Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, nie mam cisnienia az takiego.

 

Kupie troche jednorazówek i wystawie pare stów drożej.
Poczekam az uzbiera sie ze 100k i bedzie w co inwestować :)

 

 

A jeszcze takie pytanie - oplaca sie teraz robic SBC? Ceny nie beda teraz za wysokie na takie zabawy? 
Bo moze z paczek wypadnie coś ciekawego :)

Edytowane przez madithon
pytanie o sbc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wytłumaczcie mi co robię w tej FIFIe nie tak, w 16 grałem na poziomie 2 ligi z epizodami w 1 lidze, a więc źle nie było. Teraz gram na poziomie 6 ligi i ledwo się tutaj utrzymałem :-) Najbardziej boli fakt, że każdy mecz mam przewagę, masę sytuacji ale moja drużyna czasami po prostu nie chce strzelać, jak już strzelam to albo niecelnie, albo wszystko blokują mi obrońcy. Dla odmiany, kolesie potrafią ze mną z 3 swoich akcji w meczu ukłuć 2-3 gole (!) a moja obrona jest nie do ogarnięcia, niejednokrotnie środkowi obrońcy robią luke pomiędzy sobą i można wchodzić jak w masło, jak ich zmieniam to nagle totalnie zwalniają i nie potrafię dogonić nikogo, u przeciwników nie występuje ten problem chyba nigdy. Gram 4-3-3 grałem też 4-3-3 (4) ale tam już w ogóle robiła mi się dziura z tyłu, obronę mam cofniętą, pressing na 35 a i tak wychodzą mi prawie do połowy, czasem po mojej akcji zostaje u mnie tylko 1 obrońca i kontra wówczas jest zabójcza. Niech mi ktoś wytłumaczy za co tak naprawdę odpowiada ostatnie ustawienie w CT  a mianowicie rozstawienie (jak zawodnicy będą zmierzać ku piłkce czy jakoś tak) bo chyba przestałem rozumieć dobrze to ustawienie. Skład systematycznie wzmacniam a efekty marne, nie wspomnę że mam straszny burdel przy zmianie zawodników, a zmiana gałką to mam wrażenie że totalne chybił trafił, już czasem myślę czy pad nie jest do wymiany :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, awakeman napisał:

Panowie, bo zostałem zalany pm więc pisze tutaj ;) Rynek zwariowal, popatrzcie na te zmiany i sami ocencie, cen nie ma sensu pisać bo karty się sprzedają nawet i po 5k, ale poszły w przeciągu kilku godzin jakieś 50% do góry.

 

LW-LF

RW-RF

CAM-CM

CM-CMD

 

Trafiłeś z tymi zmianami pozycji idealnie w nowe SBC. Ludzie się rzucili na nie, wymagania dość wysokie zwłaszcza co do chemii i taktyki gdzie potrzeba właśnie tych pozycji, które zakupiłeś. 

 

Skiba wrzucał tutaj wyniki głosowania na najlepszego piłkarza września w PL, ale trzeba pamiętać, że wynik tej ankiety ma wpływ tylko w 10% na końcowy rezultat. Piłkarza września PL poznamy w piątek. Mimo wszystko daje to pewien obraz jak mogą kształtować się głosy ekspertów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Zajczak napisał:

Panowie, wytłumaczcie mi co robię w tej FIFIe nie tak, w 16 grałem na poziomie 2 ligi z epizodami w 1 lidze, a więc źle nie było. Teraz gram na poziomie 6 ligi i ledwo się tutaj utrzymałem :-) Najbardziej boli fakt, że każdy mecz mam przewagę, masę sytuacji ale moja drużyna czasami po prostu nie chce strzelać, jak już strzelam to albo niecelnie, albo wszystko blokują mi obrońcy. Dla odmiany, kolesie potrafią ze mną z 3 swoich akcji w meczu ukłuć 2-3 gole (!) a moja obrona jest nie do ogarnięcia, niejednokrotnie środkowi obrońcy robią luke pomiędzy sobą i można wchodzić jak w masło, jak ich zmieniam to nagle totalnie zwalniają i nie potrafię dogonić nikogo, u przeciwników nie występuje ten problem chyba nigdy. Gram 4-3-3 grałem też 4-3-3 (4) ale tam już w ogóle robiła mi się dziura z tyłu, obronę mam cofniętą, pressing na 35 a i tak wychodzą mi prawie do połowy, czasem po mojej akcji zostaje u mnie tylko 1 obrońca i kontra wówczas jest zabójcza. Niech mi ktoś wytłumaczy za co tak naprawdę odpowiada ostatnie ustawienie w CT  a mianowicie rozstawienie (jak zawodnicy będą zmierzać ku piłkce czy jakoś tak) bo chyba przestałem rozumieć dobrze to ustawienie. Skład systematycznie wzmacniam a efekty marne, nie wspomnę że mam straszny burdel przy zmianie zawodników, a zmiana gałką to mam wrażenie że totalne chybił trafił, już czasem myślę czy pad nie jest do wymiany :Gmoch:

