Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ale bieda w totw

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi nie pasuje bo widzialem ifa agiretaxe czy jaks tak na gieldzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jak widzę, że ktoś po bramce lub rozpoczynając mecz, zapierdziela mi slalomem od środka do bramki, to mam 0 szacunku.

Po prostu następuje u mnie motywacja, skupienie i staram się takiego łachudrę rozjechać... Wszystkie chwyty dozwolone.

Ja już nie mam dla takich czasu. Wczoraj przy stanie 0:0 po pierwszej połowie wyszedłem z meczu. Trafiłem na gościa, który miał opanowanych (przyznaję perfekcyjnie) kilka trików. Nawet nie był za bardzo zainteresowany atakowaniem. Stawał i czekał. Próbowałem odebrać piłkę, to się zastawiał. Próbowałem obejść, to trik z odejściem (nie wiem jak się nazywa). Podwajałem, to oddawał do zawodnika będącego na wolnym i powtórka. W tej edycji zastawianie piłki oraz kilka trików potrafi zabić grę.

Od kilkudziesięciu spotkań nie trafiłem na formację 4-1-2-1-2(2). Grałem wyłącznie przeciwko 4-3-3 oraz 4-2-3-1-2. Obowiązkowo szybcy skrzydłowi lub boczni pomocnicy. Taktyka zawsze ta sama. Rozgrywanie do momentu, aż skrzydłowy lub boczny pomocnik wyjdzie na czystą pozycję i sprintem przed siebie. 

MaxyM gramy w weekend? Do tego czasu odpocznę sobie od tego szajsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy pograć, akurat w ten weekend raczej będę miał czas...


 Grałem wyłącznie przeciwko 4-3-3

 

Cały weekend tylko na takie formacje grałem. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taktyka zawsze ta sama. Rozgrywanie do momentu, aż skrzydłowy lub boczny pomocnik wyjdzie na czystą pozycję i sprintem przed siebie.

A co sugerujesz aby gra była dla ciebie idealna, aby ludzie po rozegraniu piłki i podaniu do wychodzącego skrzydłowego wciskali zwolnienie?

Albo może EA powinna dodać podanie pod ziemią aby było więcej urozmaiceń?

Nie bronie FIFy ale czepiacie się absurdalnych rzeczy. Gra na skrzydło i sprint to w futbolu tak samo normalne i ważne jak telemark w skokach narciarskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... ręce opadają. Drugi sezon z rzędu walczę o awans do trzeciej ligi. Poprzednio EA mnie przerobiło i zaliczyłem 3 dc po kolei. Dziś było jeszcze gorzej.

Mam 3 mecze i potrzebuję 2 punktów. W pierwszym meczu prowadzę i tracę bramkę w końcówce. Remis, nie jest najgorzej. W drugim meczu trafiam na turbo koksa, który do przerwy wsadza mi 4 bramki. Serdecznie dziękuję za drugą połowę i tak mam mało czasu na granie.

W ostatnim meczu trafiłem na jebanego pacera. Trzy raz wyrównywałem, ale w końcu wybiegał sobie kolejne bramki. Pieprzony jebaniec cały mecz tylko biegał. Sru na wolne pole i dzida. Jak normalnie jestem spokojny, to aż mu po meczu napisałem co myślę o nim i zapytałem, czy rodzice też go kurwa robili w biegu, że tak zapierdala po tym boisku.

Mam karę za granie w czasie, kiedy powinienem okna myć :biggrin:

Jakieś fatum nade mną wisi, w następnym sezonie pewnie będę miał jakimś cudem 15,9 punktów i też nie awansuję ;)

Edit:

Przepraszam bardzo za bluzgi, ale normalnie się dziś zagotowałem.

Takich graczy to powinni za jaja wieszać.

To zmienić taktyke i po bieganiu bo jak koleś tylko tak gra to ...uja ugra dalej :-) ustaw na 10 i cofnięta obronę jak długie piły wrzuca na napastników na 20 szerokość, jak biega skrzydłami to na 40-50 i bocznym by zostawali. Przy każdej akcji ciągnij suwak prawie na autobus i po odebraniu wracaj na swoją jaka grasz. Ja tam jak typowego pejsowca dostane to wiem ,że win w 80% gorzej jak ma ogarnięte kombo w koziołkach wtedy jest problem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha! jest Shaqiri :) ale staty mu slabo podciagneli, spadnie do 30k i biere, dziwne ze jest 2 pilkarzy z 1 druzyny, chyba pierwszy raz cos takiego widze.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie zrobi tego swojego "uuuuhaaaaaaaa" przy odbieraniu złotej piłki. Zreszta do Messiego tez nie masz szacunku nazywając go karłem :p a jest to skromna osoba w porównaniu do CRa :)

Skromnego to on gra, a bufon z niego nie mały.

Siiiiiiiiiiii a nie "UHA"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha! jest Shaqiri :) ale staty mu slabo podciagneli, spadnie do 30k i biere, dziwne ze jest 2 pilkarzy z 1 druzyny, chyba pierwszy raz cos takiego widze.

