Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Bo gdzie na być ta czarna seria? W ligach 10-5 to grają kadlubki, które nie mają rąk i grają nogami.

W tych ligach trzeba się męczyć żeby przegrać. W sezonach do 4 ligii bez porażki doszedłem a wybitny nie jestem. Wesoło jest później..

...,szacun za przejście do 4tej bez porażki...,,bo ja grając na ps4 siedzę sobie w 7-6 lidze,mam ręce i nogi a dodatkowo uważam,ze gram też z głową na karku.Wydaje mi się,że takie generalizowanie  nie jest do końca fer.Czy na ps4 czy iksie,grają ludziki o różnych umiejętnościach i z różnym nastawieniem do swojej gry.Nie czuję się kadłubkiem,gram dla przyjemności i tak jak umiem.Widzę w swojej grze leciutki progres,ale nie spinam pośladów bo muszę być pro...,uda się wygrać to fajnie,nie uda tu uj.

Generalnie Twój post odczytałem trochę jako przechwałkę,i proponuje troszkę więcej pokory bo już tu byli tacy co to w 1-2 ligach rządzili,a potem płacz,że spadek do 4-5 i jaka to ujowa ta fifa

Ale,żeby była jasność- szczerze życzę Ci powodzenia i sukcesów w fut,ja jeszcze trochę w swojej lidze posiedzę :)  

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż nowe konto, z tymi umiejętnościami przejdziesz 1-2 ligii wyżej, jak wpadniesz w bagno posranego ratio to potem ciężko wyjść z tego. W F15 grałem na dwa konta, na starym 2 liga z cyklicznymi spadkami do 3 a na nowym gdzie miałem 3mln coinsow, skład neymar, bale, suarez i przyjaciele 3x 1 liga i same utrzymania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja naprawdę nie mam ciśnienia na awanse...,dopóki gra sprawia mi przyjemność to nie ma dla mnie większego znaczenia liga. Może z racji wieku tak mam...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja każda grę chcę wygrać, kręci mnie rywalizacja, już dawno nie czerpię z fify przyjemności takiej jak kiedyś, adrenalina mnie przy tym trzyma. Dzisiaj dołączam do klubu czarnych koszul i daje sobie spokój z FIFA na poziomie try hard. Kupię sobie uncharteda i pouczę się strzelać z lasera..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie wydymali na paczke, odpalam web appa a tam podpis brazowa paczka mimo ze na zdjeciu jest zlota, klikam dalej a tu niczego nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja naprawdę nie mam ciśnienia na awanse...,dopóki gra sprawia mi przyjemność to nie ma dla mnie większego znaczenia liga. Może z racji wieku tak mam...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zdrowe podejscie, gry mają bawić, nic na siłę.

 

Ja każda grę chcę wygrać, kręci mnie rywalizacja, już dawno nie czerpię z fify przyjemności takiej jak kiedyś, adrenalina mnie przy tym trzyma. Dzisiaj dołączam do klubu czarnych koszul i daje sobie spokój z FIFA na poziomie try hard. Kupię sobie uncharteda i pouczę się strzelać z lasera..

Niezdrowe podejscie, ale kazdy gra jak chce.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie taki god of war, uncharted. Tam gdzie wchodzi w grę rywalizacja to zabawa schodzi na drugi plan. Cokolwiek robisz rób to najlepiej albo nie rób wcale ;F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawi mnie taki god of war, uncharted. Tam gdzie wchodzi w grę rywalizacja to zabawa schodzi na drugi plan. Cokolwiek robisz rób to najlepiej albo nie rób wcale ;F

Cokolwiek robisz, rób to tak, aby sprawiało Ci to przyjemność - lepsza zasada :D

 

Trochę żali...

 

Grałem "regularnie" w 1 lidze, wróciłem do rodzinnego domu na święta - brakuje mi porażki do spadku do 4 ligi. Wcześniej na internecie z UPC 90% meczy grałem jako gospodarz, bywały różne mecze... ale były znośne. Teraz na internecie z Orange syfu 90% meczy gram jako gość i czuję, że gra ruc*a mnie w dupsko na każdym kroku. 

 

Zrzucam to na internet, bo umiejętności mam takie same - statystyki również... zwiększył się jedynie procent strzałów obronionych/trafionych w słupki, poprzeczki/odbitych przez uj wie kogo w polu karnym + szczęście przeciwnika, który sprawia wrażenie niedorozwiniętego gracza z 10 ligi, a potrafi "przebić" się przez wszystkie linie obrony... choćby miał do sędziego podać i od niego tą piłkę odbić w stronę mojej bramki. Show must go on...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek robisz, rób to tak, aby sprawiało Ci to przyjemność - lepsza zasada :D

Lepsza ale trochę utopijna..
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos tu wspominal o kadlubkach w nizszych ligach

moze i fakt, spadlem az do 5, ktore pozniej zdobylem szturmem

takie cuda mam w 1-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja leciałem szturmem do 3 ligi, ale jak spadłem po kilku sezonach, to na pysk do 6.

