Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie ja mam jakiegoś farta, bo u mnie na apce wszystko działa - kupowanie, wystawianie na listę i relist. Nie wiem jak z graniem, bo jestem poza domem, dziś to sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W takim razie ja mam jakiegoś farta, bo u mnie na apce wszystko działa - kupowanie, wystawianie na listę i relist. Nie wiem jak z graniem, bo jestem poza domem, dziś to sprawdzę.

U mnie wciąż brak możliwości wystawienia kart na LT z konsoli jak i z apki. Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowal ktos De Gei w La lidze? Gralem wczesniej angielska, teraz skleilem sobie hiszpanska i z Boga tej gry stal sie strasznie przecietny, strzaly czy to z daleka czy z bliska czesto wpadaja a chemia 10, srodek Ramos Pique...

ja gram cały czas. Mam nim koło 250 spotkań i jestem baaaaaardzo zadowolony :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja mam jakiegoś farta, bo u mnie na apce wszystko działa - kupowanie, wystawianie na listę i relist. Nie wiem jak z graniem, bo jestem poza domem, dziś to sprawdzę.

 

U mnie też wszystko działa, jednak przed wczoraj pierwszy raz mi się zdarzyło, że po włączeniu FUT wyskoczyła mi jakaś śmieszna łamigłówka, że niby sprawdzają, prawidłowość działania, a wyglądało mi to tylko i wyłącznie na wyłapywaniu jakiś botów, bo wystarczyło naciskać odpowiednie klawisze przypisane do liczb które miałem podane. Miał ktoś kiedyś taki teścik od E ?, odejmować też mi kazali w tym tygodniu na Webappie :biggrin:  zarobiłem w sumie może w 16 z 200k a oni mnie szpiegują jak złodzieja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze odpocząć od fut i zagrać sezony. Z 9 ligi jak burza. Bilans 8-1-0 i gra przypomniała mi jakie zajebiste było demo

Ja wycisnąłem 40:10 i mi się odechciało :) Zagrałem kilka sezonów, w każdym mistrzostwo :) Warto pograć, bo gameplay jest trochę inny i potem daje na FUT świeże spojrzenie.

 

Leżę sobie na kanapie i gram z jakimś gościem. W pewnym momencie 0:3... 50 minuta. Gość robi pauze i 30 sekund gada mi, że mam Messiego i nic mu nim nie mogę zrobić i że jest zajebisty, a ja dno... Usiadłem, wychyliłem łeb zza granicy końcowej kanapy, by koncentracja wzrosła i mu wrąbałem Messim 5 bramek, aż rzucił pada... I jeszcze mu komentarz odpowiedni napisałem po meczu... Tak kurna, jestem z siebie dumny.

Gracie z dziwnymi ludźmi. Mnie się przypomina tylko jeden przeciwnik, który mi nawrzucał po meczu.

U mnie też wszystko działa, jednak przed wczoraj pierwszy raz mi się zdarzyło, że po włączeniu FUT wyskoczyła mi jakaś śmieszna łamigłówka, że niby sprawdzają, prawidłowość działania, a wyglądało mi to tylko i wyłącznie na wyłapywaniu jakiś botów, bo wystarczyło naciskać odpowiednie klawisze przypisane do liczb które miałem podane. Miał ktoś kiedyś taki teścik od E ?, odejmować też mi kazali w tym tygodniu na Webappie :biggrin:  zarobiłem w sumie może w 16 z 200k a oni mnie szpiegują jak złodzieja :P

Ja średnio raz na tydzień dostaję tę szaradę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni Wam dać do rozwiązania całke nieoznaczona czy jakaś rozniczke. %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całki się oblicza, a nie rozwiązuje :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Wy jak dzieci, chwila jakiejś awarii czy coś i już na forum 3 strony że EA to uje :D masakracja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę napisać, że uje nawet jak wszystko działa, bo mnie jakiś czas temu na wygnanie wysłali i mam swoje prywatne powody ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie jest sens kupowania Messiego do Serie A?
Cos takiego chodzi mi po glowie
http://www.futbin.com/16/squad/294628

 

Aktualnie gram czymś takim 

http://www.futbin.com/16/squad/293112

 

I myślę czy by nie sprzedać tego składu i zakupić Messiego :)

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest sens kupowania Messiego do Serie A?