 

Przecież w tym roku to norma, choćby Suarez + Iniesta, Auba + Castro, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sugerujesz aby gra była dla ciebie idealna, aby ludzie po rozegraniu piłki i podaniu do wychodzącego skrzydłowego wciskali zwolnienie?

Albo może EA powinna dodać podanie pod ziemią aby było więcej urozmaiceń?

Nie bronie FIFy ale czepiacie się absurdalnych rzeczy. Gra na skrzydło i sprint to w futbolu tak samo normalne i ważne jak telemark w skokach narciarskich.

Zasadnicze pytanie, ile masz rozegranych spotkań w fut16?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy się tak głupio starzeję, czy ta edycja jest na serio beznadziejna.

Nie ma żadnej przyjemności z grania. Nie ważne czy wygrywam, czy przegrywam, mam wrażenie jakbym odrabiał "pańszczyznę" grając w to, odpalał z przyzwyczajenia.

Wczoraj pograłem z Evo, jak zawsze fajne mecze, ale wewnętrznie jakoś zero emocji i zajawki...

Już lepiej sie bawię przy popierdółce Gems of War.

 

To nie Twój skład chyba? Totalne zmarnowanie karty Palacio.

Tez tak odbieram tą edycje, gram bo ... gram jako uzalezniony :-) , od paru lat . Co jak co nie ma w zadnej innej grze tylu emocji w tak krotkim czasie (po prostu adrenalina) przy innych grach (np Wiedzmin) to mozna po prostu zasnąć (no moze wylaczajac CODy) mimo ze są zajebiste.

Ta edycja tak jak juz wypisywalem wczesniej juz jest traktowana przeze mnie rekreacyjnie, pare meczyków w tygdoniu i tyle... nie tak jak kiedys dzien w dzien bite 3h . Albo to juz przesyt materialem albo ta gra robi sie po prostu nudna.

 

Sith popraw sobie tego neta bo lagi straszne i z polaczeniem problem. Mecze fajne chociaz mialem wrazenie ze jakby ktos z boku patrzyl to by umarl z nudów bo obaj gramy srodkiem i ta gra z obu stron strasznie monotonna byla.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie, ile masz rozegranych spotkań w fut16?

Ile razy oglądałeś prawdziwy mecz (nie Barcelone) ?

Ja nie mówię, że pewne zagrywki nie są OP, ale futbol między innymi polega na graniu po skrzydłach.

Pretensje należy mieć do EA a nie do ludzi którzy preferują grę skrzydłami.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zmienić taktyke i po bieganiu bo jak koleś tylko tak gra to ...uja ugra dalej :-) ustaw na 10 i cofnięta obronę jak długie piły wrzuca na napastników na 20 szerokość, jak biega skrzydłami to na 40-50 i bocznym by zostawali. Przy każdej akcji ciągnij suwak prawie na autobus i po odebraniu wracaj na swoją jaka grasz. Ja tam jak typowego pejsowca dostane to wiem ,że win w 80% gorzej jak ma ogarnięte kombo w koziołkach wtedy jest problem :-)

co tak po ustawiać obronę? Bo mnie też bierze ten problem że sprinterami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromnego to on gra, a bufon z niego nie mały.

Siiiiiiiiiiii a nie "UHA"

Wiesz Piachu jak jest - czasami ktoś mało mówi, bo ma braki w inteligencji, a ludzie z boku patrzą i mówią: "o jaki skromny!" :biggrin:

 

Sith popraw sobie tego neta bo lagi straszne i z polaczeniem problem. Mecze fajne chociaz mialem wrazenie ze jakby ktos z boku patrzyl to by umarl z nudów bo obaj gramy srodkiem i ta gra z obu stron strasznie monotonna byla.

Niestety nie mam żadnej alternatywy co do neta :/

Ale najdziwniejsze jest to, ze w 15 grałem na tym samym i aż tak nie było ;)

 

Co do meczów to prawda, ale miło się grało. Bez głupiego biegania i miliona sztuczek.

No i ubaw miałem jak w pierwszym meczu daliśmy sobie po razie Palacio :D

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy oglądałeś prawdziwy mecz (nie Barcelone) ?

Ja nie mówię, że pewne zagrywki nie są OP, ale futbol między innymi polega na graniu po skrzydłach.

Pretensje należy mieć do EA a nie do ludzi którzy preferują grę skrzydłami.

Nie odpowiada się pytaniem na pytanie, ale niech będzie, że odpowiem pierwszy. Jakieś 15lat mniej lub więcej sledze mecze. Teraz Twoja odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Piachu jak jest - czasami ktoś mało mówi, bo ma braki w inteligencji, a ludzie z boku patrzą i mówią: "o jaki skromny!" :D

Niestety nie mam żadnej alternatywy co do neta :/

Ale najdziwniejsze jest to, ze w 15 grałem na tym samym i aż tak nie było ;)

Najcześciej jest jednak tak, ze Ci co mało mówią maja wiecej ciekawych życzy do powiedzenia :)

Mnie tylko rozbroiły dwie rzeczy w Messim. Ręce w kieszeni i jego stara fryzura :) Najwieksza jednak polewkę miałem z Croucha kiedyś, jak startował na jakis Mistrzostwach. + CR na poczatku, ale to głownie media wszystko napędzają i budują podświadomie wizerunek danej osoby.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stMikolaju chodzi Ci o rozstawienie obrony na 10.

