Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odpaliłem eliminacje... W pierwszym podejściu przegrałem w finale, po 3 minutach wiedziałem, że źle trafiłem i gość mnie zjada skillem... Nie udało mi się przetrwać.

Ale w drugim podejściu, w meczu #2... Grałem z gościem, który nie ogarniał gry, mi nie chciało już nic wpaść, choć bombardowałem jego bramkę jak alianci Berlin...

I nastąpiło takie coś... Strzeliłem bramkę, a po chwili paraliż z przełączaniem i 

 

Sytuacja #1

 

 

 

Strzeliłem drugą bramkę w końcu... Minęła chwila...

 

 

Później już nic nie wpadło... A w 90 minucie, przegrałem mecz po samobóju nr.3, podanie do GK.

(Nie mam XO zapełnił dysk)

 

Odechciało mi się wczoraj w to grać.

 

 

 

BTW, polecam gościa:

 

16krgqo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w grę te samą ale w innym stylu nie czuję ich totalnie Hamsik jeszcze jeszcze ale Marchisio póki co to dramatyczny jest. Immo myślałem żeby sprawdzić bo staty ma mega dobre szczególnie ten jego IF. A Marchisio masz jak ustawionego i czy ma jakąś taktykę pod siebie ?

Gram 4321, akurat Hamsik i Marchisio nie maja wytycznych bo sa bocznymi CM. Wrzucelem wczoraj moje dwa sklady, cofnij sie kilka stron i sobie sprawdzisz. Oczywiscie przy cofaniu bedziesz musial najpierw wygrac walke z krecacym sie kolkiem ;) Strona pod tym katem do doopy... Pomaga tylko F5/Cmd+R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamsik dla mnie mistrz :) 

@MaxyM

Staraj się nie podbiegać obrońcami do napastników tylko defensywnymi pomocnikami. Gość będzie holował piłkę aż nabije się na obrońcę lub niedokładnie poda :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie nacisnąłem - darłem ryja, łap to... LOL.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem taką akcję w pierwszym podejściu do kwalifikacji do FC...w 10 min. Odbiła się piłka od nogi mojego obroncy, bramkarz sie rzucił i wbił sam piłkę do bramki :24_stuck_out_tongue: nie nagrałem a szkoda :24_stuck_out_tongue:

Za to drugi mecz był juz na plus :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W patch notes które wyskoczyło mi na ekranie między innymi :

 

- rozwiązaliśmy problem z wymuszoną zmianą kontuzjowanego piłkarza w FuT online 

trochę enigmatycznie ale moźliwe że coś tam w suwaku kontuzji pozmieniali ,profilaktycznie wyprzedałem małe zapasy kart leczenia i wziąłem sobie za to czarnego Embolo na szkrzydło .

 

 

Sama gra imo przyspieszyła .... ale jak dla mnie to wciąż ten sam rak :):) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany powiedzcie mi jak udostępnić wam filmik z mojego profilu xbox tutaj na forum to zobaczycie podobną sytuację a la Maxyma :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle czytam, że można sobie poprzesuwać piłkarzy podczas meczu w ustawieniu - dlatego zapytam - gdzie jest ta opcja? 

Bo wczoraj gapiłem się parę razy po 30 sekund i za cholerę nie znalazłem gdzie to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko w zwykłych sezonach, nie Fut z tego co kojarzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym dajesz pause w trakcie meczu i w pierwszej zakldce wybierasz zawodnika i wciskasz X (masz x boxa jesli dobrze zauwazylem) i przestawiasz gdzie chcesz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kitemar napisał:

Maxym dajesz pause w trakcie meczu i w pierwszej zakldce wybierasz zawodnika i wciskasz X (masz x boxa jesli dobrze zauwazylem) i przestawiasz gdzie chcesz

 

Da się tak w FUT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zuba1899 napisał:

Macie chłopaki

http://xboxclips.com/zuba1899/7915bc16-689e-4569-80da-4acc9ab0e6b0

Dodam, że akurat w tym meczu nie miałem nic do powiedzenia :)

 

Ewidentnie znalazł podgrzybki. 

 

 

Godzinę temu, kitemar napisał:

Maxym dajesz pause w trakcie meczu i w pierwszej zakldce wybierasz zawodnika i wciskasz X (masz x boxa jesli dobrze zauwazylem) i przestawiasz gdzie chcesz

 

Dziękuję.

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, zuba1899 napisał:

Macie chłopaki

http://xboxclips.com/zuba1899/7915bc16-689e-4569-80da-4acc9ab0e6b0

Dodam, że akurat w tym meczu nie miałem nic do powiedzenia :)

Jezu...ja to bym się chyba popłakał :24_stuck_out_tongue:
nie licząć ilość przekleństw :1_grinning: czuje, że moja kobieta to by mi tą fife razem ze mna z domu wyrzuciła :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, madithon napisał:

Jezu...ja to bym się chyba popłakał :24_stuck_out_tongue:
nie licząć ilość przekleństw :1_grinning: czuje, że moja kobieta to by mi tą fife razem ze mna z domu wyrzuciła :1_grinning:

82 minuta przegrywam 0-3, czyli raczej nie do nadrobienia.. już miałem totalnie wyjeb***. Co innego jakby było stykowo to bym tego pada rozniósł :1_grinning:

Zauważcie sytuację w początkowej części filmiku jak po moim dośrodkowaniu przeciwnik obrońcą przy wybiciu główką nie wybija tylko podaje do bramkarza... Ja się boję takich sytuacji, bo nieraz w innych fifach tak najczęściej padały samobóje. Nie wiem jak jest z tym teraz, ale dziwna sytuacja dla mnie. Raczej każdy wybija w pole takie piłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Danielski_82 napisał:

 

 

 

Sama gra imo przyspieszyła .... ale jak dla mnie to wciąż ten sam rak :):) 

Czyli to samo co w 16 znowu zmienili tempo tak wywnioskowałem po pierwszych słowach od słowa ale .... mam nadzieję że jednak tempo jest takie jak było od początku .Najbardziej by mnie ucieszyła taka akcja.:biggrin:

Sama gra imo zwolniła .... ale jak dla mnie to wciąż ten sam rak:):) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo mam Obamayounga na szpicy akurat , także momentalnie dostrzegłem jakieś 25% więcej nitro w nogach :) 

 

dużo tych zmian było w patch notes przy włączeniu można sobie przeczytać na spokojnie , i faktycznie np przez 4 mecze ani jednej kontuzji , corner glitch nie działa itp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kontuzje mi nie przeszkadzały, ale... 

W wielu meczach przeciwnik miał jeden cel... Wyciąć mi np. Ronaldo. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że wysprzedałem w weekend wszystkie kontuzje stopy i all. Miałem tego ponad 20 sztuk i poszły z profitem średnio ok 1 k

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pieknie..mi zostało jeszcze kilka sztuk :38_worried:

 

Tak samo jak został mi jeden Renato, którego kupiłem za 25k a teraz najtaniej widziałem za 19k..srednio 20k kup teraz ;(
mam nadzieje, ze kiedys cena podskoczy :24_stuck_out_tongue:

Tak samo ciekaw jestem jutrzejszych TOTW, bo Carrasco i Isco czekają na dobry zysk :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, madithon napisał:

To pieknie..mi zostało jeszcze kilka sztuk :38_worried:

 

Tak samo jak został mi jeden Renato, którego kupiłem za 25k a teraz najtaniej widziałem za 19k.

Za dwa trzy tygodnie będzie latał za 5k

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×