziękować za super mecze i super rywalizację!! Niestety polityka sony i jej daremna strategia skutecznie doprowadziły do decyzji zamiany na wyrób od Billa. Dzisiaj Fifa 16 została zmieniona na... Fife 16 w wersji w zielonym pudełku. Sith szykuj się na baty ... Już wkrótce

Koniec świata! Gratulacje stary :D

Szykuję się, będę jak Tommy Lee Jones w Ściganym :D

Musimy zagrać zanim pada ogarniesz hyhy :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata! Gratulacje stary :biggrin:

Szykuję się, będę jak Tommy Lee Jones w Ściganym :biggrin:

Musimy zagrać zanim pada ogarniesz hyhy :biggrin:

 

 

Dobrze, ze zdarzylem go zlac zanim sprzedal PS4 bo by gadal, ze chetnie by zagral ale roznica platform nas dzieli ;d

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki... Spokojnie. na dzień dzisiejszy mam tylko Fife bez konsoli.. Do końca tyg będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki... Spokojnie. na dzień dzisiejszy mam tylko Fife bez konsoli.. Do końca tyg będzie.

evo Ty tez?  :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale tak jak pisalem to co prezentuje sobą i co oferuje sony to jeden wielki żart. A odnośnie FUT to obiecuje ze o legendach pisac nic nie bede :P

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale tak jak pisalem to co prezentuje sobą i co oferuje sony to jeden wielki żart. A odnośnie FUT to obiecuje ze o legendach pisac nic nie bede :P

 

Taaa...

 

http://www.futbin.com/16/squad/103100

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, perfidna prowokacja :biggrin: A gdzie Baresi sie pytam

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×