Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ile dzięgów dałeś?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Na XO wylicytowałem za 232k, gdzie już 250k chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile dzięgów dałeś?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Cena motm jest kosmiczna a karta praktycznie jak 85.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena motm jest kosmiczna a karta praktycznie jak 85.

Sprawdzę ją, potem 85 i jeśli nie będzie różnicy, to sprzedam pomarańcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 teraz jest jeden z bidet 263k na 3 minuty do końca. A wczoraj rano chodziły po 150 i nam się marzyło że spadną do 80☺

Sam nie wiem czy kupić, mój ulubiony zawodnik w tej grze chyba, a pomarańczowej karty nigdy nie miałem.

W ogóle widać brak coinsow na rynku, nawet wypasione totw z hero messim nie wpłynęło na cenę takiego neymar a nifa przykładowo

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem 84 i 85ponad 100 meczykow w moim brazylijskim ficie . 85 pięknie chodziła, motm kupiłem za 150k zagralem z 4 meczyki i różnicy kompletnie nie czuje . Szybko sprzedałem wczoraj wieczorem za 190k ale tej ceny sie nie spodziewałem jaka obecnie jest.

Na ps4 teraz jest jeden z bidet 263k na 3 minuty do końca. A wczoraj rano chodziły po 150 i nam się marzyło że spadną do 80☺

Sam nie wiem czy kupić, mój ulubiony zawodnik w tej grze chyba, a pomarańczowej karty nigdy nie miałem.

W ogóle widać brak coinsow na rynku, nawet wypasione totw z hero messim nie wpłynęło na cenę takiego neymar a nifa przykładowo

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Karty wypadaly przez 24h tylko więc ich mało stąd cena o wiele wyższa niż by to był kolejny if. Cena Jonasa też leci w górę bo czeka na up a w jego przypadku może być +2 do strzału jak o OVR 1 pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widać na pomarańczowych kartach różnice między rynkiem w fifie 15 i 16. Pamiętam jak Atsu dostał pomarańcz w 15 to była tego całą masa, a tutaj ledwo 2 strony Jonasa. Może i jest więcej a ludzie trzymają w nadzieji że sprzedadzą jak dostanie upa. Trzeba im przyznać, ze ea ładnie ogarnęła rynek, jestem ciekaw jaka jest różnica w przychodzie dla nich w postaci fp pomiędzy aktualna a poprzednia wersja, ale tego się nigdy nie dowiemy

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo też, że wjadą paki po 50 i 100k, sporo ludzi na nie czeka i nie otwiera na razie. Dlatego nie ma kraszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi mecz, dodaję do składu Jonasa i co? Wywalilo mnie z gry. Drugi raz go dodaje do składu i znów mnie wywalilo. Trzeci raz. To samo... Nie będzie testu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo też, że wjadą paki po 50 i 100k, sporo ludzi na nie czeka i nie otwiera na razie. Dlatego nie ma kraszu.

Radzisz się wstrzymać? Jak jutro dostanie up to cena pójdzie w górę, a jakoś się zgrzalem na tą kartę.

W ogóle od poniedziałku zarobiłem może 15k, nie idzie mi handel coś

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie radzę w sprawie tej karty MOTM, nie znam tej ligi wystarczająco.

 

Nie żartuj z handlem, teraz jest bardzo dobry okres na handel piłkarzami. 15k zrobiłem dziś kilkając w pracy od czasu do czasu. Wprawdzie zostało mi z tego 7 przez missklik, ale zarobić się zarobiło 15 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi mecz, dodaję do składu Jonasa i co? Wywalilo mnie z gry. Drugi raz go dodaje do składu i znów mnie wywalilo. Trzeci raz. To samo... Nie będzie testu.

Chcialem cos teen tegez ...przyzlosliwic xboksowo ale napomkne tylko ze na ps4 wlasnie odpalaja takie se:

b774b36ebb62962c0614367f93516646.jpg

...wiec nie mam czasu ;D

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie radzę w sprawie tej karty MOTM, nie znam tej ligi wystarczająco.

