Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Pany Ktoś kto grał Sif Pjanicem i zwykłym Guarinem jakieś porównanie

Gra ktoś bo muszę potrenować wczoraj jakoś szło a dziś lepiej nie mówić.

Guarin lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman & evo666 & MaxyM jakie plany na wieczór? Może zrobimy party na platformie? U mnie pogoda porażka. Po obejrzeniu meczów włączam konsolę i nie wyłączam przed 07:00am w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym pokazie boiskowej indolencji dziś Sanchez, Bellarabi i Cazorla trafili na listę, bo źle mi się nimi gra, a Cahill bo chcę mieć tego najnowszego Zoumę ;)

Z przodu marzą mi się Sterling, De Bruyne i if Shaqiuri, ale na pewo nie wyrobię się z kasą :/ najlepiej będzie kupić najpierw Shaquiriego i Zoumę, bo jako ify będą drożeć kiedy przestaną wypadać z paczek?

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skleiłem sobie Polski skład, Fajnie się nim śmiga .W 5 lidze na dziś 1-2-1. Goście od razu jak zobaczą ten skład to od początku atakują cała drużyną.Dziś już wracałem z wyniku 3-0 do przerwy. W 2 połowie już przeciwnicy puchną i fajnie można poklepać bez ciągłego speeda... 

Jak ktoś ma klub ,,Wisłoka Dębica,, to pozdrawiam go ;)

Gajos,nikolics krychowiak najlepsi. Milik mnie trochę zawodzi ale główki wygrywa to gra w składzie.

Macie jakieś fajne pomysły do tego składu? 

http://www.futbin.com/16/squad/122518

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zamienił bym Gajosa z Mierzejewskim na bramkę dał bym Szczęsnego a Linettego zastąpił Polańskim. Zainspirowałeś mnie i znowu chyba skleję Polaków
 
Haaaaaaa jaka brama Ajuszczyk82

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem draft i wypadl Otamendi - to najlepsze, co mi polecialo do tej pory.

Dobrze, ze juz tej blokady nie ma, ze limit kont mozna zalozyc na 1 konsoli :d mozna zgarnac troche coinsow za friko.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem farbowanych lisów więc polanski i boenisch u mnie nie zagrają;)

 Stary człowiek Rzezniczaka mi przypomniałeś. Szkoda ,że gergel IF jest prawym pomocnikiem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem draft i wypadl Otamendi - to najlepsze, co mi polecialo do tej pory.

Dobrze, ze juz tej blokady nie ma, ze limit kont mozna zalozyc na 1 konsoli :d mozna zgarnac troche coinsow za friko.

Jak to nie ma?? Ja ostatnio zagrałem kolejne 10 draftów na nowych kontach i po tym znów wyskoczyło info, że limit kont przekroczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra panowie z calym szacunkiem ale chce wam sie zakladac po 10 maili i kont, a szkoda wam dychy na fp? :)

Coinsy lepiej kupcie moze, z paczek i tak szrot leci ;)

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylisce aby w meczu stamina miała jakie kolwiek znaczenie? Kolejny rak gry, gość bez energii a leci jak Ronaldo :)))

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się Panowie dziś śmiga ? Wczoraj znowu awansowałem do 2 ligi, grało mi się zajebiście. Włączam dziś i jak to w sobote ... porażka. Zespół totalnei niezgrany. I w każdym meczu jestem w roli gościa...:) Szkoda, że akurat w weekendy takie jaja się dzieją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale tutaj dostaję coinsy i gram mecze ;)

Ok, ale czasu spedzic trzeba dosc zeby otworzyc maila, wpisac uzytkownika, konto, konto fut, itd, ile czasu zajmuje otwarcie 10 kont na drafty? Ja osobiscie tez mam 4 konta ale to kazdego domownika jedno plus jedno na adres US zeby 15 kupis z ppstore. Teraz w 16 otworzylem jeszcze jedno, wlasnie na draft i dalem sobie spokoj, jakos chyba lepiej z companion pohandlowac w robocie :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale mi handel nie idzie, poza kilkoma strzałami głównie tracę. Czasu dużo nie zabiera założenie konta ~10 minut żeby zacząć grać. Miałem trochę czasu, to się pobawiłem. 10 kont to w najgirszym wypadku 50k ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem 3 drafty na swoim koncie i zawsze w dupkę po 1 meczu... 

