Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik dobry haaaaaaaaaa
Unki dam znać szkoda że tylko Ty mnie słyszałeś a ja Ciebie nie no ale mam nauczkę na przyszłość i będę pilnował słuchawek .
 
Sif igły 1 mecz trzy bramki powiem tak to mój typ napastnika silny dobry strzał ładnie się zastawia FENOMENALNY KOLO
Pogba dużo ludzi pisało że słabiak no ja mam inne zdanie gościu jest jak dla mnie idealny silny fajnie podaje dobry strzał trudno zabrać mu piłkę
IF NAIGGOLAN po prostu wariat i ja widzę różnicę pomiędzy zwykłą kartą a IF
Bolasie IF hmmmmmm po jednym meczu ciężko coś powiedzieć rzeczywiście nie widoczny ale bramę ukuł z baniaka taką ze aż bramkarz wpadł do bramki szkoda że nie nagrałem bo takiej bramy to jeszcze nie widziałem Ogólnie jak ma piłkę to jest pożytek ale to nie mój typ napastnika dam mu pograć jeszcze parę meczy i zobaczymy jest Costa Bony I Lukaku więc krzywdy nie ma a coins wróci.
IF Eriksen tu też oczekiwałem czegoś lepszego grałem nifem i nie widzę różnicy choć lubię grać takimi kartami jak on ale na razie ma dużego minusa i chyba spróbuję if Cazorli No chyba że Wy mi coś wymyślicie bo już nie mam pomysłów
KUN wrócił ukuł 2 bramy i się pogodziliśmy jest jak dawniej oby mu tylko znowu nie odbiło :laugh: :laugh:
If Dybala na SPO i jego lewa noga mistrz
Chilini znakomity obrońca i w parze z Bonnucim ściana płaczu
Bufon IF lepszy niż Perin takie moje zdanie
IF Pjanić znacie moje zdanie więc krótko Mistrz
 
Sorki n4blp ale byłem w kuchni i nie widziałem twojej wiadomości teraz będę po 23 więc możemy zagrać
Wymyślcie mi coś na Spo do blp bo zwariuję do 200 koła

--"nie mogę bo gotują się ziemniaki :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zleciałem do ligi 7. Pójdę do piekła za te wyzwiska w stronę rywali :)

Tymi koksam? To ja siódmą wciągnąłem leszczami za quick sell... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi tyle coinsów co Foxterowi... Skład prawie perfekcyjny jak dla mnie, szkoda, że Pogby nie wcisnę...

 

2iurqbp.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymi koksam? To ja siódmą wciągnąłem leszczami za quick sell...

No latałem w 5 i spadłem do 7 po tym patchu.

Nagrywam od teraz mecze i pózniej zrobię widelo.

Ogólnie przy moich monologach angielskich z akcentem rosyjskim zapomniałem, ze w to grają dzieci. Ale głupek ze mnie. Zawsze sobie wyobrażam jakiegoś angielskiego nerda. Muszę sie poprawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No latałem w 5 i spadłem do 7 po tym patchu.

Nagrywam od teraz mecze i pózniej zrobię widelo.

Ogólnie przy moich monologach angielskich z akcentem rosyjskim zapomniałem, ze w to grają dzieci. Ale głupek ze mnie. Zawsze sobie wyobrażam jakiegoś angielskiego nerda. Muszę sie poprawić

Podejrzewam, że masz ten sam problem co ja miałem w 15. Za dużo R2. Spróbuj grać bez sprintu :) Życie od razu robi się łatwiejsze ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Max,że Lewy nie do ruszenia. :biggrin:

Ta prawa strona plus Boateng to moje marzenie na tą edycję.Staruszku,z tymi ziemniakami to na poważnie,a po powrocie pierwsze co zrobiła to sprawdziła gary... no i mam przesrane troszkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM, co taki słaby skład? ;)

 

No właśnie się zastanawiam czy Neuera nie dać za Baie... :)

 

@Foxter czy to ci coś przypomina? Bo to moje wczorajsze katorgi...

 

 

*Coś popieprzyłem i zamiast Long Shoota Messiego, miał tam być wolny Suareza który jakimś cudem walnął w poprzeczkę jak leciał prosto w bramkę. 

