Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra to jeszcze wieksze gowno niz rok temu, zawodnicy sie potykaja o siebie, pilka jkos dziwne lata i ogolnie gra w zbijaka sie zrobila, kto wiecej razy trafi przeciwnika pilka :-) zobaczycie za jakis czas jak pierwsze mylne wrazenie minie jak bedziecie pisac. A i jeszcze strzaly z dalwka jeszzcze wiecej ich wpada za kolnierz bramkarza niz w 15 .

Nie jest to większe gówno, bo o takie trudno :) Gameplay w 16stce jest świetny, przynajmniej dla mnie. Może wychodzi Ci gra w "zbijaka" bo klepiesz bezsensownie jak w 15stce... Mi czasami też coś takiego wychodzi jak próbuję za szybko wyprowadzić piłkę bez pomysłu - wtedy wszystko jest takie chaotyczne, bez ładu i składu... Ale po chwili potrafię się ogarnąć i klepać z mózgiem. Aktualnie straciłem z 4 bramki - wszystkie po rożnych z główki, które sprawiają wrażenie tych "nie do obrony". I tylko to wydaje mi się lekko przesadzone, ale skoro ja nie potrafię tak strzelać, to może tak nie jest. Ludzie nie potrafią grać podaniami i próbują biegać jak w 15stce, takie coś widać już po rozpoczęciu. Fajne uczucie po wygraniu meczu z taką osobą, bo wiesz, że w 15stce mógłbyś taki mecz przegrać(ułomny gameplay)... a w 16stce takiego gościa niszczysz i patrzysz na jego bezsilność...

 

Jakiś problem jest z tymi karnymi, ale przynajmniej u mnie większość karnych była słusznie gwizdana... Jak ogarną serwery będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co blokuję więcej kont dla drafta niż 8, Myślę że to nie jest mac adres bo wifi ma inny mac adres niż po kablu, po za tym można sobie na routerze sklonować mac adres jak ktoś ma taką możliwość .

Często używacie tego nowego podania? Nie stosowałem do tej pory ale widzę że warto.

A nie jest to adres mac tylko ze konsoli? Co do klikania i zmiany cen to tyczy się to tylko konsoli czy web app oraz mobilna też?

Gdyby to chodziło o neta to można puścić z karty sim jako router wifi i sprawdzić ale wątpię żeby to było takie proste

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez oelx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś jakiś fitness, który warto złożyć i nim pograć zanim te ceny wrócą do normalności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w 3 lidze, mam rozegrane ok 90 meczykow i jest dużo lepiej niż w poprzednich odsłonach. Radziłbym schować ego do kieszeni i potrenowac. Ja w 9 lidze dostałem w dupe z 4 razy a w f15 pierwszy raz przegrałem ok3/4 ligii.. dużo schematów z dużego boiska działa, np granie na obieg skrzydłowych z bocznymi obrońcami. Trzeba dużo zmieniać strony ataku np przy pomocy x+l1. Nie działa już arkadrowe podawanie, teraz trzeba obrócić się w stronę w którą się podaje, nie da rady podać zza pleców prosto do nogi, klepa też nie jest efektywna, o ile ma się grajkow po 85+ passingu..

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w 3 lidze, mam rozegrane ok 90 meczykow i jest dużo lepiej niż w poprzednich odsłonach. Radziłbym schować ego do kieszeni i potrenowac. Ja w 9 lidze dostałem w dupe z 4 razy a w f15 pierwszy raz przegrałem ok3/4 ligii.. dużo schematów z dużego boiska działa, np granie na obieg skrzydłowych z bocznymi obrońcami. Trzeba dużo zmieniać strony ataku np przy pomocy x+l1. Nie działa już arkadrowe podawanie, teraz trzeba obrócić się w stronę w którą się podaje, nie da rady podać zza pleców prosto do nogi, klepa też nie jest efektywna, o ile ma się grajkow po 85+ passingu..

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

I to jest piłka nożna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to polecał Asenjo z wijareal, dzięki faktycznie kot z niego :)

Ta FIFA trochę starych wyjadaczy może irytowac, bo stare patenty albo działają słabo albo wcale, trenować i jeszcze raz trenować.

Pinpong w środku? Nie wybijaj na pale tylko pomyśl, zagraj w aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na dzien dzisiejszy wyglada moj rape team: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=cs6rwdERnLXTN:FFA16PS4

Kazda pozycja sensownie obsadzona ale bez przesady, Robbenow, Aguero czy nawet Reusow tam nie znajdziecie ale mimo to grajki robia robote.

Sklad ustalam do swoich indywidualnych preferencji, taki sklad zrobilbym w FM i tez bym nim naparzal.

