Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nom ale dopiero gdzieś w lutym/marcu tymi najlepszymi aczkolwiek nigdy nie zabierałem wystarczajaco by kupic ronaldo/bale 

Rozegrałem sporo meczy w FUT16 (400) i skład jaki miałem to ludzie pokroju de bruyne, yaya toure, rooney, sanchez, buffon, chiellini. Same złote bez zadnych kart specjalnych. Poporostu grałem bez zadnego bawienia sie w kupowanie coinsow czy kupowanie no name i sprzedawanie ich za 100 wiecej. Doszedłem niestety tylko do 3 ligi takim składem.

P.S myslicie że gdzieś dziś juz bedzie do kupienia fifa? W warszawie np

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 ładnie ich pojeb...o. Wczoraj Hamsik stał po 6-7k, a dzisiaj 17-26k... Świat staje na głowie

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto poszukać, wybrać się do empiku... noi oczywiście pochwalić się czy mają już na półkach czy nie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie dolozylem złotówki do gry :1_grinning: a gram od UT 11.

Najlepiej się zaczyna od zera, bardzo czesto robiłem nowe konta i bawiłem się w swoją serie od zera do wygrania 1 ligi :1_grinning: Bez FP i bez kupowania coins mozna grac 99 % pilkarzy.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

U Ciebie Loki dochodzi jeszcze skill :) co jak co, ale kojarzysz mi sie tylko z ustawieniem szerokim 4231 w naszym forumowym turnieju i wrzucane twoje mecze bardzo przyjemnie sie ogladalo...probowalem Cie nasladowac, ale ja to nie ten poziom :1_grinning:

Z piachem tez pamietam swoj pierwszy mecz, tez w turnieju i mierzac sie z nasza legenda forum, nastawilem sie na mega defensywe z dwoma cdm...osiagnalem sukces w postaci bezbramkowej pierwszej polowy, potem przelamal moj blok defensywny i bylo po ptokach :1_grinning:

Koniec wspomnien.

Moze za miesiac, dwa znajdzie sie jakas osoba co ogarnie kolejny turniej forumowiczow? :) oczywiscie na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mandi napisał:

Warto poszukać, wybrać się do empiku... noi oczywiście pochwalić się czy mają już na półkach czy nie;)

Bardzo wątpliwe że dzisiaj ktoś wyrwie już grę, może środa ale jeśli to prawda że jakiś nowy dystrybutor jest i cos tam podpisali to najwcześniej w czwartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemandero wszystkim po dłuższej przerwie.
Jak zycie?

W zeszłym roku wyrwałem na spokojnie w poniedzialek w Euro RTV, czy dzisiaj ktos już coś?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Foxter tylko ma swoją kopie już od zeszłego tygodnia, specjalnie się zatrudnił w sklepie z grami :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką taksę polecacie pod Kalczio?

Waham się pomiędzy 41212(2) czy wersja ze bocznymi pomocnikami?

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, baku83 napisał:

Moze za miesiac, dwa znajdzie sie jakas osoba co ogarnie kolejny turniej forumowiczow? :) oczywiscie na ps4 emoji14.png

 

obawiam się, że bez crossplatform może być bardzo ciężko zebrać te 10 osób, ponad połowa forumowiczów jest już na xie ;) trzeba zrobić Wielki Spis Powszechny żeby ogarnąć jednych i drugich :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka

Foxter tylko ma swoją kopie już od zeszłego tygodnia, specjalnie się zatrudnił w sklepie z grami

Dokładnie, ale solidaryzuje się z wami w bólu i odpalę w piątek :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam o tym drafcie, bo miałem dwuletnią rozłąkę z Fifą. Czy te wpisowe 15 000 nawet po pierwszym przegranym meczu się zwraca w całości? Bo na stronie jest napisane, że niby "równowartość" wkładu. I kolejne pytanie czy warto na to ciułać?. Jak wyglądają nagrody i poziom gry przeciwników.. Same opory, że nawet nie podchodzić czy jednak warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zuba1899 napisał:

