Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

To może ktoś z doświadczonych nam podpowie jak grać w obronie i szybko odbierać piłki?. Może trzeba ustawić wytyczne i własną taktyke?już kombinowalem z tym wszystkim,ale dalej nic.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejka,

 

Pany czy ktoś wie co to za błąd od sony: wystąpił błąd (ws-37397-9) , mam tak od 8godzin nie mogę się zalogować do PSN.

Za porady z góry dziękuje.

Trzymaj ziomeczku

http://www.playstationlifestyle.net/2016/05/26/psls-help-desk-ps4-ws-37397-9-error-fix/#/slide/1

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kamillo napisał:

To może ktoś z doświadczonych nam podpowie jak grać w obronie i szybko odbierać piłki?. Może trzeba ustawić wytyczne i własną taktyke?już kombinowalem z tym wszystkim,ale dalej nic.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

Ja tam tytanem defensywy nie jestem, natomiast jedna rzecz. Przede wszystkim, nie musisz i nie chcesz robić tego szybko. Szybko to pies robi, a co nagle to po diable. Cierpliwość w defensywie Cię uratuje. :thumbsup: To rada ogólna, ale możesz też cierpieć na paskudną przypadłość - kiedy już myślisz o tym, jak to pięknie zaatakujesz, podczas gdy to rywal jest w posiadaniu piłki - i wtedy szybko, szybko. Nie tędy droga. Bo, i tu znów kategoria przysłowia polskie: Myślał kogut o niedzieli... #cierpliwośćjestcnotą

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, potrzebowałem brązowych kontraktów, otworzyłem pakę za 400 coinsów, wypadł srebrzak... Widzę NOS, sprawdziłem i lol. 

Wiadomo, nazwisko zobowiązuje.

ao9ugw.jpg

Edytowane przez MaxyM
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa. Koło 16 wylicytowałem Suareza za 515k i puściłem za 550k myśląc, że wieczorem kupię w podobnej cenie. A tu zonk :) Trzeba czekać na promo paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi tylko jeszcze czy ustawiacie wytyczne i własną taktykę,czy macie ustawienia domyślne,bo nie wiem czy jest sens dalej się tym bawić.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, Lony napisał:

Hejka,

 

Pany czy ktoś wie co to za błąd od sony: wystąpił błąd (ws-37397-9) , mam tak od 8godzin nie mogę się zalogować do PSN.

Za porady z góry dziękuje.

Lony , kupowałeś jakiegoś plusa 2-tygodniowego z aledrogo albo slota ?? Ja raz kupiłem późnym wieczorem i dostałem bana na 3 dni na PSN, zweryfikowali ze nie było to notoryczne i samo przeszło, nawet telefony nie pomagały, kazali mi u dostawcy IP zmieniać, byc moze to, zapytaj w dziale PSN.

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kamillo napisał:

Napiszcie mi tylko jeszcze czy ustawiacie wytyczne i własną taktykę,czy macie ustawienia domyślne,bo nie wiem czy jest sens dalej się tym bawić.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

Ja daje zawsze skrzydlowym wybiegaj za plecy obroncom i zbiegaj do srodka , a napastnikowi trzymaj sie srodka  i zalezy od jego charakterystyki jak ma speeda to tez wybiegaj za plecy a takiemu dajmy na to Mandzukiciowi bym dal graj na szpicy czy cos takiego. Roznica spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale lipa. Koło 16 wylicytowałem Suareza za 515k i puściłem za 550k myśląc, że wieczorem kupię w podobnej cenie. A tu zonk Trzeba czekać na promo paczki.

Kiepski zarobek wliczając w to podatek

Ja zacznę polowanie na bundes i Aubę

Karty leczenia stopy + 5 piknie schodzą po 2300-2600

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Baczek867 napisał:

Lony , kupowałeś jakiegoś plusa 2-tygodniowego z aledrogo albo slota ?? Ja raz kupiłem późnym wieczorem i dostałem bana na 3 dni na PSN, zweryfikowali ze nie było to notoryczne i samo przeszło, nawet telefony nie pomagały, kazali mi u dostawcy IP zmieniać, byc moze to, zapytaj w dziale PSN.

