Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ile bramek Müllera? Podejrzewam, że średnia zdecydowanie ponad 1 bramka na mecz.

Inni też strzelają, a często są niskie wyniki - akurat Tomek ma 49 goli w 59 meczach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu, a jakich poleceń dla tej formacji używasz? I czy grasz wysokim pressingiem, czy jakimś customem?

Gustavo zostaje w tyłach, Koszta i Szurle ścinają do środka i wybiegają za plecy obrońców - wsio. Ewentualnie podczas meczu ustawiam z tych szybkich - ofensywna defensywna, nic wiecej i pressing wysoki też wrzucam, jak zaczynam przegrywać

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przegrałem z gościem co miał same brązowe karty i sterlinga którym ruchal moja obronę jak chciał nie umiem w to grać wogole. Masakra. 6 liga

Błędy moje to :

Podając piłkę w większości przypadków zawodnik stoi i jak kloda zamiast wyjść do piłki przez co obrońca mnie wyprzedza.

W obronie stoją również jak kłody zamiast atakować napastnika. Gdy ją robie akcje to nie mam miejsca bo zawsze ktoś jest przy mnie. Czy to kwestia ustawień?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez oelx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 minuta finału draft i zdaniem EA ucieklem z meczu. Porażka

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nowego...

 

CRIcaxRWIAAdnOb.jpg

 

Na-otwieraliśmy paczek w weekend, a te mendy teraz dają 2x szansę - no co za @#@%% .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ceny powinni spaść, wrócą ludzie z pracy zobaczą ceny i wyślą karty na rynek.

W PN dość często jest ten spadek przez paczki w prezencie, do tego to hh wczorajsze.

Niech dorzuca CRa Hero jeszcze, tak jak Ibre. Tez pobił jakis rekord xD

Poczekam do 19 i chyba idę juz na oficjalne zakupy xd

Aguero za 875k, chce go wyrwać za 750k i będę zadowolony :)

Wydaje mi sie ze trzeba sie przygotowac na to ze ceny slabszych kart(do ovr84 np) w tym roku beda duzo szybciej lecialy na pysk niz w innych latach, jest to spowodowane imo rozdzieleniem generacji i masa FP jaka lud wysypal na ps4. Inflacja moze nie taka jak w 15 :D ale przez wysyp tych tanszych kart ceny pojda na leb i te niskie (>83, 84)ovr beda chodzily max 950 do grudnia, chyba ze nagle ilosc uzytkownikow ps4 ekstremalnie sie zwiekszy ale na to bym nie liczyl. Pozostaje chyba tobic interes na drogich kartach, tylko jak sie ich tu dorobic przy tym zaszczepieniu paczkami :D

Takie moje to, tamto.

Ps. Zna ktos jakis prosty program pod android do sporzadzania prostych tabelek? Przydalby sie do minitorowania naszej "gieldy" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce budować skład!!!!!

Wypier....jecie z tymi HH złodzieje z Kanady!!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nowego...

CRIcaxRWIAAdnOb.jpg

Na-otwieraliśmy paczek w weekend, a te mendy teraz dają 2x szansę - no co za @#@%% .

Juz dawali od soboty, i goowno z tego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem IF Boatenga - bo zaraz jego cena sięgnie rynsztoku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po powrocie wszystko wystawiłem. Straty? Ok 500k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce budować skład!!!!!

Wypier....jecie z tymi HH złodzieje z Kanady!!!!

Nadrabiaja rok 2015 :)

Eeep... znaczy wydanie ;)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz chciałem wydać moje cieżko zarobione pieniądze na te badziewne paczki, ale nie! Koniec z tym.

Edit. Tylko jedna otworzyłem za kapsle, żeby zobaczyć co jest w środku i nic ciekawego w sumie ;)

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwójne szanse na dostanie Agüero i pozostałych graczy z TOTW, czyli szanse wzrosły z 0,0000001% do 0,0000002%. Gdybym otwierał te paczki to bym klepał biedę. Czyli handel przez kolejne dni umiera, bo paczki dalej będą molestowały rynek. Nic, można skupić się na nauce gry :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie otwierajcie promo - otworzyłem jedną i miałem 8 kontraktów i 3 stroje - co za k..wy. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój. Raz hh, drugi raz hh. A Aguero lata za 800k.

2kk powinny mi styknąć na dream team v.2

Tylko zastanawiam sie, po uj mi ten skład w 7 lidze. xD

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłej edycji zrobili nas w ch... zmieniając reguły w trakcie. Teraz będą napierdzielać hh od piątku do poniedziałku włącznie, w środy totw i raz w tygodniu karty 'hero'. Wszystko po to, żeby nikt uczciwie grający nie zarabiał coins. Kup fp albo spierd... ;)

Przecież nawet te karty hero to niezła furtka dla nich. Za jakiś czas te same karty dostaną ify, sify i inne rb.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pora zapolować na jakąś legendę z myślą o proficie za kilka dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez odnoszę takie wrażenie. Ceny lecą wiec nawet handel leży. Tylko snajperka zostaje.

Jednak to najmniejszy problem. Największy to ładowanie kasy i otrzymanie jakiegoś badziewia. Niektórzy to na widok karty za 100k zachowują sie jakby trafiły uj wie co, bo EA zlitowali sie i dało im te 95k profitu.

Ba, inny dostanie w gifcie CRa :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj rano z darmowych paczek wypadł jakiś brązowy duńczyk :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przegrałem z gościem co miał same brązowe karty i sterlinga którym ruchal moja obronę jak chciał nie umiem w to grać wogole. Masakra. 6 liga

Błędy moje to :

Podając piłkę w większości przypadków zawodnik stoi i jak kloda zamiast wyjść do piłki przez co obrońca mnie wyprzedza.

W obronie stoją również jak kłody zamiast atakować napastnika. Gdy ją robie akcje to nie mam miejsca bo zawsze ktoś jest przy mnie. Czy to kwestia ustawień?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Powinieneś zagra c ze mną,gwarantuję banana na twarzy.

Jestem tak kiepski,że EA ma stworzyć specjalnie dla mnie ligę trampkarzy-pisałem do nich i projekt jest w toku!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie czym może byś spowodowane to, że od 2dni nie może mi wyszukać przeciwnika ;/ w ustawieniach routera nie grzebałem i wszystko wydaje sięokej , tak po prostu nagle przestało wyszukwiać ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł Tevez na giełdę,mam nadzieję,ze nie wróci.Czas budować dojczecajtung. :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was klip, Wy tu o Tevezach, jakiś koksach - zobaczcie co Musa Sisoko zrobił w finale gold cupu... PS. to nie przypadek, dwa gole w filmie, a wiele takich bramek nim strzeliłem

 

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×