Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj pełna zgoda. Ja w tej edycji postanowiłem sobie trochę zaszaleć z fp na początku.

To były najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Już chyba lepiej było to przepić, choćby wódką Krajową z Biedronki :biggrin:

 

Żeby nie było - nie mam nic przeciwko temu, że ktoś sobie zakłada te konta pod drafty, nawet mnie też korciło.

Ale zwyczajnie mi się nie chce. Mam mało czasu wolnego, to już wolę go poświęcić na granie niż zakładanie, weryfikację i potwierdzanie kont :)

W dodatku nie mając gwarancji na jakiś większy drop i zarobek.

Nie wiem czy to dziala bo nie musialem zakladac emaili ale wystarczy wklepac w wujka google - tymczasowy email - i masz swoj wlasny zalozony w sekunde. Utworzenie konta na psn to tez jakas minuta roboty z poziomu www, pozniej pozostaje tylko odpalic konsole zalogowac sie na konto w jakies pol minuty i mozna wlaczac fife, tyle z tej roboty. No ale dobra, koniec offa. Czekam az znowu dadza nowy limit 10 kont zeby troche sie wzbogacic i przetestowac nowe karty na ktore nie mam po prostu coinsow :)

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tak z ciekawości zapytam ile kosztuje 1milion coins oczywiście nie będę ich kupował tylko z czystej ciekawości chcę sobie przeliczyć ile wydałem na początku na fp a ile teraz miał bym baniek coins na koncie :laugh:

Ja jestem jednym z tych baranów co dali się nabrać na początkowy gemplay

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie mam nic przeciwko, jednak imo jesli np. spedze nad tym godzine, pstrykajac klikajac, to rownie dobrze moge sobie przeznaczyc jakas stawke godzinowa na to a z czasem zrobic cos pozyteczniejszego niz otwieranie maili i glownie o to mi chodzi. SkibaPL mat-eyo lajki mnie sie skonczyli co nie znsczy ze oburzam sie na wasz tok myslenia, kto jak uwaza ;D

@Stary

...zwlaszcza ze banka na ebayu 90£ lata ;)

...I ZEBY NIE BYLO

zdziercom z ea za ich polityke fut i traktowanie klienta nie nalezy sie zlamany grosz!

Zeby ktos nie pomyslal ze za 15 i 16 wydalem pare groszy na poczatku, ale w porownaniu do 14 to waciki ;)))

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy bez szczególnego szukania... na BN

 

5n0rxj.jpg

 

Widzę, że chyba był to bardzo dobry strzał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pełna zgoda. Ja w tej edycji postanowiłem sobie trochę zaszaleć z fp na początku.

To były najgorzej wydane pieniądze w moim życiu. Już chyba lepiej było to przepić, choćby wódką Krajową z Biedronki :biggrin:

 

Żeby nie było - nie mam nic przeciwko temu, że ktoś sobie zakłada te konta pod drafty, nawet mnie też korciło.

Ale zwyczajnie mi się nie chce. Mam mało czasu wolnego, to już wolę go poświęcić na granie niż zakładanie, weryfikację i potwierdzanie kont :)

W dodatku nie mając gwarancji na jakiś większy drop i zarobek.

Wedlug mnie bez sensu to by bylo jak by mozna bylo kupic danego zawodnika za fp bo kazdy wydalby hajs i mial by co chcial w kilka dni,a calazabawa polega na znajdowaniu czy zbieraniu,tak mi sie wydaje.Oczywiscie drop jest tragiczny i mogliby dac wiekszy i bylo by ok...Na xo slyszalem ze nie mozna zakladac wielu kont to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy bez szczególnego szukania... na BN

5n0rxj.jpg

Widzę, że chyba był to bardzo dobry strzał...

Max nie sadzisz ze lykasz jak mlody pelikan kazdy proces ea usuwania coinsow z rynku. Nakupisz okazyjnie a wszystko na rylo idzie i tak.

