Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tadek, Ty slabiaku. Nie dość, że PiS u władzy, to jeszcze stówa w plecy ;) Fatalny początek tyg by Tadek :D

Ja z tego wyjde na plus ;) ale Wam pewnie bedzie trzeba robote nagrywac

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiegoś kopacza który chodzi za grosze a max ma na poziomie ok 15k ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka jestem nowy jeżeli chodzi o fut, jakieś porady co do ustawienia składu, jakich zawodników warto kupić by grało się w miarę okej? Poproszę o JAKIŚ backup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy ta przerwa w fucie, bo musze nowe karty z hiperpavki zrelistowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy ta przerwa w fucie, bo musze nowe karty z hiperpavki zrelistowac :biggrin:

Do 13.

I przerwa dla mnie w tym momencie sie przyda, bo szef siedzi w robocie od rana :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ostrzeżenie dostałem i zablokowali stronę z futem w firmowej sieci

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo moge dac do 4312 na cm z angielskiej gram Rooneyem ale kompletnie niewidoczny Toure juz posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, duet varane i laporte da radę? W bpl mam parę mangala zouma i przy np llorisie mógłbym zamieniać ich np varane i mangala lub zouma laporte w bbva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, duet varane i laporte da radę? W bpl mam parę mangala zouma i przy np llorisie mógłbym zamieniać ich np varane i mangala lub zouma laporte w bbva.

Varane daje, laporte jakiejś wielkiej różnicy to nie robi :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo moge dac do 4312 na cm z angielskiej gram Rooneyem ale kompletnie niewidoczny Toure juz posiadam

Cazorla, Eriksen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varane daje, laporte jakiejś wielkiej różnicy to nie robi

Na karcie varane dzik. Szybki, wysoki, med/med statsy def też mną spoko. Laporte trochę niższy i wolniejszy ale statsy def minimalnie lepsze. Czyn teraz grasz w bbva? To mówisz że varane dobrze się spisuje? Warto przycebulic 20 klocków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj testowalem Varane i dla mnie kozak ;) Laporte srednio mi sie gra i nie wiem czy go z Mathieu nie zmienic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mathieu jest bardzo porządny, polecam spróbować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nigdy nie przywiązywałem uwagi do cornerów i ich rozgrywania. Generalnie waliłem ``na pałę`` w osiemnastkę i jakoś to będzie hehe. Albo krótkie rozegranie albo te rozegrania pod krzyżakiem.

 

Wczoraj zauważyłem mając rzut rożny i wychyloną gałkę do przodu ( w stronę pola karnego) - tu jeszcze nie widać żadnego ruchu w polu karnym. Ale naciskająć L1( tak jak przy dośrodkowaniach z L1) jednocześnie trzymając tą gałke w pozycji opisanej wcześniej zaczyna się ruch robić i zawodnicy nabiegają w stronę podania :) A już myślałem, że nic mnei nei zaskoczy :)

I okazuję się, że 3-4 bramki padły + samych oddanych strzałów po tym fragmenice gry mam o połowe więcej.

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj testowalem Varane i dla mnie kozak ;) Laporte srednio mi sie gra i nie wiem czy go z Mathieu nie zmienic.

Mathieu jest bardzo porządny, polecam spróbować.

Do tego Francuzi co mi odpowiada bio mogę rotowac nimi. Mathieu nie za bardzo ciągnie w atak z tym high/med?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie w ogóle go nie ciągnie. Ja dodatkowo ustawiłem mu, żeby zostawał z tyłu, słucha :) W 15 Ramos też miał H/M, a zawsze był w obronie tam gdzie potrzeba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nigdy nie przywiązywałem uwagi do cornerów i ich rozgrywania. Generalnie waliłem ``na pałę`` w osiemnastkę i jakoś to będzie hehe. Albo krótkie rozegranie albo te rozegrania pod krzyżakiem.

Wczoraj zauważyłem mając rzut rożny i wychyloną gałkę do przodu ( w stronę pola karnego) - tu jeszcze nie widać żadnego ruchu w polu karnym. Ale naciskająć L1( tak jak przy dośrodkowaniach z L1) jednocześnie trzymając tą gałke w pozycji opisanej wcześniej zaczyna się ruch robić i zawodnicy nabiegają w stronę podania :) A już myślałem, że nic mnei nei zaskoczy :)

I okazuję się, że 3-4 bramki padły + samych oddanych strzałów po tym fragmenice gry mam o połowe więcej.