I wtedy zaczęły się cyrki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wspominałem! Jak się ratio zdupi to nawet mając pojęcie o grze to ciężko jest wyjść z takiej 3 czy 4 ligii. Tak jak ja w fife 15 <podstawowe konto 3 liga, drugie konto 3x mistrz 1ligii >

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jaka liga i ile funu w grze. Jak nie idzie to wskakuje w cycki żony i następnego dnia znów walczę o mistrzostwo 1 ligi

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo wybrac lewego 90 z abulamagiem sif czy benzeme if moze dzis sif z lacazetem if

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez problemu doszedłem do 2 ligi - po czym spadłem z wynikiem 3-7 do niższej - skoro nie umiem teraz wygrać to sobie odpuszczam - czekam na obniżki cen - zimowe tąpnięcia, nowe update'y i może w końcu coś ugram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać drafty i...też odczuwacie znaczną różnicę w gameplayu? Mam ciągle wrażenie że za chwilę stracę piłkę bo nie mogę jej opanować (nie używam sprintu przy rozgrywaniu). Wczoraj zagrałem trzy i bilans porażający - raz przeszedłem pierwszy mecz... 90% bramek które tracę to bramki z odbitki, strzał z 30 do 5 metrów piłka odbija się od słupka, ręki, nogi, głowy (tak miałem taką) bramkarza i leci prosto pod nogi napastnika, zwykle "krytego" przez moich obrońców. Coraz mniej rozumiem tegoroczną edycję, mam wrażenie że za 219 zł kupiłem trzy gry: bilans w sezonach zwykłych: 110-15-11, 1 liga, mistrzostwo dwa razy, w FUT: 88-20-69, 1-3 liga, bez mistrzostwa, draft: bez komentarza. Nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 porazek z rzedu i spadek do 5 :)

nigdy w historii fify mnie takie cos nie spotkalo

a w 13stce wygrywalem spokojnie 1 lige

dopoki beda dostosowywac ta gre do kazdego odbiorcy, czyli zarowno dobrych jak i slabych graczy

to takie cyrki beda, niestety

zwykly szary Kowalski chce rowniez odnosic jakies wygrane w FUT, a z 95% nas by przegral (przy normalnej grze, bez skryptow)

, wiec chyba logiczne ze odechcialoby mu sie grac:)

no nic, chwile odetchne, przemysle pare spraw i wracam do 5 ligi ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt Panowie !

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych! Szczęścia jak Maxym, skilla jak piachu i samych zwycięstw! %-)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać drafty i...też odczuwacie znaczną różnicę w gameplayu? Mam ciągle wrażenie że za chwilę stracę piłkę bo nie mogę jej opanować (nie używam sprintu przy rozgrywaniu). Wczoraj zagrałem trzy i bilans porażający - raz przeszedłem pierwszy mecz... 90% bramek które tracę to bramki z odbitki, strzał z 30 do 5 metrów piłka odbija się od słupka, ręki, nogi, głowy (tak miałem taką) bramkarza i leci prosto pod nogi napastnika, zwykle "krytego" przez moich obrońców. Coraz mniej rozumiem tegoroczną edycję, mam wrażenie że za 219 zł kupiłem trzy gry: bilans w sezonach zwykłych: 110-15-11, 1 liga, mistrzostwo dwa razy, w FUT: 88-20-69, 1-3 liga, bez mistrzostwa, draft: bez komentarza. Nie rozumiem...

 

Ja właśnie wygrałem Drafta online, na założonym koncie o dziwo grało się super, jedynie w finale dopadły mnie lagi, mówie no jasne musiało się stać , przegrywałem do 90 min. 0:1, w 90 z dupy karny , strzeliłem, potem dogrywka nie przyniosła nic. Wyrałem dopiero po karnych , ale miałem wrażenie że muszę to wygrać, De Gea wyciągał takie piły, że głowa mała.

Za wygrany draft złota paczka premium + Mega Paka 18 rzadkich, mówie będzie grubo, niestety najlepszy Rakitic, sprzedałem wszystko za 20k, ale okazało się że EA dało również w paczce 1 żeton na kolejnego drafta hehe, no to gramy. Pierwszy mecz wygrany . . . Trzeba obiad robić dokończy się później ale myślę, że minimum te 40k wyjdę na +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast grać w FUTa, to robię rybę na święta, potem sprzątanie, przystrajanie domu i nocny gameplay! 

Ja właśnie mam przerwę w przygotowaniach,makowce zrobione,sałatki tyż jeszcze uszka i barszczyk,a na gazie kompocik z suszu--pyszota :biggrin:

Cichaczem odpalam web i relista robić trzeba :biggrin:

Z życzeniami to sie wstrzymam,mam w planach być pierwszym,który to zrobi jutro :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

A wszystkim już życzącym serdecznie dziękówy,nie mam już lajków Tom i Van :)  :)

Edytowane przez unki
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja siedze w robocie i dłubie w nosie....

Dzieki wszystkim za życzenia i równiez Wesołych Świąt!!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja siedze w robocie i dłubie w nosie....

Ta, ja też. A do 5 rano czekałem aż karpie ostygną, zeby schować do lodówki przed kotem :P

Chodzę jak zombie, a jeszcze dzisiaj drugie tyle roboty...

 

Przynajmniej nie zmarnowałem nocnego czuwania i awansik pyknął ligę wyżej :)

Dzięki za życzenia, lajki jak mi oddadzą, to uzupełnię, a nad swoimi jeszcze pracuję życzeniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×