Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

No ja właśnie wszedłem na app i na dwóch kontach dostałem gifty.                 

 

Dzięki to zaraz sprawdze czy też dostane xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również srebrną paczkę, ale jest postęp, bo moge chociaż sprzedać tych zawodników ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem jecdną brązową i jedną złotą paczkę.

Co do gry- chyba jestem już w nałogu. Ciągle się wkurzam, że przegrywam z pace whores i mówię sobie, że odstawiam tą grę w cholerę ( jestem w 5 lidze, ale zaraz zaliczę spadek). Kończy się jednak na tym, że przy uruchamianiu konsoli odpalam Fife mimo posiadania innych gier :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doumbia za 7,2k !
Chryste, najlepszy gift od Fify 13 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem złotą, ale w środku tylko 4 karty w tym 1 zawodnik. Doradźcie coś panowie - w gry piłkarskie gram od czasów psx (a nawet na Pegazusie coś było ;)) ale przyznam, że w FUT wciągnąłem się dopiero jakieś dwa tyg. temu w Fifa 14. Tam jednak dość szybko udało mi się uzbierać w miarę fajny skład złotych kart z ligi angielskiej w cenach 700-850 za kartę. W Fifa 15 widzę, że bez paru tys. za kartę nie ma co podchodzić. Myślicie, że to przejściowe, czy takie ceny utrzymają się dłużej? Na razie nie mam ciśnienia, bo poskładałem całkiem fajny brązowy z ligi portugalskiej, ale pytam bardziej doświadczonych FUT-owców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, ktoś tu chyba się stresuje grą i ma słabe nerwy :p

gra się denerwuje od 3 lat , a takim daremnym zachowaniem gardzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doumbia za 7,2k !

Chryste, najlepszy gift od Fify 13 !

Ja w 14 mialem Suareza i jakiegos ifa :) Ale w tym roku lipa

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny masakrycznie ida w gore. Kiedy osiągną apogeum? Pocisnalbyn skład i pogral do konca grudnia jakimiś varelami, zarate, diaby czy rojo :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny masakrycznie ida w gore. Kiedy osiągną apogeum?

Damy Ci znac jak zaczna spadac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce wiedzieć kiedy wystawić swój sklad by dostać najwięcej :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie znajdziesz takiej odpowiedzi. To jest jak giełda, nieprzewidywalna :biggrin: A ceny rosną, bo ludzie kupują coinsy w coraz to niższych cenach. (Wszystko przez jakiegoś tam glitcha... :P)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt ceny bardzo rosną w porównaniu do zeszłego tygodnia przez to mi na Ibrę nie starczyło.

 

W zeszłym tygodniu kupiłem lewego za 148k a wczoraj poszedł za 183k odkupię go sobię jak stanieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że się pospieszyłem sprzedając cały BM. :down:

Wczoraj sprzedałem jeszcze paru kopaczy i zainwestowałem w IF Sancheza.

 

Dodam, że to co przeczytałem wcześniej o różnych przeciwnikach w FUT, z różnych lig - wiele mi wyjaśnia.

Nie raz się zastanawiałem, co ten gość robi w 6 lidze (tak, 6, ugrzązłem tam na amen), czy to na + czy - .

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że to co przeczytałem wcześniej o różnych przeciwnikach w FUT, z różnych lig - wiele mi wyjaśnia.

Nie raz się zastanawiałem, co ten gość robi w 6 lidze (tak, 6, ugrzązłem tam na amen), czy to na + czy - .

Zależy jakie masz do tego podejście. Ja w tamtym roku wskoczyłem do 2 ligi, by po jakimś czasie spaść do 5 ligi. Potem już przestałem spinać się, w sumie to często grałem sparingi w fut z @cosheq. Po prostu bardziej zależało mi na kartach, handlu, kupowaniu piłkarzy i testowaniu ich, niż na awansie i trofeach.

Na pewno wpływ na to miały moje umiejętności (pierwsza poważna fifa, debiut w fut), ale też stwierdziłem, że szkoda wkurzać się, bo jakiś matoł po drugiej stronie laguje po objęciu prowadzenia, bądź regularnie wciska pauzę, nie mówiąc o dziecinnych cieszynkach, które większość traktuje jako lek na swoje kompleksy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się konstruować fajne akcje... Ale tak jak napisałeś... Niektórzy grają jakby od wygranej zależały złote kalesony, tylko nie wiedziałem po cholerę ktoś non-stop wychodzi do menu - to już wiem.

Trochę mnie irytuje jak ktoś gra autobus, a sam wali górne piłki na murzyna... Jak strzeli bramkę szybko, to dla niego raj - ty musisz się odkryć, by atakować, a on czeka tylko by zapieprzać na bramkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(Wszystko przez jakiegoś tam glitcha... :P)

A co ma glitch wspolnego z kupnem coinsow? Ale faktycznie ceny coinsow spadly bo sam sprawdzalem na ebay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma glitch wspolnego z kupnem coinsow? Ale faktycznie ceny coinsow spadly bo sam sprawdzalem na ebay.

To, że sobie można rozmnożyć coinsy i mając np. >100kk zaniżać cenę rynkową na zachodzie

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze te ceny to jakieś podejrzanie wysokie aż się boję w ify inwestować Robben grubo ponad 600k

 

Paczki po 25k są 12 players 3 rare cienko coś

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urok fify...wychodzic sam na sam z bramkarzem i sedzia konczy mecz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze te ceny to jakieś podejrzanie wysokie aż się boję w ify inwestować Robben grubo ponad 600k

 

Paczki po 25k są 12 players 3 rare cienko coś

 

Ja kupiłem Bale za $600.000 w zeszłym tygodniu, teraz lata powyżej $730.000 i nie wiem czy go sprzedać, czy trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera wie co robić, wiadomo jakie totw jutro będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×