Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja spadłem z 7 do 8(!) z bilansem 1-2-7. W 15 grałem w 1... Wczoraj u kolegi zagrałem 3 mecze w FUT 15 jego przeciętnym składem BBVA, wszystko wygrane, 3:0, 4:1 i 5:0. Po prostu w 16 po patchu nie umiem grać, w obronie jestem dnem, a w ataku jestem bliski dna. Nie wiem co ludzie mają poustawiane w taktykach, bo moi kreatywni gracze środka pola nie potrafią nic ciekawego zbudować przez skrajnie mocny pressing przeciwnika, a ja tylko czekam aż ktoś 2-3 podaniami + 1-2 sprintami wpadnie w moje pole kartne, 2 zwody i gol (ewentualnie karny). Przed patchem karne denerwowaly, ale grało mi się mega dobrze (miałem bilans 18-3-7) mimo to.

Wczoraj grałem ligę z 4 ludźmi stąd, napiszcie mi co zmienić, bo tracę cierpliwość do tej gry. Albo jakiś majster piach czy F3nix kopnie ze mna piłkę i da wyrok czy jest nadzieja...

Ja moge zagrac, ale nie pozniej niz do 18 i zero weekendow ;) ewentualnie moge odpalic streama, albo nagrywac cale mecze i wrzucac to na yt, chociaz mistrzem jakims nie bylem, nie jestem i nie bede. Po prostu jak gram i nie idzie, to mysle co tu jest nie tak i staram sie to zmienic. Np. w tej edycji co mecz powtarzam sobie w glowie "NIE GRAJ OD RAZU Z PIERWSZEJ PILKI" jak zrobie przechwyt i tak co mecz, bo po prostu sie nie da(stracimy tylko pilke) Spokoj i opanowanie pozwolily w koncu wycisnac to co najlepsze ze skladu za okolo 15k, gdzie po przeciwnej stronie sa 84+, ale wiekszosc gra "na pale" a najlepiej to widac jak straca pierwsza bramke, to wtedy wiem, ze albo koles wyjdzie albo wcisne mu minimum 4 gole. Tu trzeba grac z glowa, zreszta jak w kazdej edycji, chociaz w 14 i 15 bylo latwiej, wystarczylo wrzucac(14) albo spamowac L1+^(15) Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge zagrac, ale nie pozniej niz do 18 i zero weekendow ;) ewentualnie moge odpalic streama, albo nagrywac cale mecze i wrzucac to na yt, chociaz mistrzem jakims nie bylem, nie jestem i nie bede. Po prostu jak gram i nie idzie, to mysle co tu jest nie tak i staram sie to zmienic. Np. w tej edycji co mecz powtarzam sobie w glowie "NIE GRAJ OD RAZU Z PIERWSZEJ PILKI" jak zrobie przechwyt i tak co mecz, bo po prostu sie nie da(stracimy tylko pilke) Spokoj i opanowanie pozwolily w koncu wycisnac to co najlepsze ze skladu za okolo 15k, gdzie po przeciwnej stronie sa 84+, ale wiekszosc gra "na pale" a najlepiej to widac jak straca pierwsza bramke, to wtedy wiem, ze albo koles wyjdzie albo wcisne mu minimum 4 gole. Tu trzeba grac z glowa, zreszta jak w kazdej edycji, chociaz w 14 i 15 bylo latwiej, wystarczylo wrzucac(14) albo spamowac L1+^(15)

 

Jedna rzecz, używasz L2 jak Ci sprintem ze skrzydła wjazd robią?

PS. A streama mógłbyś na Twitchu odpalić ;).

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W końcu stworzyłem skład z którego jestem w miarę zadowolony i nie przegrywam meczu za meczem, na razie 5 liga i na 4 mecze 4 wygrane. Myślę tylko o bokach obrony kogo wstawić kogoś polecacie ?

