Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, jak wcześniej zbyt wcześnie zjechałem 84 Rakiticia... Tak teraz Wam go polecam, tego 85.

Drybling  :blink:

Podania  :blink:

Strzały  :blink:

Pięknie chodzi, pięknie podaje i pięknie strzela zza pola karnego.

Tylko wiatr go przewraca, ale jak się unika zwarcia, to daje radochę.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM jak masz problem z wykończeniem to są gry treningowe. Konkretnie chodzi mi o Advanced Shooting Skill Challenge. Pół godziny dziennie na to poświęć, to troszkę więcej niż 2 mecze a po tygodniu już zobaczysz różnice. Nauczysz się jak szybko podejmować decyzje i jak pokonywać bramkarzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ktoś ma problem z setkami polecam się pobawič się suwakami od sterowania przez kilka meczów , nie mówię od razu o pełnym manualu ale częściowa asysta w strzelaniu to mega zmiana .. oczywiście w drugą stronę to tez idze i później w nerwach można zespuć najprostrzy lobik :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy... 

 

To takie niepozorne roszady:

 

Neymar (poprzeni i ten) 90 meczy

James 102 mecze

Kroos 119

Bale (ex) miał 122

Krychowiak 170 meczy

Rakitić już 40...

 

Ja wymieniam ciągle obrońcę i rotuję CM z CAM, bo chciałem hybrydy... :biggrin:

 

Chciałem Messiego, ale jego cena poszybowała o 400K/500K w górę przez dwa ostatnie tygodnie. 

A Ronaldo TOTY odkupiłem właśnie za 1 240 000... Po weekendzie sprzedałem za 1 480 000. :biggrin:

Nie pomyliłeś się ? Ronaldo toty lata ponad 2kk :) no i naucz się grać a nie mielisz składami :P

Nareszcie zainwestowałeś w odpowiednie karty, za Ronaldo toty dałbym sobię mały palec uciąć :biggrin:

Ja nie wyobrażam sobie grać bez skrzydeł takie karty moim zdaniem się marnują na st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi coś ta teoria z lagami nie pasuje, bo Ci z Was którzy grają sezony mówią, ze tam się takie rzeczy nie dzieją przecież to te same serwery są. Jak dla mnie to sprawka ea, porażki popychaja nas do chęci poprawienia drużyny, a to znaczy draining coinsow z rynku poprzez podatek i wpływy do ea w postaci fp, bo trzeba przyznać, że większość jednak nie para się handlem.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chodziło mi o 2KK... :)

 

Tutaj weekenowa wizyta CR7 u mnie w klubie...

 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, że za ostry kąt :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te teorie spiskowe to temat rzeka a najlepsze jest to że jak ktoś wymiata jak Piachu np. to nie narzeka tak jak my wszyscy :)

Ja dzisiaj doszedłem do wniosku że jestem tak słaby w tą grę że jedynie na 4 ligę mnie stać i to jeszcze jak mi dobrze wiatr powieje :) widocznie się starzeję bo kiedyś w gierki wymiatałem ale z wiekiem człowiek już nie jest taki chłonny tego wszystkiego :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Te teorie spiskowe to temat rzeka a najlepsze jest to że jak ktoś wymiata jak Piachu np. to nie narzeka tak jak my wszyscy :)

 

 

No nie wiem, jak przypominam sobie ostatnie wpisy Piacha, to raczej zadowolony z gameplayu nie był, i nie raz nazwał tą grę i rozgrywkę gównem w ostatnim czasie. 

 

FeniX to samo, a on jest ponad nami o kilka leveli... 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno to jedno ale nie przeszkadza im nic latać w pierwszej drugiej lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi coś ta teoria z lagami nie pasuje, bo Ci z Was którzy grają sezony mówią, ze tam się takie rzeczy nie dzieją przecież to te same serwery są. Jak dla mnie to sprawka ea, porażki popychaja nas do chęci poprawienia drużyny, a to znaczy draining coinsow z rynku poprzez podatek i wpływy do ea w postaci fp, bo trzeba przyznać, że większość jednak nie para się handlem.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Tyle ze fut to inna bajka. Byle jaki przyklad jaki moge podac to ze ktos moze otworzyc paczke trafic Krysie i sprzedac coinsy za prawdziwy hajs, duzo ludzi ma parcie na takie cos i dla nich kazdy coins na pake sie liczy (taka mala forma zarobku). No bo jak wytlumaczysz sytuacje ze grasz pol meczu bez zadnego laga i nagle zaraz po strzeleniu/straceniu gola gra zaczyna tak lagowac ze prawie zrywa polaczenie. Jest masa tematow o tym.... zaczynajac od pytan jak to sie robi a konczac na pytaniach jak zreportowac te scierwa.

Raz trafilem na taka perfidna mende gdzie w okolicach 70 min strzelilem zwycieskiego gola i idiota cos wlaczyl myslac ze mnie to zniecheci i wyjde... tak dropilo ze koleczko smierci krecilo sie po 5 sekund ale wytrzymalem...  z 3 minut do zakonczenia meczu zrobilo sie 13.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze fut to inna bajka, z. Byle jaki przyklad jaki moge podac to ze ktos moze otworzyc paczke trafic Krysie i sprzedac coinsy za prawdziwy hajs, duzo ludzi ma parcie na takie cos i dla nich kazdy coins na pake sie liczy (taka mala forma zarobku). No bo jak wytlumaczysz sytuacje ze grasz pol meczu bez zadnego laga i nagle zaraz po strzeleniu/straceniu gola gra zaczyna tak lagowac ze prawie zrywa polaczenie. Jest masa tematow od tym.... zaczynajac od pytan jak to sie robi a konczac na pytaniach jak zreportowac te scierwa.