@piratx

Chyba raczej na wydarciu hajsu z kiermanek zaszczepionych ;)

...czyli naszych, zeby nie bylo :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu kont , chodzi ci o to żeby utworzyć kilkanaście i z każdego wykorzystać ten token do drafta tak ?

Jak najbardziej można , sam tak zrobiłem kiedy pierwszy raz zagrałem za kasę i wylosowałem jedno wielkie ZERO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już im nie dam zarobić ani centa choć czasami mnie nosi to jednak NIE I KONIEC .

 

MaxyM moim zdaniem niezła inwestycja szybko Ci się zwróci tak ogólnie to karta miazga

Tadziu ma coinsy niech się bawi no bo chyba na tym to polega :P

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max nie sadzisz ze lykasz jak mlody pelikan kazdy proces ea usuwania coinsow z rynku. Nakupisz okazyjnie a wszystko na rylo idzie i tak.

 

 

Z tego co obserwuję to najlepiej trzymać w składach czarne karty.

Wszystkie inwestycyjne karty mają cięte widły przy samych jajach co tydzień...

Na czarnych są skoki ale mimo wszystko trzymają ceny... 

A po co ja mam kisić te coinsy na koncie... Kilka miechów i po grze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jednym z tych baranów co dali się nabrać na początkowy gemplay

Jest nas więcej. Myślę, że nawet moglibyśmy partię założyć i sami zebrać potrzebną ilośc podpisów :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem cos naskrobac ale PLKD wszystko wytlumaczyl, nie ogarniam tego... ban na konto za to ze 1 osoba go zglosila do ea. Te wszystkie slowa ze beda banowac kupujacych i sprzedajacych coinsy... fajnie, tyle ze oni cos zrobia dopiero gdy jakis kapus do nich napisze. W takim razie 3/4 youtuberow powinna dostac bana.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaya, IF. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Losowanko ja bym chciał Portugalia, Austria, Polska, Albania. Tak troszkę nie na temat ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem cos naskrobac ale PLKD wszystko wytlumaczyl, nie ogarniam tego... ban na konto za to ze 1 osoba go zglosila do ea. Te wszystkie slowa ze beda banowac kupujacych i sprzedajacych coinsy... fajnie, tyle ze oni cos zrobia dopiero gdy jakis kapus do nich napisze. W takim razie 3/4 youtuberow powinna dostac bana.

https://www.youtube.com/watch?v=YqEHuijl2ts

Tak sobie mysle ze gdyby nie parowy i mohery to calkiem fajnie mogloby byc w tym naszym kraju :)
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losowanie grup euro jak by kogos interesowalo na polsacie.Obstawiam Polska,Francja ew niemcy:),Austria,Irlandia polnocna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem cos naskrobac ale PLKD wszystko wytlumaczyl, nie ogarniam tego... ban na konto za to ze 1 osoba go zglosila do ea. 

 

 

No ale o co mu chodzi dokładnie?

Promował, to promował, dostał bana to dostał, na c..j drążyć temat. 

Czego płacze, już pewnie znów ma 50 000 000... 

Nie ogarniam, żalić się że dostał bana za łamanie regulaminu...

Tak jakby złodziej żalił się, że go złapali i do pudła wsadzili...

 

Inna sprawa, że konfidentom należy się ... .

Edytowane przez MaxyM
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten CB Alaba do pary z IF Boatenga i jest wesoło, chyba najlepsza z możliwych linia CB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten CB Alaba do pary z IF Boatenga i jest wesoło, chyba najlepsza z możliwych linia CB

 

Ale chyba Piachu na LB...

Ze względu na WR i wzrost / siłę (brak), nie ryzykowałem z CB... Gram nim na LB. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba Piachu na LB...

Ze względu na WR i wzrost / siłę (brak), nie ryzykowałem z CB... Gram nim na LB.

