Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi


Czy jak nie dostałem darmowego tokena na companion, to normalne?

To zależy czy odebrałeś już token normalnie na konsoli :P

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wygrany draft i znowu do przodu z finansami. To trzeci opłacalny draft z rzędu. To paczka premium,w tej mega premium siano,ale trochę monet tez z niej wpadnie ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na jakim poziomie grałeś jak dostałeś tą duża paczke ?

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzysz...,nowicjusz. W tej z dwudziestoma czterema kartami było sianko,ale i tak powinno wpaść po licytacji jakieś 10k :)

Chyba na razie będę jechał draft. W tym wygranym grałem składem bez żadnego koksa typu Messi,Ronaldo i inne Nejmary,ale nawet na nowicjuszu konsola waliła w uja :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na nowicjuszu przegrałem finał z Bayernem 1:0 :) taką tiki takę grał że nie nadążałem zanim :biggrin: chyba że w finale sam się poziom podnosi, fakt że go zlekceważyłem bo se myślę na nowicjuszu to jedną ręką wygram i jakoś fartownie mi strzelił a mi nic nie wchodziło i pa pa

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegralem draft online na zawodowcu, wszystkie mecze wygrane spokojnie ale miałem w demo obcykany poziom ultimate wiec pewnie dlatego. Nagroda paczka za 7,5 k i paczka 24 graczy nazywa to się chyba złota paczka premium ekonomiczna (dziwna nazwa), brat na swoim koncie za wygranie draft na najniższym poziomie dostał paczkę za 7,5 i 15k

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

W tym wszystkim z ciekawych to jakiś grajek z bpl wart 8000 i if z ligi rosyjskiej który poszedł za 24k

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogles grac online na zawodowcu:)?

 

Ja gralem na amatorze draft i wszystkie wyniki do przerwy po 5-0 nie ważne czy final czy nie druga polowe czytałem cos w necie:)

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he też na to zwróciłem uwagę ale się przejęzyczył chłopak na pewno :) Ja jutro robię nowe konto i też drafta zagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzysz...,nowicjusz. W tej z dwudziestoma czterema kartami było sianko,ale i tak powinno wpaść po licytacji jakieś 10k :)

Chyba na razie będę jechał draft. W tym wygranym grałem składem bez żadnego koksa typu Messi,Ronaldo i inne Nejmary,ale nawet na nowicjuszu konsola waliła w uja :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Unki wczoraj przycialem draft za 15k na professional i przytulilem ponad 30k z 2 grajkow nie liczac tych lipnych i consumsbles. Czasem sie oplaci, dzis jeszcze jeden online i offline jak bedzie czas. Zobaczymy czy to byl przypadek. Ale po jednej wygranej jak juz pisalem wyskoczyl Reus wiec jak teraz nic nie bedzie to dam sobie czopa z draftami i jedziemy sklad do ligi :) Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to ciekawe czy ea zakladajac limit kont bralo pod uwage, to ze ludzie beda robic konto dla drafta. Pewnie nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole to ciekawe czy ea zakladajac limit kont bralo pod uwage, to ze ludzie beda robic konto dla drafta. Pewnie nie :P

Limit i tak jest także więcej niż 8 nie zrobisz dla draftu

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadek to dopiero krezus, za monety drafta se kupuje bogacz je.... %)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadek to dopiero krezus, za monety drafta se kupuje bogacz je.... %)

Kazda metoda na coinsy jest dobra ;) jak przestaja sie klonowac, zmieniam na inna :D

..no i mam jeszcze 4 konta do otwarcia :D

...ino sie mnie nie kce :/

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie widmo porażki po pierwszym meczu za 15k skutecznie odciąga od FUT draft za coinz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz do pozostałych obowiązków dzieci Tadka, doszło granie meczy w Draft, aby tatuś miał na CRa :)

Watpię aby brali pod uwagę ograniczenie kont związane z draftem. Oni sa tak ciemni, ze do walki z botami dają cenę startowa od min. Xd

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz do pozostałych obowiązków dzieci Tadka, doszło granie meczy w Draft, aby tatuś miał na CRa :)

Watpię aby brali pod uwagę ograniczenie kont związane z draftem. Oni sa tak ciemni, ze do walki z botami dają cenę startowa od min. Xd

Co Wy macie z tymi dziecmi? :D jakies lipne dziecinstwo czy co?

Chcecie bardzo to jak nie idzie to sasiada poproscie, napewno z kims da sie zalatwic ;D

Swoja droga Foxter to dla ich frajdy i mojej :) nie latam przed futmas i toty sprintem po pokoju zeby cos dorobic, to cisnienia nie mam, a jak wciagam pociechy to bankowo za 100k paczek otwarte przy kazdym logowaniu :D niech wiec lepiej mecza skylanders i minecrafta pokim futowo biedny ;)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już 3 razy grałem draft offline na nowicjuszu i za każdym razem dwie paczki i w obu słoma :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie, to ciekawe co leci na tym ostatnim poziomie. Sprawdzał ktoś? Ja myśle o 5 obrońcach, autobusie i przetrwaniu do karnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te nowe konta to trzeba konta PSN zrobić tak i potem konto w fut zrobić czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak nie dostałem darmowego tokena na companion, to normalne?

Bart jak miałeś token na konsoli to drugiego nie będziesz miał. Nikt nie miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bart jak miałeś token na konsoli to drugiego nie będziesz miał. Nikt nie miał.

Ale ja nie dostałem ani tutaj, ani tutaj, ani nigdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te nowe konta to trzeba konta PSN zrobić tak i potem konto w fut zrobić czy jak ?

Jes ofkors.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak grać w tę grę. Byłem w cholernej 1 lidze online, teraz klepią mnie kolesie, którzy w 15 byli maks w 5 czy 3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez poszedł draft na swoim koncie(zawodowiec) na razie 2 mecze do przodu i nagle słyszę wyłącz bo leci top model. Podpuściłeś mnie Unki tymi draftami liczę, ze jutro uda nam się zagrać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak grać w tę grę. Byłem w cholernej 1 lidze online, teraz klepią mnie kolesie, którzy w 15 byli maks w 5 czy 3. 

 

w 9 i 8 lidze siedzą teraz goście co kluby mają pozakładane od 2011 roku - patrz przy czekaniu na wybieranie strojów - tak, że tym się nie sugeruj.

Podpowiem ci jedno, to co u mnie zadziałało...

Pomyśl - pieprzę - niech się dzieje co chcę, trzeba opanować...

Przestań wciskać sprint, idź piłkarzami i podawaj... Za słabo na zwykłym podaniu (nie ogarniasz finezyjnego), podawaj prostopadłą - leci szybciej, patrz jak wychodzą na pozycję, zacznij zasłaniać piłkę, przepychać, walczyć o metry kwadratowe... 1,2,3,4, a za 5,6,7 meczem zobaczysz automatyzm...

Ja w jednym meczu obecnie używam wyżej wymienionych rzeczy częściej niż przez całe 1000+ meczy w FUT15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak grać w tę grę. Byłem w cholernej 1 lidze online, teraz klepią mnie kolesie, którzy w 15 byli maks w 5 czy 3.

Jesteś tak tak dobry, jak twój ostatni mecz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×