Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Buzon napisał:

Dla tych co kupili fife z ps store mozna zaczac pobierac od jutra 27 wrzesnia a nie 26 jak wczesniej wspomniano :)

I grać też można od jutra?Bo nie wiem czy cyfrówki nie brać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać będziesz mógł od 29 prawdopodobnie od północy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w takim razie pudełkowa wersja u mnie zagości, za rok sprzedaż w empiku i tańsze kupno 18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90zł na na bon podarunkowy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ńikomu sie nie chcialo poswiecic czasu na nauke :22_stuck_out_tongue_winking_eye: ja tylko sezony gralem. 14-1-6 poki co. Bryndza straszna majac na uwadze fakt, ze to od 10 ligi bylo.

no i karne i wolne to tez pierwsze co zaczne ogarniac, jak dostane fulla 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To można wyrwać fife 16 za 40 zł i oddać czy trzeba 16 kupić u nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zobaczę choć jak tak dalej pójdzie i nie da się wyrwać wcześnie płyty to już ten jeden dzień poczekam i cyfrowka wyjdzie o 100zl taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lokitheman napisał:

Ja nigdy nie dolozylem złotówki do gry :1_grinning: a gram od UT 11.

Najlepiej się zaczyna od zera, bardzo czesto robiłem nowe konta i bawiłem się w swoją serie od zera do wygrania 1 ligi :1_grinning: Bez FP i bez kupowania coins mozna grac 99 % pilkarzy.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

@Malix7 @lokitheman do-kła-dnie! Mi osobiście najwięcej radości sprawia gra drużynami, w której jest jedna gwiazda, np. NIF Cristiano czy w tym roku NIF Dybala, NIF Zlatan, itp. i reszta graczy bardzo solidnych, ale żadnych specjalnych kart, przegiętych, itp., może z jedna legenda. Wtedy najwięcej radochy, skład nie kosztuje milionów, nie ma epickiego rage'a po porażce. 
Pamiętam jak w 14 na PS4 miałem cały niebieski skład, TOTS Ibra, TOTS Cristiano, TOTS De Bruyne, etc. Rage po porażce był taki, że Boże dopomóż, bo przecież ten skład powinien sam wygrywać, a tak nie jest. Jak mawiają, skilla nie kupisz ;)

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kubuhh napisał:

Ja oddawałem zakupioną w saturnie

kiedy ile dostałeś za nią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

@Malix7 @lokitheman do-kła-dnie! Mi osobiście najwięcej radości sprawia gra drużynami, w której jest jedna gwiazda, np. NIF Cristiano czy w tym roku NIF Dybala, NIF Zlatan, itp. i reszta graczy bardzo solidnych, ale żadnych specjalnych kart, przegiętych, itp., może z jedna legenda. Wtedy najwięcej radochy, skład nie kosztuje milionów, nie ma epickiego rage'a po porażce. 

Pamiętam jak w 14 na PS4 miałem cały niebieski skład, TOTS Ibra, TOTS Cristiano, TOTS De Bruyne, etc. Rage po porażce był taki, że Boże dopomóż, bo przecież ten skład powinien sam wygrywać, a tak nie jest. Jak mawiają, skilla nie kupisz

Ja pamietam jak w 15 po TOTSach dorwalem Messiego i Ronaldo. O Moj Boze co oni wyczyniali !

Formacja 4231 (2)

Skrzydla Messi Ronaldo, Cam Eremenko, A Napastnik Slynny Yassine Chikhaoui. Co to byl za sklad. Nigdy czyms lepszym nie gralem :1_grinning:

Nie dosc ze nigdy nie dolozylem grosza do zakupionej gry to jeszcze przed zakonczeniem gry sprzedawalem monety no bo po co ma mi to zalegac( pewnie hejt mnie czeka :1_grinning: )

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lokitheman napisał:

Ja pamietam jak w 15 po TOTSach dorwalem Messiego i Ronaldo. O Moj Boze co oni wyczyniali !

