Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem ani jednego disconnecta na Xbox One od sierpnia, czyli kiedy kupiłem konsolę. Zarówno w 15, jak i teraz w 16. 

 

PS. Nie wiem jaki wpływ ma internet. W Warszawie mam 60 mb/s i bardzo dobry ping. Może na czymś gorszym/mniej stabilnym byłoby inaczej. 

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem ani jednego disconnecta na Xbox One od sierpnia, czyli kiedy kupiłem konsolę. Zarówno w 15, jak i teraz w 16. 

 

PS. Nie wiem jaki wpływ ma internet. W Warszawie mam 60 mb/s i bardzo dobry ping. Może na czymś gorszym/mniej stabilnym byłoby inaczej. 

Nie wiem ciężko mi powiedzieć od czego to zależy. Nigdy czegoś takiego nie miałem. Ping mam na poziomie 25, a neta 100 mb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, karta, która ma niewiele lepsze statsy niż NIF, a kosztuje na X1 na BIN około 2.5 miliona monet. W tej cenie mógłbym mieć legendy Deco i Weaha albo Butragueno i Kluiverta/Crespo jak kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, od gry już garba dostaje. Mam możliwość kupienia dxracera za 489 zł, nowka, z jakiegoś outletu, Stary model. Jakieś opinie?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieliscie

????

Grałem na niego w drafcie, nawet nawet, tur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie przy porannej kawce, relistuję i szukam okazji na Bolasie (wczoraj wyrwałem za 7000, 2k do przodu ;) ) i żona krzyczy żebym się za sprzątanie wziął. Już zamykam apkę, na koncie równe 15k, w sklepiku jumbo packi, przypadek? Myślę sobie "handlujesz jak pipa, i tak nigdy nie uzbierasz na kogoś sensownego, więc dlaczego nie kupić?". Otwieram paczkę, a tam szczerzy się do mnie James Rodriguez :D mój pierwszy sensowny drop w życiu! Jaram się FUTem na nowo ;)

Pytanie do kolegów handlarzy - jeśli coś się uparcie nie sprzedaje, to jak często obniżacie ceny? Czy nie obniżacie wcale tylko uparcie relistujecie?

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie obnizam, przerzucam sie na inna karte a tamte dalej lataja, od wczoraj wpadlo 50k utargu i znow paczki za mna chodza wszystko przez to ze dwa lata pod rzad wypadal mi z paczek pierwszy if Aguero, przez to nie potrafie odpuscic

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jakis router będę musiał kupic, bo tamten poleciał na działkę do sąsiada :)

Niby Orange ustawiło główny router w tryb bridge, ale ten drugi odwala kaszanę. Za cholerę nie wiem, jak to poustawiać, bo nawet lte, które śmiga dobrze w 15 tutaj sie sypie.

Nie chce Cie zalamywac, ale masz najgorszy mozliwy internet. W sensie dostawce, radze zmienic, bo oni tego nie naprawia. Orange ogolnie ma problemy, jezeli chodzi o gry online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
A więc po konsultacjach zakończyłem budowę mojego ukochanego BLP sprawdzałem tych wszystkich zawodników, których mi radziliście i wyszło coś takiego http://www.futhead.com/16/squads/2568604/na ławce siedzą moje dzieciątka, ale przy tych cenach to zagrają u mnie chyba we wrześniu. Nie jestem jakimś mistrzem(Ci, co ze mną grali to wiedzą), ale jak się trafi na ziomka, co nie dusi tylko sprintu a rozgrywa i gra piłą to mecze są przednie. Po zmianie formacji na 443(4) musze pogrzebać też u makaronów gdyż, jakość skrzydeł w moim BLP a SerieA to jakiś kosmos Iturbe fajny, ale tak słaby fizycznie no i bez strzału. Perotti też niby fajny, ale to kolo dla ludzi robiących sztuczki i inne bajery(Weak Foot: 5 Skill Moves: 4) a ja ze swoimi sztuczkami to mogę na pegasusie pograć. Więc panowie jakieś podpowiedzi i sugestie miło widziane. Ważne, aby Tevezunio miał chemię minimum 7 i makarony będą też gotowe a potem to już tylko zbierać i kupić moje dzieciątka z Blp.Przeraża mnie tylko ile ja będę musiał meczyków rozegrać żeby nimi pograć tu moje pytanie czy ceny takich zawodników będą się długo utrzymywać. Następne pytanko to jak Kur……bronić jak kolo gra odbiór 100 pressing 100 to jakieś chore i jak trafiam takiego pana, co dusi jeszcze sprint to jestem bezradny. Sam nie zaprzeczam ze grzebię w taktyce, ale robie to z umiarem cofam tylko linie obrony i daje pressing na 60 odbiór 60 tempo 67.Wczoraj testowałem ustawienia tych jutu berów z pressingiem 75 odbiorem 75 i dostawałem po dupie jak młody nieopierzony kurczaczek.
Ps. moja mi obiecała ze jak pójdziemy na festiwal świateł(odbywa się w łodzi w weekend)to zakupi mi 2250fp i zostawi Internety w spokoju.
Makarony http://www.futhead.com/16/squads/2568844/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie obnizam, przerzucam sie na inna karte a tamte dalej lataja, od wczoraj wpadlo 50k utargu i znow paczki za mna chodza wszystko przez to ze dwa lata pod rzad wypadal mi z paczek pierwszy if Aguero, przez to nie potrafie odpuscic

