Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

do skasowania

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto lepszy messi czy ronaldo ? bo nie moge sie zdecydowac

A którego bardziej lubisz? Dla mnie Ronaldo ale ktoś tutaj zachwycał się Messim a mi on średnio pasował - Costa z Bayernu rządzi na rw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sztuczki to poziom Przedszkola więc nie jest to najważniejszy czynnik .Strzał Balans no i wiadomo jak to u skrzydłowego pace:laugh: więc Będzie albo mała pchełka Insigne lub IF El Shaarwy.
Felipe Anderson i Cuadrado będą latać raczej w fitnessie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze u Insigne jest 3* sztuczek, więc berba spin odpada.

 

Zwykły spin też odpada, a te sztuczki są świetne do schodzenia ze skrzydła. Możliwe, że Insignie dostanie up do 4* sztuczek, ale EA często zlewa Serie A i to niestety sprawia, że szanse są małe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Insigne to lewa strona. Dla mnie skrzydła w Serie A to Felipe Anderson i Cuadrado.

Racja, pomylił mi się z candreva. U mnie też pyka wspomniana przez Ciebie dwójka

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie zmieniłem zdania...

Wczoraj 20 meczy TOTY Ronaldo... I jak daje słowo wolę na pozycji RF 89 Bale... Bale jest po prostu lepszy - nie to nie herezje - serio - jest kurna lepszy. 

Łącznie TOTY Ronaldo rozegrałem przez tydzień 55-59 meczy... I wiecie co, ta karta nie różni się od jego poprzednich kart... Nie wiem jak Wam to wytłumaczyć... Ale...

Wsadzając TOTY Neymara do składu i po rozpoczęciu meczu, sterując tym mikrusem banan z gęby nie schodzi... Wychodzi na pozycje, zapiernicza jak pan samochodzik, strzela z obu nóg, mocnymi strzałami, jest precyzyjny i zaskakuje czasami waląc bramki z kosmosu... Jak wychodzi na pozycje to trudno ludziom go dogonić, a jak zacznę biegać na boki to faulują... Wchodzi, strzela i się cieszy, a ty razem z nim... Czujesz wyjątkowość karty, a grałem 88/90/91 wcześniej i TOTY >>> IFy. 

Ronaldo... No jest z tym swoim odpryszczonym wygładzonym metroseksualnym ryjem i tyle...

Jest silny, dobrze się zastawia... Ale nie czuć tej prędkości, którą niby ma - jakiś taki ociężały... Wykończenie powinien mieć zabójcze - a nie ma... Pudła takie, że się aż śmiałem jak to nie wpadło... Na pozycje niby wychodzi ale jakoś tak powolnie, że wolałem grać do Brazylijczyka, bo wiedziałem, że mnie nie zawiedzie. 

Nie ma tego cholernego czegoś - taj satysfakcji - tego pieprzonego uczucia, że sobie mówisz... Kurna! 2 xxx xxx! Dałem! Ale warto... Nie kurna, cały czas masz odwrotność tej myśli... Naprawdę!? 2 xxx xxx Dałem? Zgłupiałem? 

I nie zrozumcie mnie źle - ja nie gram w 1-2-3 lidze, gram sobie od 7 do 4/5... Ale wiecie, że karty nie raz dobrze wam opisywałem i się sprawdzało w 90% przypadków i potrafię ocenić obiektywnie i dobrze zawodników... I uwierzcie mi... Jak by ktoś chciał TOTY atakującego - bierzcie Neymara, ewentualnie Bale... Messim nie grałem tylko, i nie zagram, bo cena przekracza już zdrowy rozsądek. 

Odkupiłem dziś Bale RF - patrzę w statystyki ostatniego właściciela: 259 meczy 236 goli - i to jest to o czym mówiłem - G. Bale 89 jako SC - jest jedną najlepszych kart jaką grałem w FUT15/16...

Ronaldo TOTY to zdecydowanie przeceniona karta... 

Pooglądałem wczoraj recenzje na YT i kurde, dużo chłopów od recenzji ma takie samo zdanie jak ja... Czyli prawda. 


