Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak samo bezkompromisowo się utrzymałem w szóstej. Początek miałem piorunujący, 0-0-5 :D ale skończyło się na 4-0-5 i utrzymanie z jednym meczem zapasu. Dobrze, bo ostatnio z szóstej ligi spadałem od razu po awansie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komrpomisów widzę i nie bierzesz jeńców :biggrin:

 

:D

 

Byłby mistrz ale wywaliło mnie z jednego meczu przy 3:0 i zaliczyło DSF. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiadam Mangalię i Cathilla zastanawiam się nad zakupem Otamendiego i zapytam czy warto, bo mudzin doprowadził mnie do szału i musiałem odwiedzić znany sklep ze sprzętem rtv po zakup nowego pada. Cena jest jeszcze dość wysoka i pytam ludzi, którzy nim grają lub grali o jego plusy i minusy Cathill nie do ruszenia u mnie szef defensywy fajnie się ustawia no i to, co lubię u obrońcy pitbull. Wczoraj po zwycięstwie naszych orłów przesadziłem z CHIVAS REGAL 700ml 18 YO Scotch Whisky i zakupiłem Dawida Silve za 79k dziś lata po 65k(matko boska)) tenrynek jest po prostu nieobliczalny. Teraz troszkę ode mnie dla tych, co grają lub zamierzają pograć blp i SerieA.Po waszych wskazówkach i radach potestowałem paru grajków i choć nie jestem jakimś wypasem, bo latam sobie w 7 lidze to morze się komuś przyda. Bolasie dobry mudzin tatuś go lubi silny dobrze się zastawia podchodzi pod grę szybki, choć to nie ma wielkiego znaczna (nie jestem biegaczem przez 90minut) sam kiwa Miałem Depaya, ale jakoś mi nie podszedł zapewnie w rękach dobrego gracza da się z niego wycisnąć więcej ja postawiłem na Janka. Matić niesamowity odbiór podanie typowy fizol, ale potrafi się ładnie podłączyć rozegrać od tyłu i sieknąć jak z armaty szef mojego środka pola wygrał walkę z Bastianem.Baines, co tu dużo pisać zawodnik kompletny i za tą cenę robi różnicę fajnie się podłącza do akcji ofensywnych rzuty wolne karne wraca do defensywy najlepszy LO, jakim do tej pory grałem. Willian fajny kolo potrafi uderzyć zejść do środka szuka gry polecam.Od siebie mogę polecić Wilfrieda Bony wariat silny jak tur strzał lewa prawa noga jest po prostu nie obliczalny psychicznie.Co do SerieA to dużo ludzi pyta, kto na bramkę powiem tak tylko i wyłącznie Czubaka Perin koleś jest z kosmosu a jego refleks przy dobitkach nieoceniony.De Rossi CAPITANO Gość ma wszystko odbiera strzela podaje jest tam gdzie powinien.Manolas napiszę krótko szef mojej defensywy. Posiadam również Jesusa i tu moje pytanie czy da się wstawić kogoś lepszego za rozsądną $ pograłem dziś troszkę Mangalią i mnie zawiódł.Cuardado dobry mudzin jest po prostu fantastycznym grajkiem i nawet mi nie przeszkadza czerwona linia w połączeniu z królem Tevezem.Pereyra strzela kiwa nawet odbiera i co najważniejsze podchodzi pod grę dobry na śpo i cm.Sandro chyba najlepszy Lo w SerieA.No i na koniec Pitbull Naingolan Wariat jest wszędzie jak potrzeba to atakuje gasi pożary w defensywie nie raz już wybijał mi piłkę z mojej linii bramkowej najlepszy zwierzak, jakim do tej pory grałem w tej grze. Musze jeszcze coś wymyślić z Ls w makaronach, ale tu będzie ciężko utrzymać dobrą chemię u Teveza i jak ma ktoś jakiś pomysł zapraszam.
Pozdrawiam

ps.Wiem ze jest nasza liga mistrzów na forum i meczyki sa fajne ale jeżeli ktoś tam nie gra a chciałby złoić skórę Staremu to zapraszam z przyjemnością bo jak się uczyć to od lepszych.

