Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
2 minuty temu, MaxyM napisał:

Jak ci się gra Bruno - miałem nadzieję, że będzie super... Ale wiele osób opisuje, że totalne rozczarowanie. 

Jeszcze go nawet nie kupilem, jutro spadnie jego cena na ryj wieczorem ;) na razie TOTS Costa sie bawie - mega karta. Poza tym Bruno ma robic gre w obronie a nie strzelac gole :) jak bedzie slaby, to wezme Gabiego, bo ten u mnie na innych kontach dawal rade az nad to

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 minut temu, F3niX napisał:

Ja robie to:

Tyle, ze w meczu Thiago zamiana pozycji z TOTS Bruno(jego staty sa mega)

image.jpg

 

W ogole u mnie ten Amrabat(Watford) gra z Kane w ataku i na 33 mecze: 37 goli i 16 asyst... Sprawdzcie go sobie, bo przy nim Aguero wymieka :D

Watford albo Malaga - do wyboru do koloru :)

Ja gram uparcie Serie A z dokooptowanym triem, o którym pisałem wyżej.

Kurde może wrócę do mojego ulubionego 4312 i dam Messiego na st?

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koke TOTS podobno rewelacja...

A ja polecam TOTS Pereiry tego CDM... Kurna... Szafa zwinna w dodatku ma podania na poziomie 99 - krótkie, długie nie gorsze... I Shot Power 99. :D

Zajebiście mi się nim gra... Broni rewelacyjnie i asystuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drafcie wczoraj grałem Messim (totalnie niewidoczny na skrzydle, ale jak już się pokaże i dostanie piłkę to klękajcie narody). TOTS Benzema to jest koks. TOTS Marchisio lipa. Najwyższy IF Godina = ściana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolunie, sprawdzal ktos moze w ostatnim czasie czy mozna zakladac nowych uzytkownikow?:) (chodzi o mozliwosc grania "lewych" draftow) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, no4b napisał:

W drafcie wczoraj grałem Messim (totalnie niewidoczny na skrzydle, ale jak już się pokaże i dostanie piłkę to klękajcie narody). TOTS Benzema to jest koks. TOTS Marchisio lipa. Najwyższy IF Godina = ściana.

Nie grałem tylko Benzyną, co do reszty pełna zgoda.

Tots Marchisio to moje największe rozczarowanie, gram sobie nifem i jest super, a totsa sprzedałem już dawno.

Messi tak jak piszesz - miewam mecze, że jest nie widoczny, ale i tak zawsze mi chociaż jedną akcję zrobi, że ręce same do oklasków się składają.

A nawet jak nie akcję, to wystarczy rzut wolny. I wtedy nie ma znaczenia czy to 19, 22, 30 czy 34 metry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie Eriksen ale niezłe te paki...

 

23st0ky.jpg

2x Carvajal 

2x Okocha

2x Ten dziadowski CB

+ z innych = IF Gotze, Neuer i De Bruyne

A ile wujek tych pak otworzyłeś ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 chyba 55 i 3x15. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek sam jesteś Okocha :P

Chyba, że Ci legenda wpadła ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem 90 Godina do tego skladu, patrze na pomoc w BBVA i rece opadaja, tam jest sama kupa w porownaniu do Bundesligi albo chociaz BPL :/ masakra. Od godziny kombinuje kogo tam dac haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka Panowie! Chwilę mnie nie było, pokrótce...prz****ałem wszystko na paczki(pominę co w nich było;) zostawiając sobie 20k na 2 składy serii A.

Teraz pykam sobie na pełnym luzaku i tłukę wszystkie kolorowe karty jednocześnie dostając baty od non-rarów.

I najważniejsze ! Udało mi się kupić Palacio z tego 'lepszego sortu' bo gość razem z Tevezem masakrują przeciwników.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, F3niX napisał:

Kupilem 90 Godina do tego skladu, patrze na pomoc w BBVA i rece opadaja, tam jest sama kupa w porownaniu do Bundesligi albo chociaz BPL :/ masakra. Od godziny kombinuje kogo tam dac haha

Sprawdź IF czy tam Sif Parejro...

Koke TOTS... i ten jak mu tam... Perez.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak coinsow na takie wynalazki Maxym :D zostalo mi 80k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOTS Koke był, będzie do wyrwania za 65-70K.

Parejro IF - 17K

Perez 1 400.

A i Busquets daje radę 86...

Wiem co mówię, bo to jedyna rzecz, która mnie doprowadziła do szału w BBVA - to ta cholerna pomoc... A raczej jej brak. 

BTW

Wymieniam Aubułamagę na Grizmannka - podobno REWELACJA. 

Ludzie! Pomocy.

W połowie wróciłem do BBVA...