Raz trafilem na taka perfidna mende ze gdzies w 70 min strzelilem zwycieskiego gola i idiota cos wlaczyl myslac ze mnie to zniecheci... tak dropilo ze koleczko smierci krecilo sie po 5 sekund ale wytrzymalem... z 3 minut do zakonczenia meczu zrobilo sie 13.

Ale mi chodziło o lagi z winy serwerów ea, o których była mowa w temacie od wczoraj, o to o czym Ty wspominasz to jest po prostu chamstwo i dziecinada jeśli ktoś robi i to naumyslnie.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno to jedno ale nie przeszkadza im nic latać w pierwszej drugiej lidze.

Ktoś w tej pierwszej lidze musi grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martinezy nie wypalily, skupowalem po 5k a chodza za 3800-3900...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martinezy nie wypalily, skupowalem po 5k a chodza za 3800-3900...

To nie te lata, żeby schematy działały. Niestety, ale teraz rynkiem rządzą coinsellerzy i oni decydują kiedy i na co jest hype.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinky serwery są oddzielne. Do tego mniej graczy jest zainteresowanych sezonami stąd mniejszy ruch i lepsze połączenia. Trzeba też pamiętać, że FUT to nie tylko rozgrywane spotkania, ale też rynek, który obciąża serwery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz trafilem na taka perfidna mende gdzie w okolicach 70 min strzelilem zwycieskiego gola i idiota cos wlaczyl myslac ze mnie to zniecheci i wyjde... tak dropilo ze koleczko smierci krecilo sie po 5 sekund ale wytrzymalem...  z 3 minut do zakonczenia meczu zrobilo sie 13.

 

W weekend takich mend najwięcej...

Strzeli bramkę i zaczyna się pokaz kręcącego się kółka śmierci...

Ewentualnie zaczyna ciąć gra, jak ty atakujesz, a jak on leci na bramkę wszystko wraca do normy...

Tragedia z takimi baranami - powinni mieć własną ligę... Graliby w stopklatki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to są downy 100% ludzie zapominają że to zabawa i oderwanie się od codzienności, człowiek chcę sobie pograć po ciężkim dniu i trafia na takich debili, dożywotni ban dla takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41212(2) jaka para na atak Neymar+bale89 vs benzema+Messi?

G2 / SwiftKey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinky serwery są oddzielne. Do tego mniej graczy jest zainteresowanych sezonami stąd mniejszy ruch i lepsze połączenia. Trzeba też pamiętać, że FUT to nie tylko rozgrywane spotkania, ale też rynek, który obciąża serwery

Jeśli są oddzielne to spoko, Twoje wyjaśnienie ma sens i się zgodzę, sam w fifa 16 nie tknalem innego trybu niz fut. Skąd takie info?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bale89 - Świetny jest... Z bólem serca się go dziś pozbyłem.

Szybki, silny, z dobrymi podaniami i strzałem, wykończenie czasami mógłby mieć lepsze ale i tak jest rewelacyjne.

Zastawia się, przepycha i leci jak taran z obrońcami na plecach.

Bardzo dobre strzały zza pola karnego i świetne wolne...

 

 

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ta karta trennig zespołu , mam wrażenie że jest coraz droższa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są oddzielne to spoko, Twoje wyjaśnienie ma sens i się zgodzę, sam w fifa 16 nie tknalem innego trybu niz fut. Skąd takie info?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

 

Z mojego własnego doświadczenia i przemyśleń. Nie jestem w stanie tego udowodnić, ale sam fakt, że czasami serwery FUT leża a w sezony da się grać daje do myślenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Te teorie spiskowe to temat rzeka a najlepsze jest to że jak ktoś wymiata jak Piachu np. to nie narzeka tak jak my wszyscy :)

Ja dzisiaj doszedłem do wniosku że jestem tak słaby w tą grę że jedynie na 4 ligę mnie stać i to jeszcze jak mi dobrze wiatr powieje :) widocznie się starzeję bo kiedyś w gierki wymiatałem ale z wiekiem człowiek już nie jest taki chłonny tego wszystkiego :biggrin:

 

Zgadzam się z Tobą w 100% W tą grę żeby wygrywać trzeba być mega kozakiem i robić swoim stylem gry różnicę na boisku. Nawet jeśli widzisz, że nie idzie i że gra nie pomaga, to to coś co prezentujesz swoimi umiejętnościami i tak jest ponad wszystkim. Zdarza się, że gram z chłopakami (dziewczynami może też, who knows? ;)), którym to praktycznie nie można było odebrać piłki, a w obronie grali tak, jakby wyprzedzali mnie myślami co zrobię i praktycznie nic nie szło zrobić. I nie były to lagi na pewno. Po prostu trzeba mieć to coś, co sprawia że nie grasz jak 90% fifowców ;) Takim megaskillowcom i składy po 50k wystarczą, żeby wygrywać 1 ligę.

Edytowane przez awakeman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
To teraz będziesz miał mistrza FUT'a... I niemoc pod bramkami oraz spanie na bramce własnego bramkarza... :biggrin:

Mowilem ze dobra Pinta (w tym przypadku Call me Simon) + Carlitos w ataku zalatwia sprawe :) Tytul 3 ligi

04cebcf267c56.jpg

No to teraz czas po raz pierwszy w zyciu wbic sie do 1 ligi :biggrin:

Najciekawsze jest to ze bardzo fajnie gra mi sie ustawieniem "atak cala druzyna", pusto w obronie ale wystarczy ze Zouma kogos skasuje i leci kontra do przodu ktora przewaznie konczy sie strzalem na bramke.

Piachu - domagam sie spara : /

51000 post, japierdziele jaki tu spam jest

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×