 

http://www.futhead.com/16/squads/2643799/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge zagrac, ale nie pozniej niz do 18 i zero weekendow ;)

Okej, często mam czas między 16:30 a 18, więc powinniśmy spokojnie znaleźć czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to twardo w 5 lidze siedzę i nie mogę się przedostać dalej, ale może być to związane z tym że gram tam sobie słabszym składem bo lepszemu ładuję kondycję na forumową ligę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu stworzyłem skład z którego jestem w miarę zadowolony i nie przegrywam meczu za meczem, na razie 5 liga i na 4 mecze 4 wygrane. Myślę tylko o bokach obrony kogo wstawić kogoś polecacie ?

http://www.futhead.com/16/squads/2643799/

Na LB Alex Sandro, na RB Lichtsteinera. Polecam też z czasem zamienić Juana Jesusa na Mirandę. No i zauważ, że Twój środek pola nie potrafi odbierać piłki. Zamień Bonaventurę na kogoś defensywnie usposobionego, Nainggolan, De Rossi, Pereyra, od biedy Strootman.

Ja osobiście wolę Mertensa od Callejona, ale to już kwestia gustu, różnica nie jest duża.

Aha i koniecznie zmień bramkarza na Lorda Hełmofona!

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozegraniu około 100 spotkań dopadła mnie magia dc po meczu, brawo EA

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Aguero Hero? Warto bańkę wyłożyć, choćby po to aby poczekać na ewentualny profit?

Myślicie, ze spadnie poniżej 1kk? Lewy w ostatnia niedziele chodził za 680k największy spadek zaliczył do 525k

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Aguero Hero? Warto bańkę wyłożyć, choćby po to aby poczekać na ewentualny profit?

Myślicie, ze spadnie poniżej 1kk? Lewy w ostatnia niedziele chodził za 680k największy spadek zaliczył do 525k

 

Ja nie grałem, ale dopóki nie dostanie SIF-a na pewno jego cena pójdzie do góry. Myślę, że spadnie do około 1kk, bo podejrzewam, że EA dzisiaj od 19:00 do jutra do 19:00 zrobi jakąś happy hour. Głównie ze względu na Zlatana w paczkach, który jest do jutra do 19:00. Paki 35k możliwe, więc będzie spadek cen. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy coś nie tak jest z tym składem czy moimi umiejętności odnośnie odbioru piłki? post-60514-14445662996827_thumb.jpg

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu ktoś pytał czy w 7 i 8 lidze ludzie maja jakieś taktyki poustawiane, serio? Jedyną taktyka tam to laga i dzida do przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem, ale dopóki nie dostanie SIF-a na pewno jego cena pójdzie do góry. Myślę, że spadnie do około 1kk, bo podejrzewam, że EA dzisiaj od 19:00 do jutra do 19:00 zrobi jakąś happy hour. Głównie ze względu na Zlatana w paczkach, który jest do jutra do 19:00. Paki 35k możliwe, więc będzie spadek cen.

Na 800k chyba nie ma szans? Ovr ten sam co Lewy, a tylko dwie strony Aguero. Przy tej ilości HH powinno byc ich deczko wiecej. :)

Lewego tez były 3 strony tydzień temu, a pózniej wysyp :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki skład i pytasz czy to ich wina? Nie żartuj :-)

Hehe ok wszystko jasne :) chciałem się tylko upewnić jak słabo gram :D

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny skład i nie potrafię go wykorzystać. Jestem kiepski i jestem tego świadomy ;)

Cholera-wyznanie jak na spotkaniu AA :)

Czy za 300k można poskładać sensowny skład bundes. ?

Zastanawiam sie nad sprzedażą całego spaghetti i kupno mojej ulubionej ligi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zatrzymałem w 6 lidze. Czasem mam 4 wygrane z rzędy a później kryzys i ledwo się utrzymuje

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny skład i nie potrafię go wykorzystać. Jestem kiepski i jestem tego świadomy ;)

Cholera-wyznanie jak na spotkaniu AA :)

Czy za 300k można poskładać sensowny skład bundes. ?