Chociaż nie, raz 3 mecze zagrałem chyba.

Z paczek sam szrot, więc odechciało mi się konta specjalnie zakładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to chodzi, w paczkach qpa a tu na te 50-100k trzeba zagrac 40 meczy jeszcze no i podatek przy kazdym przelocie coinsa.

(Pomijajac maile i konta)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale czasu spedzic trzeba dosc zeby otworzyc maila, wpisac uzytkownika, konto, konto fut, itd, ile czasu zajmuje otwarcie 10 kont na drafty? Ja osobiscie tez mam 4 konta ale to kazdego domownika jedno plus jedno na adres US zeby 15 kupis z ppstore. Teraz w 16 otworzylem jeszcze jedno, wlasnie na draft i dalem sobie spokoj, jakos chyba lepiej z companion pohandlowac w robocie :)

Mi od momentu utworzenia konta do momentu wyboru druzyny w drafcie mijalo jakies 3 min... mam sloty na ps3 i z tamtych kont sie logowalem, email + haslo i konto juz utworzone na ps4. Wiecej czasu samouczki zjadaly... ani zlotowki za fp nie przeleje na konto tym pajacom z ea.

Na chwile obecna mozna bylo pyknac sobie 20 draftow za darmo wiec to calkiem niezly wynik, zwlaszcza ze za wygrane wpadaja paczki zawodnikow (oczywiscie mi dropilo same dziadostwo)

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi od momentu utworzenia konta do momentu wyboru druzyny w drafcie mijalo jakies 3 min... mam sloty na ps3 i z tamtych kont sie logowalem, email + haslo i konto juz utworzone na ps4. Wiecej czasu samouczki zjadaly... ani zlotowki za fp nie przeleje na konto tym pajacom z ea.

Ale za krazek przelewasz co roku ;) i tak wiec jestes jednym z bardziej oddanych klientow :)

Jak sie domyslam to te 3 min juz z utworzonych kont, wiec to jest jakis patent, zeby miec konta mailowe w "zapasie" i w razie potrzeby po prostu ich uzyc, to juz brzmi lepiej niz otwieranie maila po mailu i wklepywanie wszystkiego do psn i origin.

...i wcale taki drop nie byl tragiczny u Ciebie ;)

If Boateng za draft byl chyba ale nie na koncie cebulowym raczej tylko normalnym jak dobrze pamietam, ale dosc szybko obracales grubym coinsem ;)

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to chodzi, w paczkach qpa a tu na te 50-100k trzeba zagrac 40 meczy jeszcze no i podatek przy kazdym przelocie coinsa.

(Pomijajac maile i konta)

Mi się nie chce po prostu tych kont na XO zakładać.

Mam jedno dodatkowe młodego i na nim tez grałem raz. Kupa sama z paczki, więc nic nie zarobione.

Tyle, że młody miał już konto MS, więc to było prostrze, a tak nie chce mi się bawić.

Jak sie domyslam to te 3 min juz z utworzonych kont, wiec to jest jakis patent, zeby miec konta mailowe w "zapasie" i w razie potrzeby po prostu ich uzyc, to juz brzmi lepiej niz otwieranie maila po mailu i wklepywanie wszystkiego do psn i origin.

 

Dokładnie. Ja na ps też mam 1 rezerwowe konto na US, a na XO nie ma potrzeby zakładać, bo tam region zmieniasz kiedy chcesz.

Więc za dużo zbędnej roboty.