Nie możezs oddawać strzałów takich jak w 16. Większość tego co wchodziła w 16 teraz biorą na ciało obrońcy. Musisz dopasować styl pod 17.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awans zrobiony, także teraz już spokojnie do weekendu. :thumbsup: 2:0 w finale, naturalnie dwukrotnie Mandzukić. Griezmann to mu tylko asystuje ostatnimi czasy. Zaczynam się mocno zastanawiać czy Gameiro nie mógłby robić dokładnie tego samego, tylko zdecydowanie taniej. Cholera, szkoda, że tak się wszyscy wokół rozstrzelali w tych kwalifikacjach, bo po cichu liczyłem na jakiegoś IF'a dla MM, a tak to może być sosna. Nic, pożyjemy, zobaczymy. Z innych inkszości, kupiłem sobie Diogo Jota IF do fitnessu, połapał CHM od Tiago i Oli Torresa i na razie wygląda całkiem ciekawie ta karta, jak za cenę w granicach QS, not bad, not bad at all.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MayheM IF dla Mario to pewniak. Ogólnie w napadzie pewniaków jest trzech i jest to właśnie Mandzukic, Ronaldo i Lewandowski. Wszystko dlatego, że mieliśmy dwie kolejki spotkań a EA może wziąć pod uwagę tylko pierwszą kolejkę a to właśnie oni nastrzelali najwięcej w pierwszej serii spotkań. Nawet jeśli EA weźmie obie kolejki pod lupę to ta trójka nadal jest pewna, bo każdy z nich dołożył bramkę w drugim meczu. Niepewne są IF dla Benteke, Silvy czy Immobile. Ja czekam na kartę Ciro, ale szanse są niestety małe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zajczak napisał:

Panowie, wytłumaczcie mi co robię w tej FIFIe nie tak, w 16 grałem na poziomie 2 ligi z epizodami w 1 lidze, a więc źle nie było. Teraz gram na poziomie 6 ligi i ledwo się tutaj utrzymałem :-) Najbardziej boli fakt, że każdy mecz mam przewagę, masę sytuacji ale moja drużyna czasami po prostu nie chce strzelać, jak już strzelam to albo niecelnie, albo wszystko blokują mi obrońcy. Dla odmiany, kolesie potrafią ze mną z 3 swoich akcji w meczu ukłuć 2-3 gole (!) a moja obrona jest nie do ogarnięcia, niejednokrotnie środkowi obrońcy robią luke pomiędzy sobą i można wchodzić jak w masło, jak ich zmieniam to nagle totalnie zwalniają i nie potrafię dogonić nikogo, u przeciwników nie występuje ten problem chyba nigdy. Gram 4-3-3 grałem też 4-3-3 (4) ale tam już w ogóle robiła mi się dziura z tyłu, obronę mam cofniętą, pressing na 35 a i tak wychodzą mi prawie do połowy, czasem po mojej akcji zostaje u mnie tylko 1 obrońca i kontra wówczas jest zabójcza. Niech mi ktoś wytłumaczy za co tak naprawdę odpowiada ostatnie ustawienie w CT  a mianowicie rozstawienie (jak zawodnicy będą zmierzać ku piłkce czy jakoś tak) bo chyba przestałem rozumieć dobrze to ustawienie. Skład systematycznie wzmacniam a efekty marne, nie wspomnę że mam straszny burdel przy zmianie zawodników, a zmiana gałką to mam wrażenie że totalne chybił trafił, już czasem myślę czy pad nie jest do wymiany :Gmoch:

