Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym wtedy miał dobry klub a nie ochlapy jak co roku :p

No żeby pograć CR, musiałbyś wydać 250zl na Coinsy. Tak z ciekawości sprawdziłem i trochę zleciały na święta :)

Mam pewne obawy względem inflacji :)

Nieważne, to na androida było. CR 600zl lol

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś pro tipy co do strzelania karnych? Chodzi mi o100% gol. Moja skuteczność jest zalosna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie kiedy będą najniższe ceny na rynku? Bo wczoraj sprzedałem swój skład z Włoch i chce teraz pograć angielską albo niemiecką i się zastanawiam kiedy można wyhaczyć w miarę najkorzystniejsze oferty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś pro tipy co do strzelania karnych? Chodzi mi o100% gol. Moja skuteczność jest zalosna

 

Strzelaj pod poprzeczkę 10/10. 

 

Ja mam problem z sam na sam... Strzelam finezyjnym ale zazwyczaj jest łapane przez GK. 

Jak myślicie kiedy będą najniższe ceny na rynku? Bo wczoraj sprzedałem swój skład z Włoch i chce teraz pograć angielską albo niemiecką i się zastanawiam kiedy można wyhaczyć w miarę najkorzystniejsze oferty.

 

Zbliżają się LR 50K, 100K packs... I 100K, 50K packs dla wszystkich w limicie 2... Ceny będą tak niskie jak cena mieszkania Petru. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa bramkarz przyciąga jak magnes taka pilke

 

Nic nie przyciąga, bok i góra... Wpada jak w masło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie,lepiej kupic 4x paki po 50k czy 2 X 100?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie przyciąga, bok i góra... Wpada jak w masło.

Podaj moc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie,lepiej kupic 4x paki po 50k czy 2 X 100?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Na 8 LR 100K, miałem Legendę Okoche... I (w tych 2 dla wszystkich) IFy: Hulk, Williams, Di M, Zoume...

W tych po 50K miałem: Aguero x 3, Hazard, Ribery, Robben, Lewandowski, Sanchez, Courtois, De Gea, Di M,...

 

Ja otwieram te po 50K.  

Podaj moc :)

 

3/4 - PRV. 

Co do paczek jeszcze w tych 100K, może i wpadnie jeden gracz dobry ale 23 to zazwyczaj szrot przy tych cenach. 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No żeby pograć CR, musiałbyś wydać 250zl na Coinsy. Tak z ciekawości sprawdziłem i trochę zleciały na święta :)

 

Mam pewne obawy względem inflacji :)

 

Nieważne, to na androida było. CR 600zl lol

 

Ja tam nie zauważyłem żeby zleciały. Dwa tygodnie temu najtańsza oferta na allegro to było 4,95 zł za 10k i to ciągle jest najniższa cena. 

 

Jeśli coinsy zaczną tanieć nie ma się co martwić tylko trzeba się cieszyć bo wtedy nie będzie hiperinflacji jak jak w FUT 15 po TOTY. 

 

Rok temu podczas TOTY coinsy były dwa razy droższe niż dwa tygodnie wcześniej a to najlepiej pokazuje ile ludzie ich kupowali i jak wiele lewych coinsów pojawiło się na rynku. Tak więc jeśli coinsy będą tanieć, albo trzymać się na równym poziomie to rynek powinien być stabilny, bo oznacza to, że nie ma nie zbyt wielu chętnych.

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś pro tipy co do strzelania karnych? Chodzi mi o100% gol. Moja skuteczność jest zalosna

Centralnie, moc na połowę, i gała pod poprzeczkę, w 90 % bramkarze rzucają się na boki. A jak juz wyczujesz kiedy idzie pod samą poprzeczkę to nawet jak bramkarz zostanie na środku to mu piłka tylko świstnie nad głową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centralnie, moc na połowę, i gała pod poprzeczkę, w 90 % bramkarze rzucają się na boki. A jak juz wyczujesz kiedy idzie pod samą poprzeczkę to nawet jak bramkarz zostanie na środku to mu piłka tylko świstnie nad głową

Jak grzyba przytrzyma do góry to obroni. Strasznie mnie to irytuje i karne to jedyna rzecz w tej grze gdzie mam problemy. Random zawsze wie gdzie uderze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nikłe doświadczenie w tej grze (to dopiero moja 3 fifa), ale też pierwszej ligi nie powąchałem. Max 2 liga :) Inna sprawa, że np @piachu rozgrywa tygodniowo tyle spotkań co ja w miesiącu.