Mysle, że dał by radę na CB,

Aczkolwiek na LB go a CB IF boa i najnowszy Naldo też mogłoby być ciekawe

Porównaj go z Nacho, którym mi się dobrze grało :p

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM mnie też troszkę śmieszą takie żale ale ja to zrozumiałem tak .Mam was w pupie podpierala........no chyba że mój mózg jest już tak zakodowany i nie które rzeczy kojarzą mi się z parówami którymi gardzę a wśród Polaków sporo takich serdelów

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale o co mu chodzi dokładnie?

Promował, to promował, dostał bana to dostał, na c..j drążyć temat. 

Czego płacze, już pewnie znów ma 50 000 000... 

Nie ogarniam, żalić się że dostał bana za łamanie regulaminu...

Tak jakby złodziej żalił się, że go złapali i do pudła wsadzili...

 

Inna sprawa, że konfidentom należy się ... .

 

MaxyM mnie też troszkę śmieszą takie żale ale ja to zrozumiałem tak .Mam was w pupie podpierala........no chyba że mój mózg jest już tak zakodowany i nie które rzeczy kojarzą mi się z parówami którymi gardzę a wśród Polaków sporo takich serdelów

Sprawa ma dwie strony, jak zawsze...

Konfidentom śmierć - to wiadomo, też jestem tak zakodowany.

Ale złodziejom też ch do d...

No a druga rzecz - ciekawe, czy tacy wyrywni są z banami do najbardziej znanych zachodnich youtuberów?

Bo każdy jeden reklamuje sprzedaż coins z tego co widziałem ;)

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio gość sam się gubi... Mówi, że rozumie, że mu się należał ban, ale dlaczego na główne konto... No, a na jakie mieli mu dać? Na boczne do drafta?

Promuje coinsy, ma kasę i kasę w grze... Zabronione to jest, dzięki takim jak on, mamy widły i chomąto w FUT.

Dlatego niech nie płacze, nie ma za czym... Już ma na skład z Legend, wystarczył przelew z Austrii (hehe Królu złoty).

 

Inna sprawa, że takie mendy co na ludzi donoszą w takich sprawach powinny mieć połamane paluchy. 


Mysle, że dał by radę na CB,
Aczkolwiek na LB go a CB IF boa i najnowszy Naldo też mogłoby być ciekawe

Porównaj go z Nacho, którym mi się dobrze grało :P

 

Piachu ale gram od wczoraj Naldo i napisałem - MUR BETON TAMA ZAPORA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej o tym nie rozmawiać bo sami wiecie licho nie śpi :laugh: :P generalnie mamy takie samo zdanie.

 

Teraz obejrzeć losowanko i sklejam Polskę bo jestem Kirva naładowany jak mało kiedy ;) :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylisce aby w meczu stamina miała jakie kolwiek znaczenie? Kolejny rak gry, gość bez energii a leci jak Ronaldo :)))

Dobrze, że zacząłeś pisać o defektach tej gry. Ja się boję linczu  :biggrin: Jest jak piszesz. Dlatego goście grają na takiego Salaha przez cały mecz. I nie moi obrońcy są zmęczeni, a ja. Niech ten patch wychodzi i zrobi mi dobrze, bo pierwszy raz od lat nie mam ochoty włączać tej gry. Zero głodu. Kombinuję ze składami, ale chyba tylko po to by z Wami podyskutować. Grać ochoty nie mam. W mojej opinii najgorsza edycja w jaką grałem, a przed patchami była to dla mnie najlepsza kopanka w historii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylisce aby w meczu stamina miała jakie kolwiek znaczenie? Kolejny rak gry, gość bez energii a leci jak Ronaldo :)))

Pewnie. Jedyna nadzieja, że po którymś rajdzie na czerwonym pasku taki zawodnik dostanie kontuzji. Z tym, że w 90 minutach to się mi nigdy nie zdażyło. Dopiero w dogrywce pucharowej parę razy widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×