Formacja 4231 (2)

Skrzydla Messi Ronaldo, Cam Eremenko, A Napastnik Slynny Yassine Chikhaoui. Co to byl za sklad. Nigdy czyms lepszym nie gralem :1_grinning:

Nie dosc ze nigdy nie dolozylem grosza do zakupionej gry to jeszcze przed zakonczeniem gry sprzedawalem monety no bo po co ma mi to zalegac( pewnie hejt mnie czeka :1_grinning: )

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

ja już w połowie sezonu sprzedawałem monety i zaczynałem od nowa bo mi się nudziło grac koksami.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lokitheman napisał:

Ja pamietam jak w 15 po TOTSach dorwalem Messiego i Ronaldo. O Moj Boze co oni wyczyniali !

Formacja 4231 (2)

Skrzydla Messi Ronaldo, Cam Eremenko, A Napastnik Slynny Yassine Chikhaoui. Co to byl za sklad. Nigdy czyms lepszym nie gralem :1_grinning:

Nie dosc ze nigdy nie dolozylem grosza do zakupionej gry to jeszcze przed zakonczeniem gry sprzedawalem monety no bo po co ma mi to zalegac( pewnie hejt mnie czeka :1_grinning: )

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

 

W zeszłym roku opędzlowałem na Xbota około 2 miliony monet w okresie TOTY ;). 4-2-3-1(2) moja ulubiona formacja. Mam nadzieję, że w 17 w dalszym ciągu będzie tak skuteczna jak w EA Access. W tym składzie bym się obawiał, że Ronaldo na LM i Messi na RM byliby zmarnowani. Napastnik Zurychu to był dzik. 5* sztuczek 5* słabszej nogi. Kozak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś strona która podaje których kart jest najwięcej na danym rynku?  Np. chcę sprawdzić których złotych kart zawodnika jest najwięcej na rynku ps4 itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26.09.2016 godzina 16:07 temperatura 14 ° wilgotnosc 52% czesciowe zachmurzenie. Odwiedzilem empik oraz euro rtv i na polkach pusto same preordery a rozkazywac zeby wyciagali spod lady troche wstyd. Media Markt juz odpuscilem takze wybiore sie ponownie na polowanie w srode :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jestem jakiś upośledzony, ale jak do cholery na rynku na webappie wyszukać np strój Polski? Nie widzę żadnej 'ligi' dla państw. Żadnego 'international', 'nations' czy jak to tam było nazywane. Przy rozwinięciu listy wszystkich zespołów też nie ma na niej żadnego kraju. :blush:

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, VIPuser napisał:

Czy jest jakaś strona która podaje których kart jest najwięcej na danym rynku?  Np. chcę sprawdzić których złotych kart zawodnika jest najwięcej na rynku ps4 itp.

Najwięcej będzie karty typu Kagawa bo nie da się go nigdzie wykorzystać wyzwań do budowania składów.

Wypadł mi z paczki chcę sprawdzić cenę a tu setki jak nie tysiące aukcji.

 

Najmniej będzie kart silna narodowość w innej lidze np Raggi

 

ale sprawdzić się tego nie da , nikt chyba danych nie zbiera innych niż cena

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni wprowadzić zadania typu zbuduj skład o najniższej chemii.

 

Na ten moment to jest mordowanie rynku. Dopiero kilka dni a już brakuje kluczowych kart a jak są to ceny z kosmosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że tworzymy tu w miarę solidny kolektyw (choć czasami, damy sobie wirtualnie po mordzie przy tym futowym barze, to i tak wracamy do normy) to napiszę Wam coś, o czym dziś zacząłem myśleć, a nie widziałem nigdzie o tym wzmianek...

Wszyscy zapomnieli o tych czarnych kartach z ruchomymi statami. 

Duże prawdopodobieństwo jak myślę wypuszczenia ich, to będzie premiera ogólnoświatowa - piątek.

Duże prawdopodobieństwo, że będą to głośne transfery lata i głośne młodziki. 

Biorąc pod uwagę, że zapewne będzie to tydzień w pakach...

Niektóre karty przestaną normalnie wypadać z paczek i będą tylko ich trudne do trafienia drogie odpowiedniki.

Biorąc pod uwagę, że to start - to te nify, które były od początku, szybko wyparują i ceny ich pójdą na tydzień w kosmos...

Teraz ryzyko - wybrać nie drogiego nifa, który może tam się znaleźć i kupić kilka sztuk...

Takie przemyślenia mam przy kawie pracowej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×