Czytam o tym drafcie, bo miałem dwuletnią rozłąkę z Fifą. Czy te wpisowe 15 000 nawet po pierwszym przegranym meczu się zwraca w całości? Bo na stronie jest napisane, że niby "równowartość" wkładu. I kolejne pytanie czy warto na to ciułać?. Jak wyglądają nagrody i poziom gry przeciwników.. Same opory, że nawet nie podchodzić czy jednak warto :)

Nic nie jest zwracane. Po porażce w pierwszym meczu dostaniesz paczki o wartości 10-15k +/-. Z każdą wygraną rozsną szansę na lepsze paczki. Sam tryb to totalna patologia i kwitntesencja objawów raka drenującego tę grę. Nie polecam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Empiku, myśle ze Pani by sie złamała i sprzedała mi grę, jednak wklepala w komputer i powiedziała ze gra ma status zamówionej wiec albo jutro albo dzisiaj dopiero im wjedzie. Takze dzisiaj raczej nie ma co liczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie polecam, dużo zależy od farta,w 16 losowało prawie samą lige hiszpańską i jak miałeś pecha to grałeś cieńkim składem vs skillerom z Bale, Neymarem, Ronaldo, Messim, Iniestą itp. No i się nie zwraca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mm targowek ni ma, euro rtv ni ma. Pozniej obczaje empik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w nowej odsłonie .

W tym roku żadnych fp granie na spokoju i luzaku budowanie składu stopniowo powoli i bez większych ciśnień. Mój plan na początek zabawy w nową odsłonę to zbudowanie na początek (sobota niedziela :Gmoch: mecze,bosty z katalogu) takich oto dwóch składów i mozolne ich ulepszanie.

http://www.futbin.com/17/squad/15187

http://www.futbin.com/17/squad/15233

Pozdro.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytam o tym drafcie, bo miałem dwuletnią rozłąkę z Fifą. Czy te wpisowe 15 000 nawet po pierwszym przegranym meczu się zwraca w całości? Bo na stronie jest napisane, że niby "równowartość" wkładu. I kolejne pytanie czy warto na to ciułać?. Jak wyglądają nagrody i poziom gry przeciwników.. Same opory, że nawet nie podchodzić czy jednak warto

Jak masz chociaż średnie umiejętności to Ci polecam granie tego trybu bo już po 2 zwycięstwach można dostać fajne paki. Ja ten tryb dość często używałem i będę używał w celach zarobkowych. Na samym początku to dużo coinsa a i wygrana trybu teraz, jak ktoś wspomniał jest dodatkowo premiowana 30k. Za wygranie drafta dość często dostaje się pake 50k+ są też i za 100k ale to tylko online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w empiku to Pani rzuciła na mnie takie spojrzenie że najlepiej by bylo odrazu uciekać :1_grinning::1_grinning: Powiedziała że wcześniej jak 30 nie kupie ;/ Aj tam, do tego jeszcze ide na weselicho pierwszego więc coś czuje ze moje początki w FUT zaczne na kacu w niedziele :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to premiera nie jest w czwartek 29?

A jednak już ktoś gra :)av5m8a0ov2jb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłupiałem doszczętnie, czy robiąc wyzwania budowania składu tracę piłkarzy bezpowrotnie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Verbatimek napisał:

Zgłupiałem doszczętnie, czy robiąc wyzwania budowania składu tracę piłkarzy bezpowrotnie?

 

tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he he niestety tak, ja tak spuściłem Gotze i Gomesa z Barcy :1_grinning:

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to premiera nie jest w czwartek 29?

A jednak już ktoś gra av5m8a0ov2jb.jpg

Nie wiem do końca jak to jest, ale jest czesc ludzi którym EA daje mozliwosc grania wczesniej, np. youtuberzy czy inni, zapraszani na eventy organizowane przez EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×