Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Handicap jest niepodważalnym faktem i wystarczy zagrać w sezony parę meczy aby się przekonać, że to zupełnie inna gra. Mam nagrany filmik jak rosicki przepycha piszczka i jest szybszy od niego(rosicki wystawiony jako lp). Czasem wystarczy popatrzeć jak brązowe karty podczas jednego meczu ze złotymi przyjmują piłkę, że ta nie odskoczy na centymetr, a do tego skill osoby co gra nie ma takiego znaczenia bo każda karta ma swoje parametry. Szkoda, że w sezonach nie można zagrać zespołem z dwoma gwiazdkami z jakąś barcą czy realem. przy porównywalnych umiejętnościach obu graczy by wyszło czarno na białym jak się to ma do FUTa.

Handicap jest tylko teoria. Fakt mozna udowodnic a handicapu nikt nie jest w stanie udowodnic. Dopoki EA nie da oficjalnej informacji na ten temat wszystko bedzie tylko domyslami. W grze jest wiele niewiadomych np jak dzila zgranie albo jak dokladnie dzialaja podania i handicap tez nie jest pewny. Ja sie nie rozczulam nad tym czy on istnieje czy nie, mowie tylko, ze jesli istnieje to wystepuje o wiele rzadziej niz wielu sugeruje. Wiekszosc tego slynnego handicapu to zwykle lagi i opoznienia.

Jesli ktos uwaza, ze przegrywa przez wyska ocene druzyny to niech wrzuci na lawke bronzowe karty z niskim ovrl i idzie wygrywac...

W sezonach gra sie inaczej bo sezony online i FUT maja oddzielne serwery stad mniej lagow, opoznien i cyrkow

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy Patch?

O czym on kurna mówi...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Embololo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kij z mandzukicem.. jest tevez. Chemia z dybala w samm raz. Nie ma co kombinowac ;)

Nossszzzz kuźwa...,nie chcę Teveza

Dzisiaj na zebraniu zarządu klubu Lewart zapadła decyzja o sprowadzeniu na bramkę Bufona. Perin ma juz dość

Gdzie Starszy człowiek?On ogarniał makarony

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to if gervinho tam wstawiaj

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki ale nif Buffon kupa straszna chyba że go lubisz to bier if o dwie klasy lepszy a tak na serio to  Handanovic po up  daje radę

 

Co do Teveza If to latał u mnie  20 meczy no i za duże ciśnienie miałem nim na strzelanie bramek 20 meczy 5 bramek to nie było to czego oczekiwałem choć to nie wina karty tylko moja bo napalony byłem na niego jak szczerbaty na suchary .Fakt podania mu poprawili i to jest zauważalne szczególnie jak dawałem go na cam 14 asyst no ale Tevezunio nie jest od asystowania tylko od strzelania .Wrócił zwykły Tevez 5 meczy 6 goli ciśnienie zeszło :) 

 

Nie gram już trzeci dzień aż sam się zaczynam dziwić co się ze mną dzieje :laugh:

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki ale nif Buffon kupa straszna chyba że go lubisz to bier if o dwie klasy lepszy a tak na serio to  Handanovic po up  daje radę

Nie wiem czy lubie,ale jest już stary tak jak ja :biggrin:

A drugiego st?Masz jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palacio Palacio Palacio ale wiem że średnio Ci się nim gra więc if Mandzukić będzie dobry dla Ciebie

85 Shooting

88 Positioning

88 Finishing

86 Shot Power

77 Long Shots

85 Volleys

87 Physicality

88 Jumping

81 Stamina

88 Strength

89 Aggression

Tylko pamiętaj to jest typ tarana i nie powkręcasz nim tak jak Mertensem i Dybalą

57 Balance

Ale strzały siła przepychanie po prostu w tym jest dzikiem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest tak...,Mertensa mi szkoda bo to jedna z moich "najulibieńszych" kart,a z drugiej strony Pogba ładniej mi chodził na cam niż ST

Może zostawię go za Pereyrę na cm...,ale tego typa tez lubię u jest ze mną od września

Musimy w przyszłym tygodniu pograć przed południem Stary

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmocniejszy team z którym musiałem się zmierzyć. 2:1 w plecy ale starałem się wyciągnąć 1 pkt 156c91975e557e810c63d0d382e8ae20.jpg

Ocena ogólna składu 86?

To co, na ławce same brązy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdziłem . Nazwa też jakaś dziwna. EA Support

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz ciężko tyram Unki i będzie problem musimy znaleźć czas po południu albo sobota niedziela sytknie nam 30 minut :P :laugh:

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unki probowales grac 4-2-3-1? Wszyscy by sie ladnie pomiescili a Pogba jako CCAM moglby blyszczec. Mialby okazje do wykanczania w polu karnym, okazje do strzalow z dystansu i wbiegal by w pole karne do glowek. Boczne CAMy to Mertens i Dybala a na szpicy Tevez albo Higuain. Na CDM polecam De Rossiego i Marchisio, ale jak dasz Pereyre albo Naigolana to tez dadza rade

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz ciężko tyram Unki i będzie problem musimy znaleźć czas po południu albo sobota niedziela sytknie nam 30 minut :P :laugh:

No to uj...,juz sie przyzwyczaiłem,że jesteś dostępny w domku przed południem

Tyraj,tyraj...,może uda mi się w weekend gdzieś baby wygonić

Perin jednak zostaje,skupię się na ST

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to uj...,juz sie przyzwyczaiłem,że jesteś dostępny w domku przed południem

Tyraj,tyraj...,może uda mi się w weekend gdzieś baby wygonić

Perin jednak zostaje,skupię się na ST

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Unki ze mną też możesz pograć, ja często jestem w ciągu dnia. Jak gram w FIFĘ to na pewno nie odrzucę zaproszenia. Jak gram w coś innego to znaczy, że cały skład mi lata na liście :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grizman, podobno dobry.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za szybko ta recka ? Ile on nim pograł 2 h heh , już ładne wyścigi się robią na tym yt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grizman, podobno dobry.

 

Będzie na chodzie bo duży pace i widać w tej rewiwce ,że zapitala ładnie :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grizman, podobno dobry.

 

 

Lepiej powiedz czy Roberto Carlosa i Figo w tej edycji sprawdzałeś? ;) Carlos oczywiście na skrzydle z 7 chemii, bo na boku obrony szkoda go wystawiać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za szybko ta recka ? Ile on nim pograł 2 h heh , już ładne wyścigi się robią na tym yt :)

Hehe nikt tego jako faktycznej recenzji do kupna nie bierze, tam się liczą wyświetlenia i dolary. Kiedyś ogladalem takie rzeczy ale wyroslem z tego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować Up Aguero? Czy jego cena będzie rosnąć/spadać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować Up Aguero? Czy jego cena będzie rosnąć/spadać?

Na logike to tylko w dol, ew w gore lekko po promocjach od ea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować Up Aguero? Czy jego cena będzie rosnąć/spadać?

Spadnie na chwile przy okazji jakiegos eventu i paczek po 50k albo 100k. Aktualnie ceny sie ustabilizowaly i Aguero 87 kosztuje 150k a Aguero 88 kosztuje 180k. Jesli masz coinsy i chcesz grac to kupuj, ale ja polecam wersje 87. Jest tansza o 30k a roznice sa tak minimalne, ze nie bedziesz w stanie ich zauwazyc podczas grania. UP dla Aguero to chyba najwiekszy skok na kase od EA jaki widzialem w tym roku. Karta praktycznie wcale nie poprawiona, ale +1 do ovrl jest. W porownaniu z up dla Aguero kazdy IF wyglada jak TOTS :D

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×