Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja na swoje granie nie narzekam. Raz dostałem wpierdziel od 4 złotych 1 srebrnego i reszty brazowych, ale biorę to na handicap a nie żebym miał ligę zmieniać i ustawienie, bo w kolejnych meczach  gwałciłem IF-y 7-0, 8-0 a goście mi wychodzili w 30 min przy 4-0

 

Na plus przy wyłażeniu jest to że mimo wszystko wynik zalicza, choć zdażało się że gościu zrobił quit 0,25 sek po stracie gola ale zaliczyło win.

Choć duża szkoda że ucina punkty bo dostaję np 120 zamiast 350 a tracę kontrakty jak za cały mecz, więc punktowo jest się mocno do tyłu.

 

A miał ktoś sytuacje że wyszedł kotś w momencie karnego? ciekawe co wtedy czy zaliczy np remis 

 

A propos gry bez skrzydłowych ktoś testował 4-2-3-1 z 3xCAM ?

U mnie jeden David Silva masakruje obronę przeciwnika a co by takie trio Ozil, Silva, De Bruyne robiło

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
13 godzin temu, MaxyM napisał:

W ten weekend EA przeszło samo siebie... jutro opiszę na spokojnie i załączę screeny ale takich wałów jakie miałem w sobotę - nie pamiętam, a widziałem dużo w tej grze... Z 3 do 7 i to błyskawicznie... Dopiero w nocy puściło i doszedłem do 5...

Jedynie kogo klepałem, to mocniejsze składy od mojego... Wszystkie non-rare, est. 2016, OVR80/83... To co się działo, to przechodziło ludzkie pojęcie... 4 bramki prowadzenia... 22 vs 0 strzałów... Spoko, od 77 do 90 minuty masę czasu... 4:5... 

Prowadzę 3:0... Luz, 2 karne, 2 long shoty od 80 do 90... 3:4

2:0... Proszę... 2:4

Itd.

 

Przegrałem mecz 6:2... Gość 6 strzałów zza linii środkowej - ja 28 z 4 metrów... Non-rare, 2016.

 

P$$#le to.

Stary a glupi, nie idzie to nie graj prosta zasada. Nie wyobrazam sobie zebym gral tyle spotkan jednego dnia jak gra mnie po 4-5 meczach nudzi (skoro spadles z 3 do 7 ligi to okolo 35-40 meczy minimum zagrales a wtedy przy fifie to juz mozg siada kompletnie :D).

Zostala mi garstka trofek (wygrac sezon online ze znajomym, jakies pierdoly z kariery i wirtualna gwiazda) platyna siada i ostatecznie kasuje gre ^^ takze do zobaczenia w fifie 17. Bujalem sie miedzy 1 i 2 liga ale szkoda juz czasu na to, milion innych gier czeka a ta paru miesieczna przerwa dobrze zrobi.

Fifa to rak ale na luzie da sie od niego uwolnic :p

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która formacja według was jest lepsza 4321 czy 433(4)? Ostatnio dość dużo grałem 4321 i generalnie utrzymuje się już kilka sezonów w 3 lidze, ale do awansu zawsze czegoś brakuje. Zastanawiam się nad zmianą na 433(4) ale, że mam mało czasu na granie i testy, to wolę się najpierw tutaj zapytać. Opłaca się zmieniać, czy dalej walczyć z 4321? Macie jakieś doświadczenia z tymi ustawieniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od Twojego stylu gry. Jeśli bardziej robisz rajdy i ścinasz do pola karnego albo wrzucasz piłki na wysokich napastników to oczywiście 433, jeśli grasz bardziej atak pozycyjny i klepiesz to 4321.

Sprowadza się to do tego czy wolisz żeby skrzydłowi byli rasowymi skrzydłowymi czy bardziej napastnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, no4b napisał:

To zależy od Twojego stylu gry. Jeśli bardziej robisz rajdy i ścinasz do pola karnego albo wrzucasz piłki na wysokich napastników to oczywiście 433, jeśli grasz bardziej atak pozycyjny i klepiesz to 4321.

Sprowadza się to do tego czy wolisz żeby skrzydłowi byli rasowymi skrzydłowymi czy bardziej napastnikami.

Chyba zostanę przy 4321, rajdy i kiwki to nie moja bajka. Jedyny drybling jaki używam to ten z L2/R2 i czasem uda mi się kogoś nawinąć. Zamienię Bellarabiego na Coste i może Gundogana na kogoś innego w środku, myślicie, że SIF Kruse da radę na CM w tym ustawieniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, lisandro napisał:

Chyba zostanę przy 4321, rajdy i kiwki to nie moja bajka. Jedyny drybling jaki używam to ten z L2/R2 i czasem uda mi się kogoś nawinąć. Zamienię Bellarabiego na Coste i może Gundogana na kogoś innego w środku, myślicie, że SIF Kruse da radę na CM w tym ustawieniu?

Jak nie robisz sztuczek (tak jak i ja), a wolisz poklepać, to możesz też wypróbować ustawienie z dwoma napastnikami 4312.