Jaśniej z tym l1 można? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaśniej z tym l1 można? :-)

hehe :)

Stoisz przygotowany do wykonania rzutu rożnego. Wychylasz gałkę lewą w stronę pola karnego (czyli do gory) wtedy jeszcze nei widać ruchu zawodników w polu karnym. Ale jeśli naciśniesz L1 zawodnicy zaczynają się ruszać. Jeden nabiega w stronę bramki, inny na krótki słupek itp. Nie wiedziałem, że przy rożnym L1 odpowada za takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, bo myślałem, że chodzi ci o przelaczenie na kogoś w polu karnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób skąd ze swoimi ulubieńceami

Święte słowa. Karty kartami, staty statami, ale jak się ma w składzie grajków, których się lubi, to zupełnie inaczej się gra.

Przynajmniej ja tak mam. Pewnie to placebo, ale lepsze takie niż te wszystkie kolorowe karty typu if, sif, hero itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko problem w tym ze ciezko polaczyc np takiego Torresa, Drogbe i Ronaldinho (no go akurat w tej edycji nie ma)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem. O chemii zawsze trzeba pamiętać. Więc wszystkich ulubionych naraz się nie da mieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy beda mi dzialac transfery w companion? Zainstalowalem 2 dni temu, a tam komunikat jak klikne na transfery, ze musze zagrac w fut na konsoli. Gralem w miedzyczasie oczywiscie w fut. Popelina jakas.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem różnych LB w tej grze ale Alaba jest najlepszy... Niesamowita karta. 

Pomijam, że świetnie bije wolne, rożne, itd.

Ale jest wszędzie, świetny w obronie, świetny w ataku, ma rewelacyjne podania i walnięcie na bramkę - mega kozak.

To samo Vidal - najlepszy CM w grze biorąc pod uwagę jak się odnajduje na boisku - tak, jak Alaba jest wszędzie gdzie powinien być.

Odbiory, ataki - zawsze się pokazuje, świetnie nim się gra, reakcja błyskawiczna i te wykonywanie karnych - bezbłędny.

Vidal u mnie gra po lewej stronie i serio, jest tak nadgorliwy, że jest w środku po prawej na CAM i CDM, kiedy tylko potrzeba.

Jeszcze mam takie wnioski po graniu weekendowym - na CB włoskiej opcji - Bonucci > Chiellini, Berzagi - mega zaskoczenie. 

IF Guarin - ale mam fun grania nim, bo jego siła jest tak znacząca, że czasem bez sprintu idę nim do przodu i dosłownie, obrońcy się o niego przewracają i wygląda to przezabawnie, idzie jak taran do strzału - gdyby miał wykończenie lepsze, wart byłby 5x więcej. 

Coś dla XO - Pograłem Vierim - Bestia - Co dostał piłkę w polu karnym - brama - ale niestety sterowanie z piłką u nogi - dramat - słup - poszedł do kogoś innego, żałuję, bo uwielbiałem gościa. 

IF Fahrmann - WOW.

Straciłem 100K, sprzedając Kluiverta i odkupując błyskawicznie jego Fresha... I nie żałuję - Terasov zwiedzony - a dla mnie to MEGA karta + jeden z moich ulubionych zawodników, reprezentacji, której zawsze kibicowałem. 

Boateng - dla mnie także najlepszy CB jeżeli chodzi o IFy, a i niektóre legendy mu ustępują. 

Pogba - strasznie mnie zawodzi na CM, mało widoczny, mało sytuacji sobie robi - na CAM był świetny.

Tevez - :D tylko tyle.

Effenberg - dorwałem fresha - musiałem tam kogoś wcisnąć i uczę się nim grać ale fajna karta, nawet bardzo.

Od czwartku grałem składem lekko zmienionym...

 

CAM - Rooney -> Toure -> Otamandi - Kompany.

 

I wizualnie byłem zadowolony, bo fajnie to wyglądało ale CHM7 po bokach, 7 CAM, 7 CDM... Dało się odczuwać negatywny wpływ na team. 

 

Mój obecny skład:

 

2q1grbo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×