Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamykam oczy przed meczem i przy wyborze składu, a potem jakoś już leci :laugh: :laugh: :laugh:

Wracajac do naszych taktyk to mecze są trudne dla obu stron bo obaj cisniemy srodkiem i generalnie to wyglada jak w hipermarkecie przy kasach przed świetami, tłok jak cholera.

 

Ktora strone polecacie z w miare aktulanymi cenami?

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pędze z pomocą.. Roznicy duzej w formacjach nie ma ale ze ja preferuje grę obronną gram z CDM (De Rossim bede grał do konca Fify :biggrin: nie ma lepszego na tej pozycji)

Obrona jest mocna chociaz wydaje mi sie ze w 15tce lepiej chodzili. Rozczarowaniem wielkim jest CHiellini ktory z fundamentu obrony Serie A stał sie drewnem strasznym. Podobna sytuacja z Barzaglim. Bardzo dobrzy w tej edycji Bonucci i Miranda (tak tak Sith mówil.. :) ) Caceres, Manolas i Rudiger solidni , moje odkrycie to Castan ktorym gram odkad wstawilem go do pary z Mirandą i Diego Alvesem na bramce (nie moglem juz na tego Perrina patrzec.... poł dupy za krzoka)... Glik niestety strasznie kiepski a liczylem ze bede nim sporo gral w 16tce..

LB Sandro, RB Abate.

Bart kiedy gramy?

Miranda, Castan i San Diego Alves? Długo nie musisz mnie namawiać!

Jeśli żona mnie dziś dopuści (do TV), to dziś około północy będę.

Futbin. Tylko zmień sobie generację.

Edytowane przez bartbuks
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith i Staruszek--zbudowałem mieszankę Waszych składów i przekroczyłem budżet o 6k!!! 

Kto mi teraz odda hajs???? :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Czekam z niecierpliwością na możliwosc sprawdzenia mojego Lewuska 90 i tej Waszej mieszanki spaghetti :biggrin:

 

Jest ktoś jeszcze,kto ogrywa bundes? IF Castro-ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith i Staruszek--zbudowałem mieszankę Waszych składów i przekroczyłem budżet o 6k!!! 

Kto mi teraz odda hajs???? :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

To nie ja, to Stary!!! :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie naraze Staremu Czlowiekowi, ale jak dla mnie Perin>if Buffon mimo wszystko. Testowałem Buffona od wczoraj i u Buffona wkurzajace jest to ze wiekszosc piłek paruje przed siebie i sporo bramek tracilem po dobitkach. Perina o wiele lepiej zachowywal sie w podobnych sytuacjach. Perin w Serie A to must have!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie naraze Staremu Czlowiekowi, ale jak dla mnie Perin>if Buffon mimo wszystko. Testowałem Buffona od wczoraj i u Buffona wkurzajace jest to ze wiekszosc piłek paruje przed siebie i sporo bramek tracilem po dobitkach. Perina o wiele lepiej zachowywal sie w podobnych sytuacjach. Perin w Serie A to must have!

Ja Perinowi ostatnio dałem perka "ściana" co prawda niechcący, przez to pieprzone ea...

Ale suma summarum nie żałuję. Jeszcze bardziej wymiata.

 

A Starym się nie przejmuj, ma dzisiaj imprezę i już pewnie niedowidzi, to nie przeczyta :D

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baku ma rację. Graliśmy dziś z kumplem którego namówiłem na buffona po tym co pisaliscie. Niesamowicie pluje przed siebie, do perina nie ma startu. Bpl polecialo do zyda. Serię a wróć, jeszcze 100 k :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przy sobocie pakę otworzyłem i pierwszy raz to wpadło

Przyda sie933915e02b3bc213de703ced661e1829.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impreza impreza ale Was obserwuję :laugh: Baczku ziomeczku wiem ze testowałeś bo chyba go kupiłeś po naszym 1 meczu czy tam 2 .Pewnie ze Perin to nad człowiek ale ja już nie miałem siły oglądać jego twarzy a jak grałem z serie a to on zawsze był w drużynie przeciwnika i to mnie dobijało już kompletnie .If Bufon fajnie broni tylko cena spora a ze to gościu starej daty i grał tylko w jednym klubie i go podrasowali względem nifa to musiał u mnie wylądować . Po rozegraniu kilkunastu spotkań go uwielbiam i myślę czy nie zrobić z niego kapitana .Zgoda są na równi :P

 

Ogólnie to pewnie dzisiaj namieszam w składach bo mam świąteczny nastrój zaraz goście zmykają bo troszkę tempo za szybkie narzucili i lepiej żebym nie mógł znaleźć pada :laugh:

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klękajcie narody, awans do 4 ligii z mistrzostwem...

