Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ribery to bezużyteczny grajek który bardziej broni lewej strony niż atakuje.

 

Lukałem ceny coins na allegro i zauważyłem, ze sprzedają konta z FP, np 17000fp za +- 260zł, pytam się OCB? jak oni to ładują, że zarabiają na tym, lewe karty ?

to reus czy schurle poza swoja "16" nie wychodza %-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ebayu jest jakis patent do sprzedania na zakup fp za mniej niz polowe ceny. Jak bedzie czas w tyg. To obczaje, kiedys myslalem ze to otwieranie kont w innych krajach po innej walucie, ale nie byloby takiego przebicia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gralem z jakims mistrzem 1 ligi w czarnych strojach. Sklad Bundes, ale sredni ovr 79 z IF Calhanoglu.

Oczywiscie przegralem, ale IF turka jest niesamowity. Zasadzil mi 4 bramki. Po meczu odwiedzilem futhead i popatrzylem na jego staty, wow 95 free kick, strzaly z daleka 89. I chyba trzeba bedzie przetestowac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ribery to bezużyteczny grajek który bardziej broni lewej strony niż atakuje.

 

wczoraj go kupiłem i jest kozak. To prawda widać go w obronie, ale to co robi w ataku to bajka :)

 

a taki skład zrobiony http://www.futbin.com/16/squad/97618

Edytowane przez skurwMateo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gralem z jakims mistrzem 1 ligi w czarnych strojach. Sklad Bundes, ale sredni ovr 79 z IF Calhanoglu.

Oczywiscie przegralem, ale IF turka jest niesamowity. Zasadzil mi 4 bramki. Po meczu odwiedzilem futhead i popatrzylem na jego staty, wow 95 free kick, strzaly z daleka 89. I chyba trzeba bedzie przetestowac:)

Testowałem i mnie zawiódł :/

wczoraj go kupiłem i jest kozak. To prawda widać go w obronie, ale to co robi w ataku to bajka :)

 

a taki skład zrobiony http://www.futbin.com/16/squad/97618

No ale jak jest w obronie, a powinien być pod bramką rywala to słaba sprawa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem i mnie zawiódł :/

No ale jak jest w obronie, a powinien być pod bramką rywala to słaba sprawa :P

 

daj mu wytyczne i zostanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ribery to bezużyteczny grajek który bardziej broni lewej strony niż atakuje.

Lukałem ceny coins na allegro i zauważyłem, ze sprzedają konta z FP, np 17000fp za +- 260zł, pytam się OCB? jak oni to ładują, że zarabiają na tym, lewe karty ?

Gdybyś chciał piachu kupować to znam pewnego człowieka który 20400 sprzedaje po 220 zł. Jest pośrednikiem więc aż nie chce pytać po ile on to kupuje. Co z tych fp jak nie ma jakich paczek za to kupić :'(

Tapniete z Z3 Compact

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś chciał piachu kupować to znam pewnego człowieka który 20400 sprzedaje po 220 zł. Jest pośrednikiem więc aż nie chce pytać po ile on to kupuje. Co z tych fp jak nie ma jakich paczek za to kupić :'(

Tapniete z Z3 Compact

Hmmm. Jakies namiary? :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro sprzedający Jakub Doman, w piątek miał 4 konta, wczoraj już tylko dwa. Napisz na GG może jeszcze ma albo będzie miał w najbliższym czasie. Wszystko działa, sam mam jedno gotowe na cyber monday bo w bf mnie ea wycackało.

Ps. Żeby nie było że to reklama ja osobiście go nie znam ale robiłem z nim deale jeszcze jak w Wowa grałem bo tym głównie handluje ale możecie sprawdzić opinie na allegro http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1347432

Tapniete z Z3 Compact

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro sprzedający Jakub Doman, w piątek miał 4 konta, wczoraj już tylko dwa. Napisz na GG może jeszcze ma albo będzie miał w najbliższym czasie. Wszystko działa, sam mam jedno gotowe na cyber monday bo w bf mnie ea wycackało.

Ps. Żeby nie było że to reklama ja osobiście go nie znam ale robiłem z nim deale jeszcze jak w Wowa grałem bo tym głównie handluje ale możecie sprawdzić opinie na allegro http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=1347432

Tapniete z Z3 Compact

Ciekawe czy coś stałoby się z tym kontem, gdybym kupił to teraz i poczekał do  TOTY : p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałbym, na pewno będzie je miał też później bo na toty też mam zamiar spróbować szczęścia

Tapniete z Z3 Compact

A no i najważniejsze, limit kont fut na ps4 nie może być oczywiście osiągnięty

Tapniete z Z3 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że będzie miał to jedno :D Pytanie za ile? W czasie TOTY będzie na to większy popyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko sprzedał więc może podnieść cenę,pisz na GG to będziesz miał konkretne info, tak jak mówię ja tylko od niego kupiłem i wszystko gra, bo większość sprzedawców na allegro to cwaniaki. Jego nr GG 3426723

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200k FP bym wziął, ale 20k to deczko mało. W sumie i tak najbardziej opłaca sie paki za 50k i 100k. Tfu, o czym ja mowię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promo FP na swięta to duża obniżka w plnach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy trwa ten turniej movember czy jakos tak? Jestem w pracy i boje sie ze nie skoncze zagrac finalu.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poniedziałku 30.11

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR na ST dzisiaj startuje. Boje sie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech walnie hatttricka bo rynek musi opasc trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że znów dziś wszystko tak z..la w meczu, że nie mam czasu pomyśleć... To od 15 meczy gram na wyjeździe z gościnami, którzy raczej poniżej 2-3 ligi nie schodzą... A i jeszcze takie jaja, że zawodnicy mi się teleportują na boisku... Czyli wiem, że jest weekend. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było poruszane...,gra w weekend to desperacja...,albo brak czasu w ciagu tygodnia

Ja właśnie tak mam i gram co drugi tydzień i tylko do południa. Może dlatego nie zauważam tych wszystkich "paczy",które ktos co jakiś czas opisuje i strasznie wyposzczony przez to jestem

Ja mimo,ze mogę spokojnie przenieść sie z graniem do innego pokoju,postanowiłem w weekendy nie włączać Fify i od premiery jestem temu wierny. Lepiej odpalić ps3 i Buzz Świat Quizów z rodzinką

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie buzz na ps4?

Tego nie wiem,ale to najlepsza gra rodzinno-koleżeńska w jaką grałem. Dodać do tego jeszcze dopałkę 0,7 i czego trzeba więcej

Właśnie ktos kupił moje dwie rożne piłki z 5k każdą

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×