Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dodałbym, że ta edycja jest wyjątkowo gówniana.

A zapowiadała się na najlepszą, ehh...

Mi tam w uzależnieniu pomaga Wiedźmin. Drugi raz przechodzę, tym razem na XO, a w fifę pyknę od wielkiego dzwonu i szybko mi się odechciewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie chce byc niemily ale madrosci z 6 ligi to znacza tyle co nic. Jak ktos tam siedzi to po prostu nie umie grac. A jak nie umie, to jaki jest sens takich osadow?

Ja latam między piątą, a trzecią ligą, ile postów o grze i jej mechanice mogę napisać w tygodniu o Krynico Mądrości?

Kurcze właśnie sobie uświadomiłem, że w piłkę nigdy nie grałem wyżej niż w juniorach Gwardii Warszawa. Czy to oznacza, że powinienem przestać gadać z kumplami o footballu?

Edytowane przez mat_eyo
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary nie chce byc niemily ale madrosci z 6 ligi to znacza tyle co nic. Jak ktos tam siedzi to po prostu nie umie grac. A jak nie umie, to jaki jest sens takich osadow?

up-yskilli były w niedziele.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez gajes20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej,a może wprowadzmy zasadę, że piszą tylko ci co na starym gempleju wygrali 1 ligę? Będę sam że sobą pisał :))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up-yskilli były w niedziele.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W której jesteś lidze? Bo nie wiem, czy mogę Ci wierzyć...

:D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up-yskilli były w niedziele.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jakaś lista czy coś please, bo Google nic nie znajduje

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja latam między piątą, a trzecią ligą, ile postów o grze i jej mechanice mogę napisać w tygodniu o Krynico Mądrości?

Kurcze właśnie sobie uświadomiłem, że w piłkę nigdy nie grałem wyżej niż w juniorach Gwardii Warszawa. Czy to oznacza, że powinienem przestać gadać z kumplami i footballu?

Nie wiem co jest trudnego w zrozumieniu prostego zdania.. jak ktos mechaniki nie jest w stanie ogarnac, to powinien unikac tego tematu. Jest masa innych, ktore mozna poruszyc.

Z reszta, widze ze to walka z wiatrakami. Swoje juz powiedzialem.

Wy dalej gadajcie o handi, momentum, zniechecajcie sie i nakrecajcie wzajemnie a ostatnie co robcie, to uczcie grac.

Pozniej zagracie z fenixem albo piachem, dostaniecie od ich skladu za 10k i dalej bedziecie pisac, ze toty pogba zglupial bo rywal mial zbyt tani sklad.

I tak w kolo Macieju.

A jak gadasz z kumplami o tym "footballu" to analizujesz ile ojrzynski zapodal tlenowek na obozie swoim zawodnikom albo ile razy urban kazal grac w siatkonoge? Czy az na tskie czynniki tego nie rozbierasz?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w czwartej lidze trafiłem najpierw gościa z jakimiś ogórkowymi kartami gdzie siła drużyny to około 75 a zgranie... 48. Myślę sobie łatwe zwycięstwo a tu proszę łeb w łeb. Rosicki przepycha obrońców ale skończyło się 0-0. Wkur.wiony odpalam następny mecz bo trzy punkty muszą być a tu koleżka z neymarem, suarezem i paroma innymi gwiazdorami, 85 siła, 100 zgrania więc już jestem gotowy na baty. skończyło się 6-2 dla mnie, a neuer u niego dwa razy odbijał piłkę pod nogi mojego napastnika:) już nie wiem czy ten cały handicap jest większy w pes czy w fifie. FUT i sezony to dwie zupełnie inne gry i niestety sezony są lepsze.

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest trudnego w zrozumieniu prostego zdania.. jak ktos mechaniki nie jest w stanie ogarnac, to powinien unikac tego tematu. Jest masa innych, ktore mozna poruszyc.

Z reszta, widze ze to walka z wiatrakami. Swoje juz powiedzialem.

Wy dalej gadajcie o handi, momentum, zniechecajcie sie i nakrecajcie wzajemnie a ostatnie co robcie, to uczcie grac.

Pozniej zagracie z fenixem albo piachem, dostaniecie od ich skladu za 10k i dalej bedziecie pisac, ze toty pogba zglupial bo rywal mial zbyt tani sklad.

I tak w kolo Macieju.

A jak gadasz z kumplami o tym "footballu" to analizujesz ile ojrzynski zapodal tlenowek na obozie swoim zawodnikom albo ile razy urban kazal grac w siatkonoge? Czy az na tskie czynniki tego nie rozbierasz?

Po prostu uważam, że się mylisz i co ważniejsze nie masz prawa deprecjonować cudzego zdania i zabraniać komuś zabierania głosu.

Grasz w tej pierwszej lidze i wygrywasz, tak? Jesteś pewny, że dlatego bo jesteś lepszy, a nie gra Ci pomaga. Ok. Powiedz mi, czy pisałeś kod sieciowy do tej gry? Widziałeś go chociaż na oczy? Jesteś programistą aby móc coś z niego zrozumieć jeśli już byś go zobaczył? Nie? Oj to już chyba wiesz ile jest warte Twoje zdanie w tym temacie*

*Celowe przejaskrawienie, ale ma tyle sensu co Twoje zarzuty.

EOT.

Edytowane przez mat_eyo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zagrywałem się w sezonach w Fifkę, jedyny tryb w którym jako tako idzie pograć normalnie z normalnie grającymi ludźmi, w 14 i 15-tke uwielbiałem grać w tym trybie, masa frajdy i super meczów. Niestety w 16 już mało kto gra, a znaleźć kogoś z mniej niż 5 gwiazdkowym to nie lada wyczyn.