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SC, tak jak Ci poleciłem Bainesa (widzę, że się sprawdził), tak do BPL polecam Otamandiego.

Myślałem, że wzrost będzie problemem ale nie jest.

-Silny

-Szybki

-Świetnie czyta grę

-Dobrze wyprowadza piłkę i uruchomisz nim elegancko atak/kontre

-Dobrze trzyma się na nogach

Moim zdaniem O.>Kompany 

Będziesz zadowolony. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lecę po niego kolego.Bastiana też miałem ale Matić  jakoś bardziej mi podszedł i nie chodzi mi tu o jego szybkość po prostu razem do siebie nie pasowali i musiałem wybrać.Teraz zbieram na tego Ronneyaaaaa choć w realu go średnio lubię ale jak gram przeciwko niemu to mnie niszczy. :laugh:
Dzięki,F3niX za podpowiedz co do tych wolnych działa to i to bardzo skutecznie :yes:

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrońca za 30k na tym etapie gry? Dodatkowo, w BPL, gdzie jest pełno tanich, potężnych obrońców? Ogbonna na pewno nie byłby gorszy od Otamendiego. Wyższy, silniejszy, lepsza pracowitość i nieporównywalna cena. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rooney jest świetny - człapak - ale podania ma rewelacyjne, strzał z innej galaktyki i silny jak tur... Może grać na SC,CF,CAM oraz CM. Świetna karta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o makaron to na LW if Insigne, robi chłopak robotę. Jeśli chcesz kogoś tańszego i trzymającego chemię z Tevezem to sprawdź El Shaarawego z Monaco. 

Na CB Miranda!

Edytowane przez mat_eyo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko na ST :)z racji gry jednym napadziorem co do Ogbony czy jak mu tam wiem ze fajny ale grałem nim całą 15 więc chce coś pozmieniać.Wiem ze ceny sa z kosmosu ale ktoś musi zarabiać ja na handlu się nie znam no może zle napisałem mam słabe paluszki do klikania i powiedziałem sobie ze to co mam i na kogo mnie stać w danej chwili to biere :biggrin: i gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiłem makaronami do 3 dywizji. W końcu, bo chyba z 5 sezonów mi zeszło i jakoś nie umiałem się wygramolić z tej 4. I teraz pat bo nowe otwarcie, a wszyscy tak nawijacie i zachwalacie o tej Bundeslidze, że aż sam zacząłem się zastanawiać, a nigdy BL nie miałem, nigdy przenigdy, nawet w planach. No ale stało się, chciałbym. ;d Problem jest taki, że budżet jaki mam taki mam, na Marco i Robsona, którzy byliby dla mnie priorytetem w takim układzie jeszcze bym uzbierał może, od biedy - reszta budżetowo. Mam wrażenie, że personalnie straciłbym na jakości. I teraz kurza stopa nie wiem co począć... Niech to licho!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba następnym celem po Rooneyu będzie ten pan z Napoli nie lubię czarnych kart ale popatrzyłem na jego staty i to jest chyba to.Do składu wskoczy Palacio a Tevezunio będzie szefem w Reprezentacji Albicelestes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiłem makaronami do 3 dywizji. W końcu, bo chyba z 5 sezonów mi zeszło i jakoś nie umiałem się wygramolić z tej 4. I teraz pat bo nowe otwarcie, a wszyscy tak nawijacie i zachwalacie o tej Bundeslidze, że aż sam zacząłem się zastanawiać, a nigdy BL nie miałem, nigdy przenigdy, nawet w planach. No ale stało się, chciałbym. ;d Problem jest taki, że budżet jaki mam taki mam, na Marco i Robsona, którzy byliby dla mnie priorytetem w takim układzie jeszcze bym uzbierał może, od biedy - reszta budżetowo. Mam wrażenie, że personalnie straciłbym na jakości. I teraz kurza stopa nie wiem co począć... Niech to licho!