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no pisałem, przy najgorszym scenariuszu (za każdym razem przegrywasz w pierwszym meczu, a wszystkie paczki idą na qs) to z 10 kont masz 50k na czysto. Dla mnie, który nigdy nie miał na koncie więcej, niż 120k to bardzo duża kwota. I za co? Za to, że sobie pogram trochę topowymi graczami. A że wieje trochę cebulą? Cóż, taki mamy klimat. Prawdziwych złotówek ponad to co za płytę nie wydam. Może, powtarzam może bym się skusił, gdyby za fp można było kupić piłkarzy albo chociaż paczki z gwarancją wypadnięcie zawodników z powiedzmy ovr >86. Jednak w takiej sytuacji mowy nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za krazek przelewasz co roku ;) i tak wiec jestes jednym z bardziej oddanych klientow :)

Jak sie domyslam to te 3 min juz z utworzonych kont, wiec to jest jakis patent, zeby miec konta mailowe w "zapasie" i w razie potrzeby po prostu ich uzyc, to juz brzmi lepiej niz otwieranie maila po mailu i wklepywanie wszystkiego do psn i origin.

no coz... na premiere gra byla obiecujaca... nikt nie przewidzial ze tak ja spierdziela. Za otworzenie paczki za 7,5k i 2x5k trzeba dac 350fp (czyli jakies 15zl). Takie paczki najczesciej dostawalem w drafcie za wygranie tylko 1 meczu...

Na koncie psn kisi mi sie 24 zl wiec z ciekawosci sprawdzilem na ile pak za 7,5k by mi starczylo, widze ze na AZ 4 paczki...  normalnie szal. Nie zagladam nikomu do kieszeni bo to nie moja sprawa ale jestem ciekaw ile co niektorzy wydali juz kasy na te marne nieoplacalne fp a nie chce im sie poswiecic paru minut na zrobienie konta i zagrac za darmo drafta majac dodatkowo szanse na lepsze paczki.

Zaleta drafta jest to ze gralem juz praktycznie wszystkimi topowymi kartami, Hero Aguero, Krysia, Messi, Neymar, Ibra itp itd.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się Panowie dziś śmiga ? Wczoraj znowu awansowałem do 2 ligi, grało mi się zajebiście. Włączam dziś i jak to w sobote ... porażka. Zespół totalnei niezgrany. I w każdym meczu jestem w roli gościa... :) Szkoda, że akurat w weekendy takie jaja się dzieją

Ja zero obowiązków dziś i miałem zapodać sobie jakiegoś maratona ale nie dam rady bo sobotę to chyba da się grać ze znajomymi tylko.Jak nie lagi to jakieś wariaty które włączają autobus i kontrę plus 3-4szybkobiegów z przodu i jak dla mnie jest już po grze co z tego że mam +-80-90 procent celnych podań +-70 procent piłkę przy nodze jak kolo zrobi 2 akcje i strzeli 3 gole :laugh: Ibarro na cm Bolasie cm już z 5 wariatów miałem takich dzisiaj i powiedziałem pas bo to jajca jakieś .Po weekendzie jakoś idzie pograć bo chyba większość tych chorych psychicznie ludzików jest w szkole i Mama z Tatą chowają pada

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Może, powtarzam może bym się skusił, gdyby za fp można było kupić piłkarzy albo chociaż paczki z gwarancją wypadnięcie zawodników z powiedzmy ovr >86. Jednak w takiej sytuacji mowy nie ma.

Tutaj pełna zgoda. Ja w tej edycji postanowiłem sobie trochę zaszaleć z fp na początku.

To były najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Już chyba lepiej było to przepić, choćby wódką Krajową z Biedronki :biggrin:

 

Żeby nie było - nie mam nic przeciwko temu, że ktoś sobie zakłada te konta pod drafty, nawet mnie też korciło.

Ale zwyczajnie mi się nie chce. Mam mało czasu wolnego, to już wolę go poświęcić na granie niż zakładanie, weryfikację i potwierdzanie kont :)

W dodatku nie mając gwarancji na jakiś większy drop i zarobek.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×