 

 

Miałem to samo choć walczyłem żeby z 1 do 3 nie spaść. Kilkanaście spotkań towarzyskich i powoli ogarniam środek pola wiec awans do 1 zaliczony.

Tak na marginesie.
Sif Konoplyanka fajny grajek i na skrzydło i jako playmaker. If tak nie chodził pięknie w porównaniu do nifa a sif? Malina

 

Miałem go testować, ale zanim zrobiłem sprzedał się ze sporym zyskiem... wiedziałem, że przez 2h nie będę grał to wystawiłem z zawyżoną i poszedł... Dziś zwykły ustrzelił hat-tricka. Kupię go pewnie we wtorek wieczorem i zrobię porównanie z Neymarem, który dostanie 2 szansę (kupiłem wczoraj, ale jeszcze nim nie grałem ponownie), będą grali po połowie :)

Edytowane przez no4b
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co wrzucił Mikołaj, to był guide pod fut 15.

Nowy niby dużo się nie różni, ale jednak.

Tu masz film:

https://www.youtube.com/watch?v=Dxj2JRhSrnE

A tu dla leniwych ustawienia:

9ka538.jpg

Ogólnie moje spostrzeżenia, bo gram tym już od długiego czasu:

Jest bardzo, ale to bardzo ciasno w środku.

Piłkarze potrafią tak wychodzić do podań, że za głowę się złapiesz.

Potwierdzić może to Evo, z którym raz zagrałem na tych ustawieniach i Tevez wyszedł do podania tak, że chyba obaj przecieraliśmy oczy.

Dobre ustawienie pod prostopadłe piłki.

Sprawdza się dla tych, którzy lubią klepać na małej przestrzeni.

Wszystko jedno gdzie go wstawisz, będzie grał dobrze.

W taktyce z cdm daj mu cdm, w tej drugiej cm.

Tak, gram na tym customie. Nie cały czas oczywiście, tylko mieszam sobie ten custom z kompletnym brakiem ustawień.

Ostatnio czekam na początek meczu i wtedy decyduję (po kilku minutach) czy użyć customa czy grać na default.

Jedyne co mam na stałe to polecenia dla piłkarzy, ale ja trochę zmieniłem to co ustawił Jukez.

U mnie dwaj napastnicy mają polecenie "wychodź za plecy obrońców" i "naciskaj na obrońców".

Cam ma "zostawaj z przodu" i również "naciskaj na obrońców".

Cm-ów nie ruszam, mają default. Cała obrona ma "zostawaj z tyłu".

Co do składu wrzucałem go nie raz, ale jak chcesz Bart, to wrzucę za chwilę oba.

Dzięki za ten filmik. Poustawialem sobie tak jak ten koleś i odrazu mistrzostwo 2 ligi 6-1-1. Całkiem inna gra. Takimi składami gram

http://www.futhead.com/16/squads/6393043/

http://www.futhead.com/16/squads/6393232/

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez FLEX_Jastrzebie
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perin jest dobry, ale nie ma startu do Handanovica. Ovrl u Samira to jakas kpina bo powinien wynosic 85 z jego statystykami. Jedyna konkurencja dla Handanovica jest IF Buffon. Dostal solidny up do statystyk i ma cos czego nie maja inni bramkarze. Chodzi o bardzo wysokie ustawianie przy wysokim refleksie. Wiekszosc bramkarzy z wysokim refleksem ma niska statystyke ustawiania co Buffona nie dotyczy i z stylem gry kot pewnie bedzie swietny. Mialem jego 5 IFow, ale z braku czasu nie mialem okazji przetestowac tej karty i strasznie tego zaluje.

Powoli zblizaja sie upgrady i pewnie Buffon oraz Handanovic dostana bo obaj graja bardzo dobrze. Po up Handanovic wskoczy do top3 bramkarzy w FIFA 16 obok Neuera i De Gea.

Zawsze pisalem, ze bramkarz musi byc wysoki (minimum 193 cm), miec dobry refleks i ustawianie, ale to nie dotyczy tej FIFY. Wysocy bramkarze byli po to by bronic strzaly z dystansu ale gorzej sobie radzili w sytuacjach 1 vs 1. W tym roku bramkarz moze miec 300 cm a i tak pusci strzal z 16 - 25 metrow. Mi najlepiej w tym roku bronia nizsi bramkarze o wzroscie 188 - 193. Glowna statystyka na ktora zwracam uwage jest refleks, pozniej interesuje mnie ustawianie i na koncu parady (im nizszy bramkarz tym statystyka parad bardziej mnie interesuje). Przy wysokich bramkrzach w poprzednich latach mozna bylo olac parady bo dzieki refleksowi i tak zdarzyl sie rzucic a dzieki wzrostowi dolatywal do okienka bramki i ciezko bylo ich pokonac zza pola karnego. W tym roku wole miec w bramce szybkiego i zwinnego kurdupla bo wybroni wiecej sytuacji 1 vs 1 oraz zamieszan w polu karnym.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pereyra nadaje się na ŚP??