 

Ile FP w 16 już kupiłeś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starszy człowieku,ja cały czas szukam siebie w tej odsłonie Fify grając tymi formacjami,ale jestem w ciemnej dup...,czegoś mi brak w makaronach,może sosu :) ?526c1e159f36474010d0878f03de0e28.jpg

I kolejna formacja

8ba5feed08d5cc7ee5f59cb1f177d9a4.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Serie A na skrzydła koniecznie Berardi na początek! Później na prawe skrzydło Cuadrado, na lewe if Insigne jak kogoś stać. Mnie nie stać, więc po zakupie Cuadrado dam Berardiego na lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A więc po konsultacjach zakończyłem budowę mojego ukochanego BLP sprawdzałem tych wszystkich zawodników, których mi radziliście i wyszło coś takiego http://www.futhead.com/16/squads/2568604/[...]

Gram tą samą formacją. Za Bony zdecydowanie i ponad wszelką wątpliwość Mane. Niszczyciel. Odpuść kartę Matica. Jest dobra na CDM. Droga i imo na CM średnio się sprawdza. Kup taniego Milnera. Jest "przeuj". Ewentualnie Hendersona. Boczni oraz środkowi pomocnicy powinni mieć zbalansowany workrate. Najlepiej H/H. Za Cahilla czarnucha Ogbonna.

Fernandinho i Mangala ok. Depay imo przeciętny. Lepszy Bolasie oraz GRADEL!!! Gradela można kupić za "wszy i brud", a gwałci. Bolasie, to mój kolejny zakupowy cel. Mam jego kartę na wypożyczeniu. Robi różnicę.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mając na pozycji LM gracza z LW może mieć to wpływ na jego grę?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mając na pozycji LM gracza z LW może mieć to wpływ na jego grę?

Może i najczęściej ma. Patrz na workrate. Skrzydłowi najczęściej mają H/M i parcie na atak. Boczny pomocnik powinien mieć zbalansowany. Najlepiej H/H, ale M/M też będzie ok (tyle, że będzie się trzymał środka). Na LM/RM/CM szukaj zawodników z H/H i zbalansowanymi statystykami. Popatrz na karty Hendersona oraz Milnera. Pomocnik ma zapie****** na równi w ataku jak i obronie. Pomocnik ma być jak silnik diesla sprzed kilku dekad.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki szczerze Ci radzę przejdź na 443(4) fakt trzeba się nauczyć tej formacji, ale daje dużo większe możliwości w ataku ja zawsze grałem dwoma napastnikami i myślałem, że nie dam rady się przestawić, ale teraz już nie wrócę do 4132.Co do obrony to daję dwóm pomocnikom zostań z tyłu i nie ma takich dziur w obronie (na poziomie 7ligi) Musimy w końcu zagrać, bo tak najlepiej wyłapać swoje błędy i nie obawiaj się ani nie lękaj gramy na tym samym poziomie :yes:, bo jak zauważyłeś to leją mnie aż miło w naszej formułowej Lidze Mistrzów :thumbsup:. No raz na jakiś czas coś tam wyjdzie, ale to chyba przeciwnicy mają słabszy dzien.


PESsimist po twoim poście to już zwariowałem :P :whistling:

 

Dlaczego wyskakuje mi jakiś limit polubień postów

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś if insigne? Wart zakupu za 70k czy spadnie jeszcze?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 15ce mogłem i grałem najlepszymi kartami (jeszcze pogrywam). Jednak nie miałem takiej frajdy z gry jak teraz grając moją Seria A. Zmieniony silnik gry robi swoje. Jovetic na XO kosztuje poniżej 1k coins. Jest jak wystylizowany trzydziesto letni żigolak z nadmiarem testosteronu. Bierze  ;)  :P Czasami zastanawiam się czy coś wcisnąłem, czy system "wcisnął".

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś if insigne? Wart zakupu za 70k czy spadnie jeszcze?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Grałem nim w drafcie, świetny jest. A w kontekście posuchy w Serie A na LW to jest genialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tak to wygląda u mnie. Fajnie mi się gra serie A. Chce wrzucić właśnie insigne oraz myślę nad zmianą jakiegoś obrońcy oraz czy coś z sp zmieniać?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tak to wygląda u mnie. Fajnie mi się gra serie A. Chce wrzucić właśnie insigne oraz myślę nad zmianą jakiegoś obrońcy oraz czy coś z sp zmieniać?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Byłoby łatwiej coś powiedzieć gdybyś wrzucił link do składu ;)

Btw if Insigne faktycznie można kupić za ~70k, wcześniej chodził za 300k o.O jak tylko sprzedam Rodrigueza to kupuję if Insigne, nie ma lepszego kandydata na LW do Makaronów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×