Zastanawiam sie nad sprzedażą całego spaghetti i kupno mojej ulubionej ligi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Można, mój więcej nie kosztuje, a w 1 lidze gram
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do panow handlujacych/grajacych Aubameyangiem, z racji niskiego ovr, tanieje on cos? Bo na logike popularnosc i pace to jedno ale jego drop z paczek powinien byc duzo wiekszy niz takiego Mullera, i przez wzrastajaca ilosc katt na rynku powinien walic po rowni pochylej z cena, a w rzeczywistosci leci w dol???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 800k chyba nie ma szans? Ovr ten sam co Lewy, a tylko dwie strony Aguero. Przy tej ilości HH powinno byc ich deczko wiecej. :)

Lewego tez były 3 strony tydzień temu, a pózniej wysyp :)

 

Moim zdaniem nie, jego NIF kosztował ponad 300k, więc obstawiam okolice 1kk ;). 

Do panow handlujacych/grajacych Aubameyangiem, z racji niskiego ovr, tanieje on cos? Bo na logike popularnosc i pace to jedno ale jego drop z paczek powinien byc duzo wiekszy niz takiego Mullera, i przez wzrastajaca ilosc katt na rynku powinien walic po rowni pochylej z cena, a w rzeczywistosci leci w dol???

 

Obecnie jest po 49k BIN, a jeszcze kilka dni temu po 60k BIN.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, mój więcej nie kosztuje, a w 1 lidze gram

Daj przyjacielu składzik do wglądu :)

Sprzedam skład Sith-a to z oszczędnościami może 300k będzie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu ktoś pytał czy w 7 i 8 lidze ludzie maja jakieś taktyki poustawiane, serio? Jedyną taktyka tam to laga i dzida do przodu

To ja mam chyba pecha, bo na 10 meczy 6-7 to ludziki grają takim pressingiem ze się nie da nawet podania wcisnąć a jak dołoży do tego sprint....Nie mówię tu o sztuczkach, bo jedni mają do tego dryg i to wykorzystują. Ale te biegacze i ten pressing 100na 100.Nie potrafię tego zrozumieć jak tacy ludzie mają radość z gry. Podanie do skrzydła zejście na bok zamach ciach i karny. Dam radę zatrzymać 5-6 akcji, ale gościu wie ze popełnię kiedyś błąd albo sędzia debil użyje gwizdka. Od razu zaznaczę ze nie wylewam żalu, bo grał będę do końca tej edycji i za pewnie kupię, 17 bo ta gra po prostu uzależnia. No i nie mogę pojąć ludzi jak przegrywają dwa trzy zero i wychodzą z meczu po prostu ktoś jest lepszy i tyle.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj przyjacielu składzik do wglądu :)

Sprzedam skład Sith-a to z oszczędnościami może 300k będzie :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

http://www.futhead.com/16/squads/2655742/

Pytaj w razie co

To ja mam chyba pecha, bo na 10 meczy 6-7 to ludziki grają takim pressingiem ze się nie da nawet podania wcisnąć a jak dołoży do tego sprint....Nie mówię tu o sztuczkach, bo jedni mają do tego dryg i to wykorzystują. Ale te biegacze i ten pressing 100na 100.Nie potrafię tego zrozumieć jak tacy ludzie mają radość z gry. Podanie do skrzydła zejście na bok zamach ciach i karny. Dam radę zatrzymać 5-6 akcji, ale gościu wie ze popełnię kiedyś błąd albo sędzia debil użyje gwizdka. Od razu zaznaczę ze nie wylewam żalu, bo grał będę do końca tej edycji i za pewnie kupię, 17 bo ta gra po prostu uzależnia. No i nie mogę pojąć ludzi jak przegrywają dwa trzy zero i wychodzą z meczu po prostu ktoś jest lepszy i tyle.

To są bolączki lig w których ludzie nie umieją grać, spotykam się z tym w drafcie. W 1 lidze nikt tak nie gra.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/16/squads/2655742/

Pytaj w razie co

To są bolączki lig w których ludzie nie umieją grać, spotykam się z tym w drafcie. W 1 lidze nikt tak nie gra.

No to pierwsze pytanie--ile Pan chcesz za ten Fotoplastikon ? :)

Nie uzbieram więcej niż 300k,choć jeszcze kiszę 2k FP kupione jakieś dwa tygodnie temu z przeznaczeniem na TOTY ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×