 

mam to samo, ale u mnie wygląda tak, że 3 mecze w lidze wygram w fajnym stylu a 4 kolejne przegram i to tak, że nie mam ochoty już grać;/

kolega pisał  żeby ustawić w ustawieniach sterowania i obrońca po przełączeniu nadal biegnie w kierunku piłki, przetestuje to za 30min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Awans zrobiony, także teraz już spokojnie do weekendu.  2:0 w finale, naturalnie dwukrotnie Mandzukić. Griezmann to mu tylko asystuje ostatnimi czasy. Zaczynam się mocno zastanawiać czy Gameiro nie mógłby robić dokładnie tego samego, tylko zdecydowanie taniej. Cholera, szkoda, że tak się wszyscy wokół rozstrzelali w tych kwalifikacjach, bo po cichu liczyłem na jakiegoś IF'a dla MM, a tak to może być sosna. Nic, pożyjemy, zobaczymy. Z innych inkszości, kupiłem sobie Diogo Jota IF do fitnessu, połapał CHM od Tiago i Oli Torresa i na razie wygląda całkiem ciekawie ta karta, jak za cenę w granicach QS, not bad, not bad at all.  

jaki masz sklad i w jakiej formacji? :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oiheua.png

 

@lokitheman, tak to wygląda na ten moment, wszyscy na 10CHM poza MM(8) i Mirandą(8). Zasadniczo u mnie wszystko jest dopasowane pod koncepcje #AllTimeAtleti. Także co roku muszę się trochę nagłówkować żeby to miało jakieś ręce, nogi i dało się tym walczyć. W tym akurat jest całkiem optymalnie, przynajmniej póki co. Gorzej jak wraz z wzrostem zasobów przyjdzie mi faza na np. Courtoisa. (Tak, już to obczaiłem, w 3-5-2 można to zrobić z Carrasco i Alderweireldem) :biggrin: To samo zresztą dzieje się teraz, np. 4-2-2-2 gram nie dlatego, że to najlepsza formacja, tylko dlatego, że pod nią akurat, względnie, mam zawodników. Brakuje mi skrzydłowych generalnie, czy tam innymi słowy szybkości na bokach, dlatego np. Griezmann już jest CF i może spokojnie wejść na CAM w miejsce Turana, bez straty CHM. W jego miejsce z kolei Gameiro i luz, interes się kręci. ;d Ale żeby nie było, że jestem taką starą konserwą - na jakieś finały wpuszczam czasem tego Diego Alvesa do bramki. Niech ma Miranda 10CHM. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Qdlaty91 napisał:

 

mam to samo, ale u mnie wygląda tak, że 3 mecze w lidze wygram w fajnym stylu a 4 kolejne przegram i to tak, że nie mam ochoty już grać;/

kolega pisał  żeby ustawić w ustawieniach sterowania i obrońca po przełączeniu nadal biegnie w kierunku piłki, przetestuje to za 30min

 

kurde teraz się zastanawiam czy też tego nie mam tak ustawionego a to by też wiele tłumaczyło, będę w domu to sprawdzę. W 16 na pewno miałem dobrze ustawione a więc aby biegł jeszcze chwilę zawodnik po zmianie, może stąd ci moi obrońcy głupieją jak ich przełączam, tylko dalej nie rozwiązuje to mojego problemu dziury pomiędzy nimi oraz kwestii ustawienia ostatniej pozycji CT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 podejścia wczoraj w kwalifikacjach... 

2 Nowa formacja pierwszy raz (brawo ja) 433(4), zapomniałem, że tam grają o złote gacie i nie był to najlepszy pomysł - 2 razy w czapę.

3 1 mecz W po dogrywce, 2 mecz W po dogrywce, 3 mecz P w dogrywce

4 Zmiana formacji... 1 meczy 11-1, 2 mecz 4:3 po dogrywce, 3 mecz 3:0 po dogrywce, Finał - przegrany w karnych.

Kwa!

BTW, mój rekord w fut - gość grał do końca - respect.

 

2qjkro1.png

Muszę zastąpić Fahrmanna kimś.

