Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam sprzedałem swój skład bpl (sami najlepsi dostępni poza hazardem) skład bbva, skład ita (też sami najlepsi+ify), przepuściłem wszystko na paczki i teraz zamiast dokupić coinsów pograłem kilka meczy słabym składem bpl i jak na razie miażdzy, jeszcze teraz sobie doumbię wstawiłem i zobaczymy jak pogra. Swoją drogą DIOUF to bestia w polu karnym, to co on strzelił w 4 meczach z głowy to inni nie zdobyli przez poprzednie spotkania razem.

 

Z ciekawostek jakiś czas temu rozwaliłem gościa taktycznie- remis 90+ minuta, mam rzut rożny, wprowadzam 3 gości w tym Terrego, Matica, Lukaku i jeszcze kogoś i gościu praktycznie nie ma jak się wybronić kiedy w polu karnym są Terry, Cahil, Company, Toure, Lukaku, Matic, a on ma kilku niskich szybkościowców... Zastanawiam się teraz czy nie warto na ławie trzymać 3 gości z najlepszym headingiem na takie sytuacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta fifa jest... frustrująca... nie gram już w to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/15/squads/14366986/Gram aktualnie tym skladem, jakie wytyczne byscie ustawili kazdemu zawodnikowi? Skrzydlowi lepiej, zeby wgl nie wracali do obrony, czy zrownowazone wsparcie w defensywie? W obronie to mam wszyscy oprocz willemsa, caly czas z tylu, w pomocy fer z tylu, reszta zrownowaznony.

 

Najlepiej mi sie gra jak biore ofensywny styl gry, jakie wytyczne poustawiac, zeby od razu tak grali?  Na zrownowazonym stylu gry

 

Wgl to teraz work raty nie maja znaczenia, bo kazdemu mozna poustawiac wytyczne, nie?

Edytowane przez Zioomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta fifa jest... frustrująca... nie gram już w to :biggrin:

Widzę że masz postanowienie Noworoczne nie gram w futa :) wytrzymasz godzinkę? :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że masz postanowienie Noworoczne nie gram w futa :) wytrzymasz godzinkę? :)

będę się leczył innymi pozycjami na ps4. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w fut mozna sprawdzic szczegolowe atrybuty pilkarza (np. rzuty wolne, rzuty karne) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w fut mozna sprawdzic szczegolowe atrybuty pilkarza (np. rzuty wolne, rzuty karne) ?

Możesz to sprawdzić na futhead.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka...

Rąbnąłem się i kupiłem za 360 000 Silvę "88". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos IF Antunesa?  Warto , czy lepiej odpuscic ?

Ja go miałem dłuższy czas w fit składzie. Bez szału, ale warto go spróbować, raczej nie stracisz bo cena stabilna. Trzeci LB w LaLiga IMO, typowy "defensywny" boczny obrońca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka...

Rąbnąłem się i kupiłem za 360 000 Silvę "88".

Lepej kase szykuj na toty ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, już odsprzedany za 410 000. ;)

 

No właśnie zbieram fundusze na mega łowy. :D

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna zacząłem inaczej podchodzić do handlu IFami. 

Wstawiam do 4-5 i zmieniam ceny...

 

A ma to jakieś znaczenie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę się leczył innymi pozycjami na ps4. :]

Dzisiaj zmieniłem płytkę z fiutem na bf... :P,dostałem czerwoną kartkę od żony za to,że przegrałem mecz.Baba nie zna się na piłce i nie wie,że czasem trzeba przegrać by wygrać...,czy jakoś tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić coinsy taniej niż na allegro ? Słyszałem, że gdzieś na e-bayu a kupiłbym przed toty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić coinsy taniej niż na allegro ? Słyszałem, że gdzieś na e-bayu a kupiłbym przed toty

u Foxtera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter, ponawiam pytanie - ma to znaczenie, czy nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem kilka meczy i losowało mi przeciwników z takimi składami, że hoh - same if albo mega koksy. Ten fut w zasadzie nie ma sensu dopóki będzie można kupować walutę na aukcjach. Jedni grają i ciułają grosz do gorsza, kilka procent graczy ma farta w paczkach (pomijam za co większość je kupuje), a cała reszta leci w......

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter, ponawiam pytanie - ma to znaczenie, czy nie? 

no jeżeli profit  tygodniowy jest zadowalający, to nie ma to większego znaczenia. Spróbowałem Twojej metody i faktycznie, nify warte 900c schodziły po 5k, tylko że za dużo czasu trzeba poświęcić na szukanie jelenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem że tu nie zaglądasz i przerzuciłeś się na tetrisa :)

Foxter pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem kilka meczy i losowało mi przeciwników z takimi składami, że hoh - same if albo mega koksy. Ten fut w zasadzie nie ma sensu dopóki będzie można kupować walutę na aukcjach. Jedni grają i ciułają grosz do gorsza, kilka procent graczy ma farta w paczkach (pomijam za co większość je kupuje), a cała reszta leci w......

To ja koledze proponuje troche poćwiczyć granie, bo spokojnie nawet srebrnymi skladami ograsz takie przepasione składy. Dodatkowo mozesz grac turnieje brązowymi i skladami dla dedykowanych lig wiec mega wypasy odpadają. .... rzeczywiscie ten fut nie ma sensu....  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jeżeli profit  tygodniowy jest zadowalający, to nie ma to większego znaczenia. Spróbowałem Twojej metody i faktycznie, nify warte 900c schodziły po 5k, tylko że za dużo czasu trzeba poświęcić na szukanie jelenia :P

 

A ty jaki masz sposób - podejrzewam, że ty masz główną kwaterę, z którą dziś walczyłem o De Geyów po 6500-7000. :D

Wolę jednak zapytać, bo może masz jakiś złoty środek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś też grałem na same kozackie składy, chyba algorytm doboru przeciwnika bierze pod uwagę w jakimś stopniu Twój skład, bo sam mam z ovr 85. Planuję teraz zbudowanie jakiegoś ciekawego srebrnego składu. Jaką ligę polecacie do srebra?

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem kilka meczy i losowało mi przeciwników z takimi składami, że hoh - same if albo mega koksy. Ten fut w zasadzie nie ma sensu dopóki będzie można kupować walutę na aukcjach. Jedni grają i ciułają grosz do gorsza, kilka procent graczy ma farta w paczkach (pomijam za co większość je kupuje), a cała reszta leci w......

Dałeś się chyba podejść psychicznie, bo własnie większość z tymi wypasionymi składami nie potrafi w ogóle grać. Nakupowali coinsów albo fp za kasę tatusia i myślą, że samo się będzie grało ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten fifulec coraz bardziej mnie do siebie zniechęca.. Przed świętami rownia pochyła w dół.. Całe święta nie grałem, od wczoraj dalej rownia pochyła w dół.. Normalnie idzie mi jak kur**e w deszcz ;/

Edytowane przez otacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×