Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

bbva kogo na srodek ? zastanawiam sie nad kroosem i modriciem albo iniesta ?

mam w składzie Inieste, Jamesa, Modrica i Kroosa. Uszeregowalem ich wg przydatności do drużyny. Wszyscy dają radę ale najlepiej gra mi się Iniesta

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany podaruję ktoś powiększenie listy transferowej z 50 do 100 na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany podaruję ktoś powiększenie listy transferowej z 50 do 100 na ps4?

Jak bys nie znalazl chetnej osoby (co raczej bedzie trudne w tym temacie, bo raczej wiekszosc stara sie tutaj sobie pomagac) to okolo 18 jak wroce z pracy moge Ci podeslac gifta :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już 2 rzut upow? Kto dostał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki masz jakiś fajny skład dla mnie co by mógł 1 ligę wygrać :p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był już 2 rzut upow? Kto dostał?

Chyba o 19-tej będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany podaruję ktoś powiększenie listy transferowej z 50 do 100 na ps4?

to się niestety nie udaje... Jeśli sam sobie nie wypracowałes punktów dzięki którym możesz kupić dana nagrodę to nie możesz jej dostać od znajomego. Kiedyś próbowałem. Sam miałem 40lvl kolega 46 i przy próbie podarowania giftu wyskoczył mu komunikat, ze nie można podarować prezentu danemu użytkownikowi...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jutro kolejny zestaw upow nadejdzie.

Jakby co, to ja też nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu, Skiba mnie w tym utwierdzil dziś, wozil mnie jak rolnik gnoj w taczce. Dobrze ze wpisałeum kody na poszerzenie słupków i poprzeczki przed rozpoczęciem meczu...

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

zagramy dzisiaj rewanz bo to byl najbardziej niepowazny mecz jaki zagralem w tej edycji... 100 poprzeczek i slupkow a juz o tym precie na pusta nic nie mowie... a specjalnie na spokojnie sie odwrocilem w strone bramki i lekko nacisnalem strzal a de brujn co odwalil? nie dosc ze sie napalil i walnal bombe to jeszcze w slupek. Troche mi wstyd bylo po tym meczu :D zwlaszcza ze ten twoj bramkarz no name zamienil sie w nojera... szkoda ze nie bylo powtorek z 1 polowy bo bym to nagral :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki masz jakiś fajny skład dla mnie co by mógł 1 ligę wygrać :p?

Nie chcę już pierwszej ligi

Gra w niej przyprawia mnie o łysienie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ależ wczoraj gnębiłem rywali, Tevez w 10 meczach 14 goli i 4 asysty. W 8 lidze... ;] Uniki, szykuję się na podbój Twojej ulubionej dywizji ;)

BTW. Mertens na CAM to bardzo porządny zawodnik.

Edytowane przez no4b
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary tam paragrcze grają :p Akinfenwa tam by 15 w 5 meczach wbił :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się niestety nie udaje... Jeśli sam sobie nie wypracowałes punktów dzięki którym możesz kupić dana nagrodę to nie możesz jej dostać od znajomego. Kiedyś próbowałem. Sam miałem 40lvl kolega 46 i przy próbie podarowania giftu wyskoczył mu komunikat, ze nie można podarować prezentu danemu użytkownikowi...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z transferami to na pewno działa bo już tak robiłem na innym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się niestety nie udaje... Jeśli sam sobie nie wypracowałes punktów dzięki którym możesz kupić dana nagrodę to nie możesz jej dostać od znajomego. Kiedyś próbowałem. Sam miałem 40lvl kolega 46 i przy próbie podarowania giftu wyskoczył mu komunikat, ze nie można podarować prezentu danemu użytkownikowi...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udaje się, udaje kolego ale czasami są z tym jakieś problemy po prostu jak to z ea

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

zagramy dzisiaj rewanz bo to byl najbardziej niepowazny mecz jaki zagralem w tej edycji... 100 poprzeczek i slupkow a juz o tym precie na pusta nic nie mowie... a specjalnie na spokojnie sie odwrocilem w strone bramki i lekko nacisnalem strzal a de brujn co odwalil? nie dosc ze sie napalil i walnal bombe to jeszcze w slupek. Troche mi wstyd bylo po tym meczu :D zwlaszcza ze ten twoj bramkarz no name zamienil sie w nojera... szkoda ze nie bylo powtorek z 1 polowy bo bym to nagral :D

Nie no name a Sergio Asenjo, jak to mówił Wojtek Pawłowski "very solić keeper". Na poważnie to z chęcią zagram ponownie bo ciężki z Ciebie przeciwnik

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej opłaca się otwierać paczki gold premium czy jak pojawiają się jakieś promocyjne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udaje się, udaje kolego ale czasami są z tym jakieś problemy po prostu jak to z ea

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Nie no name a Sergio Asenjo, jak to mówił Wojtek Pawłowski "very solić keeper". Na poważnie to z chęcią zagram ponownie bo ciężki z Ciebie przeciwnik

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

to się teraz zgrzalem... Chyba 2 miesiące starałem się uzyskać wyższy Lvl... Ile coinsow poszło się .... :p

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej sie oplaca ich nie otwierac

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej opłaca się otwierać paczki gold premium czy jak pojawiają się jakieś promocyjne?

w ogóle się nie opłaca w moim przekonaniu. Wydałem z 500 tysięcy i gowno z tego miałem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się teraz zgrzalem... Chyba 2 miesiące starałem się uzyskać wyższy Lvl... Ile coinsow poszło się ....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W jaki sposób chciałeś podwyższyć level w katalogu przy pomocy coinsow?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób chciałeś podwyższyć level w katalogu przy pomocy coinsow?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

chodzilo mi o stracone coinsy których nie zarobiłem. Przy liście transferowej na 70miejsc zarabiam dziennie około 20k. Przy liście na 100 miejsc byłoby to około 30k dziennie. W skali 2miesiecy jest to 600 tysięcy czyli całkiem sporo...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o stracone coinsy których nie zarobiłem. Przy liście transferowej na 70miejsc zarabiam dziennie około 20k. Przy liście na 100 miejsc byłoby to około 30k dziennie. W skali 2miesiecy jest to 600 tysięcy czyli całkiem sporo...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Źle zrozumiałem. Niestety ja jestem lvl 50 dopiero więc nie dam rady pomoc. Czy ea zmienia tych zawodników dostępnych do wypożyczenia w połowie sezonu? W zeszłym roku chyba tak zrobili mi się wydaje

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem jak wy po 30k dziennie wyciagacie aktualnie. Ja to 10-15 robie cudem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to się teraz zgrzalem... Chyba 2 miesiące starałem się uzyskać wyższy Lvl... Ile coinsow poszło się .... :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bostów na coinsy nie można podarować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem jak wy po 30k dziennie wyciagacie aktualnie. Ja to 10-15 robie cudem ;p

20-30k to nic. Pytanie jak @maxym zbiera kasę, ze stać go na toty Ronaldo, neymara itd... #zazdrosc :p

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20-30k to nic. Pytanie jak @maxym zbiera kasę, ze stać go na toty Ronaldo, neymara itd... #zazdrosc :p

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Max ma umowę z EA na FP i głowę do handlu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×