Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jest, wystarczy dla porównania włączyć sobie wersję demonstracyjną (demo miało takie samo tempo jak pełna przed wczorajszym patchem) i widać jak na tacy ogólne przyspieszenie rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a ja wczoraj odpaliłem dwa mecze i myślałem, ze umrę na raka. Takie wszystko ślamazarne, takie wooooolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem po patchu tylko 3 mecze, ale wydaje mi się, że jest poprawa. W końcu można oddawać sensowne strzały z dalejszej odległości, bo zawonik nie podbiega przy składaniu się do strzału jakby miał zaraz oddać skok wzwyż. Dodatkowo pressing drugiego zawodnika z drużyny wydaje się w końcu działać przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tempo gry jest w sam raz zmieniłem sobie kamerę na inną i mam wrażenie że gra przyśpieszyła a to dzięki temu że mam większe pole widzenia co prowadzi do szybszego rozgrywania piłki. Problemem jest tylko w moim przypadku wykańczanie akcji i gra w obronie ale to myślę do ogarnięcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie drużynę Legii i na nowy sezon sreberkami w 6... 2-0-0. Ile frajdy w walnieciu gola Jodłą lub Gulim he he i te paniczne ataki przeciwników... a ty na luzie, koslawa tikitaka.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, miałeś pecha i trafiłeś na szybszy moment.

Nic nie jest szybciej - patch nie zrobił tego co zawsze.

Nie splił rozgrywki, tylko o dziwo, naprawdę poprawił.

Rozegrałem dziś 8 meczy i naprawdę cała aktualizacja na mocny + .

Co Ty wypisujesz...

Tempo zostało podkręcone. Cała aktualizacja była by na plus gdyby nie to podkręcone tempo... Jak zwykle kupujemy produkt inny niż później po patchach dostajemy. Ja rozumiem aby poprawiać błędy ale nie zmieniać gameplay bo inaczej się teraz gra i kropka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której godzinie zazwyczaj pojawiają się nowe TOTY?

 

Bo jak nigdy dziś wyjątkowo czekam - ciekaw jestem czy poczynione inwestycje sie zwrócą :1_grinning: wywaliłem ponad 150k na karty :) fajnie byloby zrobic z tego przynajmniej 250-300k :)

 

Moje inwestycje to Isco, Carrasco, Walcott i Braitwhite :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety sytuacja znana od kilku lat. Nie wiem czemu to służy, naprawdę.

 

Choć w sumie bardziej niż podkręcenie tempa drażni mnie chyba fakt, że dalej nie poradzili sobie z mikroprzycięciami, które dalej występują w sporadycznych momentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O której godzinie zazwyczaj pojawiają się nowe TOTY?

 

Bo jak nigdy dziś wyjątkowo czekam - ciekaw jestem czy poczynione inwestycje sie zwrócą :1_grinning: wywaliłem ponad 150k na karty  fajnie byloby zrobic z tego przynajmniej 250-300k

 

Moje inwestycje to Isco, Carrasco, Walcott i Braitwhite

Toty w styczniu :)

A tak na serio to EA rzuca nowe totw o 16.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety sytuacja znana od kilku lat. Nie wiem czemu to służy, naprawdę.

 

Choć w sumie bardziej niż podkręcenie tempa drażni mnie chyba fakt, że dalej nie poradzili sobie z mikroprzycięciami, które dalej występują w sporadycznych momentach.

Mnie właśnie te podkrecone tempo strasznie irytuję bo aktualizacje to powinny być poprawki takie jak właśnie rwanie animacji itp. a przyspieszone tempo to już zmiana gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chce kupic Martiala, Lacazzeta i Matuidiego bo gram francuzikami kiedy najlepiej wybrac sie na zakupy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tydzien? jest chyba Black Friday wiec podejrzewam, że ceny będą najniższe wtedy.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za tydzień a 25 listopada tak na marginesie :1_grinning:

A co do cen to trzeba zaryzykować w tamtym roku najlepiej było tanio kupić dwa tygodnie do tygodnia przed piątkiem. Ci co czekali na szalone zakupy do ostatniej chwili byli troszkę rozczarowani cenami. Ale jak będzie w tym roku sam chciał bym wiedzieć. 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF to zdecydowanie najlepszy czas na ponowne skompletowanie swojego składu. W tamtym roku jakoś 2 tyg przed BF sprzedałem swój skład za jakieś 900k, by potem odkupić go za mniej więcej 500k, więc 400k do przodu to całkiem dobry biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Stary człowiek napisał:

Nie za tydzień a 25 listopada tak na marginesie :1_grinning:

 

 

 

 

Oj...6 dni zamiast 7 :22_stuck_out_tongue_winking_eye: czepiasz się :24_stuck_out_tongue:

 

@Geble, pewnie to ma sens jak masz jakis sklad za 200, 300, 500, 1kk :)
Jak ja mam skład wart może z 70k to raczej nie ma sensu sie wyprzedawać.
Czy się mylę?