Podania troche irytuja bo faktycznie czasami podam nie do tego do ktorego chce, przejma mi pilka i jada z kontera ale tak to juz jest, ta gra nigdy nie bedzie IDEALNA

ale ta odslona jest imo bardzo dobra. L1+:triangle: w koncu nie dziala, lekko znerfili pace, finezyjne juz nie siadaja grajka z 50 shotingu, podania sa arcytrudne.

Bardzo podoba mi sie to, ze obroncy w koncy wybijaja pilke realistycznie np glowa/noga na aut przy cietych dosrodkowaniach a nie jak w poprzednich czesciach wszystko w boisko (wraz z tymi chorymi przewrotkami w obronie w asyscie 2 napastnikow), glowki tez juz nie sa op. Denerwuje mnie tylko odbior w polu karnym, trzeba obchodzic sie z napadziorami przeciwnikow jak z jajkiem, kazde :circle: to karny, ba juz nawet faulowalem wpadajac na typa z trzymanym sprintem. To mnie drazni reszta jest na plus.

Do jutra L quatro to jeszcze sobie ponolifie poki zona w pracy ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemu z wywalaniem z serwera nie uświadczyłem, za to mam inny problem: Nie działa mi market w webApp. Rozegrałem ponad 50 meczów i dalej wyświetla się "continue playing FUT16",. dział pomocy Ea nie ma zielonego pojęcia, ile meczy trzeba rozegrać żeby w końcu wszystko wróciło do normalności.

Co do samej rozgrywki, gra się dużo TRUDNIEJ niż w Fifa 15, może dlatego że tych meczy nie rozegrałem jeszcze za wiele. Bramkarze są prze kozaccy, taki Neuer myślę że nawet za bardzo..Martwi mnie tylko zachowanie Ea względem graczy, jakiś blokady kont dla ludzi wyłapujących perełki na rynku transferowym itd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemu z wywalaniem z serwera nie uświadczyłem, za to mam inny problem: Nie działa mi market w webApp. Rozegrałem ponad 50 meczów i dalej wyświetla się "continue playing FUT16",. dział pomocy Ea nie ma zielonego pojęcia, ile meczy trzeba rozegrać żeby w końcu wszystko wróciło do normalności.

Co do samej rozgrywki, gra się dużo TRUDNIEJ niż w Fifa 15, może dlatego że tych meczy nie rozegrałem jeszcze za wiele. Bramkarze są prze kozaccy, taki Neuer myślę że nawet za bardzo..Martwi mnie tylko zachowanie Ea względem graczy, jakiś blokady kont dla ludzi wyłapujących perełki na rynku transferowym itd..

Zadzwoń na infolinię ea i zgłoś problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielcie się, jakie formacje u Was najlepiej się aktualnie sprawdzają? U mnie chyba 4-3-3(5). W 15 ulubiona formacja to było 4-2-2-2, teraz chyba nie jest aż tak efektywna.

Ja, jak w poprzednich fifach, gram 4-3-3 (4). Na początku było ciężko, ale to raczej kwestia tego, że uczyłem się gry. Ustawienie stworzone do gry kombinacyjnej, boczni obrońcy muszą coś umieć w ataku, bo często wyprowadzam nimi piłkę. Ważne, żeby jeden CM był kotem w obronie, drugi dobry w ataku z DEF ok. 60-70. Granie 4-3-3 z dwoma CDM jest moim zdaniem zbyt defensywne i zaburza balans.

CAM powinien mieć dobry strzał bo często dubluje pozycję napastnika. Skrzydłowi nie muszą mieć 90+ pace, ale muszą miec wysoki drybling i strzał/podanie. Taki Perisic, ma tylko 80 pace, ale od kiedy nim gram, to co mecz ma gola lub asystę, samych karnych po łamaniu do środka z 5 mi wywalczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na dzien dzisiejszy wyglada moj rape team: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=cs6rwdERnLXTN:FFA16PS4

Kazda pozycja sensownie obsadzona ale bez przesady, Robbenow, Aguero czy nawet Reusow tam nie znajdziecie ale mimo to grajki robia robote.

Sklad ustalam do swoich indywidualnych preferencji, taki sklad zrobilbym w FM i tez bym nim naparzal.

Podania troche irytuja bo faktycznie czasami podam nie do tego do ktorego chce, przejma mi pilka i jada z kontera ale tak to juz jest, ta gra nigdy nie bedzie IDEALNA

ale ta odslona jest imo bardzo dobra. L1+ :triangle: w koncu nie dziala, lekko znerfili pace, finezyjne juz nie siadaja grajka z 50 shotingu, podania sa arcytrudne.