Cos takiego chodzi mi po glowiehttp://www.futbin.com/16/squad/294628

 

Aktualnie gram czymś takim 

http://www.futbin.com/16/squad/293112

 

I myślę czy by nie sprzedać tego składu i zakupić Messiego :)

No, a czemu nie?

Ja mogę napisać, że uje nawet jak wszystko działa, bo mnie jakiś czas temu na wygnanie wysłali i mam swoje prywatne powody ;]

Rykoszetem dostales, na wojnie się to zdarza :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Wy jak dzieci, chwila jakiejś awarii czy coś i już na forum 3 strony że EA to uje :D masakracja

Bo to uje. Sprawa jest prosta, nie ma o czym gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całki się oblicza, a nie rozwiązuje :)

O rozniczce nie napiszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Baku Baku zrobiłeś mi mętlik z tym Mesjaszem .Składzik fajnie zbilansowany atak mega tylko w pomocy brak mi kogoś od long shotów

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rozniczce nie napiszesz?

Nie, bo wtedy dałbym Ci pretekst, żeby powiedzieć, że wszystkiego się czepiam :) A to nieprawda, choć mój za ścisły umysł czasem by chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Baku Baku zrobiłeś mi mętlik z tym Mesjaszem .Składzik fajnie zbilansowany atak mega tylko w pomocy brak mi kogoś od long shotów

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Sam właśnie nie wiem jakim składem grać i tak kombinuję. Marchisio ma Long Shoty :) Bundes fajnie chodzi, dobrze się gra, ale tak się przyzwyczaiłem w tej edycji do Serie A, żę czym bym nie grał, cały czas myślę o makaronach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jakie long szoty, longszoty to trzeba wpierw umic!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz próbowałem na telefonie zmienić zawodników z powodu niskiej kondycji i dalej nie mogę zmienić piłkarza.  EA dalej ma problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jakie long szoty, longszoty to trzeba wpierw umic!!

Ja umim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szkoda, ze odpaliłem swoją kopię. Chętnie przewalcowalbym niektórych. No i z piachem nie udało mi się zagrać..

Piachu, zaakceptuj zapro od dantes_1995 bo szwagier się naczytal legend o Tobie i chce się sprawdzić a ja to z chęcią obejrzę :)

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem legenda że składem za 20k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Wy jak dzieci, chwila jakiejś awarii czy coś i już na forum 3 strony że EA to uje :D masakracja

Ciebie to rybka bo nie handlujesz jakby tak paki były inne a rynek leciał na łeb to nagle skład kosztuje 400k mniej przez ich dopracowany produkt. W moim przypadku chodzi o zarobek bo Messi, Neymar 90 i Jonas zamiast przynieść zysk prawie 100k na czysto to kisza się w klubie.

600cd3ba84764e5510d24a040907735e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem legenda że składem za 20k :D

To złóż coś co ma ręce i nogi. Ustawcie się jakoś na weekend bo chce to zobaczyć (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sam właśnie nie wiem jakim składem grać i tak kombinuję. Marchisio ma Long Shoty :) Bundes fajnie chodzi, dobrze się gra, ale tak się przyzwyczaiłem w tej edycji do Serie A, żę czym bym nie grał, cały czas myślę o makaronach :biggrin:

Graj tym czym gra Ci się najlepiej ja poskładałem coś takiego i choć ostatnio mało gram :shok: :shok: to fajnie mi się lata tymi 2 składami .Tadek dziś czy nie dziś  :laugh: :biggrin:

http://www.futbin.com/16/squad/294817

http://www.futbin.com/16/squad/294822

 

Chinole chcą Rooneya jak by taki transfer doszedł do skutku to nie mam pytań

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×