Weźcie mnie polećcie po tych wszystkich TOTW/TOTSach jakiegoś bramkarza... Bo jak skończę z Alvesem, to wyskoczę przez okno z XO pod pachą i zdjęciem Brazylijczyka w drugiej łapie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOTM/TOTS Oblak? Podobno MOTM jest b. dobry

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, MaxyM napisał:

TOTS Koke był, będzie do wyrwania za 65-70K.

Parejro IF - 17K

Perez 1 400.

A i Busquets daje radę 86...

Wiem co mówię, bo to jedyna rzecz, która mnie doprowadziła do szału w BBVA - to ta cholerna pomoc... A raczej jej brak. 

BTW

Wymieniam Aubułamagę na Grizmannka - podobno REWELACJA. 

Ludzie! Pomocy.

W połowie wróciłem do BBVA...

Weźcie mnie polećcie po tych wszystkich TOTW/TOTSach jakiegoś bramkarza... Bo jak skończę z Alvesem, to wyskoczę przez okno z XO pod pachą i zdjęciem Brazylijczyka w drugiej łapie. 

A kogo masz w obronie?

Bo jak Hiszpanów, to prosta odpowiedź - De Gea :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, F3niX napisał:

Kupilem 90 Godina do tego skladu, patrze na pomoc w BBVA i rece opadaja, tam jest sama kupa w porownaniu do Bundesligi albo chociaz BPL :/ masakra. Od godziny kombinuje kogo tam dac haha

Hmmm ja grałem James/Gameiro na spo i na cm Modric i Rakitic . Spokojnie z takim środkiem pola wygrasz 1 lige. Fajnie mieć dzikusów w pomocy ale i tak jestem zdania ,że obrona służy do obrony.

Pytałeś wcześniej o Messiego i u mnie na SPO to najlepsza pozycja dla niego i jego worków. Na skrzydle wiecznie mi go mało było porównując do Bale'a

1 godzinę temu, MaxyM napisał:

TOTS Koke był, będzie do wyrwania za 65-70K.

Parejro IF - 17K

Perez 1 400.

A i Busquets daje radę 86...

Wiem co mówię, bo to jedyna rzecz, która mnie doprowadziła do szału w BBVA - to ta cholerna pomoc... A raczej jej brak. 

BTW

Wymieniam Aubułamagę na Grizmannka - podobno REWELACJA. 

Ludzie! Pomocy.

W połowie wróciłem do BBVA...

Weźcie mnie polećcie po tych wszystkich TOTW/TOTSach jakiegoś bramkarza... Bo jak skończę z Alvesem, to wyskoczę przez okno z XO pod pachą i zdjęciem Brazylijczyka w drugiej łapie. 

U mnie Handanovic obecnie po upie (na czerwonych liniach) i broni pięknie :-)

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, cały dzień czaiłem się na okazje (a i tak wszystko spadnie na mordę jeszcze) i sobie przebudowałem Team.

Zapewne będzie wesoło w meczach.

Ale ciekawy jestem jak będzie to chodziło:

 

efhwcl.jpg

 

<fanfary>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Verbatimek napisał:

I najważniejsze ! Udało mi się kupić Palacio z tego 'lepszego sortu' bo gość razem z Tevezem masakrują przeciwników.

Ja go ciągle sadzam na ławkę, bo a to mi się zachce Higuainów kolorowych, a to Teveza z Messim, albo jeszcze innych...

Ale zawsze do niego wracam i właśnie przed chwilą wbił 200 bramkę dla klubu :zloto:  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem tego Depaya. Nie wiem jak wszyscy go chwalą. U mnie na ponad 30 meczy 1 gol , 1 asysta. To już obrońcy u mnie lepiej strzelają. Zamieniłem na Mirallasa.

 

Za to na prawym skrzydle zaryzykowałem z Matą. Wolny strasznie ale pierwszy mecz asysta gol i słupek. Chyba będę z niego ludzie

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sie zastanaawialem ile Mata ma speeda Costa go nie moglem dogonic, porabana ta gra.

Fenix jak mialem Cra to tez przeklinalem ta pomoc w bbva, bida az piszczy, niby taka liga mocna a srodek biedny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będą jakieś karty na koniec LM?  2 hiszpańskie zespoły to może coś wypuszczą. W tej hiszpańskiej te wszystkie gwiazdeczki z Barcy i Realu albo za wolne albo za słabe fizycznie. Na CM nie są optymalne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tots lewandowski to najgorzej wydane coiny w dziejach futa. Nie dosc ze przelacilem, to jeszcze tots lukaku wali wiecej bram niz on ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bbva spokojnie da się do grania środek złożyć , ale jak ktoś chce mieć środek z serie a, napad z bbva obronę z bundez/bpl i Neuera na bramce ze 100 chem to może być ciężko ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, F3niX napisał:

Brak coinsow na takie wynalazki Maxym :D zostalo mi 80k

Pomyśl o MOTM2 Gameiro na CAM. Koleś ma przekozacki strzał, podania na milimetry i fantastycznie wychodzi na pozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×