Bardzo podoba mi sie to, ze obroncy w koncy wybijaja pilke realistycznie np glowa/noga na aut przy cietych dosrodkowaniach a nie jak w poprzednich czesciach wszystko w boisko (wraz z tymi chorymi przewrotkami w obronie w asyscie 2 napastnikow), glowki tez juz nie sa op. Denerwuje mnie tylko odbior w polu karnym, trzeba obchodzic sie z napadziorami przeciwnikow jak z jajkiem, kazde :circle: to karny, ba juz nawet faulowalem wpadajac na typa z trzymanym sprintem. To mnie drazni reszta jest na plus.

Do jutra L quatro to jeszcze sobie ponolifie poki zona w pracy ;d

 

Co masz na myśli do indywidualnych preferencji? Nie ukrywam, że niektóre grajki to jakoś wygórowane nie są specjalnie więc jakiś powód, że nimi grasz musi być :) Szczególnie mam tu na myśli obronę. 

Jak sprawdza się Krycha CDM na CM? Rozumiem, że masz go tam aby wspomóc obronę ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GK Begovic - gralem nim w poprzednich fifkach i byl ok, tutaj trafilem na niego kilka razy i okazal sie byc sciana, wiec takze ta sciane postawilem u siebie.

 

CB Mangala/Zouma - bardzo lubie grajkow na zywo, do tego sa szybcy, silni, wysocy i maja nienajgorsze w/r - Zouma m/m i Mangala m/h (oh yeahhh!)

 

RB/LB Tremulina+Diekmeier musza byc szybcy, w miare silni, dobrze wrzucac i miec przeciwna noge do skrzydel ! (potrzebne do grania na obieg ze skrzydlowymi).

 

CMy Krycha/Gundo/Goetze - GUndo i Goetze sa zmieniani w trakcie meczu, musza byc tak jak sa ze wzgledu na chemie na Aubameyanga.

Ogolnie w srodku musze miec kreatora - Goetze, box-to-box gundogana i walczaka Kryche.

 

Skrzydla to tylko prawa noga na lewym i odwrotnie na prawym, do scinania do srodka i czarowania.

Napadzior wysoki, szybki i w miare silny, dyzo kontruje wiec trzeba biegac.

Dodatkowo kazdego z tych pilkarzy lubie (oprocz Diekmeiera, tego to na oczy nie widzialem) ogladac na zywo w tv ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezła akcja moje paluszki nie ogarniają takich wjazdów :) Panowie jest jakiś kontakt telefoniczny z Ea Sport bo nie mogę jakoś znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się robi ten drugi zwód(zmiana kierunku)jak na filmiku? Podeślijcie jakiś tutek z jutuba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się robi ten drugi zwód(zmiana kierunku)jak na filmiku? Podeślijcie jakiś tutek z jutuba ;)

Markujesz strzał trzymając L2 i kierunek.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GK Begovic - gralem nim w poprzednich fifkach i byl ok, tutaj trafilem na niego kilka razy i okazal sie byc sciana, wiec takze ta sciane postawilem u siebie.

 

CB Mangala/Zouma - bardzo lubie grajkow na zywo, do tego sa szybcy, silni, wysocy i maja nienajgorsze w/r - Zouma m/m i Mangala m/h (oh yeahhh!)

 

RB/LB Tremulina+Diekmeier musza byc szybcy, w miare silni, dobrze wrzucac i miec przeciwna noge do skrzydel ! (potrzebne do grania na obieg ze skrzydlowymi).

 

CMy Krycha/Gundo/Goetze - GUndo i Goetze sa zmieniani w trakcie meczu, musza byc tak jak sa ze wzgledu na chemie na Aubameyanga.

Ogolnie w srodku musze miec kreatora - Goetze, box-to-box gundogana i walczaka Kryche.

 

Skrzydla to tylko prawa noga na lewym i odwrotnie na prawym, do scinania do srodka i czarowania.

Napadzior wysoki, szybki i w miare silny, dyzo kontruje wiec trzeba biegac.

Dodatkowo kazdego z tych pilkarzy lubie (oprocz Diekmeiera, tego to na oczy nie widzialem) ogladac na zywo w tv ;p

Mógłbym prosić o podpowiedź co to jest w/r m/m m/h ? I na co to ma wpływ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markujesz strzał trzymając L2 i kierunek.

W kącie prostym do strony w która chcesz isc

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

guess whoooss back...

 

Piachu możesz podać swoje ustawienie kamery? fajnie to wygląda i przetestuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Work rate to są pracowitości. Określają jak dany zawodnik pracuje w defensywie/ofensywie. Skład miazga, aubameyang z high low ciągle pod gra, mógł Jeszce 2 dorzucić ale spanikowalem

1d6080ec805bdeae02861fbd415b871c.jpg

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Van der Fck, jaki jest orientacyjny koszt takiej ekipy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu możesz podać swoje ustawienie kamery? fajnie to wygląda i przetestuje :)

Wszystko domyślne na kamerze telewizyjnej 3

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×