Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

PESsimist zgadza się forum zacne można się dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy na temat tej gry np. ja poznałem tu paru ludzi w podobnym wieku do mojego i troszkę starszych herbatników ;) .Miło wiedzieć ze człowiek nie zwariował czy jest psycholem i prawie 40 na karku a człek siedzi z padem i fascynuje się kartami których nawet nie może dotknąć :laugh: :laugh:

Co do Kotów to proszę się od nich odwalić :P

 

Serio nikt nie grał Wiliamsem z Sevilli

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu obszerne recenzje... Sissoko to mutant. Z CAM na CDM i MOTM 3/4.

Dołączę się do cyklu. Pauleta. Jak już wejdzie, to jak w realu. Ta karta ma jebnięcie. Potężne jebnięcie. Koleś w ostatnim meczu musiał przyklęknąć. Wszedł piękny volley. Przez chwilę mowę mi odjęło. Chyba jakoś dłużej X wcisnąłem :/

PS. Max jak nagrywa się filmiki na XO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świecący (X) klik klik ... X

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daaawno temu pisałem o Sissoko :D nawet wklejałem dwa longszoty z jednego meczu nim :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje się Wam coś? Bo mi stoi, sprzedaż oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje się Wam coś? Bo mi stoi, sprzedaż oczywiście :)

Drobiazgi typu karty chemii,tani zawodnicy 1,2-1,6k,ale tez bez rewelacji..

Dzienny zarobek w moim wypadku to 3-5k...,dobre i to jak nie ma czasu na granie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis zagralem z 6 meczow same remisy i wszystkie mecze z polakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło wiedzieć ze człowiek nie zwariował czy jest psycholem i prawie 40 na karku a człek siedzi z padem i fascynuje się kartami których nawet nie może dotknąć :laugh: :laugh:

Jesteśmy w podobnym wieku. Z tym, że ja już mam 4 dyszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w podobnym wieku. Z tym, że ja już mam 4 dyszki.

Ja mam dopiero trzy, ale widzę, że człowiek z wiekiem dojrzewa. Przy 14 irytowałem się jak dziecko. Obecnie odkładam pada, wyłączam konsolę i mówię córce, żeby przytuliła starego nieudacznika ;)
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje się Wam coś? Bo mi stoi, sprzedaż oczywiście :)

Ja obecnie niczym nie handluję. Kupiłem kilkaset złotych, świecących kontraktów po max 250. Powinienem z czasem podwoić liczbę coins.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha czyli widzę że większość moja generacja, pierwsza która wychowała sie na grach, dobrze wiedziec że sie nie jest jedynym zjebem przed 40tka którego nadal machanie padem bawi

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dopiero trzy, ale widzę, że człowiek z wiekiem dojrzewa. Przy 14 irytowałem się jak dziecko. Obecnie odkładam pada, wyłączam konsolę i mówię córce, żeby przytuliła starego nieudacznika ;)

Ale na starość dziecinnieje, jak miniesz 4 dyszki, to będziesz rozwalał pady :laugh:

 

A co do kota, to mój raz wyłączył Xboxa noskiem. Kto wymyślił taki ładny swiecący przycisk dotykowy z przodu? :P

 

U mnie handel też dziś leży, same pierdoły się sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dopiero trzy, ale widzę, że człowiek z wiekiem dojrzewa. Przy 14 irytowałem się jak dziecko. Obecnie odkładam pada, wyłączam konsolę i mówię córce, żeby przytuliła starego nieudacznika ;)

Nie przesadzaj z tym dojrzewaniem. Nie starzej się szybciej niż musisz...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale umyty jest wolniejszy i ma mega slabe przechwyty a to jest wazna cecha..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha czyli widzę że większość moja generacja, pierwsza która wychowała sie na grach, dobrze wiedziec że sie nie jest jedynym zjebem przed 40tka którego nadal machanie padem bawi

Phiii,ja mam już 42 lata i się nie chwalę...,a w głowie ciągle maj

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do cyklu. Pauleta. Jak już wejdzie, to jak w realu. Ta karta ma jebnięcie. Potężne jebnięcie. Koleś w ostatnim meczu musiał przyklęknąć. Wszedł piękny volley. Przez chwilę mowę mi odjęło. Chyba jakoś dłużej X wcisnąłem :/

Myślałem nad nim, bo nie drogi jest. Serio dobrze się gra? Jego work raty mnie trochę zniechęcają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja same kociarze .Zeby nie było na Gwiazdkę do kotki dołącza kolejny syberyjczyk :thumbsup: :thumbsup:

 

moja patrzy na telewizornie jak gram i se coś tam mruczy :laugh: :laugh:

Też mam kota, pozdrawiam kociarzy :)

 

Sprzedaje się Wam coś? Bo mi stoi, sprzedaż oczywiście :)

Nie jest bardzo, jakieś 15k dziś wpadło. 12k do Neymara brakuje, bym zrobił w max godzinę, ale muszę oglądać film (mogło być gorzej, np player...) ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad nim, bo nie drogi jest. Serio dobrze się gra? Jego work raty mnie trochę zniechęcają.

Z W/R jest różnie. Wszystko zależy jaki W/R mają inne karty. Czy się uzupełniają. Wiesz jak jest z kartami. U jednego grają, a u drugiego nędza. To nie jest karta do prowadzenia piłki. Jak mu podasz do wykończenia, to niszczy. Vieri może mu buty wiązać. Kilka strzałów oddałem w środek bramki, bo za bardzo się pieściłem. Później dłużej wciskałem X i GK przeciwnika nawet się nie rzucał. Ma pierdolnięcie. Topowe wykończenie.

Staram się tak komponować atak, by jeden ST był techniczny, a drugi miał silne wykończenie. Pauleta jest mega uzupełnieniem van Bastena. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

799 Kluivert... Moj.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zagrałem kilka meczy, wszystkie w warunkach urągających człowieczeństwu. Lagi, zawodnicy z rakiem mózgu i inwalidztwem kończyn dolnych. Poldania wszędzie tylko nie ma tam gdzie trzeba, spóźnione reakcje, samowolny bieg zawodnika w innym kierunku niż wskazuję gałką(!) itp. Ku..wa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×