 

Jak mi siądą inwestycje teraz w TOTY to może faktycznie sprzedam wszystko i w BF kupie jakiś fajny skład po taniości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, madithon napisał:

Oj...6 dni zamiast 7 :22_stuck_out_tongue_winking_eye: czepiasz się :24_stuck_out_tongue:

 

@Geble, pewnie to ma sens jak masz jakis sklad za 200, 300, 500, 1kk :)
Jak ja mam skład wart może z 70k to raczej nie ma sensu sie wyprzedawać.
Czy się mylę?

 

Jak mi siądą inwestycje teraz w TOTY to może faktycznie sprzedam wszystko i w BF kupie jakiś fajny skład po taniości :)

Październik mamy :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, madithon napisał:

Oj...6 dni zamiast 7 :22_stuck_out_tongue_winking_eye: czepiasz się

Albo mnie coś uciekło albo ja czegoś nie łapę teraz mamy chyba październik i to 19 a mowa o listopadzie 25. :4_joy:

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, racja :22_stuck_out_tongue_winking_eye:
nie wiem dlaczego ja cały czas myślałem, że chodzi o 25 październik :)

 

Zwracam honor, zachowałem się jak gówniarz :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie odczułem poprawy poprzez patch, no może poza strzałami z daleka. Co mnie nadal razi? Ślamazarne menu, które może delikatnie przyspieszyło, koszulki nadal z błędami podczas wyboru przedmeczowego (z opisu wynikało, że to poprawią a tu dupa), zawodnicy nadal robią jakieś dziwne ruchy, np przejmuje kolesiowi piłkę, biegnę by nagle dziwacznie ni z gruch, ni z pietruchy odbiła mi się gdzieś w inną stronę (to jest strasznie spartolone), do tego nie wiem czy to wina patcha ale wczoraj miałem tak niesamowity mecz, że szok. Wygrywałem z gościem 1:0 i dosłownie w ostatnich 20 minutach nagle wszystkie moje podania zaczęły być niecelne, piłkarze wpadali na siebie i generalnie poczułem się jakbym w ogóle w tym meczu już nie grał tylko sterował ktoś inny, a kumulacja tego syfu była w chwili gdzie gość wchodzi w moje pole karne, nienaturalnie odbiła mu się piłka i trafiła w ręce bramkarza i w tym momencie szok, rzut karny. Oglądałem powtórkę chyba z 10 razy, nikt nie miał kontaktu z mojej drużyny z przeciwnikiem, kompletnie zero! Dla mnie w tym patchu rewolucji nie ma a wręcz nie odczuwam za bardzo zmiany, mam wrażenie jedynie że przy rzutach rożnych bramkarz jest bardziej ruchliwy ale nadal jest problem z ich blokowaniem. Nic, gramy dalej, mimo wielu błędów człowiek i tak przy tym siedzi, denerwuje się a przy okazji kilka dni temu zepsuł mi się jeden z padów i wszystko wskazuje że przez tą grę :-) I belive i can fly...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę wielki plus w nowym patchu. Przed patchen wszedłem do 4 ligii po drodze mając tylko mistrzostwa. Nagle przestałem umieć grać. Wyniki 0:6 to była norma, a w obronie Bonucci i Barzagli. Wczoraj zagrałem 12 spotkań - 9 zwycięstw 1 remis i 2 porażki. Jestem już w 3 lidze i idę dalej! Rozumiem przegrywać bo przeciwnik jest lepszy, ale nie, że z dnia na dzień oduczyłem się grać...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, da się jakoś sprawdzić ile aktualnie jest kart na rynku na różnych platformach?

Edytowane przez Dark Akira

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko bezpośrednio z gry. Na ps4 średnio jest 3,2kk, xOne 1,5kk.

Co do BF, to tez sprzedaje wszystko w cholerę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Licze na mala pomoc :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Aktualnie mam BPL: http://www.futbin.com/17/squad/149907
i cos sie zacielo, Lukaku nie kais jak powinienen, srodek pola tez jakis niemrawy jedynie obrona super.

Jako alternatywe mysle o http://www.futbin.com/17/squad/149904
Szczegolnie Ten Igla na ataku i CB z wysokim defem moga robic roznice.
Co myslicie ? 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że zagrałem już milion, milion spotkań w sezonach 17tki...

Ale jak wczoraj popatrzyłem na bilans, to jest chyba 15% sezonów do 85% kwalifikacji i FC. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×