Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Więc pierwsze wrażenie, wydaję mi się że pace jest zmniejszony i gra jednak bardziej premiuję grę kombinacyjną plus lepiej dochodzą prostopadłe podania po ziemi.

Chyba jednak nie :P przegralem z kolesiem 67% podan... Caly mecz nie istnial i 2 razy gra mu "umozliwila" strzelic dzieki rozstapieniu sie jak Morze Czerwone mojej obrony. Same shit guys. Nic w tej patologii sie nie zmieni. Oczywiscie typ mial full pace bpl z ibarbo/remy/navas atak ;) oczywiscie Gotze musial x2 w poprzeczke zajebac a Begovic cudotworca - przyzwyczailem sie juz

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Więc możliwe że i placebo dobre :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie zobaczyć prawdziwą różnicę to sobie odpalcie demko  ;) Tutaj to raczej placebo, bo różnice są niewielkie i jak trafimy na trajharda to i tak nas pojedzie ze skrzydła robiąc cały czas to samo  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni te słupki i poprzeczki dali po to, żeby chyba wyników z NBA nie było. Po 5 meczach, no nie wiem 15-20% (mowię tak na wyrost :) )? Wolniejsze tempo? Jeżeli ktoś sadził, ze bedzie to gra, po premierze to sie rozczaruje :p

Fenix, odpaliłbyś Streama, a nie :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jeżeli ktoś sadził, ze bedzie to gra, po premierze to sie rozczaruje :P

 

Wątpie aby jeszcze ktoś tak naiwny się znalazł :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie aby jeszcze ktoś tak naiwny się znalazł :biggrin:

Jedyny patch, który jest w stanie poprawić ta grę, to 2.0, wychodzi we wrześniu za rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, a potem wydadzą w październiku 2.1 i 2.2 w listopadzie, które sprowadzą grę do fify 16 z nowymi błędami :)

Edytowane przez no4b
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny patch, który jest w stanie poprawić ta grę, to 2.0, wychodzi we wrześniu za rok :)

 

 

Ta, a potem wydadzą w październiku 2.1 i 2.2 w listopadzie, które sprowadzą grę do fify 16 z nowymi błędami :)

 

 Wszyscy doskonale znają regułkę widać, więc nie ma co marudzić, wracamy, otwieramy paki, gramy i dalej rwiemy włosy z głów :thumbsup:

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc pierwsze wrażenie, wydaję mi się że pace jest zmniejszony i gra jednak bardziej premiuję grę kombinacyjną plus lepiej dochodzą prostopadłe podania po ziemi.

Dlaczego pace ma być zmniejszony to może od razu siłę ibrze odebrać albo głowy Benteke czy Lukaku ? Jedni grają skrzydłami inni długie piły na rosłych napadziorow a jeszcze inni klepia aż do samej bramki. Szybkość gry niech zmniejsza bo to główna przyczyna, że nie idzie ogarnąć tej gry bo zapierpapier wszystko . Na pejsowcow wystarczy cofnąć obronę i suwak na 10. Problem z takimi graczami rozwiązany. Zagrałem 3 mecze po patchu w sezonach i jak Fabregas czy Modric radził sobie z łolkotem czy Cuatrado z piła przy nodze (gorzej jak sobie ja wypuszcza) dalej sobie radzi wiec różnicy nie widzę przed a po pewno przez zlagowane serwery. O 1 w nocy będzie można porównać tempo samej gry bo wtedy tam wszystko tak zapiernicza, że człowiek nie nadąża nawet za swoimi akcjami a piłkarzyki z pace dostają drugie życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix, odpaliłbyś Streama, a nie :)

Po co :d nie ma sensu a jak juz to musialby byc conajmniej od 20+++ lat, bo by sie za duzo dzialo ;> chociaz teraz to mnie smieszy bardziej co sie dzieje w meczach niz rzucanie padem/darcie mordy :p

Ale z drugiej strony pieknie by bylo widac o czym ja mowie :D jak to typy z 60% podan wygrywaja mecze, gdy dzieja sie cuda na murawie

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, od 8 grudnia bedzie PES 16 za darmola, wiec będzie można odbić się od fifki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, od 8 grudnia bedzie PES 16 za darmola, wiec będzie można odbić się od fifki

To on jest az tak tragiczny, ze daja za darmo juz w grudniu? :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pesa to kijem przez szmate bym nie tykal. Jak fifa potrafi byc irytujaca, tak pes posiada taka ujemnosc do potegi 10. Lagi, rozlaczanie meczow bez konsekwencji, jeszcze troche lagow, handicapy... Mozna tak dlugo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za free mozna sprobowac i porownac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Lewego - Spieprzajcie dziady! :P

 

Co do meczów wczorajszych przed "paczem" - 1 normalny do rozgrywania, 2 na amfetaminie, 3 normalny, 4 na amfie i koksie... I niech mi ktoś mądry wytłumaczy o co w tym chodzi? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej, grałem u kolegi, dno i tona mułu.


Co do Lewego - Spieprzajcie dziady! :P

 

Co do meczów wczorajszych przed "paczem" - 1 normalny do rozgrywania, 2 na amfetaminie, 3 normalny, 4 na amfie i koksie... I niech mi ktoś mądry wytłumaczy o co w tym chodzi? 

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Lewego - Spieprzajcie dziady! :P

 

Co do meczów wczorajszych przed "paczem" - 1 normalny do rozgrywania, 2 na amfetaminie, 3 normalny, 4 na amfie i koksie... I niech mi ktoś mądry wytłumaczy o co w tym chodzi?

Rozne polaczenia, rozne teamy, rozni gracze, rozne taktyki. Jeden mecz slamazarny a w drugim ganiasz pedziwiatrow. Raz trafisz typa co poklepie a raz gamonia co bedzie pol meczu podawal do ntepa i zaiwanial po linii. I tak w kolko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegralem w FUT blisko 800 meczy, po dzisiejszym patchu moge stwierdzic, że zwolnili lekko rozgrywkę i faktycznie jakos te podania 'chodzą' lepiej ;) Tempo, że jest wolniejsze to po pierwszym meczu juz widzialem

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowe pytanie,czy ma moze ktos kod na 14 dni lub nawet na 2 jak kiedys byl,bo skonczyl mi sie niestety plus dzisiaj,a niestety nie mam mozliwosci dodania karty bo mam transakcje internetowe zablokowane....Moze ktos posiada jakis zakurzony i nie potrzebny bo chetnie bym pogral,zona w pracy:)Bym byl mega wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj parę bramek/farfocli Lewego...

 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowe pytanie,czy ma moze ktos kod na 14 dni lub nawet na 2 jak kiedys byl,bo skonczyl mi sie niestety plus dzisiaj,a niestety nie mam mozliwosci dodania karty bo mam transakcje internetowe zablokowane....Moze ktos posiada jakis zakurzony i nie potrzebny bo chetnie bym pogral,zona w pracy:)Bym byl mega wdzieczny.

Na allegro masz pełno aukcji za 1 zł 14 dni sam kupuję i gram tak bo w d.. mam płacenie za plusa tyle kasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu ta gra to takie gowno, ze nawet szkoda gadac :d szkoda nerwow na to moich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×