Już w weekend widziałem, że w żadnym meczu mi o punkty w mistrzostwach nie pomógł, nie miał żadnego spektakularnego występu, błędów nie popełniał (może ze dwa razy wyszedł niepotrzebnie) ale ani razu nie zagrał mi na wybronienie meczu...

To samo wczoraj - 4 podejścia - w ani jednym mi nie pomógł... Co miało wpaść, wpadło. 

I nie mam do niego pretensji, bo to nie bramki z zasady - WTF - tylko, ok, no weszło...

Ale zabrakło mi znów jednego choćby meczu, gdzie chłop zasłużyłby na piwo po meczu...

 

- - -

Bale i Neymar pogonienie.

Nie wiem co robić z Suarezem - też sprzedawać?

Ronaldo zostaje... Bo na nim nie stracę. 

I nigdy tego nie robiłem - wyprzedawanie przed krachami, by odkupywać...

Ale to dość wczesny czas w FUT i może pizgnąć ostro w dół rynek i nie chciałbym być stratny z 400k.

 

Eksperci wieloletni @Awruk87 @Tsarov @no4b @lokitheman , macie jakieś odniesienie do lat poprzednich z tak mocnym (domniemanie) TOTW i co najlepiej zrobić?

Bo tutaj mi szklana kula lekko zaparowała. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM to zależy za ile sprzedaż. Czas na wyprzedawanie był do niedzieli wieczorem, ale jeśli sprzedaż w dobrej cenie to można próbować. Ważne żeby nie wyprzedawać się na siłę, byle szybciej bo wtedy stracisz.

 

Jak karty polecą w dół a Ty zostawisz sobie zawodników to za kilka dni sprzedaż swojego CR7 i on pokryje straty

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję...

OK, Bejl i Neymar pogonieni...

Suarez zostaje. 

 

Reszty nie ruszam... 

 

Alaba Vidal Boateng mają po 152 mecze u mnie.

Nie wyobrażam sobie drużyny bez nich.

 

Ramos Carvajal po 76

 

Fahrmann 63

 

Weterani zostają, prócz Fahrmanna. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, pójdzie do góry.

 

 - - Modrić - -

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Verbatimek napisał:

Jeśli Lewy będzie w TOTW to jego zwykła karta spadnie z ceny?

Cena zwykłej pójdzie w górę.

@MaxyM przy tak mocnych TOTW ceny przez pierwsze 15-20 min zawsze mocno spadły. Potem bywało różnie. Spadków kolejnych można się spodziwać jutro albo w piątek, jak EA rzuci promo paczki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego rynku. Obserwowałem tę licytację,kontuzja poszła na licytacji do końca.

Nie gram juz w fife. Mam siebie i tej gry dość. Żeby w 8 lidze po pieciu spotkaniach mieć jeden punkt...

Jestem leszczem i czekam na premierę BF 1,jeszcze dziesięć dni

4e3dfe37db28d7964171a3df97c8fde1.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co se zniechcac i poddawac. Porazki na klate i strzelamy gole.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do Fifa Points,zrealizowałem kod w psstore niby wszystko ok,ale po zalogowaniu do webapp mam cały czas 0. Czy coś powinienem jeszcze zrobić?

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już miałem ochotę rozje!!ć pada o ścianę :24_stuck_out_tongue:

kogo polecacie na napad w ang? Mam Longa i Origi, ale już pora coś zmienić. 

i czy grał ktoś Firmino na ŚPO? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak będzie

BF traktowane będzie jako odskocznia od nerwów

Kupię Aubę i będę wygrywał wszystko!!!

Trafiłem w paczce "czarnego" Moratę-wart trzymania ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kamillo napisał:

 

Mam pytanie co do Fifa Points,zrealizowałem kod w psstore niby wszystko ok,ale po zalogowaniu do webapp mam cały czas 0. Czy coś powinienem jeszcze zrobić?

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

Wejść w UT na konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f929c84c47ccf2c966b34d7eee1bfc17.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ST Ronaldo to musi być dzik dopiero.

Otworzylem przed chwila Premium Gold Jumbo i wleciał David Silva, 1k coisnow, squad fit, all kontuzje i niezle rary. Oplacilo sie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×