Nie żartuj z handlem, teraz jest bardzo dobry okres na handel piłkarzami. 15k zrobiłem dziś kilkając w pracy od czasu do czasu. Wprawdzie zostało mi z tego 7 przez missklik, ale zarobić się zarobiło 15 :)

No nie wiem, moja metoda nie działa jakoś ostatnio, wydaje mi się, że ludzie są bardziej uważnie zanim kupią kartę

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowal ktos De Gei w La lidze? Gralem wczesniej angielska, teraz skleilem sobie hiszpanska i z Boga tej gry stal sie strasznie przecietny, strzaly czy to z daleka czy z bliska czesto wpadaja a chemia 10, srodek Ramos Pique...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, moja metoda nie działa jakoś ostatnio, wydaje mi się, że ludzie są bardziej uważnie zanim kupią kartę

 

Metodę trzeba dostosowywać do sytuacji. Dużo kart na rynku jest, więc łatwo masową licytacją wyrwać kilkanaście kart tańszych o 500-800 coinsów, wystawiasz to potem i  masz na czysto kilka tysięcy za jednym rzutem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metodę trzeba dostosowywać do sytuacji. Dużo kart na rynku jest, więc łatwo masową licytacją wyrwać kilkanaście kart tańszych o 500-800 coinsów, wystawiasz to potem i masz na czysto kilka tysięcy za jednym rzutem.

Spróbuję coś innego wykminic w takim razie

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak odpalam FUT i zmieniam piłkarza w składzie  wyskakuje mi błąd. Macie podobnie? Pojawia się komunikat: "Wystąpił błąd z połączeniem z serwerami fifa ultimate team". Jak zostawię skład i kliknę aby grać mecz, to wsyztsko jest ok.

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat nie, ale są inne. Ogólnie EA ma fakap i pracuje nad tym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat nie, ale są inne. Ogólnie EA ma fakap i pracuje nad tym.

Wlasnie mnie nie zaliczylo dwojaka od Luisa, jako amator futa stwierdzam od razu ze 95 Suarez wciaga Benzeme 89 przez zeby. Do tego kupilem Munira i ni uja nie moze zagrac meczu, moze to jakis ban transferowy :D, kondycja nie spada ale mecze zalicza tylko jak pisal Mikolaj nie nalicza statystyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mnie nie zaliczylo dwojaka od Luisa, jako amator futa stwierdzam od razu ze 95 Suarez wciaga Benzeme 89 przez zeby. Do tego kupilem Munira i ni uja nie moze zagrac meczu, moze to jakis ban transferowy :D, kondycja nie spada ale mecze zalicza tylko jak pisal Mikolaj nie nalicza statystyk.

Dokładnie mam tak samo, rozliczymy mnie kolo 70 minuty, wygrana zaliczylo ale kondycja graczom nie spadła a na ławce się nie polepszyla

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Obstawiam 3 MOTM

Santi Mina - 2 gole, 3 asysty

Llorente - 2 gole

Aduriz - za mega gola w Marsylii (oczywiście jak dowiozą do końca)

Dobrze trafiłeś, Mina i Llorente

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze co ciekawe, w sklepie nie mozna kupic paczki za FP, jedynie za coinsy :D to im ktos dobrze zrobil :D

...edit.

Juz mozna :)

...za to nawet na mobilnej nic nie wystawi.

Tego byloby na tyle ;) Kochane ea :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze odpocząć od fut i zagrać sezony. Z 9 ligi jak burza. Bilans 8-1-0 i gra przypomniała mi jakie zajebiste było demo

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co ciekawe, w sklepie nie mozna kupic paczki za FP, jedynie za coinsy :D to im ktos dobrze zrobil :D

...edit.

Juz mozna :)

...za to nawet na mobilnej nic nie wystawi.

Tego byloby na tyle ;) Kochane ea :)

Masz Xboxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leżę sobie na kanapie i gram z jakimś gościem. W pewnym momencie 0:3... 50 minuta. Gość robi pauze i 30 sekund gada mi, że mam Messiego i nic mu nim nie mogę zrobić i że jest zajebisty, a ja dno... Usiadłem, wychyliłem łeb zza granicy końcowej kanapy, by koncentracja wzrosła i mu wrąbałem Messim 5 bramek, aż rzucił pada... I jeszcze mu komentarz odpowiedni napisałem po meczu... Tak kurna, jestem z siebie dumny.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Xboxa?

Gdybym mial pewno bym nie pogral ;D

...ale przyjdzie kryska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leżę sobie na kanapie i gram z jakimś gościem. W pewnym momencie 0:3... 50 minuta. Gość robi pauze i 30 sekund gada mi, że mam Messiego i nic mu nim nie mogę zrobić i że jest zajebisty, a ja dno... Usiadłem, wychyliłem łeb zza granicy końcowej kanapy, by koncentracja wzrosła i mu wrąbałem Messim 5 bramek, aż rzucił pada... I jeszcze mu komentarz odpowiedni napisałem po meczu... Tak kurna, jestem z siebie dumny.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Uwielbiam takich typow :) brawo za skarcenie internetowego napinacza!
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×