Ja gram dopiero of fify 13, wczesniej tylko PES ;> tzn inaczej gralem w fife od 96 do 2002(mieszajac ja z ISS PRO/WE) potem tylko PES ;p zeby ladniej wygladalo Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grzyba przytrzyma do góry to obroni. Strasznie mnie to irytuje i karne to jedyna rzecz w tej grze gdzie mam problemy. Random zawsze wie gdzie uderze

 

Też miałem loty z tymi karnymi, kim bym nie strzelał to 3/4 mi bronili. Od jakiegoś czasu, każdy karny walę w środek, tylko nabieram przy tym więcej mocy, żeby przeciwnik myślał że chce zasadzić bombe w jakiś róg bramki. Profit skoczył bardzo, również w czasie obrony patrzę na moc jaką nabiera przeciwnik, jak widzę że mało to zostaję na środku także postępuję tak jak myślę że rywal robi

:DD może to wkrętka ale karne wpadają, draft w karnych dzisiaj wygrany .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma chłop też rację, to jest paranoja jakaś...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grzyba przytrzyma do góry to obroni. Strasznie mnie to irytuje i karne to jedyna rzecz w tej grze gdzie mam problemy. Random zawsze wie gdzie uderze

Trening i jedziesz

To jest mój sposób, i działa.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pjanic raczej dostanie upa?

bo chcialem jego SIFa sprzedac i kupic Kuna

ale jak dostanie upa to jego SIF rowniez i wtedy to juz w ogole bedzie dzikiem:D

i wiecie kioedy upy beda dokladnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie Panowie jak pisałem, że mimo sprzeciwu żony zabrałem na święta konsolę?

Dziś miałem emocjonalną karuzelę z tym związaną ;)

Mój tata ostatnio wymienił monitor, a starego nie sprzedał. Dziś postanowiłem go podłączyć do czarnulki. Wyciągam z pudła, rozstawiam i patrzę, a ten monitor nie ma gniazda hdmi :D od razu ciśnie mi skończyło, myślę sobie "to pograne". Pożaliłem się ojcu, a on wielkodusznie zaproponował, że na te kilka dni odstąpi mi nowy monitor. Sprawdzam, hdmi jest. Cały w skowronkach wracam do montowania stanowiska. Postawiłem monitor, wyciągnąłem konsolę, pady, gry, kabel hdmi. Wszystko podłączyłem i tak patrzę, że czegoś brakuje. Zaglądam do siatki - pusto. I wtem dotarło do mnie, że nie spakowałem kabla zasilającego :D powiem szczerze, że aż mi nabiał zmroziło ;)

Całe szczęście uświadomiłem sobie, że teść przyjeżdża dopiero jutro, szybki telefon i przywiezie mi kabelek ^^

Żeby nie było totalnego offtopu, to podzielę się wrażeniami z grania Toure. No cóż, to co on gra to są jakieś Yaya :/ chodzi jak karta za kilka patyków, a nie za prawie 50k. Straszny, ogromny zawód. Chyba go pogonię, odkupię sprawdzonego Schweinsteigera, a za różnicę w cenie sprawię sobie jakiś bonus, np. Chielliniego do makaronów...

Edytowane przez mat_eyo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bota to nie ma sensu niczego trenować

Sensu to nie ma to że grasz pierdyliard meczy a do dzisiaj karnych strzelać nie umiesz i to w edycji gdzie się sypia jak z kapelusza... No chyba że pytanie zadałes z dupy tak żeby sobie pogadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygrał 1 ligę nie potrafiąc wykonać 11 to jak się nauczy to żadnego meczu nie przegra %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensu to nie ma to że grasz pierdyliard meczy a do dzisiaj karnych strzelać nie umiesz i to w edycji gdzie się sypia jak z kapelusza... No chyba że pytanie zadałes z dupy tak żeby sobie pogadać

Ma to sens bo moje pytanie brzmiało 100% gol sposób, aby zagrać 8 win pod rząd sezon w 1 lidze co mi zostało każdy karny musi być gol.

Granie na bota nie ma sensu bo on nie rusza się na linii

Jak wygrał 1 ligę nie potrafiąc wykonać 11 to jak się nauczy to żadnego meczu nie przegra %-)

Potrzebuje mieć 10 na 10 , a nie 7 na 10 czy 9 na 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam web app?

Mi niby działa ale nie mogę zapisać składu, nie mogę też wrzucić piłkarzy na TL. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×