Dziś 3 dzień z FUTem i mam takie coś: http://www.futbin.com/16/squad/276609i około 4k coins

Borją Valero grałem sporo w FUT14 i był okej, w 16 to dramat. Beznadziejna karta. Irytuje mnie też Palacio, tyle co on setek marnuje to aż przykro.

 

Wiedziałem, że długo nie wytrzymasz... :D

Bez terapii, nikt z nas nie rzuci tego pieprzonego trybu. 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem raz vs toty ronaldo i byl odwrotnoscia tego co piszesz. Raczej moj rywal mial banana na gebie, kiedy ladowal mi nim bomby z kazdej pozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale, kozak jako RW. Moja BBVA zaczyna nabierać kształtów. Jedynie boli mnie ze co bym nie robił w obronie to i tak przychodzi moment, ze nagle środek znika.

Wkurza mnie tez, ze np pierwsza polowe przeciwnik ciśnie mnie, strzela na 1:0. w drugiej połowie wyrównuje, on strzela na 2:1 znowu wyrównuje i od tego momentu dzieją sie cuda i zazwyczaj przegrywam 3:2 albo w ostatniej minucie nie strzelę do pustej bramki.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Miałem TOTY Ramosa + TOTY Silve + TOTY na bokach... Myślisz sobie - obrona będzie sama odbierać... Człowieku, szedł atak a oni spieprzali jak Szwedzi przed arabami... Sprawdzałem z P. Bus - to samo - formacja obronna w tej edycji to tajemnica - nikt nie wie kiedy po prostu ucieknie. 

 

Wczoraj miałem mecz o awans... 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 90 - 4:4... Strzał z połowy boiska - mam filmik...

Podsumowując mecz... 18 - 4... 4:4... Logika EA. 

Gralem raz vs toty ronaldo i byl odwrotnoscia tego co piszesz. Raczej moj rywal mial banana na gebie, kiedy ladowal mi nim bomby z kazdej pozycji

 

Zapewne gdyby grał zwykłym tak samo by ci ładował bramki...

Ta karta nie ma WOW, po prostu nie ma...

I tak jak powiedziałem, odpaliłem sobie wczoraj filmiki na YT, bo myślałem, że mi odbiło...

Większość top zjadaczy zębów na FUT - mówi to samo - przepłacona karta - nie różniąca się od jego poprzednich kart...

Ale wiadomo - dla mnie jest tak - dla innej osoby będzie to Bóg FUT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zwyklego tez gralem i tylko toty mi zostal w pamieci. Wygral chlopakowi mecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dodam, że Neymara szybko odkupiłem i widziałem jaka to różnica względem Ronaldo, że chciałem fresh mieć koniecznie... Tak pokochałem tą kartę.

Wczoraj grali we dwóch i Neymar > Ronaldo... W golach, asystach, sytuacjach, pokazywaniu się - no we wszystkim...

Sprzedałem Ronaldo z zyskiem dziś i gdybyś mi dziś wystawił ponownie tą kartę za 1 900 000 (nie do handlu) to bym jej nie kupił... Nie kupił bym za cholerę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Terapii Max ja potrzebuje zamknięcia na kaukazie i na dodatek przy rozbiórce konsol oraz  łamaniu  płyt na 78części żebym nie mógł czasami jej posklejać  :laugh:  już mi do głowy przychodzą czarne myśli o coinsach i całe szczęście (dla mnie)że jedno razowy zakup to 10k bo pewnie bym dziś poleciał a blondi bym musiał wytłumaczyć że biega u mnie czarny Olek  :biggrin: ale czy ona by to zrozumiała nieeeeewiem 
Max Ty jesteś oblatany może pomożesz co zrobić bo dziś nie pogram bez twej rady .
 
Na te dwa składy braknie mi z 50k ale mam jeszcze w  zanadrzu Lewego 90 sprzedawać dziś czy wytrzymać z graniem do soboty i sprzedać po up jak by nie patrzeć na klocka mam Wiedzmina

http://www.futbin.com/16/squad/277258Wymiana na Dybale nif 81 po up

http://www.futbin.com/16/squad/277200no i takie coś

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary mam ten sam dylemat... Wydaje mi się, że tak jak było to poprzednio i poprzednio, jak dostanie UP'a to będzie wysyp kart na rynku i cena poleci w dół.