Oczywiscie ze sie nadaje, aczkolwiek u mnie to sie lepiej sprawuje na CAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith-wuju dobra rada,tak w temacie tych ustawień taktyki.Jest jakis sposób by ustawić ją raz na kilka spotkań,lub ustawić wcześniej niż  w trakcie spotkania.Mam zajawkę na sprawdzenie tego w praktyce i być może przyczynisz się pośrednio do mojej przeprowadzki z 7 ligi :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak bronić się przed tymi zejściami ze skrzydła? Wkurza mnie to strasznie bo wystarczy ogórek i dużym pace i wchodzi w pole karne jak w masło. Wczoraj dwa razy wygrałem po 2:0 żeby przez takie debile akcje zremisować.

Z innej beczki. Zastosowałem te ustawienia i od razu inna gra. Nie chodzi nawet o wygrane bo cały czas siedzę w 4 lidze i wyjść nie mogę. Gra się o wiele przyjemniej chociaż zastanawia mnie czemu napastnicy mimo instrukcji trzymania się środka często zbierają na skrzydła. Trochę mnie to denerwuje bo jestem noga jeżeli chodzi o drybling i w takich sytuacjach często tracę piłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith-wuju dobra rada,tak w temacie tych ustawień taktyki.Jest jakis sposób by ustawić ją raz na kilka spotkań,lub ustawić wcześniej niż  w trakcie spotkania.Mam zajawkę na sprawdzenie tego w praktyce i być może przyczynisz się pośrednio do mojej przeprowadzki z 7 ligi :biggrin:

 

Ustawić można wcześniej. Trzeba właczyc mecz towarzyski z druzyna tygodnia i przed meczem ustawiasz sobie tą taktykę, zapisujesz i wychodzisz, potem jak odpalisz sezon online to masz ją z urzędu, tylko należy pamiętać żeby w czasie meczu nie kombinować wtedy z poleceniami typu gra z kontry itd... bo wtedy taktyka się zmienia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handanovic był dobry w poprzednich wersjach. W tej tragedia.

Dla mnie Handanovic to najlepszy bramkarz w Serie A.

Ocena bramkarzy jest bardzo trudna bo kazdy z nas broni inaczej i pozwala przeciwnikowi na stwarzanie innych okazji strzeleckich. Przy mojej grze w obronie lepiej wyglada Handanovic od Perina. Wiem, tez ze u kogos innego moze on sie nie spisywac i najlepiej bedzie bronil Perin.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Handanovic to najlepszy bramkarz w Serie A.

Ocena bramkarzy jest bardzo trudna bo kazdy z nas broni inaczej i pozwala przeciwnikowi na stwarzanie innych okazji strzeleckich. Przy mojej grze w obronie lepiej wyglada Handanovic od Perina. Wiem, tez ze u kogos innego moze on sie nie spisywac i najlepiej bedzie bronil Perin.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Tu sie nie zgodze, bramkarzy najłatwiej ocenic bo albo bronią genialnie albo kiepsko i od razu to widać, Handanovic gral u mnie przez około 50 meczy , takie farfocle puszczal ze głowa mała, kiepskie zachowanie przy strzalach z bliska i wypluwanie piłki przed siebie podobnie jak Buffon. A wierz mi ze wiem o czym pisze bo Handanovic bronił u mnie całą 13tke, 14tke i 15tke ;) Alves, Perin, Begovic, Neuer.. ci najlepsi moim skromnym zdaniem w tej edycji, najwiecej mi krwi psują.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, zmieniłem Begovicia na Llorisa i jest dużo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evo ja wiem, ze jestes fanem Serie A i ja tez uwielbiam ta lige. U mnie tez Handanovic byl numerem jeden w poprzednich latach i jest nim rowniez w tym roku. Gra najrowniej i u mnie nie wypuszcza pilek.

Najwieksze rozczarowanie w tym roku to Courtois. On zachowuj sie wlasnie tak jak opisales Handanovica. Co na niego gram to wystarczy oddawac strzaly a on juz odbije pilke pod nogi mojego pilkarza :)

Moim zdaniem najlepsi bramkarze w tym roku to Neuer i De Gea. Pozniej jest Handanovic, Lloris, Alves i Leno. Jesli ktorys z tej czworki dostanie up to dorowna tym dwom najlepszym.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie patrzę na cyferki na kartach bo one się nijak miały zawsze, upgrady też często nic nie pomagały, także poczekamy zobaczymy.

Paul Pogba, dzień dobry w klubie... Finalmente!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×