Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie grałem Suarezem ale Aguero u mnie chodził jak złoto, jakbym mógł go tylko wsadzić jakoś do Cra i Costy to już by tam biegał za Lewego

 

Wrzuć jakiegoś grajka by CH mial 10 przed meczem zmiana na  Aguero i lata jak wściekły :-) Ja tak robie z Tevezem w fitnes BPL , CRem na PS oraz sif Godinem  by De Gea CH nie tracił  :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogba...

Środek CM - Wyprowadzanie, dołączanie do ataku, wpadanie zza pleców, wejścia w pole karne, przerywanie akcji, Główki jego...

Bok CM - Wyprowadzanie, dołączanie do ataku, wpadanie zza pleców, wejścia w pole karne...

CAM - Wyprowadzanie, dołączanie do ataku, wpadanie zza pleców, wejścia w pole karne, asysty, dryblingi, Long Shooty...

 

+Wolne - poezja...

+Siła

+Wzrost

+Drybling

 

Pogba - miszcz! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na ośmio godzinnym spacerze. Były wrażenia. Plucie, wyzywanie. Jak wróciłem usłyszałem w domu "Idioto!... dobrze, że wróciłeś". Nie w tę stronę poszedłem. Zwyczajnie zabłądziłem

Google maps ;) ew app store :D

..ew cos na alzheimera :)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google maps ;) ew app store :biggrin:

Google maps, to już trzeba data plan włączyć, a między EU, a Stanami jakaś niezgoda jest. Koszty straszne. Kierowałem się kompasem. I tak się pokierowałem, że zamiast na północ poszedłem na południe, a łazić lubię... doświadczenie mam. Już wiem, że po tamtej stronie oceanu kilka przecznic robi różnicę, która może kosztować życie. I nie żartuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google maps, to już trzeba data plan włączyć, a między EU, a Stanami jakaś niezgoda jest. Koszty straszne. Kierowałem się kompasem. I tak się pokierowałem, że zamiast na północ poszedłem na południe, a łazić lubię... doświadczenie mam. Już wiem, że po tamtej stronie oceanu kilka przecznic robi różnicę, która może kosztować życie. I nie żartuję.

No to trza bylo kota wziac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie doszedles do maxyma z Gdyni %-)

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google maps, to już trzeba data plan włączyć, a między EU, a Stanami jakaś niezgoda jest. Koszty straszne. Kierowałem się kompasem. I tak się pokierowałem, że zamiast na północ poszedłem na południe, a łazić lubię... doświadczenie mam. Już wiem, że po tamtej stronie oceanu kilka przecznic robi różnicę, która może kosztować życie. I nie żartuję.

 

Czasami jedno skrzyżowanie powoduje, że jesteś w innym świecie. 

Niesamowite to jest w tym kraju... Przechodzisz przez światła i jakbyś się teleportował do alternatywnej rzeczywistości. 

Dobrze, że nie doszedles do maxyma z Gdyni %-)

 

Nie mów hop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trza bylo kota wziac

Myszkę? Dałby radę. Ostatnio sadził się na dwa pitbull dogi prowadzone przez Portoryka. Gość się śmiał... ale szacun dla kota. To futerko niczego i nikogo się nie boi  :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogba...

Środek CM - Wyprowadzanie, dołączanie do ataku, wpadanie zza pleców, wejścia w pole karne, przerywanie akcji, Główki jego...

Bok CM - Wyprowadzanie, dołączanie do ataku, wpadanie zza pleców, wejścia w pole karne...

CAM - Wyprowadzanie, dołączanie do ataku, wpadanie zza pleców, wejścia w pole karne, asysty, dryblingi, Long Shooty...

 

+Wolne - poezja...

+Siła

+Wzrost

+Drybling

 

Pogba - miszcz! 

A to ci ciekawostka, bo po statach nie wygląda na takiego kocura: http://www.futbin.com/16/player/6154/pogba/info :laugh:

Czasami jedno skrzyżowanie powoduje, że jesteś w innym świecie. 

Niesamowite to jest w tym kraju... Przechodzisz przez światła i jakbyś się teleportował do alternatywnej rzeczywistości. 

 

Nie mów hop.

Ja tak mam jak wchodzę do skarbówki :biggrin:

Edytowane przez Verbatimek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Mullerem na cam? kołek czy daję radę? obecnie Raffael if u mnie gra i coś bym zmienił.

Zainwestowałem w obronę Alba-Pepe-Naldo i tu chyba dam Caicare czy jakoś tak, musi być Brazylia z bundes bo inaczej Naldo nie ma zgrania.

Może teraz troszkę lepiej będzie niż Adriano-Santana-Schar-Rafinha.

Adriano miłe zaskoczenie na lb ale pace brakuję do ścigania walkotów

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszkę? Dałby radę. Ostatnio sadził się na dwa pitbull dogi prowadzone przez Portoryka. Gość się śmiał... ale szacun dla kota. To futerko niczego i nikogo się nie boi  :yes:

Heh, mój na widok większego psa ma grubszą kitę od mojej nogi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jedno skrzyżowanie powoduje, że jesteś w innym świecie. 

Niesamowite to jest w tym kraju... Przechodzisz przez światła i jakbyś się teleportował do alternatywnej rzeczywistości. 