Sam dziś odkupiłem (bo fresh chciałem) Lewego 91 za 720K(sic!)... I nie wiem czy go jednak nie sprzedać, bo primo) Za ten hajs mogę dokupić sobie do składu BBVA coś jeszcze ekstra i zrobić turbo team. Secundo - nie wiem czy cena nie poleci na ryj - pamiętając, że jak przez 3 dni 90 latał w TOTGS, to cena jego była po 380K - 420K...

A teraz był przez tydzień i od 590K poszła do 700K, więc może spaść - G. Bale np. przy TOTY latał od 600K do 780K, a nawet 800K - a dziś kupujesz na luzie za 520K...

I primo tercjo... K..na, chcę mieć Lewego ale to jest to pieprzone rozdarcie, między hybrydą z bundes, a BBVA i mi spokoju nie daje i ciągle coś mi nie pasuje - chemia, połączenia, drużyna - zamiast skupić się na BBVA i sobie zrobić najmocniejszą możliwą to ciągle sprawdzam ceny Bundesligi...

I może warto zrobić BBVA 100%, a z czasem sprzedać wszystko i zrobić top banana bundes... AAAAAAAAAAA zwariuję! 


I z nim jest jeszcze tak, że prędzej czy później dostanie MOTM lub 92-93 IFa. 


I jeszcze jedno 2... Jak w ten piątek nie dostanie upa, to cierpliwość ludzi będzie topniała i będą wystawiać na listy... A co za tym idzie - ceny w dół. 


Stary doczytaj ostatni akapit... Który dodałem. 


Grał ktoś - Casemiro? Syf?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś - Casemiro? Syf?

Ja nim gram w moim super tanim BBVA i jestem zadowolony, porządny zawodnik, robi co do niego nalezy. Jak dla mnie nie odstaje bardzo od Krychy albo Busiego, a od tego pierwszego to lepiej podaję i strzela

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na początku nim chwilę, było okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie by nie pograł ze względu na

65 Shooting

68 Positioning

55 Finishing

63 Physicality

70 Stamina

61 Aggression

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Check it http://www.futbin.com/16/player/6084/simao-mate :biggrin:

 

83 Physicality
85 Jumping
83 Stamina
81 Strength
86 Aggression
79 Defending
85 Interceptions
85 Standing Tackle
78 Sliding Tackle
 
Do tego High w DEF i Med w ATT.

 

W moim składzie niszczy :) Do tego Rafinha z Barcy - 142 mecze - 50 bramek i 50 asyst - na CMie.

Edytowane przez vkkaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) lajki mi wyszły :(

 

Tadek patrz, Modrić się naprawił...

 

 

Dobra, robię BBVA

 

66xagh.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętny ktoś na jakieś spary?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

takie farfocle to i Żemło by strzelil ;)

Pinky moge teraz zagrac, mecz i rewanz.

RUDY U CIEBIE W SKLADZIE, SERRIO?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktoś szuka dobrego cdm-cm z Bundesligi to polecam Xabiego Alonso gość miażdży system po prostu, nawet pace 33 mu nie przeszkadza, może nawet pomaga bo tą kartą się gra na innym poziomie po prostu.

:) lajki mi wyszły :sad:

 

 

Dobra, robię BBVA

 

66xagh.jpg

Grałbym ! więcej goli w dziewięć minut bym strzelił niż Lewy :biggrin:

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezłe bramki Maxym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezłe bramki Maxym

 

He He, mega farfocle... Sarkazm zawsze na propsie. :)

Ale to było tylko do Tadka, bo razem na dziada narzekaliśmy. 

 

Ludzie wczoraj dwa razy grałem na RB Cecha... I jak daję słowo to jakiś cud w futbolowej piłce na łbie... 

Miałem ochotę pierwszy raz od dawna walnąć padem o podłogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Maxym rozwiniesz wezmiesz ten skrot SC plis, Striker Central? Niesamowicie mnie intryguje :)

A co do Modricia to nif u mnie lepiej lata :D, moze strzal ma troche slabszy.

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×