Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

ależ jest poziom w 3 lidze ... chciałbym w niej tylko ciągle grać, ale niestety 3 mecze i 3 remisy więc ciężko będzie się utrzymać. trzeba być cały czas skupionym w obronie, bo jeden błąd może przeważyć o przegranej :) to mi się podoba, wyniki 1;1 czy 2;2 a nie hokejowe jak w poprzednich ligach gdzie potrafiłem wygrywać po 10;3

Zgadzam się, o ile w 4 lidze po kilku piwach można jeszcze spokojnie pograć, tak w 3 lidze już nie za bardzo, sprawdzone:)

Witam przedstawiam moje 2 składy. Jestem obecnie w 5 lidze po tym jak spadłem z 4. Robiłem wiele rotacji składów miałem już przeróżne ligi, a teraz to:

 

BBVA: https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=hurXczTqnLynB:ps3

 

 

LIGUE1:https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=hurXczTqnLynB:ps3

 

I mam obecnie jeszcze 15k coinsow, co by ście tu zmienili, i czy zmienić coś w głównym składzie z BBVA czy ulepszyć skład z francuskiej by polepszyć go w stosunku do hiszpanskiej.

 

Czekam na jakieś propozycje i dziękuję ;)

Mi na myśl przychodzi tylko Jese Rodriguez na lewą do hiszpańskiego;) a Alessandrini wtedy do Ligue 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przedstawiam moje 2 składy. Jestem obecnie w 5 lidze po tym jak spadłem z 4. Robiłem wiele rotacji składów miałem już przeróżne ligi, a teraz to:

 

BBVA: https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=hurXczTqnLynB:ps3

 

 

LIGUE1:https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=hurXczTqnLynB:ps3

ha. 

I mam obecnie jeszcze 15k coinsow, co by ście tu zmienili, i czy zmienić coś w głównym składzie z BBVA czy ulepszyć skład z francuskiej by polepszyć go w stosunku do hiszpanskiej.

 

Czekam na jakieś propozycje i dziękuję ;)

 

 

Pedro na lewą stronę na zmianę z Koke. Na prawo Vella albo Sussaeta - jest tani i ma dobre staty. Do napadu bierz Negredo - tani i bardzo dobrze się przepycha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wam też licznik NU fixuje się na określonym poziomie? Bo ja mam 0,63 i nie pójdzie nic dalej. Często mi spada (serwery padają i zalicza ucieczkę :<) ale powoli się podnosi w górę, aż do momentu jak dotrze do 0,63 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doumbia to jest jakis cyborg.

Lepszy od remych, balotellich, sturridgow.

Koles biega szybko jak roben, wykancza jak lewy.

To jakis powtor jest o_O
Najlepsze jest to, ze gdyby nie fifa to bym nie wiedzial co to w  ogole za murzaj jest XD

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta... dzięki Futowi możemy przy innych poszpanować, że znamy takie egzotyczne nazwiska :P Ja przed odpaleniem 13 znałem tylko graczy z Barcelony/Realu no i takie bardziej medialnych nazwiska ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee no bez przesady wystarczy Lige Mistrzów w TV włączyć. ;)

Chociaz z drugiej strony ja w ogóle nie wiem kto gra w polskiej lidze :biggrin:

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doumbia i w realu dobrze gra, ostatnio dwójkę City wcisnal , jest szybki i silny jak w grze :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś piłkę ogląda to trochę tych piłkarzy zna :) Ale fakt, że grajków pokroju Doumbia, Ibarbo to większość dzięki fut poznała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doumbia i w realu dobrze gra, ostatnio dwójkę City wcisnal , jest szybki i silny jak w grze :p

Musisz?! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Casillasem? Faktycznie jest wart tyle coinsów? Bravo jest od niego tańszy 5x 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz?! :P

Spoko :p to miało tylko pokazać ze to nie jest byle kołek od ruskich hehe Musa tez wariat, na 100m mógł by biegać takie ma przyspieszenie

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie którym zawodnikom za to upgrade w Fifie szkodzi, Januzaj odkąd ma złotą kartę niestety przestał błyszczeć w ManUtd.. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Casillasem? Faktycznie jest wart tyle coinsów? Bravo jest od niego tańszy 5x 

Bravo IMO lepszy. Casillas miał u mnie tendencję to stania w miejscu i odprowadzania  piłki wzrokiem. Pewnie oglądał się za swoją czarnulą na trybunach ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Casillasem? Faktycznie jest wart tyle coinsów? Bravo jest od niego tańszy 5x

A ja mam Ikera i jestem zadowolony :p Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Casillasem? Faktycznie jest wart tyle coinsów? Bravo jest od niego tańszy 5x 

Ja też mam Casillasa od początku i broni nieźle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakieś rady jak grać z tymi noobkami co stawiają autobus pod bramką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakieś rady jak grać z tymi noobkami co stawiają autobus pod bramką.

Tez postawic i grac na remis :biggrin:  Mega ciekawe spotkania gwarantowane

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka gra mnie nie satysfakcjonuje.Liczę na jakieś rzetelne rady, bo na razie moja gra kombinacyjna z takimi typkami kończy się przed polem karnym  . 

 

Masakra jest z tymi karnymi, wczoraj dwa i dzisiaj dwa podyktowane przeciwko mnie, wkurw totalny. Wykopuje gościowi piłkę z pod nóg ten się przewraca i karny... olaboga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bravo IMO lepszy. Casillas miał u mnie tendencję to stania w miejscu i odprowadzania  piłki wzrokiem. Pewnie oglądał się za swoją czarnulą na trybunach ^^

 

 

A ja mam Ikera i jestem zadowolony :P

 

 

Ja też mam Casillasa od początku i broni nieźle ;)

 

Ja miałem Ter Stegena i bronił nawet znośnie, teraz kupiłem Bravo i już wpuścił kilka baboli ale czekam jak mu zgranie wzrośnie za lojalność może się rozegra :)

Dlatego pytałem o Casillasa czy jest różnica. Może ktoś grał jednym i drugim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem sobie dziś jedną paczke a w niej Aguero :p Ale dużo chodzi :) sprzedam i chyba zacznę zbierać na Ibre bo bpl nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co korzystacie z tej taktyki którą da się zmieniać podczas meczu? ja zacząłem dawać wytyczne i nie powiem troche to daje ;) a taktyki to szczerze mówiąc nigdy nie korzystałem i nie wiem czy coś to daje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby być mały crash na rynku, bo cena Cra to lekka przesada. :biggrin: Nawet Messi tak nie podskoczył w cenie... w odniesieniu do ostatnich dwóch tygodni.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakieś rady jak grać z tymi noobkami co stawiają autobus pod bramką.

Ją z takimi gram na wszyscy do ataku i klepanko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy was też rozłącza w FUT gry wysoko prowadzicie zarazpo tym jak przeciwnik robi pauze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×