 

Dostałem trzy słownie trzy paczki za to że mnie nie zaliczyło wygranego meczu o awans do 4 ligi a w paczkach ludzie podobni do nikogo. Sprawa Sif Higuaina nadal w toku ciekawi mnie jak oni rozwiążą ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stMikolaju chodzi Ci o rozstawienie obrony na 10.

 

Dostałem trzy słownie trzy paczki za to że mnie nie zaliczyło wygranego meczu o awans do 4 ligi a w paczkach ludzie podobni do nikogo. Sprawa Sif Higuaina nadal w toku ciekawi mnie jak oni rozwiążą ten problem.

Pewnie kwiaty Ci przysla ;D
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiada się pytaniem na pytanie, ale niech będzie, że odpowiem pierwszy. Jakieś 15lat mniej lub więcej sledze mecze. Teraz Twoja odpowiedź ;)

Przeczytaj mojego posta po edycji. W FIFy i PES y gram od 96 roku.

Fakt, że od kilku tygodni piłek juz nie tykam i nie mam zamiaru. Powtarzam, należy mieć pretensje do EA czy Konami które kosztem ataku pozycyjnego faworyzują proste środki aka dzidy na skrzydłowych czy rajdy.

Jeśli ktoś preferuje styl skrzydłami a ten jest mega skuteczny bo EA czy Konami Konami tego chcą dlaczego ma z tego rezygnować dla rozgrywania piłki środkiem kosztem pkt-ów czy rankingu?

W każdej grze będą abusowane zagrywki OP. Firma dbająca o graczy poprawia takie rzeczy. Firma mająca graczy w poważaniu skupia się na części z nowym numerkiem.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stMikolaju chodzi Ci o rozstawienie obrony na 10.

 

Dostałem trzy słownie trzy paczki za to że mnie nie zaliczyło wygranego meczu o awans do 4 ligi a w paczkach ludzie podobni do nikogo. Sprawa Sif Higuaina nadal w toku ciekawi mnie jak oni rozwiążą ten problem.

ta chodziło mu o ust. Obrony te 10itp.też o to dopytywałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

presing 10 i cofnieta :-) a szerokość to już zależy od formacji przeciwnika . To jest typowe moje ustawienie na biegaczy tych co nawet wymienić podań nie potrafią . Jest jeden minus tego ustawienia . Wchodzi się w nią jak w masło jak ktoś podaje i agresja na 80 nic nie daje. Obrona na wakacjach do 16 metra :-) trzeba mocno się napracować samemu

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj mojego posta po edycji. W FIFy i PES y gram od 96 roku.

Fakt, że od kilku tygodni piłek juz nie tykam i nie mam zamiaru. Powtarzam, należy mieć pretensje do EA czy Konami które kosztem ataku pozycyjnego faworyzują proste środki aka dzidy na skrzydłowych czy rajdy.

Jeśli ktoś preferuje styl skrzydłami a ten jest mega skuteczny bo EA czy Konami Konami tego chcą dlaczego ma z tego rezygnować dla rozgrywania piłki środkiem kosztem pkt-ów czy rankingu?

W każdej grze będą abusowane zagrywki OP. Firma dbająca o graczy poprawia takie rzeczy. Firma mająca graczy w poważaniu skupia się na części z nowym numerkiem.

Dali by normalna kontrolę nad obrona i normalnych sędziów, a nikt poważny nawet by nie pisnal. Chodzi o to, że absurdy się gromadzą i mamy co mamy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój mały ugrade :-)

Iniesta z piłką przy nodze to poezja w środku pola :-)

Iker wrócił na Santiago Bernabeu :-) De Gea ława bo Casillas jeden na jeden łapie 70% i bardzo dobry wyrzut ręka. Nie wiem ocb ale De Gea zawsze na łeb przeciwnika  przy długim wyrzucie a Iker już nie :-)

 

5f2a99d291528b7emed.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego że czasem piłkarze przechodzą obok meczu nikt z nas nie neguje, ale kiedy mi nie idzie - kiedy mam dość przeciwników grających z wcisnietym r2, to robie sobie odpoczynek - gram ze znajomymi czy z ludźmi z forum - np. grając z naszym forumowym staruszkiem dużo się nauczyłem:)kilka meczy/ów ?!? ze znajomymi, dzień przerwy przy innej grze i dalej jakoś idzie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój mały ugrade :-)

Iniesta z piłką przy nodze to poezja w środku pola :-)

Iker wrócił na Santiago Bernabeu :-) De Gea ława bo Casillas jeden na jeden łapie 70% i bardzo dobry wyrzut ręka. Nie wiem ocb ale De Gea zawsze na łeb przeciwnika  przy długim wyrzucie a Iker już nie :-)

 

5f2a99d291528b7emed.jpg

 

Jak Cr7 na ST?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×