 

Dobra dość nabijania postów, koniec tematu ;)

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze tylko to, ze ja zagralem 1k meczow w ta edycje, wiekszosc w oazie szczescia, jaką jest liga 1 i nie jestem w stsnie ocenic, kiedy przegrywam przez wlasna pierdolowatosc, kiedy odpala sie momentum i kiedy wystepuje handi. Po czym wbijam na forum i oswieca mnie kolezka co zagral x razy mniej na x razy gorszym poziomie, ze jemu przeszkadza momentum i handi.

Nie mowie ze tego nie ma ale skoro nie mam pojecia kiedy co i jak, to sie na ten temat raczej nie wypowiadam.

Nikogo w tej dyskusji nie probowalem urazic ani nikomu dopiec.

Generalnie wszyscy gowno wiemy na ten temat i proponuje zaczac inny ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś lista czy coś please, bo Google nic nie znajduje

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

sorry Pany, zajebałem sie mułem. W niedziele był alkotwitter i jakiś pajac retweetowal post z 2015r. Sorry za zamieszanie. Btw. Gram w 2 lidze ;)e2fc91f56dd5a74b23b37e4e83bb1f6a.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobie raczej tak samo, gra na sell coinsy na sell... majac kiepski sklad gralo sie spoko, ba nawet skladem turasow jaki zrobil Kartomania gra sie bardzo przyjemnie a po wylosowaniu toty Alvesa i kupieniu lepszych zawodnikow wszystko idzie w pizdu. Wbilem sie do 2 ligi i utrzymywalem sie w niej bez problemu a teraz nagle lece juz do 4. Wczoraj 2 bramki stracilem w 5 fifowych minut i mimo ze pewnie to bylo do wyciagniecia to skonczylo sie na PS Button - zamknij aplikacje --> wlacz TLOU.

Prawdopodobnie czas sie rozstac i czekac na Fife 17

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zagrywałem się w sezonach w Fifkę, jedyny tryb w którym jako tako idzie pograć normalnie z normalnie grającymi ludźmi, w 14 i 15-tke uwielbiałem grać w tym trybie, masa frajdy i super meczów. Niestety w 16 już mało kto gra, a znaleźć kogoś z mniej niż 5 gwiazdkowym to nie lada wyczyn.

 

Dobra dość nabijania postów, koniec tematu ;)

Przesadzasz, do 5 ligi doszedłem reprezentacją Polski. Potem dopiero przełączyłem się na Barcę/Real i reprezentację Argentyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem w 3 aktualnie jeśli chodzi o sezony i ciężko znaleźć kogoś na 4 gwiazdki, nie wiem może dlatego że mam mało popularną konsolę ;)

Ale mimo wszystko i tak o niebo lepiej się gra niż w tego całego FUT-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem do 3 z kompletem mistrzostw i wróciłem do FUT... wiem, jestem uzależniony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zagrywałem się w sezonach w Fifkę, jedyny tryb w którym jako tako idzie pograć normalnie z normalnie grającymi ludźmi, w 14 i 15-tke uwielbiałem grać w tym trybie, masa frajdy i super meczów. Niestety w 16 już mało kto gra, a znaleźć kogoś z mniej niż 5 gwiazdkowym to nie lada wyczyn.

Dobra dość nabijania postów, koniec tematu ;)

Ja do czwartej Legią, ciężko znaleźć rywala dla 3,5 gwiazdki, zazwyczaj gram z Championship, bądź z drugą połówką BPL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej,a może wprowadzmy zasadę, że piszą tylko ci co na starym gempleju wygrali 1 ligę? Będę sam że sobą pisał :))

Od fify 13 na PC w każdej następnejrobiłem mistrza. Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja osobiście w każdej poprzedniej edycji też sporo grałem sezony zwykłe tak w tej edycji siedzę głównie w Fucie, sezony mają dla mnie jakieś dziwne szybkie tempo w tej edycji, pamiętam Fife 14 pierwszą na PS4 tam sezony były mega miodne tutaj już wolę FUT. Jak już o ligach mówicie to zaliczam spadek z 1 zerwałem się do 3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem do FUT - dostałem loan: Messi, Coutrouis i Aguero... + Mega paczkę...  :blink:

Ktoś coś? 

 

Aguero jest 87 OVR  :mellow:  :shok:

 

110x3c1.jpg

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak skilla wychodzi wam wszystkim bokiem icon_smile.gif
a handi to tylko wymówka icon_smile.gif
70% skill
15% losowe zdarzenia
15% handi icon_smile.gif
Można można tylko trzeba się z tym pogodzić icon_wink.gif

Edytowane przez Lony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem do FUT - dostałem loan: Messi, Coutrouis i Aguero... + Mega paczkę...  :blink:

Ktoś coś? 

 

Aguero jest 87 OVR  :mellow:  :shok:

 

110x3c1.jpg

 

Ja tylko Messiego. 

 

Brak skilla wychodzi wam wszystkim bokiem icon_smile.gif

a handi to tylko wymówka icon_smile.gif

70% skill

15% losowe zdarzenia

15% handi icon_smile.gif

Można można tylko trzeba się z tym pogodzić icon_wink.gif

Może i skilla w Fifę masz, ale skilla w pisaniu posta to niestety jeszcze nie osiągnąłeś. Ale nie martw się, jeden jest dobry w tym, drugi w tamtym ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjechał tutaj kolega na pełnej, ćwiczyć skilla leszcze!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto to, po co to ale na telefonie widzę jakieś. Gif , to niby jego skille czy jak?

Weź go piachu na szybko przeoraj %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci :)


Tylko z kolegami jesteś mocny ? Sam dawaj meczyk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×