Tak kupowałem to pewnie dlatego, no nic trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię sobie skład z serie A i tych zawodników mam:

 

http://www.futbin.com/17/squad/109835

 

Kogo polecacie na nieobsadzone pozycje? Mam wolne 30-40k.

Albo może kogoś zmienić z obecnych, np. tego Peresa na Florenziego? 

Na CAM Sosa? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kozak ten embolo, ale bardziej mnie zaciekawila sprawa z tym hunterem dlaczego po dodaniu tego stylu az tyle mu wzroslo skilla, zglebilem temat i wychodzi na to ze teraz dosc przecietny zawodnik moze miec lepsze glowne staty od Messiego czy Ronaldo , normalanie niewiarygodne to sie wydaje co oni porobili, ciekaw jestem jak to wypada w grze, czy roznica jest az tak odczuwalna ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystkie SBC z Hybdrid League, dostałem 5 paczek. Najlepszy Rakitic, Begovic, Jovetic, milner, parejo, florenzi, cabaye, i Williams.. trochę lipa.

Wystawiać ich dziś czy jutro lepiej?

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kij wie, ja jak ostatni kretyn wyprzedalem cały sklad bo myslalem ze bedzie super mega crash market

i dupa, ceny jakies kosmiczne sie porobily a ja siedze jak debil i 415k na koncie ... bede czekal tak dlugo az zarobie na tym :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MaxyM napisał:

200K, to godna cena za 81 z paczki ale sprawdziłem i jak daje słowo - potwór - pogram.

 

http://www.futhead.com/17/players/50283/breel-embolo/?chemType=hunter

Kupić tego Monstera ? grałeś nim już Max? zastanawiam się czy nie kupić pograć i najwyżej pogonić go :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie grałem nim odkąd wyleciał wczoraj z paczki.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robię sobie skład z serie A i tych zawodników mam:

 

http://www.futbin.com/17/squad/109835

 

Kogo polecacie na nieobsadzone pozycje? Mam wolne 30-40k.

Albo może kogoś zmienić z obecnych, np. tego Peresa na Florenziego? 

Na CAM Sosa? 

 

Zrób sobie tak i będzie fajnie. Po gwizdku zmieniam Mertensa na SPO z Asamoah. Za Barzagli polecam Manolasa .

Jak nie robisz fikolkow to za Stefana wrzuć Insigne

f580ce1c900567ab2af9fd3e19b7438b.jpg

Od piątku sezony nie ruszane ale coś trzeba było dziś pograć i plum....

0d562726f90ba853e9a4bd26cab1e394.jpg

Pora na 2 ligę

Pierwszy raz w fut od 16 się spotkałem z ziomkiem z forum w sezonach padło na kolegę@matinx

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie tak i będzie fajnie. Po gwizdku zmieniam Mertensa na SPO z Asamoah. Za Barzagli polecam Manolasa .

Jak nie robisz fikolkow to za Stefana wrzuć Insigne

f580ce1c900567ab2af9fd3e19b7438b.jpg

Od piątku sezony nie ruszane ale coś trzeba było dziś pograć i plum....

0d562726f90ba853e9a4bd26cab1e394.jpg

Pora na 2 ligę

Pierwszy raz w fut od 16 się spotkałem z ziomkiem z forum w sezonach padło na kolegę@matinx

Wynik podaj lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie dzięki kartom stylów mogę pograć takimi napastnikami jak Aduriz, czy Mandzukic. Pato fajny, ale zbyt dużo razy się psuje. Próbuję wrócić do 41212 ze skrzydłami, ale jakoś drętwo to idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja awansowałem dzisiaj do 5 ligi i zdobyłem mistrzostwo 6.. natomiast nie mogę awansować do tej weekendowej ligi... same opory tam grają? Do półfinału dochodzę, a potem odpadam po 4,5 zero :/ chłopy co robić? :24_stuck_out_tongue: w jakich ligach gracie, że się tak łatwo dostajecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno za osiagniecia w fut champions sa kozackie nagrody. Paczki z zawodnikami TOTW... najlepiej beda miec Ci co awansowali do pierwszej 100 :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×