Gram tym naprzemiennie z 4321 i bardzo dobrze mi się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sithman napisał:

Jak nie robisz sztuczek (tak jak i ja), a wolisz poklepać, to możesz też wypróbować ustawienie z dwoma napastnikami 4312.

Gram tym naprzemiennie z 4321 i bardzo dobrze mi się gra.

Grałem bez skrzydłowych w 41212(2), w niższych ligach było spoko, ale teraz często trafiam na dobrych graczy i jestem zmuszony grać z kontry, a czasem laga na skrzydło jest jedynym rozwiązaniem, żeby wyjść z własnej połowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie robisz sztuczek to naucz się chociaż podstawowych, bez nich ciezko grać na dobrym poziomie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kontry się przydają bo przy 2-0 lub 1-0 przeciwnik daje już full atak. Kontra skrzydłem zwykle już stawia kropkę nad i

 

Dziś w końcu przegrałem z lepszą drużyną. odzyskuję wiarę w te grę.

Choć miałem też mecz ze składem za kilka mln (jakieś 6 TOTS i reszta IF) co wygrywałem 3-0 w 10 min i ostatecznie skończyłem 12-1. Choć może był to noon z grubym portfelem

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, piachu00 napisał:

Jak nie robisz sztuczek to naucz się chociaż podstawowych, bez nich ciezko grać na dobrym poziomie :p

Ja trochę fake shota ogarniam, ale jak mi wyjdzie raz i jednego minę, to na następnym już dupa :P

A machanie prawą gałą to nie na moje kciuki. No i momentu jakoś wyczuć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba zostanę przy 4321, rajdy i kiwki to nie moja bajka. Jedyny drybling jaki używam to ten z L2/R2 i czasem uda mi się kogoś nawinąć. Zamienię Bellarabiego na Coste i może Gundogana na kogoś innego w środku, myślicie, że SIF Kruse da radę na CM w tym ustawieniu?

Kurse jest świetny-polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Fenix pierwsza paczka i od razu złoty strzał gratsy :) Kolejny raz potwierdzona teoria dommanu w kolejnej edycji nic nie otwieram do totsow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sithman napisał:

Ja trochę fake shota ogarniam, ale jak mi wyjdzie raz i jednego minę, to na następnym już dupa :P

A machanie prawą gałą to nie na moje kciuki. No i momentu jakoś wyczuć nie mogę.

Raptem 5 ruchów do opanowania i życie staje się łatwiejsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonać to jedno, z tym jeszcze nie mam aż takiego problemu.

Gorzej z timingiem i w tym sęk.

Ale generalnie nie narzekam, dotarłem swego czasu do 2 ligi nie robiąc ani jednej sztuczki, więc nie jest ze mną aż tak tragicznie.

Owszem, fajnie byłoby pochwalić się wygraniem 1 ligi, ale jak to mówią - mierz siły na zamiary :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w tej edycji akurat taka ruletkę np trzeba robić ze sporym imo wyprzedzeniem. Berba i Ronaldo hop wchodzi dosyć łatwo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Sithman!!!

CjJXWc8WgAU334u.jpg

 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo dzisiaj wyjdzie też liga rosyjska z Hulkiem 92 na czele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, baku83 napisał:

Dodatkowo dzisiaj wyjdzie też liga rosyjska z Hulkiem 92 na czele :)

Hulk ma 95

 

CjJXWliXAAAtIjQ.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh powaliło mi się z pacem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
30 minut temu, MaxyM napisał:

@Sithman!!!

CjJXWc8WgAU334u.jpg

 

Tevez, Tevezik, Tevezunio!!!!

No to Messi idzie do żyda dziś :)

 

Ale ze zdjęciem to się nie postarali :/

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ale muszę nim zagrać .Jak zobaczyłem Teveza to jak zwykle zrobiłem promocję i się pstryknęło Igła RB za 73k sprzedany haaaaaa .Prawie 40 dychy na karku a łzy w oczach jak usłyszałem dźwięk wpadających monet za Igłę .Tadek musisz mnie ukarać bo znowu odwalam maniany Senseju

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja głupi uj wczoraj kisiłem 165k na igle a dzisiaj ludzie kupują za 195

Mogłeś mi Stary dać cynk to bym do tej ceny kontrakty Ci gratis podesłał

 

Ciekawe jaka cenę Tevez przytuli,ale śmiem twierdzić,że w piątek-sobotę będzie o 30 % niższa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to mam chęć dać sobie z liścia 2 Aguero jak latał po pięknych cenach  teraz Igła no i było jeszcze kilku za bezcen haaaaa no ale tak to jest jak Tadek mnie nie pilnuje gdzie on w ogóle jest TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAdek

Ciekawe jaka cena będzie za Teveza ale pewnie koło bańki (oby nie)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero jak dobrze pamiętam(chyba) to pod wpływem poleciał?

A może to ja byłem pod wpływem jak o tym pisałeś...,Tevez może nie być taki drogi.Myślę,po pierwszym BUMMM jego cena ustali sie na poziomie 400-500 k przez dwa,trzy dni.W sobotę,niedzielę max 400k:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×