Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki...

 

A tu karma za nie podyktowanie mi karnego... lol

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Unki, Tobie chodziło o granie na manualu, czy zmianę zawodnika prawą gałką? Pierwsze to hardcore, tak jak napisał Danielski, a drugie to już norma

Dokladnie o przełączanie zawodnika,miałem to kiedyś pod R1 jak grałem z konsolą. Czasem przez zapomnienie zaganiałem na śmierć jednego gracza zapominając o przełączaniu na kolejnego

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, unki napisał:

Dokladnie o przełączanie zawodnika,miałem to kiedyś pod R1 jak grałem z konsolą. Czasem przez zapomnienie zaganiałem na śmierć jednego gracza zapominając o przełączaniu na kolejnego emoji23.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ja to mam pod L1, a co do prawej gałki to też się sprawdza. Fakt jest jednak taki, że też czasami chcę podświetlić jakiegoś gracza na szybko, podświetla się inny, a przeciwnik wjeżdża w moje karne jak w masło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź to.

Kilka ciekawych prad, ja tak gram od 13 i jest całkiem ok.

Może coś wam się przyda.

Ogólnie ciekawy kanał polecam

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Kurde jak można mieć strzały na asyście. Częściowa wg mnie najlepsza. Jak u Was z dośrodkowaniem? Tak samo?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, awakeman napisał:

 

No bo zalogowany jest ten, który podyeebał Ci konto lol

 

Oby nie, głupi żart ;)

Haha no śmieszne ;)

coś się z tym EA pier**** chyba, bo raz mi wyszukuje przeciwnika, a czasami muszę grę resetować całkiem, bo muli i muli... nie wiem od czego to zależy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 Pak i Paka od EA (jak zwykle)

+180K do przodu.

 

2d2613d.jpg

Edytowane przez MaxyM
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde jak można mieć strzały na asyście. Częściowa wg mnie najlepsza. Jak u Was z dośrodkowaniem? Tak samo?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Ja mam tak jak na filmiku. Przyzwyczajony już to jakoś idzie :)

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyMa drop to inny stan umysłu :-)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd te paczki maxym? Za coinsy?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj znaka jakiego skurwola wyciągnąłęś

W pyte jeża.... Sokratis

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam z Mandzukiciem do jutra, ewentualnie do piątku, niech trochę zejdzie z ceną. Boże, będzie strzelane w ten weekend. :biggrin:

 

@mihail1, Ale o co pytasz? IF to chyba jeszcze trochę za wcześnie na recenzje. Natomiast NIF? Nie lepiej kupić i sprawdzić pod siebie? Wydatek to przecież żaden. Mój strzela więcej niż Griezmann, co w sumie wyczerpuje temat. :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MayheM_ napisał:

Poczekam z Mandzukiciem do jutra, ewentualnie do piątku, niech trochę zejdzie z ceną. Boże, będzie strzelane w ten weekend. :biggrin:

 

@mihail1, Ale o co pytasz? IF to chyba jeszcze trochę za wcześnie na recenzje. Natomiast NIF? Nie lepiej kupić i sprawdzić pod siebie? Wydatek to przecież żaden. Mój strzela więcej niż Griezmann, co w sumie wyczerpuje temat. :thumbsup:

Nie brakuje my Pejsa ? czy nadrabia siłą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drop musi być nieziemski skoro ceny niewiele się zmieniły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MaxyM napisał:

Ja tam nie wiem - gram nim na SC i to jest inny level karty.

 

 

 

Eeee na takie granie to kup sobie jakiegoś szybkobiega za 1k i duś Y na afera a póżniej pełna .... :-) 

 

Zobacz jak u mnie kościelny kończy a to CB :-D

 

Ogólnie to CR jest o wiele lepszy w 17 niż w 16... choć Williams i tak wygrał drafta 4 mecze 13 bramek :-) 

Tu z finału

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

Pany czy ktoś wie co to za błąd od sony: wystąpił błąd (ws-37397-9) , mam tak od 8godzin nie mogę się zalogować do PSN.

Za porady z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, no4b napisał:

Drop musi być nieziemski skoro ceny niewiele się zmieniły.

Przecież ceny zawodników  się już sztucznie napompowały i kto kupił to nie zyska a straci .....śledzić rynek a nie porównywać do 16 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podesle ktos skladzik do 150k w 433?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem. Bardziej chodziło mi o to, że CR7 powinien spowodować otwarcie dużej ilości paczek a co za tym idzie spadek cen. Nie spodziewałem sie wzrostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie dać rady w tej edycji,w 15 mi szło dobrze,a tutaj nie daję rady w obronie, w ogóle przeciwnicy odbierają mi piłkę w momencie a moi stoją jak słupy i ruszają się jak żółwie,bilans mam zajebisty 32-20-78. Prędzej chyba pada rozwale niż się nauczę grać.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gorekkk, @mihail1 powiem tak - zawsze chciałoby się więcej, natomiast czy brakuje? No zaryzykuję, że niekoniecznie. Wiadomo, jak zaczniesz rzucać prostopadłymi, na dojście - to najpewniej się rozczarujesz. Natomiast jak potraktujesz go z uczuciem, grając do nogi? Najpewniej będziesz zachwycony. Jako target man on nawet nie próbuje wybiegać za linię obrony więc sytuacji w których jego pace mógłby zirytować jest śladowa ilość. Znakomicie natomiast pokazuje się do gry, na ścianę przy wyprowadzaniu akcji, z obrońcą na plecach, który może tylko... no w zasadzie nic nie może. :biggrin: Z tej ściany może podać, co robi nienagannie, bądź sam się urwać i wtedy pace na moment przestaje mieć znaczenie, a ten moment wystarczy by z 16 metra odwrócić się, podejść pod dwunasty i zaplątać bramkarza w sieci. Oczywiście o tym, że z dośrodkowań strzela dla rozrywki nie muszę mówić. I w rzeczy samej, jak mawia hardkorowy koksu - SIŁAMÓJ MARIO - moje video, głównie z weekendowej. Daje radę. :thumbsup:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sobie dać rady w tej edycji,w 15 mi szło dobrze,a tutaj nie daję rady w obronie, w ogóle przeciwnicy odbierają mi piłkę w momencie a moi stoją jak słupy i ruszają się jak żółwie,bilans mam zajebisty 32-20-78. Prędzej chyba pada rozwale niż się nauczę grać.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Bóg mi Ciebie zsyła

Takie staty masz idealnie pod moje umiejętności. Myśle,że możemy być prosami tej Fify !!

Dobrze,że nie jestem sam!!!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kamillo napisał:

 

 

Nie mogę sobie dać rady w tej edycji,w 15 mi szło dobrze,a tutaj nie daję rady w obronie, w ogóle przeciwnicy odbierają mi piłkę w momencie a moi stoją jak słupy i ruszają się jak żółwie,bilans mam zajebisty 32-20-78. Prędzej chyba pada rozwale niż się nauczę grać.

 

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

3 minuty temu, unki napisał:

Bóg mi Ciebie zsyła emoji4.png

Takie staty masz idealnie pod moje umiejętności. Myśle,że możemy być prosami tej Fify !!emoji23.png

Dobrze,że nie jestem sam!!!emoji12.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mogę Wam podać rękę :7_sweat_smile: dramat a do mistrzostw dostanę się jak wszyscy pójdą spać...:4_joy:

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SantomHQ napisał:

Maxym jaka to kamera?

ja chcem kod na deluxe :-) masz??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×