Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest zly :) pace jest, wykończenia może jak Diego Costa nie ma ale na niezłym poziomie piłkarz

Złotym Vardym gram i chwale sobie :P

 

W jakim składzie? ;) Zauważyłem, że im mniej IF-ów i innych specjalnych kart w składzie tym lepiej to wszystko funkcjonuje. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie chce kto wypozyczyc ody mnie Benzemy 89 za 440k :) na 2 tygodnie puszcze on loan :D

Brakuje mnie do 95 Luisa, nie chcecie? Pono kozak :D

Dorzuce bohatera dzisiejszej Romy - bezglowego Salaha za friko :D

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu wszystkich chcę sprzedać i w końcu uzbierać na NIF Ronaldo i NIF Suarez. Wkurza mnie tylko ten środek pola w tej lidze, same karakany, nie to co Serie A czy Bundes.

Myślicie, że takie coś ma sens?

http://www.futbin.com/16/squad/291661

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zagrałem kilka meczy Remym. Wydaje mi się, czy ta karta to kupa?

39 spotkan 25 bramek i 11 asyst - takie staty ma u mnie. Sprzedalem kiedys jego karte i nie pamietam jakie mial staty ale na bank lepsze. Teraz testuje cos nowego - Tevez zostaje solo na N a LN Hazard PN SIF Shaqiri.

Ten trik z pozbyciem sie czerwonej kartki na zawodniku bardzo przydatny jest :P

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sram na tą pieprzoną grę... Zagrałem dzisiaj trzy mecze z czego dwa mi wyrzuciło gdzie wygrywałem. Jeszcze w dodatku Lewy takie bramki sadził, że głowa mała. Je*ać to zasrane EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zly :) pace jest, wykończenia może jak Diego Costa nie ma ale na niezłym poziomie piłkarz

Złotym Vardym gram i chwale sobie :P

W 8 meczach strzeliłem Remym 1 bramkę. Wrzuciłem w jego miejsce Doumbie z Newcastle, gra na chemii 7, 3 mecze 4 gole. Wcześniej zanim zacząłem eksperymentować z Remym miałem Doumbie na chemii 10, 12 meczy 14 goli. Remy out, Doumbia in :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na remiego nigdy nie skuszę bo go nie lubię, jest moim katem. Każdemu coś innego podpasuje, ja nie umiem Tevezem czy Lewandowskim grać, próbuję trochę Aguero teraz, za to super mi się gra Amrabatem w obydwoch wersjach, dobrze mi Falcao śmigał, a Jonas to u mnie bóg

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no4b mi też Remym w tej edycji gra bardzo słabo więc nie przypadek że gra u ciebie kiche... Od 13-stki lubiłem tyrać Remym a w tej części jest bardzo słaby dla mnie :sad:

Edytowane przez MichalEEEk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na remiego nigdy nie skuszę bo go nie lubię, jest moim katem. Każdemu coś innego podpasuje, ja nie umiem Tevezem czy Lewandowskim grać, próbuję trochę Aguero teraz, za to super mi się gra Amrabatem w obydwoch wersjach, dobrze mi Falcao śmigał, a Jonas to u mnie bóg

Mnie za to Tevez i Aguero bardzo "siedzą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie za to Tevez i Aguero bardzo "siedzą".

Tevezem w 15 wchodziłem z ławki koło 60 minuty i był killerem, w 16 miałem go na chemii 10 w serie A oraz próbowałem w skladzie argentynskim i bez szału, nie potrafię nim grać może to kwestia tego że był jedynym napastnikiem a kilka osób pisało, że lepiej gra jak ma kogoś do pomocy . Aguero kupiłem przedwczoraj dopiero, 4 mecze 2 bramki jak na razie

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z BPL proponuję sprawdzić if Defoe, świetny napastnik za śmieszne pieniądze. Ja sam mam teraz tif Kane i jestem bardzo zadowolony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tevezem w 15 wchodziłem z ławki koło 60 minuty i był killerem, w 16 miałem go na chemii 10 w serie A oraz próbowałem w skladzie argentynskim i bez szału, nie potrafię nim grać może to kwestia tego że był jedynym napastnikiem a kilka osób pisało, że lepiej gra jak ma kogoś do pomocy .

 

U mnie Tevez grał jako samotny napastnik i pierwszy raz w historii mojej przygody z FUT jakaś karta miała u mnie po rozegraniu nią co najmniej 50 spotkań więcej bramek niż meczy. Ważne są wytyczne jak grasz samotnym napastnikiem. Ja zawsze daje graj na szpicy i trzymaj się środka by napastnik był w polu karnym a nie na skrzydle. Przy Tevezie jest to bardzo ważne bo ma na liche pracowitości. Oczywiście jak przeszedłem na ustawienie z 2 napastników to nadal strzelał bardzo dużo a przez to, że miał kolegę często asystował.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W formacjach z 2x ST preferuje właśnie takie ustawienie. Jeden ST to wielozadaniowiec, wszystkiego po trochu np suarez, lewy, benzema czy rooney. Nie musi być szybki ale podanie i strzały musi mieć wysoko ocenione. Drugi ST to już od własnych preferencji np mała szybka pchla do prostopadlych piłek jak aguero lub dzik /taran jak Martinez lub Costa. Osobiście preferowalem opcje ze sprinterem. W foremkach 433 lewy, suarez czy benzema to jednoosobowe armię..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim składzie? ;) Zauważyłem, że im mniej IF-ów i innych specjalnych kart w składzie tym lepiej to wszystko funkcjonuje.

Vardy Pato

Wajnaldum

Bolasie Mahrez

Kante

Moreno Zouma Coulker Bellerin

Hart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W nagrodę za awans do 3 ligi (rok po roku z 7) postanowiłem sobie otworzyć 4x 25k.

RrsA0xI.png

To Ci sie trafil futowy ulubieniec :D jak Maxymowi, ino adekwatnie do dropu europejskiego ;D

...i ta nazwa klubu

Tak politycznie ;P

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ci sie trafil futowy ulubieniec :biggrin: jak Maxymowi, ino adekwatnie do dropu europejskiego ;D

...i ta nazwa klubu

Tak politycznie ;P

 

Serio? Nawet to Ci się kojarzy z JK? Może czas na wizytę u psychologa, bo to już jakaś obsesja :D 

 

 

Nie wiem, czy gościa sprzedać, czy zrobić sobie Bundes... W sumie na jego miejsce bym kupił Jonasa MOTM. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym ten Draxler jest na CAM lepszy od sif Kruse?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym ten Draxler jest na CAM lepszy od sif Kruse?

Nie wiem, bo żadnym nie grałem. Ale np 4* sztuczek. Innymi statsami pewnie SIF Kruse go kasuje, ale ja mam sentyment do Juliana z 15 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sif Kruse jest tani i naprawdę bardzo dobry, każdemu polecam.

Sam z kolei zapytam, czy ktoś grał zarówno Sanchezem jak i Hazardem i może powiedzieć, czy jest sens zmieniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×