Wiem. Już wiem. Ja spacerowałem w takim miejscu, że po powrocie znajomi gratulowali mi zdrowia  :biggrin:

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Mullerem na cam? kołek czy daję radę? obecnie Raffael if u mnie gra i coś bym zmienił.

Zainwestowałem w obronę Alba-Pepe-Naldo i tu chyba dam Caicare czy jakoś tak, musi być Brazylia z bundes bo inaczej Naldo nie ma zgrania.

Może teraz troszkę lepiej będzie niż Adriano-Santana-Schar-Rafinha.

Adriano miłe zaskoczenie na lb ale pace brakuję do ścigania walkotów

 

Daje rade, sam nie gralem ale szwagier ma za lewym w 433-4.

kazda dobitka jest jego - positioning 101

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie interesowałem się jak tam jest ale powiem wam że niesamowite jest to co opowiadacie i zarazem przerażające, ja bym się tam czuł bardzo niebezpiecznie, nie ma to jak u siebie w domu na osiedlu na którym człowiek się urodził :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma Igłę niech trzyma - będzie SIF. 

 

- - -

 

PES... Tutaj na SS potrafią w długi weekend odstrzelić 50+ z innego plemiona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES... Tutaj na SS potrafią w długi weekend odstrzelić 50+ z innego plemiona. 

Wiem. Dlatego mi gratulowano. Biały, łysy i noszący sztruksy. Jak usłyszałem "fag" pomyślałem o "fajce". Ja nie palę. Rozdrażniło, to chłopaków. U Ciebie tak mówi się na pedałów. U mnie na "fajkę". Moja narzeczona dalej się dziwi, że jest angielski angielski i angielski amerykański. Czasami wynikają z różnic poważne problemy. 

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM Wjechał byś w moją dzielnice to byś dopiero zobaczył Ameryke :laugh: :biggrin: ;)

Ale mówisz żeby trzymać zwykłą kartę czy ifa  bo tych złotych mam ze trzech na liscie

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacytujcie ten post jak bedzie wiadomo co z patchemm tapatalk da mi znac ;d

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Mullera wywaliłem po pijaku za niego wrzuciłem Teveza na żywca nie widze różnicy co mam przegrać i tak przegrywam :) Trójkąt alaba-boateng-vidal , naldo-alves-costa i w sumie powoli coś mi się nudzi ten tryb po 400 meczach choć wiem że Fifa tak działa na jesieni , myśli chodzæ żeby sprzedać wszystko i sobie złożyć skład Polaków samych , ten Rybus będize if ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili choc sie doslownie zmuszam do gry to nie jestem w stanie.....To co robia pilkarze po przelaczeniu na danego to kpina,dzisiaj mialem tak ze 3 mecze.Gram przelaczam a on tak....ruch do przodu sam jak by sie zacial i sie giba i tak na kazdym.....zenada,zamulaja sie strasznie....Juz nie wspomne o wspanialym momentum.....Po co w to grac jak ogrywa sie jakiegos nooba zalaczaja sie skrypty i nagle moji zawodnicy potykaja sie o pilke,nogi,o siebie wzajemnie,roztepuja sie w obronie....Takie rzeczy moga nie widziec niedzielni gracze ktorzy wlacza fife raz na tydzien do piwka....Z braku konkurencji jestem skazany na fife bo grac musze,w pilke:)Ale ta gra czesto to kpina.Zrobili dobra gre tzn grafika mnogosc opcji i trybow,druzyn,ale PO HU....TE CALE MOMENTUM.I Tempo jak na olimpiadzie na 100m.

 

Ja mam dość. Nie wiem co mi się popieprzyło, ale jest jakiś dramat. Może ktoś z Was ma/miał coś podobnego?

 

Moi gracze robią zupełnie co innego niż im każę padem. Na tym filmiku wyraźnie widać jak po przełączeniu na Albę idzie jakieś 0.1 sekundy poprawnie i nagle ucieka na dół, chyba nie musze dodawać, że nic tak kretyńskiego nie zrobiłem. I takie sytuacje mam kilka razy w meczu. Zawodnik nagle mi ucieka w dół (w zasadzie zawsze bez piłki). Podaje w inną stronę niż chciałem, biegnie jakbym miał wciśnięte jakieś L2 czy inne R1. Po prostu nie mam kontroli nad moim zespołem.

 

Krew mnie zalewa, bo nie wiem co zrobić, tak się zupełnie nie da grać. Przegrałem chyba 7 meczy z rzędu (w niektórych przeciwnicy strzelali po 5,7,8 bramek, a Suarez w tych chorych warunkach i tak potrafił coś ustrzelić, gdzie coś to nawet hat-trick, jakby ktoś jeszcze chciał o Suarezie poczytać).

 

Dzieje się tak od 2-3 dni. Nie wiem co robić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za dużo pad miał kontaktów ze ściana :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakiś cyrk dzieje się przy wykonywaniu rożnych... a dokładniej, gdy chcę sterować zawodnikiem z pola(prawym analogiem zmieniam zawodnika) to od razu CPU podaje w pole karne... Wcześniej mogłem wybrać zawodnika do którego chcę piłkę i w odpowiednim momencie mogłem wybrać rodzaj podania... a teraz wystarczy, że ruszę prawym analogiem do góry w celu wybrania zawodnika z pola... a CPU od razu podaje. Pad sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×