Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Też wam tak dzisiaj FUT zamula?

Strasznie chodzi dzisiaj.

Jest duża różnica między Lacazette up a SIf? Warto wymieniać?

Edytowane przez xtomashx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie chodzi dzisiaj.

Jest duża różnica między Lacazette up a SIf? Warto wymieniać?

Imo jest i warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniosą te widełki kiedyś?! :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K... K... K...!

 

Gram mecz, lagi jak cholesterol u otyłego. Ale po jakimś czasie ogarnąłem, że lagi mam ja, a rywal nie (widać to przy rajdach, gdyż on płynnie zmieniał kierunek, a ja nie mogłem trafić w niego). Męczę się, gniotę go, oddaję 17 strzałów, większość mało precyzyjna, gdyż lagi mi na to nie pozwalały. No i koleś strzela gdzieś z lasu, piła trafia mojego CB w plecy i wychodzi na róg. Koleś wrzuca na 5 m, tam jest Be Bruyne, Boateng, Schweinsteiger, Rodriguez, a przed nimi Naldo. I co? Gol! Bramkę strzela jedyny zawodnik rywala w tym sektorze, UWAGA: Santi K... Kolos Cazorla! 

 

I bym się nie wk... na to, gdyby nie te zakichane lagi! Co dostaję piłkę, to zanim zareaguję, to rywal mi ją albo odbiera, albo podaję niecelnie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart- w mojej bundes mam same totsy w obronie i czasem z bańki miedzy nimi przywali inesta, messi i inne dryblasy -to norma.

Przeglądałem rynek z ciekawości za tots Lewym-brak gościa. Raz udało mi sie znaleźć kartę,ale zniknęła jak kamfora,nawet nie spojrzałem za ile. Dopier w koncepcyjnych okazało sie ze max to 1,1k -trzyma cenę cholera ;)

Miałem go sprzedać,ale sentyment nie pozwala,choć za ta kasę można kupic tots Mullera i sif Lewego ;)

Miałem Mullera 88 jakiś czas temu i trochę bardziej zawodził niż teraz tots Lewy ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też dzisiaj gra bardziej przeszkadza niż przeciwnicy. Mimo trudności kolejny dzień dzięki TOTS Lacazette oraz TOTS Aguero jestem na plusie.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wszystko remisuje. Ile ja dziś goli straciłem w doliczonym czasie gry...

Tots Payet wygląda kozacko!

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up TOTS Payet jest kozacki. Dzisiaj gówno od EA tasuje mi spotkania na przemian wygrane z przegranymi. Ewentualnie dwie wygrane i przegrana.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up wygląda dobrze.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teen Natkho mnie ciekawi, Eremenko mnie skrzywdzil przed chwila.

Przefralem 5;3 gdzie chyba wszystko wdupczyl Eremenko a u mnie Payet XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku poddaniach i kilku wylogowaniach odpuszczam. Nie da się dzisiaj grać w to badziewie. Zbyt duże opóźnienia. FIFA... FEEL THE SHIT!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to wina tych lagow ale mysklalem, ze dumbie wezme i golymi rekami wydupie ze skladu...

Nathko z Matuidim solidnie z tylu, Payet z Eremenko z przody kreowali co sie dalo, Lakazet wykanczal to bardzo ladnie, raz tylko sam na sam nie trafil od razu i musial dobijac.

Za to Doumbia 2x minal bramkarza i uderzykl w bok bramki, podcinka w ogole w bramke nie trafil, a finezyjnym przestrzelil po dlugim.

On powinien miec chyba 52 strzelanie gdzie 52 to % ustawiany przy strzale TRAFI W BRAMKE/NIE TRAFI W BRAMKE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykly Lahm czy Tots Castro na CM?

Lub jakis inny dobry CM lub CDM z Bundes do 130k

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i tego i tego w mojej formacji i obaj dają radę.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palacio to jest kot! gralem final tego pucharu 15 min meczu a wynik 2:2. Mecz sie zakonczyl 7:5 dla mnie, futbol totalny. A palacio 4 gole, w tym 3 z lewej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palacio to jest kot! gralem final tego pucharu 15 min meczu a wynik 2:2. Mecz sie zakonczyl 7:5 dla mnie, futbol totalny. A palacio 4 gole, w tym 3 z lewej :D

u mnie już prawie 400 meczy rozegrał , nie ma lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykly Lahm czy Tots Castro na CM?

Lub jakis inny dobry CM lub CDM z Bundes do 130k

Lahm dla mnie jest genialny, tak gra podobnie do TOTS Verratti.

Szukając kogoś na środek w Ligue 1 kupiłem TOTS Toulalan i jest mega. Duży silny przecinak który idealnie odbiera piłki i potrafi posłać długą piłkę na napastników. Polecam.

Grał ktoś tym Higuainem motm 88?

Edytowane przez xtomashx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem . Wszystkie wersje iguajna w tej edycji to jedna wielka kupa. Taki argentyński Rasiak

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evo666 mi sprawdzał się, ale tylko w 4-2-3-1 gdy miał wykańczać to co wypracowało trzech CAM i wtedy ładował gole aż miło. Jak próbowałem nim grać w innych taktykach to przeklinałem dziada tak jak Ty :)

 

Jedna z kart, która bardzo mnie zawiodła to TOTS Pabon. Kupiłem go za grosze, żeby go wpuszczać od 60 minuty kiedy obrona rywala będzie już zmęczona a ten koleś nic nie potrafi. Tempo ma piękne bo 96 przyspieszenia i 87 prędkości biegu robi wrażenie, ale nie potrafi przyjąć piłki, podać piłki a co najgorsze nie potrafi wykończyć akcji. Strzeliłem nim jednego gola i to tylko dlatego, że strzelałem do pustej bramki.

 

Testował ktoś IF albo SIF Davida Silvy na pozycji CAM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś IF albo SIF Davida Silvy na pozycji CAM?

Dla mnie najlepszy CAM w BPL :P ale i tak sporo osób woli Di Marie -> pace...

 

Mówię o SIF, bo IF'a nie testowałem.

 

 

Jak to możliwe, że EA nie naprawiło tego błędu z karnymi w turniejach? Przecież to jest chyba od początku tej fify :o

Edytowane przez vkkaaa
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy CAM w BPL :P ale i tak sporo osób woli Di Marie -> pace...

 

Mówię o SIF, bo IF'a nie testowałem.

 

 

Jak to możliwe, że EA nie naprawiło tego błędu z karnymi w turniejach? Przecież to jest chyba od początku tej fify :ohmy:

Mówisz, że obaj gracze dostają nagrodę ? tak jest odkąd pamiętam czyli coś około fify 13:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ten Lakazet to jakies monstrum jest.

W ogole mnie nie dziwi, ze Dommanu wygral 90 meczy z rzedu takim skladem.

Sa karty, ktore sa retard friendly, wchodzisz w okolice szesnastki i robisz PRESS :CIRCLE: TO SCORE A GOAL.
Nie wiem czy przy Lakazecie Dumbia wyglada jak gowno, czy on takim gownem jest ale maly francuz to jest rzeznik...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że obaj gracze dostają nagrodę ? tak jest odkąd pamiętam czyli coś około fify 13:D

Dokładnie o tym mówię :D Myślałem, że tylko w tej tak jest... ale jak od FIFY 13 tego nie ogarnęli to już tego nie ogarniam...

 

Tylko tutaj jest tak, że jak wygrasz w karnych finał to nie dostajesz nic, natomiast gdy przegrasz dostajesz wszystko :o

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslicie ze karty polecą ostro w dół w srode jak wyjda te rozowe FUTTies? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×