Marco i Robsona to ja na futheadzie jedynie widziałem, a udało się mistrzostwo 1 ligi wygrać więc i bez nich się da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marco i Robsona to ja na futheadzie jedynie widziałem, a udało się mistrzostwo 1 ligi wygrać więc i bez nich się da ;)

Trafiales na lepsze sklady od sie swojego ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiales na lepsze sklady od sie swojego ? :)

Haha przecież ten mój skład to za marne grosiki, trafiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie kochany, tak się zdążyłem zorientować, że w Twoim przypadku 'udało się' to może niekoniecznie dobry dobór słownictwa. ;-) Jak się potrafi to i Sobiechem da radę. ;d W 15 zdarzało mi się wygrać 1 składami za grosze i nawet bez przesadnego pace'u. W tej edycji idzie mi jak po grudzie, biją mnie jak popadnie czasem i trochę się boję, że jednak ten drugi Boateng czy jakiś Bender nie dają mi takiej jakości jak Marchisio czy Nainggolan, a bez tego może być ze mną i mym ligowym bytem... dość krucho. ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy EA dorzuci kolejna hh dzisiaj :) byłoby miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie kochany, tak się zdążyłem zorientować, że w Twoim przypadku 'udało się' to może niekoniecznie dobry dobór słownictwa. ;-) Jak się potrafi to i Sobiechem da radę. ;d W 15 zdarzało mi się wygrać 1 składami za grosze i nawet bez przesadnego pace'u. W tej edycji idzie mi jak po grudzie, biją mnie jak popadnie czasem i trochę się boję, że jednak ten drugi Boateng czy jakiś Bender nie dają mi takiej jakości jak Marchisio czy Nainggolan, a bez tego może być ze mną i mym ligowym bytem... dość krucho. ;d

Boateng to dobra karta, niby 78 ovr ale daje rade, wrzuciłem zamiast niego na jakiś czas IF Raffaela to aż za głowę się złapałem. Kevin Prince Boateng i poda, strzelić też umi, a i z bani wsadzi, chuchrem nie jest, kosztuje grosze - polecam sprawdzić

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha przecież ten mój skład to za marne grosiki, trafiałem :)

Marne 1kk ;)

A ja postanowiłem przetrzymac swoich makaronów w klubie do momentu aż panika na rynku trochę zmaleje. Choć z drugiej strony reszta kart tez będzie drożała ...

Kuźwa,na sprzedaży Teveza w tej chwili straciłbym ok 15-18 k !!

Ja pierdykam,ni uja nie wiem co począć.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie jak się zachowa market. Ceny były niezwykle wysokie, więc naturalne, że po kilku HH spadają. Czy będą drożały? Jeśli w środę pojawi się słaby TOTW to tak, w innym wypadku, wcale nie byłbym taki pewien. To wróżenie z fusów. Nikt nie wie jak zachowa się market i jak będzie wyglądał rynek za miesiąc czy dwa. Nie było jeszcze 5 rynków w FIFIE na 5 konsolach i nie było od początku widełek - stąd nie ma mądrych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się zastanawiał czy kupić Neuera - to od tego weekendu po rozegraniu kilkudziesięciu spotkań mogę powiedzieć jedno - w dupie z N euerem, za 200k - bierzcie Leno... Różnicy żadnej, świetny bramkarz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ceny powinni spaść, wrócą ludzie z pracy zobaczą ceny i wyślą karty na rynek.

W PN dość często jest ten spadek przez paczki w prezencie, do tego to hh wczorajsze.

Niech dorzuca CRa Hero jeszcze, tak jak Ibre. Tez pobił jakis rekord xD

Poczekam do 19 i chyba idę juz na oficjalne zakupy xd

Aguero za 875k, chce go wyrwać za 750k i będę zadowolony :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×