 

Widzę Max,że Lewy nie do ruszenia. :biggrin:

 

 

Unki jak Lewego opanujesz choć trochę, to będziesz nim zachwycony... Żaden byle Ronaldo go ze składu nie wyrzuci i jak daje słowo, ja nie jestem jakimś fanem Lewego, a tym bardziej BM. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że masz ten sam problem co ja miałem w 15. Za dużo R2. Spróbuj grać bez sprintu :) Życie od razu robi się łatwiejsze ;)

Tzn. Mam przyklejony palec do R2. :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki wiem że na poważnie bo sam mam podobne przypadki ale ten z ziemniakami zapewnię zapożyczę bo na to nie wpadłem :laugh:

 

Grał ktoś tym if Cazorlą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymyślcie mi coś na Spo do blp bo zwariuję do 200 koła

 

 

Ja gram De Bruyne i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny składzik Max tylko brak Pjanicja mi tu w pierwszym składzie.

 

Pjanić musi z Pogbą wchodzić z ławy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pjanić musi z Pogbą wchodzić z ławy. :biggrin:

Ja gram De Bruyne i jestem bardzo zadowolony.

Ty spryciarzu nawet niezły plan wpuścić ich tak koło 60 minuty :yes:

Ta zapomniałem :laugh: że kupiłem tego De Bruyne

 

Już proszę blondynę o przerwę w obowiązkach domowych i 2 meczyki pykniemy daj mi 5 minut

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na XO Schmeichel to podstawa. 

 

Nie wiem jak w 16 ale w 15 podobno był tragiczny. 

Ale tam to i TOTY Neuer był beznadziejny. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa,znowu Lewy rośnie w cenę.Nim sprzedam bpl to to sięgnie ceny 500k a tyle nie dam rady :biggrin:

Piękny składzik Max,tego własnie zazdroszczę posiadaczom "iksa",ale tak pozytywnie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Suareza za 296k, chyba nie najgorsza cena. Teraz jeszcze 40k i kupie Benzeme IF ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że więcej spadać nie będzie, desperat może wstawić niżej... Ale bez jaj to 90... A po TOTY ta karta będzie stała w okolicach 700K... A jak złapie hype na UP to zniknie z rynku. 

 

Ja kupiłem Lahma IF za 155K - ile może jeszcze potanieć? Alaba był po 300K... Alves IF 150K, Marcelo IF 160K. 

Heh pamietam jak pisalem pare dni temu ze karty beda taniec,to napisales ze ludzie nie beda puszczac taniej niz wtedy bo beda woleli j trzymac i nie sprzedawac za grosze  BANG:)a jednak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh pamietam jak pisalem pare dni temu ze karty beda taniec,to napisales ze ludzie nie beda puszczac taniej niz wtedy bo beda woleli j trzymac i nie sprzedawac za grosze  BANG:)a jednak:)

 

Tutaj mówimy o tłoku z obecnego TOTW po 100K... 

Stare IFy jakoś nie potaniały zbyt wyraźnie... Ewentualnie te z ostatniego tygodnia... Ale nie było żadnych mega okazji na dobre czarne karty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mówimy o tłoku z obecnego TOTW po 100K... 

Stare IFy jakoś nie potaniały zbyt wyraźnie... Ewentualnie te z ostatniego tygodnia... Ale nie było żadnych mega okazji na dobre czarne karty. 

Na czarne to sie nie orientuje bo nie am na nie coinsow wiec naet za bardzo nie patrze,cos czulem ze ceny od tamtego zwariowanego dnia sie nie podniosa bo za malo czasu bylo...Na moje szczescie to co chcialem kupilem taniej:

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jeden mecz Suarezem (90) i zajebisty jest :o walnął taka bramkę ze nie wiedziałem ze tak sie da. Ale wrzuciłem go na listę transferowa bo myśle ze przez święta spadnie do 270-250k

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że masz ten sam problem co ja miałem w 15. Za dużo R2. Spróbuj grać bez sprintu :) Życie od razu robi się łatwiejsze ;)

Uważaj Bart, jak ja tak kiedyś napisałem, to była V wojna światowa forum fut :D

Unki wiem że na poważnie bo sam mam podobne przypadki ale ten z ziemniakami zapewnię zapożyczę bo na to nie wpadłem :laugh:

Kuźwa pograłem trochę, wchodzę i płaczę przez Was ze śmiechu!!

Jesteście nienormalni :D

Ziemniaki.... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

To nienajlepszy patent, bo trzeba w ogóle wstawić najpierw :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, gotowanie ziemniaków wygrało dzisiejsze internety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×